Перейти до вмісту

Фемінізм

Повідомлень в темі: 373

#261 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2009 – 18:00

Перегляд дописучорно-біла (18.03.2009 17:47) писав:

як же хворобливо ти виглядаєш, що тобі уступають?
Може я просто до біса яка гарна і уступивши мені місце чоловік на щось сподівається?
Утрірую,канєш. Не треба переходити на особистості і перекручувати мою фразу. Чоловіки завжди поступалися жінкам місцем у транспорті, підставляли стільчик біля столу,допомагали знімати верхній одяг і т.д бо є така штука як етикет,а не тому,що ці жінки хворобливі.
  • 0

#262 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.03.2009 – 18:01

Перегляд дописуAmili (18.03.2009 17:58) писав:

В нас різні регіони проживання))) Врахуйте місцеві моральні правила.
Автобус Львів-Франківськ. м.Рогатин - набивається як тюльки в бочку. Частий маршрут. Не помітив я в небажанні встати якихось чоловічих чи жіночих особливостей... :D
  • 0

#263 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2009 – 18:01

Перегляд дописуZuzik (18.03.2009 17:48) писав:

справжня феміністка образиться на таку "поступку" :ggggg: Оскільки це вже передбачає зверхнє ставлення чоловіка що поступається місцем... він же впевнений що він "сильніший" і робить послугу :D

З.І. Доречі дійсно образиться...
ну так раз вона сильніша,то чому вона місцем не поступиться?
  • 0

#264 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.03.2009 – 18:02

Перегляд дописуZoomerMan (18.03.2009 17:58) писав:

Давайте не переходити на іншу тему...Та й звідки я можу знати ваш рівень кваліфікації...

Якщо ви 5 років не працювали по спеціальності вас ніхто не візьме на роботу навіть якщо ви мали червоний диплом 100 грамот...Я вже згадував що все ще залежить від сфери діяльності...
Звичайно, тут я з Вами погоджуюся. Тим я хочу сказати те, що все ж таки жінкам знайти роботу важче в тих сферах, де на місце жінки претендуватиме чоловік, виберуть все ж таки його. Звичайно, що якщо жінка не буде надзвичайно кваліфікована. За рівних умов, виберуть чоловіка ))))

Повідомлення відредагував Amili: 18.03.2009 – 18:03

• 0

#265 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2009 – 18:04

Перегляд дописуAmili (18.03.2009 17:50) писав:

Чоловіки не уступають місце навіть стареньким бабусям. Скоріше жінка, чи молода дівчина встане і посадить на своє місце людину з обмеженими можливостями, хворого чи вагітну. Підтверджено моїм п"ятилітнім досвідом їзди в міжміських автобусах. Якась я озлоблена сьогодні на чоловіків..(((
Може чоловки теж озлобені на жінок і тому не поступаються? ))
Мені в будь-яккому разі приємно,коли чоловік поступиться мені місцем,навіть якшо я не сяду. З іншого боку,чоловік начитавшись про і поспілкувавшись з феміністками не буде поступатися місцем,бо вважатиме що це жінку образить. ...
  • 0

#266 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 18.03.2009 – 18:06

Перегляд дописуZuzik (18.03.2009 16:55) писав:

тобто "поступатися місцем", а також будь-які інші "норми" поведінки що базуються на гендерній нерівності вас не не так ображають як зверхнє відношення до жінки-працівника? Дивно, я думав що "рівність" передбачає симетричність вимог і обов'язків
тактику зрозуміла :D
оскільки тут зайшлось про рівні права , то давайте ще й жінок примусово до армії пхати, щоб так вони відшкодовували, що на робочому місці відмінили дискримінацію. Чому про це ще ніхто не заговорим?
Одне діло- місце в транспорті, або щось наподобі. Хочеш дотримуєшся, не хочеш - не дотримуєшся. В транспорті мені не важко і постояти, або уступити місце якомусь дідку. А є питання серйозніші. То ж давайте не будемо придиратись до дрібниць
  • 0

#267 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2009 – 18:08

Перегляд дописучорно-біла (18.03.2009 18:06) писав:

оскільки тут зайшлось про рівні права , то давайте ще й жінок примусово до армії пхати
оскільки "рівноправ"я" то чому б і ні? чи жінці слабо у армію піти? медкомісію прошла,якшо все окей,то нехай йде)))
  • 0

#268 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 18.03.2009 – 18:08

тактику зрозуміла :D
оскільки тут зайшлось про рівні права , то давайте ще й жінок примусово до армії пхати, щоб так вони відшкодовували, що на робочому місці відмінили дискримінацію. Чому про це ще ніхто не заговорим?
Одне діло- місце в транспорті, або щось наподобі. Хочеш дотримуєшся, не хочеш - не дотримуєшся. В транспорті мені не важко і постояти, або уступити місце якомусь дідку. А є питання серйозніші. То ж давайте не будемо придиратись до дрібниць
Щодо армії Ізраїль так і зробив (доречі в нього одна з найкращих армій у світі))))
  • 0

#269 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.03.2009 – 18:12

Перегляд дописуAmili (18.03.2009 18:02) писав:

Звичайно, тут я з Вами погоджуюся. Тим я хочу сказати те, що все ж таки жінкам знайти роботу важче в тих сферах, де на місце жінки претендуватиме чоловік, виберуть все ж таки його. Звичайно, що якщо жінка не буде надзвичайно кваліфікована. За рівних умов, виберуть чоловіка ))))

Ну то так не завжди бо якщо перед чоловіком буде два однакових резюме...Але жінка буде красуня - роботодавець вибере жінку - це майже правило...Звичайно є такі чоловіки які не ведуться на ці стріляння очками і не вимушені стогони, але таких мало і ой як не легко це дається - така спокуса...
  • 0

#270 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 18:12

Перегляд дописуSensssorika (18.03.2009 17:08) писав:

оскільки "рівноправ"я" то чому б і ні? чи жінці слабо у армію піти? медкомісію прошла,якшо все окей,то нехай йде)))
так, мені, як жінці, слабо. то що тепер, в чому мене обділити?
  • 0

#271 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 18:17

Перегляд дописуZoomerMan (18.03.2009 18:12) писав:

Ну то так не завжди бо якщо перед чоловіком буде два однакових резюме...Але жінка буде красуня - роботодавець вибере жінку - це майже правило...Звичайно є такі чоловіки які не ведуться на ці стріляння очками і не вимушені стогони, але таких мало і ой як не легко це дається - така спокуса...
І не всі жінки торгують своєю красою. Якщо дівчина дійсно розумна, вона може допомогти собі трішечки зовнішністю, все інше буде зроблено розумом. :ggggg: Щодо такої поведінки підлеглої, про яку Ви описуєте, то наслідком її обов"язково буде приставання шефа до ціє дівчини. Ібо спокушає :D
  • 0

#272 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 18:20

Перегляд дописуAmili (18.03.2009 18:17) писав:

І не всі жінки торгують своєю красою. Якщо дівчина дійсно розумна, вона може допомогти собі трішечки зовнішністю, все інше буде зроблено розумом. :ggggg: Щодо такої поведінки підлеглої, про яку Ви описуєте, то наслідком її обов"язково буде приставання шефа до ціє дівчини. Ібо спокушає :D

А в нас чоловіків немає такої допомоги (тай не завжди трішечки).Якщо звичайно ваш роботодавець не гей...

Ну так в тому то і вся фішка шо спокушає...Взагалі я вважаю що в дівчини є три "складових" - тіло (краса), розум, характер...За власними спостереженнями не бачив ні однієї дівчини в якої б всі ці критерії зустрілись одночас....Зустрічав красивих і розумних але характер паскудний і навпаки...Кароче у всіх конфігураціях крім такої щоб було всьо і зразу...

Кароче висновок про не рівність і читстки з боку чоловіків СПРАВЖНІ феміністки не говорять, бо справжні феміністки роблять собі кар"єру всіма доступними методами....

Повідомлення відредагував ZoomerMan: 18.03.2009 – 18:26

• 0

#273 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 18:23

Перегляд дописучорно-біла (18.03.2009 18:12) писав:

так, мені, як жінці, слабо. то що тепер, в чому мене обділити?
Підтримую Чорно-білу щодо армії. Жінки сильніші здебільшого за чоловіків психологічно. Чоловіки (ще раз наголошу) ЗДЕБІЛЬШОГО сильніші за жінок фізично. Поєднання дає чудову співпрацю, підтримку і взаємодопомогу. Так і твориться гармонія, яка вимагає взаємоповаги і рівноправ"я сторін в тих аспектах, в яких та чи інша сторона має перевагу.

Перегляд дописуZoomerMan (18.03.2009 18:20) писав:

А в нас чоловіків немає такої допомоги (тай не завжди трішечки).Якщо звичайно ваш роботодавець не гей...
За те у вас є переваги перед жінкою-начальником :D
  • 0

#274 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 18:24

Перегляд дописуAmili (18.03.2009 17:23) писав:

За те у вас є переваги перед жінкою-начальником :D
мені здається, йому і в голову не прийшло що таке буває))))
  • 0

#275 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 18:28

Перегляд дописучорно-біла (18.03.2009 18:24) писав:

мені здається, йому і в голову не прийшло що таке буває))))

Правда таке рідкість - бо жінки до цього часу переважно вибирали дім,дітей а не кар"єру....
  • 0

#276 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 18:31

Перегляд дописуSensssorika (18.03.2009 18:01) писав:

ну так раз вона сильніша,то чому вона місцем не поступиться?

тактику зрозуміла :ggggg:
Та ні, я якраз палкий противник так званої "гендерної рівності", особливо в тому абсурдному вигляді в якому вона зараз починає проявлятися...

Коли жінки боролися за своє право отримувати таку ж платню за ту ж роботу - це була боротьба за рівність...
Коли ж починається твердження про зміну цілого пласту "моральних" засад - то треба вже йти до кінця :D

Мені особисто не потрібна рівність... я знаю безліч речей які в середньому жінка зробить краще а ніж в середньому чоловік... на моє звичайно особисте переконання... і знаю речі навпаки... і я тішуся з того що ми різні... і як людина і як чоловік :ggggg:

Стосовно ж відміни дискримінації - загалом моя сестра яка проживає в затурканому селі забитого району вже дискримінована в порівнянні зі мною... дискримінована в доступі до освіти, інформації і т.д. і т.п. І тут не винна навіть "історична даність" та "моральні норми лицарської епохи" :ggggg:

А щодо серйозніших питань по темі фемінізму - так проблема насправді багато глибша... формально дискримінації нема. Крапка...
А фактичні відносини завжди, а в нашій країні вдесятеро завжди, відрізняються від формальних... І проблема тут не лише в поганому вихованні а і в гарному не менш... :ggggg:
  • 0

#277 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 18:31

Перегляд дописуZoomerMan (18.03.2009 18:28) писав:

Правда таке рідкість - бо жінки до цього часу переважно вибирали дім,дітей а не кар"єру....
Стереотип. :D
  • 0

#278 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 18:35

Головна моя думка - Допоки не визначено що означає рівність - розмови про неї це лише виступи з трибуни. Окрім визначення рівності мають бути визначені механізми її забезпечення.
  • 0

#279 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 18:43

Перегляд дописуZuzik (18.03.2009 17:31) писав:

Та ні, я якраз палкий противник так званої "гендерної рівності", особливо в тому абсурдному вигляді в якому вона зараз починає проявлятися...

Коли жінки боролися за своє право отримувати таку ж платню за ту ж роботу - це була боротьба за рівність...

Мені особисто не потрібна рівність... я знаю безліч речей які в середньому жінка зробить краще а ніж в середньому чоловік... на моє звичайно особисте переконання... і знаю речі навпаки... і я тішуся з того що ми різні... і як людина і як чоловік :ggggg:

Стосовно ж відміни дискримінації - загалом моя сестра яка проживає в затурканому селі забитого району вже дискримінована в порівнянні зі мною... дискримінована в доступі до освіти, інформації і т.д. і т.п. І тут не винна навіть "історична даність" та "моральні норми лицарської епохи" :ggggg:

А щодо серйозніших питань по темі фемінізму - так проблема насправді багато глибша... формально дискримінації нема. Крапка...
А фактичні відносини завжди, а в нашій країні вдесятеро завжди, відрізняються від формальних... І проблема тут не лише в поганому вихованні а і в гарному не менш... :ggggg:
і тут я з тобою цілком згідна

Перегляд дописуZuzik (18.03.2009 17:31) писав:

Коли ж починається твердження про зміну цілого пласту "моральних" засад - то треба вже йти до кінця :D
а мені здається, що треба якраз не міняти, а дотримуватись тих "моральних" засад. Простий приклад: піднімати на жінку руку - погано. Але деякі це роблять?-роблять.
  • 0

#280 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 18:43

Перегляд дописувеснянка (18.03.2009 18:31) писав:

Стереотип. :D

Ну то де ж чарівні представниці прекрасної половини людства на топ менеджерських посадах в вел фінансових установах, рекламному бізнесі? А там все просто бізнес і нічого крім бізнесу...Де крутятьься великі гроші паралельно китаєць, нігекрієць, москаль, жінка, чоловік, студент, пенсіонер - головне це прибуток!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних