Перейти до вмісту

Фемінізм

Повідомлень в темі: 373

#241 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2009 – 17:28

Хто хоче зробити кар"єру- той її зробить. Жінкам в якійсь мірі навіть легше буває. А то "ущємлєніє прав" бла-бла-бла..
  • 0

#242 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.03.2009 – 17:30

Перегляд дописуKyon (18.03.2009 17:24) писав:

Тикни мені пальцем на людину що в моєму віці хоч раз виступала не з суб*єктивістської точки зору. Доречі вона моя і мені глибоко паралельно що думають про це інші ваше завдання одне або попустити мене і довести що я не правий (що буде марною справою і тратою нервів) або інший спосіб залишитися всім при своїх позиціях і далі писати що Ми дискримінуємо ВАС, що ми деспоти і т.п.

Ми всі добре розуміємо що ваш гложить одне питання чого чоловікам ак легко - скаже одне ці питання задають не феміністки, котрі знають чого хочуть і йдуть до цього напролом, а ті жінки які упустили свій шанс в житті і нічого спільного з фемінізмом не мають
Воно і видно, що тобі глибоко паралельно, просто не треба займатися профанацією.Я - не феміністка.Я самодостатня жінка і нікого не звинувачую у дискримінації, але поділяю думку тих дописувачок, які зауважили це щодо себе.А свої особисті проблеми не перенось у тему про фемінізм.Ти - то ще не всі чоловіки.
  • 0

#243 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.03.2009 – 17:32

Перегляд дописуМалюсінька (18.03.2009 17:23) писав:

Мені цим апелювали. Бо попередній працівник, місце якого тоді було вакантне, також пішла в декрет. Сумний досвід не дозволив їм цього зробити. Хоча і в декрет я не збиралася.

А якщо три роки? Що ж нам тоді робити? Робити кар'єру і забуте про особисте життя? Так в більшості і буває. Ці речі не сумісні!

Так я вже наводив вам приклад як на заході - і нічого і дітей там родять і кар"єру будують....У них правда трохи менталітет інший....

2Kyon правду пишеш справжні дівчата феміністки (всі до одної кар"єристки) не говорять що їх дискримінують а навпаки використовують ще й ці всякі жіночі штучки (до шефа підлизатись і т.д.)....Знаю одну таку(праввда дівчина шикарна) - вдіне спідницю кортеньку, декольте по глибше, усміхнеться підморгне - і вже вона найпереспективніший молодий спеціаліст....
  • 0

#244 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:32

Перегляд дописучорно-біла (18.03.2009 17:21) писав:

твою дружину це влаштовує- прекрасно, no problems. прапор вам у руки, барабан на плечі
А що може не влаштовувати? Що я щось роблю краще від неї? - так "прапор..." і далі по тексту - вчись, займайся... І все буде...
Про яку "рівність" тут взагалі може йти мова якщо ми всі різні апріорі? Що в цьому поганого?
Когось дратує ставлення конкретного чоловіка до жінки як до 3К? Так посилайте такого чоловіка на 3К і все... Гендерна "рівність" в першу чергу має передбачати ставлення жінки до самої себе як до особистості...

А в нашій державі не те що спроби гендерної - будь-якої рівності призводять до "взять все и поделить" (с)
  • 0

#245 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:38

Перегляд дописуAmili (18.03.2009 17:27) писав:

:ggggg: та....я в шоці...
Давайте не будемо народжувати, бо ми ж професійно тупіємо в декретній відпусці. Я вибачаюся, але що буде заважати матері під час декрету слідкувати наприклад за економічними та політичними подіями, читати спеціалізовані журнали? Думаєте після інститутів всі приходять з супер знаннями?
Не розумію я такої позиції

То придумав не я то є один з найголовніших законів ринку праці...Деякі професії потребують постійного перебування в "колі" , "гущі" подій (особливо все що зв"язане з фінансами і айті)...

А я не знаю що їм заважає - можливо новонароджені діти :D :ggggg: :ggggg:...

Ні після інстиутів не всі приходять з супер знаннями тому в нас так мадо випускників працює по спеціальності!
  • 0

#246 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:44

Перегляд дописуZoomerMan (18.03.2009 17:32) писав:

Так я вже наводив вам приклад як на заході - і нічого і дітей там родять і кар"єру будують....У них правда трохи менталітет інший....

2Kyon правду пишеш справжні дівчата феміністки (всі до одної кар"єристки) не говорять що їх дискримінують а навпаки використовують ще й ці всякі жіночі штучки (до шефа підлизатись і т.д.)....Знаю одну таку(праввда дівчина шикарна) - вдіне спідницю кортеньку, декольте по глибше, усміхнеться підморгне - і вже вона найпереспективніший молодий спеціаліст....

Ви їй заздрите? Повірте, довго вона так не буде "моргати". Її або будуть ... або вона вискочить заміж за "багатого Буратіно". Або і те, і те. Знання не вимірюють глибиною декольте. В свій час мені сказали таку річ: "В нашому світі чогось легко добиваються ті, що мають або гроші, або секс, або і те, і те" В мене немає ні того, ні того. Але я борюся за "місце під сонцем".
Дівчатам теж важко. І навіть тому, що шовіністично налаштовані чоловіки їх не сприймають. Ніяк. Або намагаються їх використати, через ліжко.

Перегляд дописуZoomerMan (18.03.2009 17:38) писав:

То придумав не я то є один з найголовніших законів ринку праці...Деякі професії потребують постійного перебування в "колі" , "гущі" подій (особливо все що зв"язане з фінансами і айті)...

А я не знаю що їм заважає - можливо новонароджені діти :D :ggggg: :ggggg:...

Ні після інстиутів не всі приходять з супер знаннями тому в нас так мадо випускників працює по спеціальності!

А та..я теж не працюю по спеціальності. Значить в мене погані знання своїєї справи. Так, але я забулася, що в нас якщо в тебе немає знайомих або ти не заплатиш грошей тебе не приймуть на роботу, бо всі нормальні місця (чи економіста чи бухгалтера) вже давно зайняті і беруть туди знайомих.
На скільки мені відомо, то економісти втрачають кваліфікацію через 5 років.

Повідомлення відредагував Amili: 18.03.2009 – 17:46

• 0

#247 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 18.03.2009 – 17:44

Перегляд дописуZoomerMan (18.03.2009 16:32) писав:

Знаю одну таку(праввда дівчина шикарна) - вдіне спідницю кортеньку, декольте по глибше, усміхнеться підморгне - і вже вона найпереспективніший молодий спеціаліст....
і це по-твоєму фемінізм. ну-ну
  • 0

#248 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2009 – 17:45

Подивилися б на це з іншої сторони. Жодна феміністка не уступить в транспорті місце чоловікові. Чому? а де ж рівність? Чоловіки ж уступають)))
  • 0

#249 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:47

Перегляд дописуSensssorika (18.03.2009 16:45) писав:

Подивилися б на це з іншої сторони. Жодна феміністка не уступить в транспорті місце чоловікові. Чому? а де ж рівність? Чоловіки ж уступають)))
як же хворобливо ти виглядаєш, що тобі уступають?
  • 0

#250 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:48

Перегляд дописуSensssorika (18.03.2009 17:45) писав:

справжня феміністка образиться на таку "поступку" :ggggg: Оскільки це вже передбачає зверхнє ставлення чоловіка що поступається місцем... він же впевнений що він "сильніший" і робить послугу :D

З.І. Доречі дійсно образиться...
  • 0

#251 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:50

Перегляд дописуSensssorika (18.03.2009 17:45) писав:

Чоловіки не уступають місце навіть стареньким бабусям. Скоріше жінка, чи молода дівчина встане і посадить на своє місце людину з обмеженими можливостями, хворого чи вагітну. Підтверджено моїм п"ятилітнім досвідом їзди в міжміських автобусах. Якась я озлоблена сьогодні на чоловіків..(((
  • 0

#252 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:51

Перегляд дописуZuzik (18.03.2009 16:48) писав:

справжня феміністка образиться на таку "поступку" :ggggg: Оскільки це вже передбачає зверхнє ставлення чоловіка що поступається місцем... він же впевнений що він "сильніший" і робить послугу :D

З.І. Доречі дійсно образиться...
ахахха, а ще справжні феміністки такі суворі, що поб'ють нє атхадя ат касси, того що поступився і перевернуть взагалі транспорт, в якому їдуть

Повідомлення відредагував чорно-біла: 18.03.2009 – 17:52

• 0

#253 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:51

Перегляд дописуAmili (18.03.2009 17:44) писав:

Ви їй заздрите? Повірте, довго вона так не буде "моргати". Її або будуть ... або вона вискочить заміж за "багатого Буратіно". Або і те, і те. Знання не вимірюють глибиною декольте. В свій час мені сказали таку річ: "В нашому світі чогось легко добиваються ті, що мають або гроші, або секс, або і те, і те" В мене немає ні того, ні того. Але я борюся за "місце під сонцем".
Дівчатам теж важко. І навіть тому, що шовіністично налаштовані чоловіки їх не сприймають. Ніяк. Або намагаються їх використати, через ліжко.

А та..я теж не працюю по спеціальності. Значить в мене погані знання своїєї справи. Так, але я забулася, що в нас якщо в тебе немає знайомих або ти не заплатиш грошей тебе не приймуть на роботу, бо всі нормальні місця (чи економіста чи бухгалтера) вже давно зайняті і беруть туди знайомих.

Я їй не завидую (ну майже) вона дуже розумна і професійна дівчина і в своїй сфері доб"ється дуже багато...А заміж вона вийде (по її словам після 30)....Я маю на увазі що це один з плюсів яким нагородила природа дівчат - можуть постріляти очима...А тошо дівчат розводять на секс то є їхня пролема - значить рівень айкю низький....

Не всі чоловіки шовіністично налаштовані :D
  • 0

#254 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:52

Перегляд дописуAmili (18.03.2009 17:50) писав:

Чоловіки не уступають місце навіть стареньким бабусям. Скоріше жінка, чи молода дівчина встане і посадить на своє місце людину з обмеженими можливостями, хворого чи вагітну. Підтверджено моїм п"ятилітнім досвідом їзди в міжміських автобусах. Якась я озлоблена сьогодні на чоловіків..(((
дивно... мій більш ніж п'ятирічний досвід їзди різноманітним транспортом якраз каже що в байдужості і хамстві панує повна гендерна рівність :D
  • 0

#255 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 18.03.2009 – 17:53

Через ліжко використовують лиш повні ... або ті в кого дружина гірша за ГЕСТАПО. Щодо важкості пробитися під сонце, важко всім без винятку і в цьому я з тобою повністю погоджуюся)))
  • 0

#256 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:55

Перегляд дописучорно-біла (18.03.2009 17:51) писав:

ахахха, а ще справжні феміністки такі суворі, що поб'ють нє атхадя ат касси, того що поступився і перевернуть взагалі транспорт, в якому їдуть
тобто "поступатися місцем", а також будь-які інші "норми" поведінки що базуються на гендерній нерівності вас не не так ображають як зверхнє відношення до жінки-працівника? Дивно, я думав що "рівність" передбачає симетричність вимог і обов'язків

Повідомлення відредагував Zuzik: 18.03.2009 – 17:55

• 0

#257 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:57

Перегляд дописуZoomerMan (18.03.2009 17:51) писав:

Я їй не завидую (ну майже) вона дуже розумна і професійна дівчина і в своїй сфері доб"ється дуже багато...А заміж вона вийде (по її словам після 30)....Я маю на увазі що це один з плюсів яким нагородила природа дівчат - можуть постріляти очима...А тошо дівчат розводять на секс то є їхня пролема - значить рівень айкю низький....

Не всі чоловіки шовіністично налаштовані :D
Вірю, є винятки. І я від того дуже тішуся. :ggggg: Справжній чоловік ніколи не буде принижувати жінку.
  • 0

#258 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:58

На скільки мені відомо, то економісти втрачають кваліфікацію через 5 років.

Давайте не переходити на іншу тему...Та й звідки я можу знати ваш рівень кваліфікації...

Якщо ви 5 років не працювали по спеціальності вас ніхто не візьме на роботу навіть якщо ви мали червоний диплом 100 грамот...Я вже згадував що все ще залежить від сфери діяльності...
  • 0

#259 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:58

Перегляд дописуZuzik (18.03.2009 17:52) писав:

дивно... мій більш ніж п'ятирічний досвід їзди різноманітним транспортом якраз каже що в байдужості і хамстві панує повна гендерна рівність :D
В нас різні регіони проживання))) Врахуйте місцеві моральні правила.
  • 0

#260 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:59

Перегляд дописуAmili (18.03.2009 17:57) писав:

Вірю, є винятки. І я від того дуже тішуся. :D Справжній чоловік ніколи не буде принижувати жінку.
Вибачте, але мушу таки не погодитися... вихована людина не буде принижувати іншу людину...
А відношення "справжнього чоловіка до жінки" і чоловічий шовінізм це дві сторони однієї медалі... Як би це дико не звучало...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних