Перейти до вмісту

Фемінізм

Повідомлень в темі: 373

#141 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6652 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 06.03.2008 – 19:10

Перегляд дописуWild_Rain (6.03.2008 18:21) писав:

Взагалі не розумію будь-які феміністичні рухи. Хтось щось захищає, хтось щось відстоює. Що вони хочуть довести світу, що жінка має такі ж права як і чоловік, так це і так зрозуміло... і взагалі, в нашій країні чоловіків вдвічі менше ніж жінок, до того ж ми живемо менше, то ж говорити про якусь дискримінацію не доводиться.
Вони не світу хочуть щось довести, вони самі себе намагаються обдурити...
Феміністки - ті хто не здатен хитрістю отримати владу над чоловіками а тому намагаються це зробити силою колективу...
Тобто прислівя "чоловік голова а жінка шия, куди захоче туди і поверне" - не стосується феміністок.
Феміністки - майбутні матері? Дуже сумніваюся! Як феміністка буде виховувати сина?
  • 0

#142 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава

Відправлено 06.03.2008 – 19:16

Перегляд дописуDrunkLordVillis (6.03.2008 20:10) писав:

Вони не світу хочуть щось довести, вони самі себе намагаються обдурити...
Феміністки - ті хто не здатен хитрістю отримати владу над чоловіками а тому намагаються це зробити силою колективу...
Тобто прислівя "чоловік голова а жінка шия, куди захоче туди і поверне" - не стосується феміністок.
Феміністки - майбутні матері? Дуже сумніваюся! Як феміністка буде виховувати сина?
От власне і я про це казала)) Добитись свого можна і не вигукуючи про це на кожному кроці і сотрясаючи кулаками)))Висновок-феміністки якісь трохи невдалі чи що) Чи загадто вже проти системи) Я кажу про тих, хто саме напролом діє
  • 0

#143 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 06.03.2008 – 19:20

Перегляд дописуrainy (6.03.2008 19:16) писав:

От власне і я про це казала)) Добитись свого можна і не вигукуючи про це на кожному кроці і сотрясаючи кулаками)))Висновок-феміністки якісь трохи невдалі чи що) Чи загадто вже проти системи) Я кажу про тих, хто саме напролом діє
тобто ти вважаєш, що жінка має діяти виключно підступом? :ggggg:
  • 0

#144 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 07.03.2008 – 15:38

Перегляд дописуSergiy_K (6.03.2008 20:20) писав:

тобто ти вважаєш, що жінка має діяти виключно підступом? <_<
Підступом? я десь про таке казала? Не підступом, а просто робити так, як хоче. Не вистачає прав, шукай такого,щоб їх визнавав, а не лізь на барикади проти всіх. Хочеш самореалізуватись (:ggggg:)-будь ласка, не чекай,що тебе хтось по голівці погладить і скаже, що ти розумніше за нього, - просто йди і отримуй)
  • 0

#145 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 07.03.2008 – 17:08

Перегляд дописуrainy (7.03.2008 15:38) писав:

Підступом? я десь про таке казала? Не підступом, а просто робити так, як хоче. Не вистачає прав, шукай такого,щоб їх визнавав, а не лізь на барикади проти всіх. Хочеш самореалізуватись (:ggggg:)-будь ласка, не чекай,що тебе хтось по голівці погладить і скаже, що ти розумніше за нього, - просто йди і отримуй)
тобто права лазити по барикадах за жінкою ти не визнаєш <_< ще можна таблички поставити "ноу вімен"
  • 0

#146 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 07.03.2008 – 17:18

Перегляд дописуDrunkLordVillis (6.03.2008 18:10) писав:

Що це ти таке зморознув? Спочатку проінформуйся, що значить те дивне слово "фемінізм", і може потім в тебе відпаде бажання говорити шопопало
  • 0

#147 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 07.03.2008 – 17:25

Перегляд дописуSergiy_K (7.03.2008 18:08) писав:

тобто права лазити по барикадах за жінкою ти не визнаєш <_< ще можна таблички поставити "ноу вімен"
я втратила слді твоєї геніальної думки)))) Які ноу вімен? які барикади? суть одна- я можу робити що захочу) НА барикадах, і по обидва боки від них) от і все)
  • 0

#148 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 07.03.2008 – 17:33

Перегляд дописуDrunkLordVillis (6.03.2008 20:10) писав:

ага, а ті що мають дітей, то виключно з пробірок... і ні в якому разі не від чоловіків :ggggg:

люди, жіноча хитрість нікуди не пропадає, але коли нема чоловіків поруч з вами... і навіть коли так, то не завжди можуть захистити... от саме тому я попередньо в цій темі поушувала питання недосконалості законодавства про злочини згвалтування, захист неповнолітніх.... проблеми трудового кодексу...
от цікаво, хто може сказати як такі питання можна вирішити "хитрістю" <_< - комусь вдалося обдурити гвалтівника?.. саме тому тут труба діяти згуртовано, щоб захищати свої права...
кричати тут не потрібно, але діяти - ТАК!
  • 0

#149 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 07.03.2008 – 17:49

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (7.03.2008 18:33) писав:

от цікаво, хто може сказати як такі питання можна вирішити "хитрістю" <_< - комусь вдалося обдурити гвалтівника?.. саме тому тут труба діяти згуртовано, щоб захищати свої права...
кричати тут не потрібно, але діяти - ТАК!
ну про гвалтівника- тут хирість дійсно ні до чого. Я говорила більше про той "фемінізм", який тут критикують хлопці, а саме, "тупо відстоювання якихось абстрактних прав".

а ще оце не полінилась почитала про фемінізм...ой, скажу вам, я ще більше переконалась, що якась не дуже певна це справа. Бо наприклад, в питаннях насильства в сім"ї та сексуального насильства боротьба за права жінок цілком виправдана, і боротись за це варто. З іншого ж боку, ті факти, що наприклад військова повинність і смертний вирок(в тих країнах, де такий є) тільки для чоловіків, чогось не викликають обурення у феміністок. А по справедливості мало б бути тоді вже все однаково. Потім стосовно права голосу, яке було однією з принципових вимог феміністок раніше, то як подивишся на деяких "фіф", пробачте на слові, то думаєш, а навіщо їм взагалі то право голосу))) Я розумію, шо якщо б обмежувати чиєсь таке право чисто суб"єктивно, то доброго з цього б нічого не вийшло, але ж ну правда, ну навіщо деяким жінкам вирішувати своєю галочкою де прийдеться долю країни?) Справедливості раді, скажу, що деяким чоловікам таке дозволяти робити теж недоцільно :ggggg: Словом...Виходить, якась незрозуміла ситуація з цим фемінізмом і ставленням до нього, в якій я можу сказати одне- в будь-якому випадку і при будь-якому розкладі треба надіятись тільки на себе.

Повідомлення відредагував rainy: 07.03.2008 – 18:01

• 0

#150 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 07.03.2008 – 18:16

rainy, нажаль в на ще не таке становище в суспільстві щоб говорити про абстрактні права... реальних добитись не можем <_< ... а те що кртитикують хлопці насправді їх стереотипи :ggggg:
а основні проблеми, якими опікується фемінізм я наразі висвілтила в цій темі...

Цитата

в будь-якому випадку і при будь-якому розкладі треба надіятись тільки на себе
останнє речення мені дуже сподобалось :cool1:
насправді за всіх жінок і чоловіків ніхто не може відповідати, але коли є такий рух як фемінізм... при чому достатньо сильний, то значить все-таки варто задовільнити ці прохання...

Цитата

Чи ж не прапор долі жіночої - непевність? Коли в родині з'явиться синок - родичі тішаться, коли з'явиться дівчина - сумують. Чому то так? Чому воно, сиротятко, приносе уже малесеньким життям своїм сум з собою?
... так колись писала Ольга Кобилянська...
фемінізм вимагає справедливого відношення у сфері законодавства, відношення такого, яке б дійсно могло захистиити жінок... а тим самим трішки зменшити ту слабкість, яка дана нам природою
  • 0

#151 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 07.03.2008 – 18:29

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (7.03.2008 19:16) писав:

rainy, нажаль в на ще не таке становище в суспільстві щоб говорити про абстрактні права... реальних добитись не можем <_< ... а те що кртитикують хлопці насправді їх стереотипи :ggggg:
а основні проблеми, якими опікується фемінізм я наразі висвілтила в цій темі...

останнє речення мені дуже сподобалось :cool1:
насправді за всіх жінок і чоловіків ніхто не може відповідати, але коли є такий рух як фемінізм... при чому достатньо сильний, то значить все-таки варто задовільнити ці прохання...

... так колись писала Ольга Кобилянська...
фемінізм вимагає справедливого відношення у сфері законодавства, відношення такого, яке б дійсно могло захистиити жінок... а тим самим трішки зменшити ту слабкість, яка дана нам природою
Ну погодься, якщо справедливість то в усьому, і в смертній карі, і в армії. Бо воно так нечесно виходить) нє, ну я то "за" те, що нам треба, але ж якщо по правді, то має бути в усьому, а не тільки те, що може нас захистити. Тобто є дві сторони медалі, як я вже казала, права та обов"язки. От в тому то і справа. а так однобоко все якось. Ну це якщо мислити ідеальними поняттями...
  • 0

#152 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 07.03.2008 – 18:39

rainy, на рахунок смертної кари то ти права - розповсюджуватись вона повинна на всіх громадян певної країни... а от стосовно армії, то є такі жінки, що б із задоволенням пішли, є ті, що не хочуть... але насправді більшість не можуть... :ggggg: тому виникає проблема фінансування державою жінок у армії... бо по суті це не виправдавується... лиш деякий відсоток <_<

Повідомлення відредагував FeMINIsto4ka: 07.03.2008 – 18:40

• 0

#153 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 07.03.2008 – 18:58

FeMINIsto4ka , ну да, за армію то я загнула, саме дуже і дуже проти :ggggg:. Просто хотіла довести те, що іноді не треба боротись за повне рівноправ"я, бо тоді ж нам самим не солодко буде)А так,як говориться в одному загальновідомому гаслі-від кожного по можливостям, кожному по потребам <_<) тільки справедливо :cool1:
  • 0

#154 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 07.03.2008 – 19:02

rainy, ну на справедливості я тут е раз вже наголошувала... тільки її не так просто досягнути
  • 0

#155 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 07.03.2008 – 19:09

FeMINIsto4ka, а шо взагалі просто? хіба шо дурниць наробити)))
  • 0

#156 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 07.03.2008 – 19:10

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (7.03.2008 18:39) писав:

rainy, на рахунок смертної кари то ти права - розповсюджуватись вона повинна на всіх громадян певної країни... а от стосовно армії, то є такі жінки, що б із задоволенням пішли, є ті, що не хочуть... але насправді більшість не можуть... :ggggg: тому виникає проблема фінансування державою жінок у армії... бо по суті це не виправдавується... лиш деякий відсоток <_<

Попахує подвійними стандартами. Як права урівняти, то це гаразд,а як в армію йти, то ви утримаєтеся. Якшо вже збираєтеся боротися за "справедливість", то будь ласка до кінця, а як ні, то визнайте, що деяких речей жінки просто не можуть робити(за рядом факторів), до речі як і чоловіки, наприклад народження дітей. Взагалі феміністичних жінок вважаю слабкодухими і з купою комплексів. Неможливість самореалізації- ось головна причина їх виступів.
  • 0

#157 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 07.03.2008 – 19:17

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (7.03.2008 19:16) писав:

то я себе сама процитувала... вважаю що хоч якусь силу характеру треба мати шоб визнати свою ж слабкість...

Wild_Rain, не полінуйся прочитати мої останні п'ять дописів принаймні, будь ласка <_<
  • 0

#158 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 07.03.2008 – 19:20

Wild_Rain, які подвійні стандарти? я саме про це і говорила. Що якщо вже так боротись за рівноправ"я в усьому, то можна і напоротись, бо в армію мабуть ніхто не хоче, та і зачасту боряться за те, що вигідно, а не за все. Тут Феміністочка і сказала, що головне справедливість. Я ж казала саме про те, що виходить однобоко, бо прагнуть тільки те, що їм вигідно, а все інше на плечі інших,як і було. Права-обов"язки. Паритет їх. Просто навіть виходячи з фізичних даних жінки не можуть робити все те, що чоловіки, і чоловіки відповідно теж. Тому тут рівність має бути в таких загальнолюдських чи що рисах, поведінці...

Перегляд дописуWild_Rain (7.03.2008 20:10) писав:

Взагалі феміністичних жінок вважаю слабкодухими і з купою комплексів. Неможливість самореалізації- ось головна причина їх виступів.
Якщо деякі хлопці стереотипно мислять про фемінізм, то більшість так званих феміністок мають про нього таке ж туманне уявлення. От саме вони, так, слабкодухі, обмежені, котрі "виступають":"Ой, а я хачу так, патаму что всє мужікі казли і нас уніжают")))
  • 0

#159 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 07.03.2008 – 19:31

Перегляд дописуrainy (7.03.2008 19:20) писав:

Wild_Rain, які подвійні стандарти? я саме про це і говорила. Що якщо вже так боротись за рівноправ"я в усьому, то можна і напоротись, бо в армію мабуть ніхто не хоче, та і зачасту боряться за те, що вигідно, а не за все. Тут Феміністочка і сказала, що головне справедливість. Я ж казала саме про те, що виходить однобоко, бо прагнуть тільки те, що їм вигідно, а все інше на плечі інших,як і було. Права-обов"язки. Паритет їх. Просто навіть виходячи з фізичних даних жінки не можуть робити все те, що чоловіки, і чоловіки відповідно теж. Тому тут рівність має бути в таких загальнолюдських чи що рисах, поведінці...

Якщо деякі хлопці стереотипно мислять про фемінізм, то більшість так званих феміністок мають про нього таке ж туманне уявлення. От саме вони, так, слабкодухі, обмежені, котрі "виступають":"Ой, а я хачу так, патаму что всє мужікі казли і нас уніжают")))

Стосовно прав і обов’язків, то вам звичайно видніше.

PS 1. Дякую, що вважаєш мене стереотипним.
PS 2. В темі відписався останній раз, ти зрозуміла чому.
  • 0

#160 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 07.03.2008 – 19:42

Перегляд дописуrainy (7.03.2008 18:58) писав:

FeMINIsto4ka , ну да, за армію то я загнула, саме дуже і дуже проти <_<.
не всі такі :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних