Перейти до вмісту

Фемінізм

Повідомлень в темі: 373

#281 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.03.2009 – 18:56

Перегляд дописучорно-біла (18.03.2009 18:43) писав:

а мені здається, що треба якраз не міняти, а дотримуватись тих "моральних" засад. Простий приклад: піднімати на жінку руку - погано. Але деякі це роблять?-роблять.
гм... основні наші (нібито +/- загальноприйняті) моральні засади є в тій чи іншій мірі християнськими і/або створені на підставі "романтизму". ІМХО звичайно...

Жоден з них не передбачає рівності чоловіка і жінки між собою... А "романтизм" ще й сповідує поділ на "сильну" і "слабку" половини, з відповідними наслідками...

Тому контр-приклад: Якщо я можу набити морду свому сусіду, то чим моя сусідка краща? Погано просто піднімати на когось руку. А решта це спроби "кількісного" аналізу апріорі негарних речей... Дитину бити не гарно? а якщо дитині 18? 16? 14? 10?
  • 0

#282 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 18.03.2009 – 21:17

А хто з шановних панянок феміністок зможе замінити прокладку головки блоку ціліндрів? :D
  • 0

#283 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 18.03.2009 – 22:59

Перегляд дописуyushchenko (18.03.2009 20:17) писав:

А хто з шановних панянок феміністок зможе замінити прокладку головки блоку ціліндрів? :D
а слідуюче питання буде: а хто з шановних феміністок пісяє стоячи? :ggggg:
яке має відношення твоє питання до теми?
  • 0

#284 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 23:12

Перегляд дописучорно-біла (18.03.2009 22:59) писав:

а слідуюче питання буде: а хто з шановних феміністок пісяє стоячи? :D
яке має відношення твоє питання до теми?
Тобто як яке? Жінка з чоловіком не може мати однакові права хоча б завдяки природній різниці в будові тіла, психіки. Сама ж приклад навела. Фемінізм неприродній.
  • 0

#285 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 23:14

Перегляд дописуyushchenko (18.03.2009 22:12) писав:

Тобто як яке? Жінка з чоловіком не може мати однакові права хоча б завдяки природній різниці в будові тіла, психіки. Сама ж приклад навела. Фемінізм неприродній.
які саме права мають відрізнятись, поясни
  • 0

#286 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 23:16

Перегляд дописучорно-біла (18.03.2009 23:14) писав:

Наприклад, я працюю на будові, і ношу мішки з цементом, получаю зарплатню від виробітку. Тобто зарплатня, за рівність, якої говорять феміністки вже не може бути однаковою. Грубий приклад.

Повідомлення відредагував yushchenko: 18.03.2009 – 23:17

• 0

#287 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 23:17

Перегляд дописучорно-біла (18.03.2009 23:14) писав:

право на пісяння стоячи :D
  • 0

#288 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 23:20

Перегляд дописуВареник (18.03.2009 23:17) писав:

право на пісяння стоячи :D
Тобто жінки мають право на пісуари туалеті.
  • 0

#289 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 23:21

Перегляд дописуyushchenko (18.03.2009 23:20) писав:

Тобто жінки мають право на пісуари туалеті.

ну так, феміністки цього і добиваються
  • 0

#290 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 23:25

Перегляд дописуВареник (18.03.2009 23:21) писав:

ну так, феміністки цього і добиваються
Уявляю зграю феміністок, що з криками "Дайош равєнство!" починають відколупувати пісуари в мужських туалетах.
  • 0

#291 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 23:25

Перегляд дописуyushchenko (18.03.2009 22:16) писав:

Наприклад, я працюю на будові, і ношу мішки з цементом, получаю зарплатню від виробітку. Тобто зарплатня, за рівність, якої говорять феміністки вже не може бути однаковою. Грубий приклад.
)))
ти мене веселиш. інший чоловік буде заробляти не тe саме, що ти, якщо залежить від виробітку. і взагалі зарплатня залежить від роботи, на якій працюєш, вона не може бути у всіх однакова. але тут не про те говориться ;)
  • 0

#292 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 23:31

Перегляд дописуyushchenko (18.03.2009 23:25) писав:

Уявляю зграю феміністок, що з криками "Дайош равєнство!" починають відколупувати пісуари в мужських туалетах.
короч то страшні люди
  • 0

#293 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Перегляд дописучорно-біла (18.03.2009 23:25) писав:

)))
ти мене веселиш. інший чоловік буде заробляти не тe саме, що ти, якщо залежить від виробітку. і взагалі зарплатня залежить від роботи, на якій працюєш, вона не може бути у всіх однакова. але тут не про те говориться ;)
Загалом ж не йдеться про окремого чоловіка, а взагалі про процентне співвідношення середньої зарплатні жінок та чоловіків. Що є досить великим приводом для критики з боку феміністок. Хіба не так?
  • 0

#294 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Фемінізм таке саме збочення як і шовінізм. Не забивайте дурницями голову ;)

Повідомлення відредагував Olex: 18.03.2009 – 23:32

• 0

#295 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 19.03.2009 – 00:36

Та то вже переходить грань патології!!Фемінізм це неприродне явище,бо чоловік є головою і це,як не як,потрібно розуміти!Так вже природа розпорядилася.
А ті панянки,що з піною коло рота кричать про дискримінацію та воюють за якусь там рівність,просто напросто є психічнохворими людьми

Повідомлення відредагував Re:z: 19.03.2009 – 00:36

• 0

#296 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 01:02

Перегляд дописуRe:z (19.03.2009 00:36) писав:

А ті панянки,що з піною коло рота кричать про дискримінацію та воюють за якусь там рівність,просто напросто є психічнохворими людьми
Навряд чи. Це просто спроба захиститись від дійсно упередженого ставлення до жінок в суспільстві. Кращий захист - напад. Деколи фемінізм може перейти до абсурду.
Чоловік-голова не завжди, хоча священник при прийнятті шлюбу питає згоди жінки бути у всьому послушною своєму чоловікові.

В країнах Скандинавії часто в парламентах, урядах переважають жінки. І нічого так живуть скандинави. Тобто , хто кращий голова - це ще питання.
  • 0

#297 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 09:27

Перегляд дописуyushchenko (18.03.2009 23:16) писав:

гм... вибачте шановний, але ви сказали явну дурницю... якщо якась жінка буде носити цемент на рівні з вами - то й право на зарплатню має мати таку ж... рівність прав і можливостей це не рівність доходів чи комуністичне "братерство"...
  • 0

#298 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.03.2009 – 09:28

Дивно, що ще не писала в цій темі. Моє ставлення до фемінізму - негативне, а ті - хто за цей рух просто дури нерозумні.
Фемінізм і вся боротьба жінок за свої права не дала, по суті, нічого. До історично-традиційних обов’язків по вихованню дітей і справам по дому на голову додалася проблема заробітку грошей.
Не думаю, що про це мріяли перші "борці за свободу" Десь чула такий вираз (чи то пісня, чи приказка - не пам’ятаю) "Я и лошадь, я и бык, я и баба и мужик".
Сила жінки в її слабості. феміністичні особи вможуть викликати в чоловіків подив чи страх. Хіба жінкам це потрібно? Куди ж ми без мужчин? (Ними незамітно тре крутити, так, що б він сам думав, що він - голова) А фемінізм - до лампочки ;)
  • 0

#299 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 19.03.2009 – 10:25

Перегляд дописуZoomerMan (18.03.2009 17:51) писав:

А заміж вона вийде (по її словам після 30)....
Ну-ну! Пройде юність... Важкенько їй буде в тридцять років заміж вийти. Переважно нормальні мужчини до тридцяти вже одружені, хіба окремі випадки є неодруженими. А планувати заміжжя ніколи не можна. Познайомиться вона, допустимо, в 23 роки з мужчиною, який їй буде підходити по всіх параметрах як потенційний супруг. І що? Вона скаже йому, а перш за все собі, що я не хочу з тобою нічого ЗАРАЗ спільного мати, бо я ще не зробила кар'єри. З'явися в моєму житті ще раз в 30 - от тоді поговоримо. Мужчина повернеться і піде. А вона? Що? Буде робити кар'єру, відкидати і надалі потенційних мужчин? А в 30 вона може вже бути нікому не потрібна.

Перегляд дописуSensssorika (18.03.2009 18:01) писав:

ну так раз вона сильніша,то чому вона місцем не поступиться?
Це би було дико, якби вона поступилася місцем, коли поруч сидить "пацан" і вперто дивиться у вікно.
А які проблеми у вагітних... Невже ви думаєте, що мужчини ВАГІТНИМ місцем поступаються? Сама бачила, коли він уважно знизу оцінив животик жінки і коли дійшов до обличчя сказав: "Що хочеш сісти? Та ти і так непогано виглядаєш!". І, повірте, ці випадки не поодинокі! Хочете сказати це нормально? Вагітна жінка - це слабке створіння, яке потрібно захищати і створювати всі умови для її існування.

Перегляд дописуSensssorika (18.03.2009 18:04) писав:

Може чоловки теж озлобені на жінок і тому не поступаються? ))
У і прапор їм в руки! Нехай залишаються при своїх інтересах. Цікаво чи надовго вистачить їх озлобленості, коли з'явиться нестерпне бажання.

Перегляд дописуSensssorika (18.03.2009 18:04) писав:

Мені в будь-яккому разі приємно,коли чоловік поступиться мені місцем,навіть якшо я не сяду.
Мені коли поступаються місцем в громадському транспорті зразу на думку приходить запитання: "А що я так погано виглядаю?" Настільки це вже ввійшло в "норму".

Перегляд дописуZoomerMan (18.03.2009 18:20) писав:

Взагалі я вважаю що в дівчини є три "складових" - тіло (краса), розум, характер...За власними спостереженнями не бачив ні однієї дівчини в якої б всі ці критерії зустрілись одночас....Зустрічав красивих і розумних але характер паскудний і навпаки...Кароче у всіх конфігураціях крім такої щоб було всьо і зразу...
Погано спостерігав. Таких є багато. Просто ви, мужчини, чомусь думаєте, що якщо є третій розмір бюсту і солоденька мордашка, то в неї повна відсутність розуму. Не завжди так буває. Є і дуже розумні жінки, які цінують себе. А зовнішність - то прикраса, і що саме основне, що переважно вона дістається тільки одному мужчині.

Перегляд дописуyushchenko (18.03.2009 21:17) писав:

А хто з шановних панянок феміністок зможе замінити прокладку головки блоку ціліндрів? :rolleyes:
Саме основне, що не всі з шановних панів це зробить! Рученьки просто не у всіх з правильного місця ростуть! ;)

Перегляд дописуyushchenko (18.03.2009 23:31) писав:

Загалом ж не йдеться про окремого чоловіка, а взагалі про процентне співвідношення середньої зарплатні жінок та чоловіків. Що є досить великим приводом для критики з боку феміністок. Хіба не так?
А сама більша біда, коли жінка заробляє більше за чоловіка в сім'ї. Це ж такй удар для вас, мужчин!

Повідомлення відредагував Малюсінька: 19.03.2009 – 10:06

• 0

#300 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 10:29

Перегляд дописуМалюсінька (19.03.2009 10:21) писав:

Ну-ну! Пройде юність... Важкенько їй буде в тридцять років заміж вийти. Переважно нормальні мужчини до тридцяти вже одружені, хіба окремі випадки є неодруженими. А планувати заміжжя ніколи не можна. Познайомиться вона, допустимо, в 23 роки з мужчиною, який їй буде підходити по всіх параметрах як потенційний супруг. І що? Вона скаже йому, а перш за все собі, що я не хочу з тобою нічого ЗАРАЗ спільного мати, бо я ще не зробила кар'єри. З'явися в моєму житті ще раз в 30 - от тоді поговоримо. Мужчина повернеться і піде. А вона? Що? Буде робити кар'єру, відкидати і надалі потенційних мужчин? А в 30 вона може вже бути нікому не потрібна.
Тут таки не погоджуюся.То стереотип малого міста.Чого це в 30 неможливо жінці влаштувати особисте життя?Трохи неправильно обгрунтовувати це суб"єктивно, але маю десяток(!) знайомих, в яких у цій сфері і з кар"єрою, і з особистим життям все ок.Щоправда,можна посперечатися, що у них на першому місці(переважно, трудоголічки)))), але їхні половини теж люди специфічні, тому - яке їде, таке здибить.Хоча факт - у 30 років треба бути соціально відкритою жінкою, щоби почувати себе повноцінною у плані кар"єри і особистого життя.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних