Перейти до вмісту

Фемінізм

Повідомлень в темі: 373

#201 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 17.03.2009 – 08:08

Перегляд дописуZoomerMan (17.03.2009 00:52) писав:

вірять в міф про те що жінки керують сввтом і що всі жінки роблять все краще за чоловіків!

Це були не феміністки, це були дурепи, які думають, що вони феміністки.
А феміністки просто відстоюють рівні з чоловіками права жінок.
  • 0

#202 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.03.2009 – 10:45

Перегляд допису-=VJ=- (17.03.2009 08:08) писав:

Це були не феміністки, це були дурепи, які думають, що вони феміністки.
кстаті о птічках.. звертаюсь до справжніх феміністок.. скажіть шановні.. а Ви лише права чи й ОБОВЯЗКИ на рівні з чоловіками відстоюєте ?? ( окрім фізіологічних)
  • 0

#203 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 17.03.2009 – 18:08

Перегляд дописуivansstef (17.03.2009 10:45) писав:

кстаті о птічках.. звертаюсь до справжніх феміністок.. скажіть шановні.. а Ви лише права чи й ОБОВЯЗКИ на рівні з чоловіками відстоюєте ?? ( окрім фізіологічних)
я не справжня феміністка і такою себе не вважаю, але про які Ви обов"язки говорите? Проте, що працювати на роботі, заробляти гроші і після роботи прийти наїстися і пролежувати дірку в дивані? :) Якщо так, то я не проти таких обов"язків. А ще треба піти з друзяками випити пива, на десяте прохання дружини винести сміття ітд. То я гіперболізую..але...чи не про це ми говоримо? Хоче це теж стереотипи...
Стосунки і будуються на рівноправності жінок і чоловіків, співпраці і поділу обов"язків.
  • 0

#204 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 18:23

Перегляд допису-=VJ=- (17.03.2009 08:08) писав:

Повністю погоджуюсь з цим твердження,добавляючи від себе, що феміністки це ті,хто вірить і бачить майбутнє жінок у повній реалізації себе,власних інтересів у колі власних зацікавлень
  • 0

#205 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.03.2009 – 18:29

Ну так а хто ж феміністкам мішає себе реалізувати - іди вчись здобувай освіту (заліки гарним дівчатам лкше здати - це факт), потім влаштовуйтесь на роботу (сучасному роботодавцю паралельно жінка ви чи кіт чи негр чи папуас - головне щоб виконували свою роботу на найвищому рівні) - підтвердженням того що фемінізм не актуальний сьогодні - Юля - прем"єр...
  • 0

#206 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 18:54

Перегляд дописуZoomerMan (17.03.2009 18:29) писав:

сучасному роботодавцю паралельно жінка ви чи кіт чи негр чи папуас - головне щоб виконували свою роботу на найвищому рівні) - підтвердженням того що фемінізм не актуальний сьогодні - Юля - прем"єр...

дозвольте не погодитись.
молодих дівчат на роботу беруть неохоче (та шо вона там буде працювати, їй аби заміж вискочити та дітей наробити)
дорослих і одружених теж беруть неохоче (ага, оце попрацює два місяці, піде в декрет, виплачуй їй гроші і ще кого на заміну шукай, попандос)
а одружених і з дітьми тим більше (діти постійно хворіють, дитсадок-школа, приведи-забери, постійно то відпроситься, то відгул візьме, ну її нафік, краще взяти чоловіка).
  • 0

#207 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 19:04

Молодих без стажу і чоловіків на роботу не береть....Тепер є така штука як контракт (де роботодавець все прописує і ваше право погодитись чи ні)...Прийшлось зустрічати дівчат в яких на першому місці кар"єра а потім все решту і вони себе чудово реалізовують...Якщо ви професіонал то вас перш за все будуть сприймати як професіонала а потім як жінку...Але якщо ви красива жінка то вас ще й будуть сприймати як красивого професіонала, а це в деяких професіях величезний козир....
  • 0

#208 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 17.03.2009 – 19:20

Перегляд дописуNeorlandina (17.03.2009 18:54) писав:

молодих дівчат на роботу беруть неохоче (та шо вона там буде працювати, їй аби заміж вискочити та дітей наробити)
да, от зря у вузах не вивчають мінєт
  • 0

#209 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 19:26

Перегляд дописуZoomerMan (17.03.2009 18:29) писав:

Ну так а хто ж феміністкам мішає себе реалізувати - іди вчись здобувай освіту (заліки гарним дівчатам лкше здати - це факт), потім влаштовуйтесь на роботу (сучасному роботодавцю паралельно жінка ви чи кіт чи негр чи папуас - головне щоб виконували свою роботу на найвищому рівні) - підтвердженням того що фемінізм не актуальний сьогодні - Юля - прем"єр...
ви жінка? ні. ну то повірте Нєрландінє.
здати залік так само складно, а іноді й важче.
на роботу візьмуть лише якщо претендентів чоловіків на посаду не було. а якісь технічні посади то взагалі прямим текстом пишуть Потрібен Чоловік. не знаю з якими роботодавцями ви спілкувались, але їм не паралельно.
  • 0

#210 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 19:50

Перегляд дописуSergiy_K (17.03.2009 19:20) писав:

Та жаль такий потрібний предмет...Стану міністром освіти обов"язково запроваджу екзамени....
Ну я в себе в групі маю приклад як шикарній дівчині "важко" здати залік....

Про всіх роботодавців не знаю з тими що спілкувався (айті, юридична сфера, апарати політ партій) перш дивилися на досвід роботи, професійні навички а вже потім на стать...

Прикольно було б на тиждень стати дівчиною!

Повідомлення відредагував ZoomerMan: 17.03.2009 – 19:51

• 0

#211 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 20:57

Перегляд дописуZoomerMan (17.03.2009 19:50) писав:

Та жаль такий потрібний предмет...Стану міністром освіти обов"язково запроваджу екзамени....
Ну я в себе в групі маю приклад як шикарній дівчині "важко" здати залік....

Про всіх роботодавців не знаю з тими що спілкувався (айті, юридична сфера, апарати політ партій) перш дивилися на досвід роботи, професійні навички а вже потім на стать...

подивися серіал "Маргоша" і передумаєш :)
  • 0

#212 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2009 – 15:30

Краще на місяць, днів так на сорок,щоб в тебе критичны дні почалися. ото радість!!!!!)))
  • 0

#213 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 18.03.2009 – 15:45

Перегляд дописуSergiy_K (17.03.2009 19:20) писав:

Багато з молодих дівчат не потребує таких занять. Є два варіанти:
1) вони не вважають це за потрібним;
2) вони вже освоїли йго ази. :D

Перегляд дописуNeorlandina (17.03.2009 18:54) писав:

дозвольте не погодитись.
дорослих і одружених теж беруть неохоче (ага, оце попрацює два місяці, піде в декрет, виплачуй їй гроші і ще кого на заміну шукай)
Як знайомо... Перше питання на співбесіді: скільки Вам років? Друге - ви заміжня? Третє - в декрет не збираєтеся?

Особливо коли почнуться критичні дні, прийде час голити ніжки і інші частини тіла і слухати приставучі звертання від протилежної статі. Ну-ну... Добре де нас немає!

А взагалі рівень "феміністичності" жінки визначається її ж характером. Хтось бачить себе "амебою" без прав, але з обов'язками. А хтось стає успішною бізнес-вумен і дуже далеко ідуть по життю.

Повідомлення відредагував Малюсінька: 18.03.2009 – 15:39

• 0

#214 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 18.03.2009 – 16:18

Чогось стереотипи склали в нас образ феміністки приблизно такий:
Зображення
а насправді це просто жінки які хочуть бути нарівні з чоловіками у правах

Повідомлення відредагував Крихітка: 18.03.2009 – 16:18

• 0

#215 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 18.03.2009 – 16:37

Вам же надали права і обов*язки і поставили у рівні можливості з чоловіками. Тепер ВИ можете все що і ми, що вам ще тре? Вам же ніхто не каже, що ваше місце біля плити(я ось сам обожнюю готувати), щодо дітей то це ваш природний обов*язок(у мене малий брат і виховую його я, практично поки батьки працюють) НУ ЩО ЩЕ ТРЕ А? ВАМ БИ ЛИШ ПРАВА БЕЗ ОБОВ*ЯЗКІВ ОСЬ ЦЕ СКОРІШЕ А ТАК ВИ В ТАКИХ ЖЕ УМОВАХ ЩО І МИ.

Щодо роботи то це вже залежить від роботодавця і чоловікам довіряють більше тому що у відповідальний момент для фірми вони не будуть кричати: ОЙ РОЖАю )))
  • 0

#216 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 16:42

Перегляд дописуKyon (18.03.2009 16:37) писав:

Вам же надали права і обов*язки і поставили у рівні можливості з чоловіками. Тепер ВИ можете все що і ми, що вам ще тре?
Що ми би без вашого дозволу робили? З "барского плеча"... :D

Щодо роботи то це вже залежить від роботодавця і чоловікам довіряють більше тому що у відповідальний момент для фірми вони не будуть кричати: ОЙ РОЖАю )))
І саме основне вас, мужчин, би тоді не було, якби ми так не кричали!
  • 0

#217 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 18.03.2009 – 16:47

Перегляд дописуKyon (18.03.2009 15:37) писав:

Вам же надали права і обов*язки і поставили у рівні можливості з чоловіками. Тепер ВИ можете все що і ми, що вам ще тре? Вам же ніхто не каже, що ваше місце біля плити(я ось сам обожнюю готувати), щодо дітей то це ваш природний обов*язок(у мене малий брат і виховую його я, практично поки батьки працюють) НУ ЩО ЩЕ ТРЕ А? ВАМ БИ ЛИШ ПРАВА БЕЗ ОБОВ*ЯЗКІВ ОСЬ ЦЕ СКОРІШЕ А ТАК ВИ В ТАКИХ ЖЕ УМОВАХ ЩО І МИ.

у відповідальний момент і жінка такого не буде кричати, ібо декрет беретьсся за деякий час до "ой, рожаю". А якщо жінки схаряться народжувати дітей, то не буде ні фірм, ні їхніх відповідальних моментів.
Я взагалі не знала, що в нашій країні ще так все запущено щодо прийняття на роботу. Розчарована. В більш цивілізованих такого нема і близько.
  • 0

#218 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 16:50

Перегляд дописучорно-біла (18.03.2009 16:47) писав:

Я взагалі не знала, що в нашій країні ще так все запущено щодо прийняття на роботу. Розчарована. В більш цивілізованих такого нема і близько.
Повір, навіть ще запущеніше, ніж ти думаєш. Ніхто не хоче брати на роботу в приватну фірму молоду жінку, яка щойно вийшла заміж, або заручена. В керівництва фірми такий факт асоціюється з трьома роками декретної відпустки і "неплановими" виплатами майбутній матері. По власному дозвіду знаю.
  • 0

#219 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 16:50

А чого таке звертання, ніби всі дівчата, які зробили допис у цій темі, - феміністки?Люди просто висловлюють свою думку, життєву позицію, може навіть дещо взято з власного досвіду.І якась дурнувата заздрість чоловіка, який змушений займатися тим, що зазвичай роблять жінки, не дає тобі морального права переносити все на особисте.А щодо того, як ти ставишся до фемінізму - то ясно, що аргументи, які ти навів, взято зі стелі, і вони ще й примітивно стереотипні. :D
  • 0

#220 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 18.03.2009 – 16:56

Перегляд дописуМалюсінька (18.03.2009 15:50) писав:

Повір, навіть ще запущеніше, ніж ти думаєш. Ніхто не хоче брати на роботу в приватну фірму молоду жінку, яка щойно вийшла заміж, або заручена. В керівництва фірми такий факт асоціюється з трьома роками декретної відпустки і "неплановими" виплатами майбутній матері. По власному дозвіду знаю.
а з чиєї кишені йде та вся виплата?
(Почуваю себе відсталою, бо про країну, де зараз живу я знаю такі нюанси, а про власну - ніфіга) :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних