Перейти до вмісту

Фемінізм

Повідомлень в темі: 373

#181 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 02.01.2009 – 00:10

кілька цікавих антифеміністичних зауваг:

якщо жінка назве чоловіка ідіотом,він попросить у неї вибаченння.
Якщо чоловік назве жінку ідіоткою, він отримає по пиці

Жінка може вибирати -- заплакати їй чи стриматися
Якщо чоловік заплаче, то він ганчірка

Якщо жінка працює -- це її заслуга
Якщо чоловік працює -- це його найперший обовязок

Якщо він не працює, то він ганчірка
Якщо жінка не працює, вона виснажена домашньою роботою і не отримує за неї краплі вдячності

Жінка,яка бере відпустку для догляду за дитиною, -- мати і має на це повне право
Чоловік, який бере відпустку для догляду за дитиною, -- ганчірка і більше ні на що не здатний

Якщо жінка не платить за себе в ресторані, значить, вона згодна, щоб її пригостили
Якщо чоловік не платить за себе в ресторані -- він альфонс і ганчірка

Якщо жінка не хоче займатися сексом, то в неї болить голова
Якщо чоловік не хоче займатися сексом, то він бездушна сволота

Якщо жінк стежить за собою, то вона справжня жінка
Якщо чоловік стежить за собою,значить, він гомік

Якщо дівчинка грається з хлопцями,вона молодець
Якщо хлопчик грається з дівчатками,він виросте ганчіркою

:D :)

Повідомлення відредагував aAa(against all authority): 02.01.2009 – 00:10

• 0

#182 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 02.01.2009 – 01:39

Перегляд допису_saljama_ (2.07.2008 13:14) писав:

Картинка в тему:
Зображення
Шокувала картинка, то не феміністки, а чергові баби які хочуть на мужиках верхи їздити нашару. Феміністки повністю розуміти, що якщо вони можуть мати права як у чоловіків, то повинні мати такі ж обов‘язки як чоловіки. Т.є. очікувати після ляпаса удару в зуби!
  • 0

#183 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 02.01.2009 – 02:27

Якщо коротко на мою думку фемінізм неадекватна реакція на дискримінацію жінки що мала місце на протязі довгого часу(дискримінація мала тобто).Так само як політкоректність неадекватна реакція на різні види дискримінаціії і ксенофобії.Причому помітимо що фемінізм в наш час тупо вироджується в такий самий жіночий шовінізм як і шовінізм чоловічий з яким він бореться а політкоректність стає по суті знаряддм нетерпимості проти якої ї начебто викликали
  • 0

#184 Фата Моргана

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:живу всюди потрошки)

Відправлено 05.01.2009 – 23:52

Український жіночий рух
Під впливом феміністичної теорії сформувався український жіночий рух. Його особливістю є тісний зв'язок з національно-визвольною боротьбою. У Наддніпрянській Україні основні зусилля емансипаційного руху були зосереджені на боротьбі за право жінки на освіту, зокрема, вищу ("Общество помощи высшему женскому образованию" у Харкові). У 1878 засновано Вищі жіночі курси у Києві, 1880 - у Харкові. В 1884 у Києві засновано український жіночий гурток, який очолила О.Доброграєва. Згодом були засновані Київська жіноча громада, Товариство захисту працюючих жінок у Києві та Харкові. Жінки брали активну участь у культурно-освітньому русі (Олена Пчілка, Х.Алчевськата ін.), а також у суспільно-політичному житті, зокрема у народницькому та соціал-демократичному русі.
У західноукраїнських землях у 1884 в Станіславі Н.Кобринська ініціювала створення Товариства руських женщин, згодом виникли Клуб русинок, Жіноча громада, Кружок українських дівчат та ін. Ідеологічною основою цих товариств був Ф. у поєднанні з національною ідеєю. Існували також релігійно-доброчинні жіночі організації - Марійське товариство пань у Львові (1904), Товариство православних русинок у Чернівцях (1908). У рамках жіночого руху проводились акції, спрямовані на розширення громадянських прав жінок (виборчі права, право на вищу освіту), на створення навчальних закладів для дівчат. У 1887 зусиллями Н.Кобринської та О.Пчілки вийшов у світ жіночий альманах "Перший вінок", а в 1890 роках - три випуски літературно-публіцистичного збірника "Наша доля" (1893, 1895-96; ред. Н.Кобринська) та ін.
P.S.Я вважаю себе феміністкою....(можливо це і дуже гучно сказано..)...
  • 0

#185 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 16.03.2009 – 21:38

Перегляд дописуMarcos (11.02.2008 23:53) писав:

от скажіть шановна, вам 17 років, ви особисто страждали від статевої дискримінації у вашому юному житті ?
пройшов майже рік... але я досі юна :) ... хоча вже й страждала від статевої дискримінації... коли влаштовувалась на роботу, то шеф скептично огледів мене, ніби роздумуючи... "хм, і скільки вона тут протримається? коли вискочить заміж?"

я звичайно тільки засміялась бо у свої 19 все-таки важко знати, чого хотітимеш завтра...

але така реакція шефа ше раз підтвердила мої переконання, ніби то в голові жінки мають бути тільки думки про сім'ю, а про роботу думати зась, хоча ж самі чоловіки усвідомлюють шо сім'я без фінансового благополуччя навряд чи довго триматиметься купи... а мало хто з чоловіків самотужки утримують дім :)
  • 0

#186 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 21:41

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (16.03.2009 21:38) писав:

пройшов майже рік... але я досі юна :) ... хоча вже й страждала від статевої дискримінації... коли влаштовувалась на роботу, то шеф скептично огледів мене, ніби роздумуючи... "хм, і скільки вона тут протримається? коли вискочить заміж?"

я звичайно тільки засміялась бо у свої 19 все-таки важко знати, чого хотітимеш завтра...

але така реакція шефа ше раз підтвердила мої переконання, ніби то в голові жінки мають бути тільки думки про сім'ю, а про роботу думати зась, хоча ж самі чоловіки усвідомлюють шо сім'я без фінансового благополуччя навряд чи довго триматиметься купи... а мало хто з чоловіків самотужки утримують дім :)
Так, дістають інколи оті стереотипи. але все ж погодьтеся - приємно, коли перед вами відкривають двері, чи піднімаються із стільця при вашій появі... :)
  • 0

#187 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 16.03.2009 – 21:51

веснянка, таки приємно... але це просто хороші манери... а насправді думка може бути зовсім іншою про тебе ...
  • 0

#188 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 16.03.2009 – 22:17

Так насправді в сучасності не існує якосісь статевої дискримінації. Стереотипи в цьому питанні вже майже стерлися. Ну залишились ще "старики з відсталим світоглядом". Бізнес-вумен вже стало звичним поняттям. Тож про фемінізм теж потрібно забути (це навіть і не дуже природне явище). До речі, кому цікаво, прочитайте твори Ольги Кобилянської, якраз в тему.
  • 0

#189 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 16.03.2009 – 22:57

Не потрібний кажете? А чому ж тоді кожна третя жінка в Україні страждає від домашнього насилства? Отримує за одну й ту ж саму роботу х чоловіком меншу зарплатню? Чому існує "скляна стеля" при здобутті наукових ступенів та зайнятті керівних посад? Чому Україні поставили оцінку аж 5 з 10 за дотримання гендерної рівності? Якщо б Ви хоча б трохи поцікавились питаннями дискримінації, то зрозуміли б що вона існує в жахаючих розмірах, так само як і стереотипи які аж ніяк нікуди не зникли. Кобилянська стояла біля витоків феміністичного руху - так. А ще Наталя Кобринська, Олена Пчілка і т.д. Варто почитати праці Соломії Павличко і Віри Агеєвої.
  • 0

#190 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 23:02

Перегляд дописуDraWeR (16.03.2009 22:17) писав:

Так насправді в сучасності не існує якосісь статевої дискримінації. Стереотипи в цьому питанні вже майже стерлися. Ну залишились ще "старики з відсталим світоглядом". Бізнес-вумен вже стало звичним поняттям. Тож про фемінізм теж потрібно забути (це навіть і не дуже природне явище). До речі, кому цікаво, прочитайте твори Ольги Кобилянської, якраз в тему.
Забувати про фемінізм не треба, а то на голову вилізете))) :)

Повідомлення відредагував веснянка: 16.03.2009 – 23:02

• 0

#191 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.03.2009 – 23:11

я особисто боюся тьоток, шо звуть себе феміністками.
бо це починається - да ми ж феміністкі, да якби не ми, ти зараз би сиділа вдома готувала б їсти чоловікові і трьом дітям, а може вже і померла б під час четвертих пологів.... зате тепер ооооо.... тепер можеш хоть президенткой стати.
фігня це все.
  • 0

#192 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 23:13

Перегляд дописуNeorlandina (16.03.2009 23:11) писав:

я особисто боюся тьоток, шо звуть себе феміністками.
бо це починається - да ми ж феміністкі, да якби не ми, ти зараз би сиділа вдома готувала б їсти чоловікові і трьом дітям, а може вже і померла б під час четвертих пологів.... зате тепер ооооо.... тепер можеш хоть президенткой стати.
фігня це все.

І ноги не бриють
  • 0

#193 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 23:21

Перегляд дописуNomad (16.03.2009 23:13) писав:

І ноги не бриють
:) це взагалі жесть, і під руками валосікі
  • 0

#194 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 23:23

Перегляд дописуВареник (16.03.2009 23:21) писав:

Ага, зате не треба гадати шо дарити на 8 березня- джілєт, чисто сімволічєский дар феміністкам від человєчєства
  • 0

#195 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 23:24

Жінки, які не вміють бути жінками, - ніякі не феміністки.А ноги голити тре по-любому, просто так для себе, навіть якщо ти феміністка, спиш сама і терпіти не можеш людей з ...гм..міхаличами(с)Номад
  • 0

#196 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 23:26

Перегляд дописувеснянка (16.03.2009 23:24) писав:

Жінки, які не вміють бути жінками, - ніякі не феміністки.А ноги голити тре по-любому, просто так для себе, навіть якщо ти феміністка, спиш сама і терпіти не можеш людей з ...гм..міхаличами(с)Номад

Приведіть мені феміністку(тіки побриту) - і за ніч за допомогою Міхалича я її перевиховаю
  • 0

#197 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.03.2009 – 00:34

ай ай ай
а чоловіки які голять грудну клітину — це ж УЖОС!!!
і ви плутаєте фемінізм з натуралізмом якимсь.

а ще в кожному -ізмі є екстримісти. тому їх треба сприймати лише як хворих.
  • 0

#198 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.03.2009 – 00:52

Довелось мені поспілкуватись з декількома феміністками. І блін такі ефектні дівчата з таким тілом : :) :ggggg: ) :ggggg: , милим личком шо мені аж шкода що вони феміністки, цілу ніч потім плакав за що ж їх Бог покарав :) - вірять в міф про те що жінки керують сввтом і що всі жінки роблять все краще за чоловіків!
Я замітив що у тих феміністок з якими я спілкувався дуже сильний характер і підвищений рівень стервозності....А так якщо вони мене не чипають той я їх...Але якщо зачеплять буду обороняти честь всього чоловічого населення землі до останнього :) :)
  • 0

#199 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 17.03.2009 – 02:55

Перегляд дописуNomad (16.03.2009 23:26) писав:

Приведіть мені феміністку(тіки побриту) - і за ніч за допомогою Міхалича я її перевиховаю

Зараз буде з усіх боків "Я! Я феміністка", "І я феміністка", "А я за вас всіх феміністіша"
  • 0

#200 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 17.03.2009 – 08:04

Перегляд дописувеснянка (16.03.2009 23:24) писав:

ноги голити тре по-любому, просто так для себе, навіть якщо ти феміністка, спиш сама і терпіти не можеш людей з ...гм..міхаличами(с)Номад
чому?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних