Перейти до вмісту

Фемінізм

Повідомлень в темі: 373

#221 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 18.03.2009 – 16:59

Перегляд дописувеснянка (18.03.2009 16:50) писав:

А чого таке звертання, ніби всі дівчата, які зробили допис у цій темі, - феміністки?Люди просто висловлюють свою думку, життєву позицію, може навіть дещо взято з власного досвіду.І якась дурнувата заздрість чоловіка, який змушений займатися тим, що зазвичай роблять жінки, не дає тобі морального права переносити все на особисте.А щодо того, як ти ставишся до фемінізму - то ясно, що аргументи, які ти навів, взято зі стелі, і вони ще й примітивно стереотипні. :D
Добре я нічого не маю проти жінок ну просто мене бісить що навколо мене жінки всі наввипередки кричать що їх десь ущемляють ну нема такого і близько(принаймні у правах і обов*язках)
Щодо такого злого і мало аргументованого повідомлення прошу вибачення)))
  • 0

#222 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.03.2009 – 17:04

Перегляд дописучорно-біла (18.03.2009 16:47) писав:

у відповідальний момент і жінка такого не буде кричати, ібо декрет беретьсся за деякий час до "ой, рожаю". А якщо жінки схаряться народжувати дітей, то не буде ні фірм, ні їхніх відповідальних моментів.
Я взагалі не знала, що в нашій країні ще так все запущено щодо прийняття на роботу. Розчарована. В більш цивілізованих такого нема і близько.

Ну тут всі посилаються що на заході не так....Так там не так - декретної відпустка є 14 днів після пологів і 30 днів до терміну в який передбачено народження!.....А закінчився час - працює дальше....На народження дитини фірма нікопійки не виплачує - народила ваші проблеми...

Тай звичайно що при теперішньому законодавстві ніхто не хоче брати молодих дівчат бо 1 рік платити працівниці гроші на халяву ніхто не буде....

А шановні феміністки не думали що молодих дівчат не беруть га роботу бо в них немає практики чи досвіду роботи...
  • 0

#223 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.03.2009 – 17:05

Перегляд дописуKyon (18.03.2009 16:59) писав:

Добре я нічого не маю проти жінок ну просто мене бісить що навколо мене жінки всі наввипередки кричать що їх десь ущемляють ну нема такого і близько(принаймні у правах і обов*язках)
Щодо такого злого і мало аргументованого повідомлення прошу вибачення)))
Ну, мене не бісить, мене глибоко засмучує той факт, що в такому молодому віці ти займаєшся узагальненням усієї проблеми фемінізму на суб"єктивний лад.Я думаю, через десяток років ти бачитимеш не тільки те. що навіяне стереотипами, а реальним життям.
  • 0

#224 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 18.03.2009 – 17:08

Перегляд дописучорно-біла (18.03.2009 16:56) писав:

а з чиєї кишені йде та вся виплата?
(Почуваю себе відсталою, бо про країну, де зараз живу я знаю такі нюанси, а про власну - ніфіга) :D
Взагалі-то вся виплата йде з фонду соціального страхування. Не знаю скільки зараз дають за першу і більше дітей. На разі не цікавлюся, але цю суму розподіляють на три роки. Перша оплата, наскільки я пам'ятаю, дається зразу після народження дитини в розмірі 50%. Але сума "проганяється" через підприємство. Тобто за цю суму, яку кинув соцстрах, підприємство ще сплачує податки, які зменшують доходи самого підприємства. Тобто це абсолютно не цікаво для підприємства. Вибачайте, якщо я таки помилилася. Мамочки напишуть більш докладніше. Я тільки відобразила схему "зав'язки" підприємства.

Перегляд дописуKyon (18.03.2009 16:59) писав:

Покажи мені таку жінку. Переважно вона розумна, щоб таке казати. Не ті жінки тобі попадалися...
  • 0

#225 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2009 – 17:09

Хіба погано бути жінкою?)))
на мене друг часто реагує словами "ти- женщіна". Зараз запитала що це значить,він сказав "ты- единственная женщина, которой я восторгаюсь". ну, хіба не приємно?)))
  • 0

#226 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:11

Перегляд дописуZoomerMan (18.03.2009 17:04) писав:

На народження дитини фірма нікопійки не виплачує - народила ваші проблеми...
Фірма не оплачує, просто гроші "проганяються" через неї.

Тай звичайно що при теперішньому законодавстві ніхто не хоче брати молодих дівчат бо 1 рік платити працівниці гроші на халяву ніхто не буде....
Невже Ви думаєте, що жінкам в декретній відпустці платять зарплату? Нічого подібного!

А шановні феміністки не думали що молодих дівчат не беруть га роботу бо в них немає практики чи досвіду роботи...
В мене була вища освіта, три роки стажу за професією і стадія заручення. І мене не взяли на роботу.
  • 0

#227 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2009 – 17:12

Перегляд дописуМалюсінька (18.03.2009 16:50) писав:

Повір, навіть ще запущеніше, ніж ти думаєш. Ніхто не хоче брати на роботу в приватну фірму молоду жінку, яка щойно вийшла заміж, або заручена. В керівництва фірми такий факт асоціюється з трьома роками декретної відпустки і "неплановими" виплатами майбутній матері. По власному дозвіду знаю.
Бо саме так потім і буває. У мене в школі за два роки 5 молодих вчительок з історії змінилося- хто заміж вийшов,хто в декрет. Я вже мовчу про інших молодих вчителів.так шо я б теж на роботу таких жінок не брала- ненадійно.
  • 0

#228 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Перегляд дописуZoomerMan (18.03.2009 16:04) писав:

Ну тут всі посилаються що на заході не так....Так там не так - декретної відпустка є 14 днів після пологів і 30 днів до терміну в який передбачено народження!.....А закінчився час - працює дальше....На народження дитини фірма нікопійки не виплачує - народила ваші проблеми...

1. я живу на тому "заході" і не помиляюсь, що там не так:D
2. про 30 днів - помиляєшся. максимум 11 місяців, але точно все не взнавала. Це оплачується не фірмою в якій працюєш, але оплачується, хоча для цього треба мати деякі реквізити, такі як певний термін, який треба відпрацювати перш ніж іти в декрет, і контрибути
3. звіки ж взяти той досвід, якщо тебе на роботу брати не хочуть?
  • 0

#229 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Перегляд дописуSensssorika (18.03.2009 17:09) писав:

Жінкою буи просто чудово. Владу відчуваєш у всьому... В тілі, в поведінці і т.д. Ніколи би не захотіла бути мужчиною. Краще бути з ними, чим ними.
  • 0

#230 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:14

Перегляд дописуSensssorika (18.03.2009 16:09) писав:

на мене друг часто реагує словами "ти- женщіна". Зараз запитала що це значить,він сказав "ты- единственная женщина, которой я восторгаюсь". ну, хіба не приємно?)))
ти завжди вмієш "в тему" написати
  • 0

#231 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:15

Перегляд дописуМалюсінька (18.03.2009 17:11) писав:

Все залежить від розміру заробітної плати (тої, що на папері, а не в конвертику).І цю першу виплату робить саме підприємство (десь близько 3000 грн зараз) через соцфонд.
  • 0

#232 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:15

Перегляд дописуМалюсінька (18.03.2009 17:11) писав:

Невже Ви думаєте, що жінкам в декретній відпустці платять зарплату? Нічого подібного!

В мене була вища освіта, три роки стажу за професією і стадія заручення. І мене не взяли на роботу.

За контрактом фірма сплачує частину грошей(певна частина від заробітньої плати) а ще й крім того через неї як ви кажете "проганяють" державні гроші....(Принаймні так було 4 роки тому)....

А ви не думаєте що на співбесіду міг прийти чоловік з стажем в 4 роки....Те що вас не взяли на роботу то не значить що саме через заручення...
  • 0

#233 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:16

Перегляд дописуМалюсінька (18.03.2009 17:08) писав:

Взагалі-то вся виплата йде з фонду соціального страхування. Не знаю скільки зараз дають за першу і більше дітей. На разі не цікавлюся, але цю суму розподіляють на три роки. Перша оплата, наскільки я пам'ятаю, дається зразу після народження дитини в розмірі 50%. Але сума "проганяється" через підприємство. Тобто за цю суму, яку кинув соцстрах, підприємство ще сплачує податки, які зменшують доходи самого підприємства. Тобто це абсолютно не цікаво для підприємства. Вибачайте, якщо я таки помилилася. Мамочки напишуть більш докладніше. Я тільки відобразила схему "зав'язки" підприємства.
одне з головних питань це обов'язок після закінчення декретної відпустки взяти назад на роботу на ту ж посаду...

А тепер увага питання, яким чином мені мотивувати людину, яка займає місце "декретчиці"? Людина чітко знає - через рік-два її виженуть... вона "тимчасова"... крім того цей рік-два дуже важко прорахувати, стрелило в голову псидіти з дітьом ще рік і все, або криза пригріла і вже виходимо на роботу...
додатково посада не підлягає скороченню...

так що це не питання чоловічої зверхності, це питання нашої дурної системи соціального захисту...

ну і жінка з чоловіком будуть рівні тоді, коли рівними буде жовтий і синій колір :D
Я не рівня власній дружині а вона мені... в чому проблема? Я швидше розв'яжу систему лінійних рівнянь (спірна доречі чеснота), вона краще краще підбере комплект постільної білизни? в чому проблема?
  • 0

#234 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:21

Перегляд дописуZuzik (18.03.2009 16:16) писав:

ну і жінка з чоловіком будуть рівні тоді, коли рівними буде жовтий і синій колір :D
Я не рівня власній дружині а вона мені... в чому проблема? Я швидше розв'яжу систему лінійних рівнянь (спірна доречі чеснота), вона краще краще підбере комплект постільної білизни? в чому проблема?
твою дружину це влаштовує- прекрасно, no problems. прапор вам у руки, барабан на плечі

Повідомлення відредагував чорно-біла: 18.03.2009 – 17:25

• 0

#235 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:21

Перегляд дописуZuzik (18.03.2009 17:16) писав:

одне з головних питань це обов'язок після закінчення декретної відпустки взяти назад на роботу на ту ж посаду...

А тепер увага питання, яким чином мені мотивувати людину, яка займає місце "декретчиці"? Людина чітко знає - через рік-два її виженуть... вона "тимчасова"... крім того цей рік-два дуже важко прорахувати, стрелило в голову псидіти з дітьом ще рік і все, або криза пригріла і вже виходимо на роботу...
додатково посада не підлягає скороченню...

так що це не питання чоловічої зверхності, це питання нашої дурної системи соціального захисту...

Підтримую і ще той хто хоч трохи цікавиться ринком праці знає що якщо людина не працює по спеціальності більше ніж пів року вона вважається проф непридатною (особливо в економістів, біржових маклерів - у всх професіях які дуєе швидко розвиваються).....То чого я маю як роботодавець брати дівчину назад на роботу на ту саму посаду якщо вона рік сидить в декреті і вже нічорта не знає....
  • 0

#236 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:23

Перегляд дописуZoomerMan (18.03.2009 17:15) писав:

А ви не думаєте що на співбесіду міг прийти чоловік з стажем в 4 роки....Те що вас не взяли на роботу то не значить що саме через заручення...
Мені цим апелювали. Бо попередній працівник, місце якого тоді було вакантне, також пішла в декрет. Сумний досвід не дозволив їм цього зробити. Хоча і в декрет я не збиралася.

Перегляд дописуZoomerMan (18.03.2009 17:21) писав:

То чого я маю як роботодавець брати дівчину назад на роботу на ту саму посаду якщо вона рік сидить в декреті і вже нічорта не знає....
А якщо три роки? Що ж нам тоді робити? Робити кар'єру і забуте про особисте життя? Так в більшості і буває. Ці речі не сумісні!
  • 0

#237 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 18.03.2009 – 17:24

Перегляд дописувеснянка (18.03.2009 17:05) писав:

Ну, мене не бісить, мене глибоко засмучує той факт, що в такому молодому віці ти займаєшся узагальненням усієї проблеми фемінізму на суб"єктивний лад.Я думаю, через десяток років ти бачитимеш не тільки те. що навіяне стереотипами, а реальним життям.
Тикни мені пальцем на людину що в моєму віці хоч раз виступала не з суб*єктивістської точки зору. Доречі вона моя і мені глибоко паралельно що думають про це інші ваше завдання одне або попустити мене і довести що я не правий (що буде марною справою і тратою нервів) або інший спосіб залишитися всім при своїх позиціях і далі писати що Ми дискримінуємо ВАС, що ми деспоти і т.п.

Ми всі добре розуміємо що ваш гложить одне питання чого чоловікам ак легко - скаже одне ці питання задають не феміністки, котрі знають чого хочуть і йдуть до цього напролом, а ті жінки які упустили свій шанс в житті і нічого спільного з фемінізмом не мають
  • 0

#238 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 18.03.2009 – 17:25

хочу шоб чоловік був сильнішим, захищав мене, заробляв грошей більше ніж я. але ділився...я не феміністка, мені всеодно, я за сильних чоловіків, а жінки і так сильні
  • 0

#239 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:27

Перегляд дописуZoomerMan (18.03.2009 17:21) писав:

Підтримую і ще той хто хоч трохи цікавиться ринком праці знає що якщо людина не працює по спеціальності більше ніж пів року вона вважається проф непридатною (особливо в економістів, біржових маклерів - у всх професіях які дуєе швидко розвиваються).....То чого я маю як роботодавець брати дівчину назад на роботу на ту саму посаду якщо вона рік сидить в декреті і вже нічорта не знає....

:D та....я в шоці...
Давайте не будемо народжувати, бо ми ж професійно тупіємо в декретній відпусці. Я вибачаюся, але що буде заважати матері під час декрету слідкувати наприклад за економічними та політичними подіями, читати спеціалізовані журнали? Думаєте після інститутів всі приходять з супер знаннями?
Не розумію я такої позиції
  • 0

#240 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:28

Перегляд дописуKyon (18.03.2009 16:24) писав:

Ми всі добре розуміємо що ваш гложить одне питання чого чоловікам ак легко - скаже одне ці питання задають не феміністки, котрі знають чого хочуть і йдуть до цього напролом, а ті жінки які упустили свій шанс в житті і нічого спільного з фемінізмом не мають
а хто це "ми всі"? ти і твої уявні друзі?
ти такими фразами кидаєшся, ще й з такою впевненістю, що я тобі дивуюсь
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних