Перейти до вмісту

Фемінізм

Повідомлень в темі: 373

#21 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 11.02.2008 – 19:57

Не можу себе уявити у сім’ї, де командуватиме дівчин. Це не моє.

Доречі FeMINIsto4ka, ти не зможеш мене поцілувати. :(
  • 0

#22 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 11.02.2008 – 20:05

У всьому треба знати міру. Я не проти дівчини з характером, та коли це переходить межі - це погано. Жінка має лишатись жінкою. І не варто в чомусь змагатись з нами, чоловіками, бо "чим жінки гірші". Хоча це залежить від індивідуальності жінки. Кожна жінка хай знаходить своє власне "я", і не обов'язково в повальному фемінізмі.
  • 0

#23 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.02.2008 – 20:15

Перегляд дописуWeber (11.02.2008 19:41) писав:

Я у своїх польових дослідженнях протягом доволі тривалого часу цієї нівеляції не дуже зауважив. Все у кубіт на місці!!! Як і колись. :happy1:
А за нівеляцію гендерних відмінностей слабо? :(
  • 0

#24 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 20:26

Гендерні відмінності - то відмінності функцій? Якщо так - то це теж нормально. Кубіти дуже нормальні науковці, а окремі мужики дуже нормальні готувальники їжі.

Повідомлення відредагував Weber: 11.02.2008 – 20:32

• 0

#25 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 21:08

Перегляд дописуWeber (11.02.2008 20:26) писав:

Кубіти дуже нормальні науковці
дуже нормальні виконавці (поки їх концентрація в колективі не перевищує критичну позначку)

Перегляд дописуWeber (11.02.2008 20:26) писав:

окремі мужики дуже нормальні готувальники їжі.
не окремі, а якраз самі найкращі - всі чоловіки :(
  • 0

#26 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 21:34

Цитата

дуже нормальні виконавці
Та ні ж бо. Саме науковці. Зараз відбувається кобєтяча революція в науці економіці. Співвідношення захистів дисертацій 2 до 1 на користь жінок. Як кандидатських так і докторських. І там насправді менше халяви!!!

Цитата

не окремі, а якраз самі найкращі - всі чоловіки
Ну чоловіки окремі. Не всі мужики - файні кухарі. Окремі так. А у Вас звучить якийсь софізм. Уважно прочитайте останні пости.
  • 0

#27 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 21:56

Перегляд дописуWeber (11.02.2008 21:34) писав:

Та ні ж бо. Саме науковці. Зараз відбувається кобєтяча революція в науці економіці. Співвідношення захистів дисертацій 2 до 1 на користь жінок.
ага, я ж кажу - вбудувались в систему, хоча відсоток дисерів яких? В нас поки є докторські :( Бо кандидатські і PhD мені мало що доводять в плані того якої статі генератори дійсно передових ідей.

Перегляд дописуWeber (11.02.2008 21:34) писав:

А у Вас звучить якийсь софізм. Уважно прочитайте останні пости.
га? Кілька попередніх (до поста DarkSun) - флуд
  • 0

#28 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2008 – 22:10

Фемінізм як затичку використовують ті панянки які своєю головою в житті нічого не можуть досягти, от вони саме більше кричать " Дайош рівні права".
  • 0

#29 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 11.02.2008 – 22:30

Перегляд дописуMarcos (11.02.2008 23:10) писав:

Фемінізм як затичку використовують ті панянки які своєю головою в житті нічого не можуть досягти, от вони саме більше кричать " Дайош рівні права".
ха, ніби все можна вирішити головою... в нас при владі одні тільки нахаби, Янукович - то взагалі дуже яскравий приклад розумної людини
і потім голова не поможе, коли інші постійно вставляють палки в колеса
Marcos, добре що вам не доведеться витримувати прискіпливі погляди роботодавців на пальці і живіт + приносити довідки про те що ви не вагітні :(
  • 0

#30 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 22:41

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (11.02.2008 21:30) писав:

ха, ніби все можна вирішити головою... в нас при владі одні тільки нахаби, Янукович - то взагалі дуже яскравий приклад розумної людини
Marcos, добре що вам не доведеться витримувати прискіпливі погляди роботодавців на пальці і живіт + приносити довідки про те що ви не вагітні :(
а яким чином Янукович має відношення до фемінізму, щось я нічого не розумію ?
  • 0

#31 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 22:48

Перегляд дописуMarcos (11.02.2008 23:41) писав:

а яким чином Янукович має відношення до фемінізму, щось я нічого не розумію ?
таке саме як затичка :(
ви що одне слово лиш прочитали? коли так важко знайти логічні зв'язки в моєму повідомленні то пояснюю: справа в тому, що досягнення не завжди залежать від голови і її вмісту, а коли й залежать, то не завжди є можливість самореалізувати себе
  • 0

#32 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 22:53

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (11.02.2008 21:48) писав:

таке саме як затичка :(
ви що одне слово лиш прочитали? коли так важко знайти логічні зв'язки в моєму повідомленні то пояснюю: справа в тому, що досягнення не завжди залежать від голови і її вмісту, а коли й залежать, то не завжди є можливість самореалізувати себе
от скажіть шановна, вам 17 років, ви особисто страждали від статевої дискримінації у вашому юному житті ?
  • 0

#33 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 22:56

Перегляд дописуMarcos (11.02.2008 23:53) писав:

от скажіть шановна, вам 17 років, ви особисто страждали від статевої дискримінації у вашому юному житті ?
поки що ні, але мої знайомі страждали, страждала моя мама і діівчата її покоління, цього мало?
  • 0

#34 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 11.02.2008 – 22:57

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (11.02.2008 22:30) писав:

В цьому винні самі жінки. Точніше ті розумні, що користаються законами про вагітних у своїх цілях. Їх звісно звинувачувати не можна, але саме через них у инших дівчат такі проблеми при влаштуванні на роботу.
  • 0

#35 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 23:01

Перегляд дописуБілий Дракон (11.02.2008 23:57) писав:

В цьому винні самі жінки. Точніше ті розумні, що користаються законами про вагітних у своїх цілях. Їх звісно звинувачувати не можна, але саме через них у инших дівчат такі проблеми при влаштуванні на роботу.
шось я цього не уявляю, і напевно вагітніють тільки щоб використовувати те законодавство... якщо влада всякі допомоги і пільги понаобітцяла, то чому ж не скористатись
ті жінки діють згідно своїх прав, а роботодавці, вимагаючи довідки про невагітність - потизаконно, і виправдання їм нема
мої права закінчуються там де починаються права інших - сказала не я, але то правда
  • 0

#36 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 23:13

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (11.02.2008 21:56) писав:

поки що ні, але мої знайомі страждали, страждала моя мама і діівчата її покоління, цього мало?
і на основі минулого, тим більше що не вашого, ви стаєте феміністкою. А щоб було якби взагалі слова " фемінізм " не було, то як ви б тоді себе назвали ? Назвали себе б просто " Сонечко" чи щось таке, тому що "фемінізм" це модно зараз, але аж ніяк не актуально для вас.
Я розумію якби ви там працювали в крутій фірмі і вас не підвищили, бо ви жінка, а так..вам хтось щось розповів і ви вирішили присвятити себе цій боротьбі , це не те, шановна.
  • 0

#37 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 11.02.2008 – 23:23

Оффтоп видалив я
  • 0

#38 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 23:24

Marcos, ви поверхнено дивитесь на ці речі, невже думаєте що це лиш одна причина того, що я феміністка?
і знов прочитали одну фразу, так зараз же то саме :happy1:
боротьба не залежить від того чи я ппрацюю і скільки мені років

подруга здавала екзамен в одного старого професора. той сказав шо поставить 5 якщо вона сходить на каву і вони трошки покохаються на її зніяковіле обличчя відповів: "ааааааа, ти незаймана, ну нічого я буду обережним, роблю все так шоб не доходити на півсантиметра..."
мене це не спідкало, але думаю тільки тому, що навчаюсь не в такому на перший погляд презентабельному закладі
тим не менше вона декілька днів ходила в шоці від своєї першої сесії і я не знала як її розрадити

P.S. коли б я хизувалачь тим, що феміністка, то напевно сама б ствоила таку тему в перший же день своєї появи на форумі
P.P.S. і до форумчан чоловічої статі необгрунтованого негативу нікили не проявляла :(
  • 0

#39 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київщина

Відправлено 11.02.2008 – 23:32

Хочу сказати ,що зараз жінці простіше реалізувати себе і знайти пристойну роботу, але, краще не казати роботодавцю ,що в тебе є діти.І діло не в тому, що ти жінка, а в тому ,що йому потрібен робітник, який
викладається на всі 100%, він за це платить гроші.Дійсно, сильні жінки і з цього знаходять вихід.
Не потрібно звикати до старих проблем ,потрібно рухатись вперед.Я думаю, фемінізм зараз не актуальний.
Справжні фиміністки, як правило, існують одинаками, інакше це не фімініз (якщо чоловік скаже звари йому борщу,
це вже порушує переконання і свободу).
  • 0

#40 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 23:54

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (11.02.2008 23:24) писав:

Marcos, ви поверхнено дивитесь на ці речі, невже думаєте що це лиш одна причина того, що я феміністка?
і знов прочитали одну фразу, так зараз же то саме :happy1:
боротьба не залежить від того чи я ппрацюю і скільки мені років
Шановна, якщи ви хочете щоб я не читав одні фрази, то не пишіть дурниць. Я й досі не розумію яким чином Янукович до фемінізму відноситься ? Це духовний лідер феміністок України чи що ?
Я дивлюсь на речі так як я дивлюсь. Добре що ви дивитись куди треба, з цим я вас і вітаю.

а від чого ? Якщо ви не маєте життєвого довсіду, якщо ви не маєте серйозного досвіду спілкування з чоловіками,якщо ви не маєте робочого досвіду відосин з чоловічою частиною колективу . Це всеодно щось сказати що мені не сподобався фільм " Монстро" ,але я його не бачив, мені друзі розповідали !

Цитата

подруга здавала екзамен в одного старого професора. той сказав шо поставить 5 якщо вона сходить на каву і вони трошки покохаються на її зніяковіле обличчя відповів: "ааааааа, ти незаймана, ну нічого я буду обережним, роблю все так шоб не доходити на півсантиметра..."
мене це не спідкало, але думаю тільки тому, що навчаюсь не в такому на перший погляд презентабельному закладі
тим не менше вона декілька днів ходила в шоці від своєї першої сесії і я не знала як її розрадити
і до чого тут фемінізм ? ну якщо ви за рівноправ"я то підіть професору запропонуйте таким чином здати екзамен :happy1:

Цитата

P.S. коли б я хизувалачь тим, що феміністка, то напевно сама б ствоила таку тему в перший же день своєї появи на форумі
P.P.S. і до форумчан чоловічої статі необгрунтованого негативу нікили не проявляла :(
Ви хизуєтесь своїм ніком.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних