Перейти до вмісту

Фемінізм

Повідомлень в темі: 373

#121 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 06.03.2008 – 11:27

DrunkLordVillis, а інших "аргументів" окрім сарказму Задорнова не можете навести???

права жінок - обов'язки чоловіків... давно вже минули часи коли так було, було безкорисливо...

тепер знову актуально: мої права закінчуються там, де починаються твої права :ggggg:
  • 0

#122 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 06.03.2008 – 11:38

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (6.03.2008 11:22) писав:

а відтворення обставин є недоцільним хоча б тому, що логічно-наслідкові висновки можна зробити й з вище перечислених процедур, а коли враховувати стратегію захисту обвинуваченого, то це просто буде відтягувати час, бо основні докази злочину і так є....

Stuff, тепер достатньо обгрунтовано?
Так це першочергові дії і звісно по гарячих слідах не до відтворення обставин, та й в даній цитаті як не сказано про відтворення подій, так і не заборонено їх проводити ;)
Але бачу тебе більше хвилює стратегія захисту обвинуваченого (дивно, що ти ще не написала просто чоловіка) чи то пак його ухилення від покарання - то це справа суду і правоохоронних органів, а не феміністок карати людину!

Перегляд допису-=VJ=- (6.03.2008 11:25) писав:

Цікаво, а що тоді там роблять виконавчі директори Річард Роджерс та Девід Голл?
Два чоловіки на всю компанію? :ggggg:
  • 0

#123 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 11:41

Перегляд дописуStuff (6.03.2008 12:35) писав:

Так це першочергові дії і звісно по гарячих слідах не до відтворення обставин, та й в даній цитаті як не сказано про відтворення подій, так і не заборонено їх проводити ;)
Але бачу тебе більше хвилює стратегія захисту обвинуваченого (дивно, що ти ще не написала просто чоловіка) чи то пак його ухилення від покарання - то це справа суду і правоохоронних органів, а не феміністок карати людину!
цісьо :ggggg: , ми ше нікого не карали і не мстились ;)
але дійсно потрібно здійснювати реформування системи законодавства в бік ефективності розслідування і захисту потерпілих... і не тільки в кримінальній сфері
  • 0

#124 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.03.2008 – 11:41

Перегляд дописуStuff (6.03.2008 11:38) писав:

Два чоловіки на всю компанію? :ggggg:

Два чоловіки на головних постах, що вже дещо значить. Чи я маю перевірити весь список співробітників до прибиральниць включно?
Сказано "не беруть" - ось доказ протилежного. на цьому все ;)
  • 0

#125 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 11:49

Перегляд допису-=VJ=- (6.03.2008 11:41) писав:

Два чоловіки на головних постах, що вже дещо значить. Чи я маю перевірити весь список співробітників до прибиральниць включно?
Сказано "не беруть" - ось доказ протилежного. на цьому все :ggggg:
Я не вивчав складу даної компанії, просто моя знайома працює в них консультантом, і розказувала, що вони себе позиціонують як суто жіноча компанія, тому консультантами можуть бути лише жінки ;)окрім Америки, звідки мабуть оті два вийнятки ;)
  • 0

#126 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 06.03.2008 – 11:51

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (6.03.2008 11:27) писав:

тепер знову актуально: мої права закінчуються там, де починаються твої права ;)
ага тіпа :ggggg: :"малчи женсчіна, коли починається моє право наліво" ;)
  • 0

#127 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 11:53

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (6.03.2008 11:41) писав:

але дійсно потрібно здійснювати реформування системи законодавства в бік ефективності розслідування і захисту потерпілих... і не тільки в кримінальній сфері
Для захисту потерпілих є адвокати :ggggg:
І як ти пропонуєш реформувати розслідування згвалтувань - вже ж склалась практика розслідування даних злочинів, не думаю що там можна добавити щось нове, чи ти пропонуєш взагалі відмінити розслідування і слова Жінки буде достатнь для винесення вироку?
  • 0

#128 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 12:01

Перегляд дописуSergiy_K (6.03.2008 12:51) писав:

ага тіпа :ggggg: :"малчи женсчіна, коли починається моє право наліво" ;)
тю, то ви вважаєте правом... піти по рукам у знайомих дівчат ;)

Цитата

Крім зґвалтувань, статевих зносин з особами та розбещення щодо неповнолітніх, кримінальні кодекси зарубіжних країн передбачають й інші склади злочинів, які пов'язані із статевими посяганнями на неповнолітніх. До них, наприклад, належать у КК Азербайджанської Республіки — ст. 151 «Примушування до дій сексуального характеру», ст. 152 «Статеві зносини й інші дії сексуального характеру з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку» [1]. Покарання за сексуальне домагання передбачено ст. 184 КК Іспанії [2]. Кримінальний кодекс Австрії встановлює такі склади злочинів: сексуальне примушування, вчинення злочинного діяння у шлюбі або при спільному проживанні, статеві зносини з використанням безпорадності жертви, погроза моральності особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку, гомосексуальні дії щодо осіб, котрі не досягли вісімнадцятирічного віку, зловживання батьківськими й іншими правами [3].

в нас ці ситуації не так деталізовано у законодавстві, а найбільший акцент потрібно зробити на захист неповнолітніх...
  • 0

#129 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 12:18

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (6.03.2008 12:01) писав:

в нас ці ситуації не так деталізовано у законодавстві, а найбільший акцент потрібно зробити на захист неповнолітніх...
Як це не деталізовані?Ти читала Кримінальний Кодекс України?Чи хоча б його коментар?
Є цілий Розділ IV ЗЛОЧИНИ ПРОТИ СТАТЕВОЇ СВОБОДИ ТА СТАТЕВОЇ НЕДОТОРКАНОСТІ ОСОБИ, в якому є покарання за статеві злочини і проти неповнолітніх, а детальніше про це написано в коментарі, що саме мається на увазі в даних статтях - там все передбачено!

ось і сам коментар
  • 0

#130 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 12:30

Цитата

У судовій практиці неоднократно вирішується питання про те, чи необхідна скарга неповнолітньої потерпілої особи, у зв’язку з цим справа порушується за ч. 2 ст. 153 КК України без її скарги, а під час розслідування чи розгляду справи в суді з’ясовується, що злочин слід кваліфікувати за ч. 1 ст. 153 КК України, оскільки винний вважав, що потерпіла повнолітня. Правильною є точка зору тих судів, які вважають скаргу потерпілої в даному випадку непотрібною, бо вона є неповнолітньою, а зміна кваліфікації вчиненого не означає усунення підстав для порушення справи органами досудового слідства з власної ініціативи [2].
ну і чого тепер вартий Криміналльний кодекс України і його коментар?... коли і так відповідають злочинці за іншою статтею, де покарання менше... тому знову повертаюсь до того, що реформування потрібне для того щоб закони не були лише на папірчиках, але й мали певну силу і карали зловмисників :ggggg:
  • 0

#131 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 12:52

думаю це компетенція суду і слідчих органів вирішувати , за якою статею відповідати, а не нас з тобою і відколи це феміністки так запереживали за неповнолітніх?
  • 0

#132 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 06.03.2008 – 13:03

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (6.03.2008 12:30) писав:

ну і чого тепер вартий Криміналльний кодекс України і його коментар?... коли і так відповідають злочинці за іншою статтею, де покарання менше... тому знову повертаюсь до того, що реформування потрібне для того щоб закони не були лише на папірчиках, але й мали певну силу і карали зловмисників :ggggg:
то до чого тут фемінізм???????????????????? це, блін, права на .... бла-бла-бла в Конституції, які від статі не залежать
  • 0

#133 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 13:12

Перегляд дописуStuff (6.03.2008 13:52) писав:

думаю це компетенція суду і слідчих органів вирішувати , за якою статею відповідати, а не нас з тобою і відколи це феміністки так запереживали за неповнолітніх?
знаєш, постійно дію за принципом - якщо не я, то хто?!
кожен має про це подумати, бо насправді якщо то не стається з нами, не значить шо того взагалі нема
Феміністки за це запереживали, то му що:
1. більша частка цих неповнолтніх - дівчата
2. феміністки також матері, або майбутні матері
3. неповнолітні - майбутнє нації, а тому байдуже ставитись до їхнього життя призведе до подальших негативних наслідків у глобальному значенні
  • 0

#134 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 13:37

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (6.03.2008 13:12) писав:

знаєш, постійно дію за принципом - якщо не я, то хто?!
кожен має про це подумати, бо насправді якщо то не стається з нами, не значить шо того взагалі нема
Феміністки за це запереживали, то му що:
1. більша частка цих неповнолтніх - дівчата
2. феміністки також матері, або майбутні матері
3. неповнолітні - майбутнє нації, а тому байдуже ставитись до їхнього життя призведе до подальших негативних наслідків у глобальному значенні
Дивна позиція - більшість потерпілих дівчатка, значить їх треба захищати, а хлопчики зачекють, їх же меншість..
питанням захисту неповнолітніх повинні займатись громадські організації, не знав, що це тепер особливий прояв фемінізму - захищати дівчаток, плювати на хлопчиків :ggggg:
  • 0

#135 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 13:42

Перегляд дописуStuff (6.03.2008 14:37) писав:

Дивна позиція - більшість потерпілих дівчатка, значить їх треба захищати, а хлопчики зачекють, їх же меншість..
питанням захисту неповнолітніх повинні займатись громадські організації, не знав, що це тепер особливий прояв фемінізму - захищати дівчаток, плювати на хлопчиків ;)
ну і де я в тому дописі написла шо дівчаток треба захищати, а хлопчиків ні???... у вас така нав'ялива думка.... шо просто смішно :ggggg: ...
я ж по пунктиках розписала, чи ви прочитали тільки перший?
  • 0

#136 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 13:51

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (6.03.2008 13:42) писав:

ну і де я в тому дописі написла шо дівчаток треба захищати, а хлопчиків ні???... у вас така нав'ялива думка.... шо просто смішно :ggggg: ...
я ж по пунктиках розписала, чи ви прочитали тільки перший?
Чому це нав"язлива думка, читаю ж як написано А якби більшість потерпілих були хлопчиками, то феміністки би не звертали уваги на це питання? ;)

З твоїх слів взагалі випливає, що сенс фемінізму - це захист неповнолітніх ;)
І що, феміністки більше нічим не займаються? ;)
  • 0

#137 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 13:52

Перегляд дописуStuff (6.03.2008 14:49) писав:

Чому це нав"язлива думка, читаю ж як написано А якби більшість потерпілих були хлопчиками, то феміністки би не звертали уваги на це питання? ;)
звертали, бо там є ше два пункти.... і ще раз наголошую що на це мають звертати увагу УСІ :ggggg:
  • 0

#138 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 13:55

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (6.03.2008 13:52) писав:

звертали, бо там є ше два пункти.... і ще раз наголошую що на це мають звертати увагу УСІ :ggggg:
Значить якщо жінка є матір"ю чи майбутньою матір"ю - то вона автоматично є феміністкою? ;)
  • 0

#139 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 06.03.2008 – 18:21

Взагалі не розумію будь-які феміністичні рухи. Хтось щось захищає, хтось щось відстоює. Що вони хочуть довести світу, що жінка має такі ж права як і чоловік, так це і так зрозуміло... і взагалі, в нашій країні чоловіків вдвічі менше ніж жінок, до того ж ми живемо менше, то ж говорити про якусь дискримінацію не доводиться.
  • 0

#140 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава

Відправлено 06.03.2008 – 18:43

Перегляд дописуSergiy_K (11.02.2008 15:51) писав:

бугага. ні дякую, я відмовлюсь. факт той, нікого не турбує, що на рутинних роботах більше жінок, фактично всі ті професії можна автоматизувати, а жінки більше займалися б сім"єю і дітьми, чоловіком, не змушуючи його відволікатись від роботи на всяких охвісних шалав.
Виникає питання- так це жінки винні, що чоловіки відволікаються на охвісних шалав??)) Вибачайте, але згадується старовинна українська приказка про одну тваринку,яка найде собі приємну "калюжку")))
Стосовно саме фемінізму-то...а що я можу сказати... Що занадто -то не здраво. Тому якщо жінка повинна бути гібридом посудомийки, повара і няні, то я проти! І також проти жінки-нежінки, яка всіма правдами і неправдами бореться тільки не за свої права, а за право і можливість опустити чоловіка. Оце вже справді комплекси. ТА і взагалі, моє скромне спостреження для чоловіків- просто погоджуйтесь, що жінка може все і має такі ж права, головне їх визнати, необов"язково жінкам ними користуватись :ggggg: Знаєте, приємно, щоб було))) Десь там, на всякий пожарний)
Правда отут стосовно прав виникає одна проблема. Як казала мені одна людинка- права то можуть бути рівними, а от обов"язки-ніколи.І це в сторону того,що чоловік "повинен" більше...я досі точно не знаю, щоб на це відповісти. Але отчую десь в глибині душі, що це теж неправильно. *може почати рух за рівні обов"язки чоловіків з жінками?*))Крім жартів, це таки теж несправедливо. Саме існування такого стереотипу. І чи не того, через таке постійне відчуття тиску цього "повинен" чоловіки в нас менше живуть і взагалі не хочуть народжуватись(;) )?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних