Перейти до вмісту

Некрофілія і ваше ставлення до неї...

Повідомлень в темі: 233

Опитування: Ваше ставлення до нікрофілії... (145 користувачів проголосувало)

Ваша думка нарахунок цього...

1. Це огидно, просто неприпустимо,той хто це підтримує не заслуговує статус ЛЮДИНИ! (114 голосів [78.08%])

Процент голосів: 78.08%

2. Цілком нормальне явище...нічого дивного в цьому немає... (12 голосів [8.22%])

Процент голосів: 8.22%

3. А що ЦЕ взагалі таке? (5 голосів [3.42%])

Процент голосів: 3.42%

4. Своя відповідь...(бажано написати) (15 голосів [10.27%])

Процент голосів: 10.27%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 17.02.2008 – 00:12

Ех, так цікаво починалось))0навіть однодумців тут найшла і щось закинули тему)))
Брати мої, pinguiarium, Nameless One, поїхали далі?
Яку роль грають вбивства в наших розважальних програмах? Фільми, комікси, газети діють в вищій мірі збуджуюче, оскільки містять велику кількість повідомлень про розруху, садизм і жорстокість. В збудження люди приходять тоді, коли бачать, що хтось вмирає, або коли вони читають про це, і зовсім байдужі : чи йде мова про вбивство чи про нещасний випадок.
Коротше кажучи , інтелектуалізація , квантифікація, абстрагування, бюрократизація - відмінні риси сучасного індустріального суспільства - не є принципами життя: вони являються механічними принципами, якщо їх приміняють до людей. замість того, щоб приміняти їх до речей. Люди, які живуть в такій системі, стають байдужими до життя і відчувають потяг до мертвого. Правда, самі вони цього не помічають. Вони приймають збуджуючі спокуси за радість життя і перебувають в ілюзії, що ведуть дуже живе життя, якщо володіють і можуть користуватися багатьма речами.
  • 0

#62 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 17.02.2008 – 13:00

Мені якось не випадало можливості таке зробити. Але я б спробував. Серйозно. Правда то залежить від багатьох факторів: свіжість і зовнішній вигляд трупа, місця і часу, імовірних спостерігачів і співучасників і т.д і т.п. До некрофілії треба підходити серйозно, з розумом, і в той же час - творчо :cool1:
  • 0

#63 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 17.02.2008 – 14:33

Але труп ніколи не обніме, не поцілує, не внесе чогось цікавого і неймовірного, щоб підсилити відчуття, крім самого факту, що це - холодний труп...

Якщо по темі - не знаю, чи я б таке зробила.. Але кому це приносить насолоду і померлий заживо не був проти того, щоб його "любили" після смерті - то хай собі бавляться.. На все є причини і коли людину тягне на всякі збочення - теж є причини..

А в Індії взагалі нормальними вважаються усі-усі види вдоволення... Може в цьому щось є...
Неможна судити строго те, чого ти не розумієш і не пробував...
  • 0

#64 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 17.02.2008 – 14:33

....а саме головне – ніхто вас не обніме, ніхто не поцілює, ніхто не розрадить, ніхто не подарує свою посмішку, ніхто не буде з тобою поряд коли тобі на душі зле, ніхто....

upd
Lady AD ти мене випередила на декілька секунд))))))

Повідомлення відредагував Vepr: 17.02.2008 – 14:34

• 0

#65 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 18:26

Нашо ті фальшиві обнімки? Ті нещирі посмішки? тут все за взаємною згодою
  • 0

#66 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 17.02.2008 – 18:46

Перегляд дописуЛастiвочка (17.02.2008 18:26) писав:

Нашо ті фальшиві обнімки? Ті нещирі посмішки? тут все за взаємною згодою
уу....
тепер зрозуміло, чого б це Ластівочка мертв’ячини не цурається....
співчуваю :cool1:

“за взаємною згодою” – хоч і сказано кумедно, та не треба інших за дурнів тримати.... -.-
  • 0

#67 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 17.02.2008 – 18:56

Lady AD, Vepr, а якщо кохана людина в когось померла і він займається некрофілією від щирої любові, то це можна нормально сприймати?
  • 0

#68 Ти_чи_підросла

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень
  • Місто:Місто ГЕРОИ КИІВ

Відправлено 17.02.2008 – 19:41

Перегляд допису))((Кришталюся))(( (17.02.2008 18:32) писав:

Паннусю, може Ви мені поясните чому це до психолога? В такому разі (як Я зрозуміла Ви підозрюєте що в мене якісь проблеми з психікою і сексуальними нахилами) мені потрібно звертатись в інше місце...
Я не паннуся,а пан.Доречі,якось тупо звучить "пан Ігор,пан Дмитро,пан Опанас..." Називай мене по імені - Северин.
Тепер по темі."Некрофілія і ваше ставлення до неї".Голубко,сонечко,невже це тебе так хвилює ота некрофілія?Підозрюю є більш важливіші проблеми для кожного з нас.просто вперше бачу дівчину,яку так зачепила ця маячня.ну некрофілія,і що далі?Є ще зоофілія,педофілія,і купа інших "філій",так що треба все покинути і почати :cool1: :) їх обговорювати??? :)
:) ;)
  • 0

#69 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 17.02.2008 – 20:19

Це просто жах!Така тема і так багато дописів.Вас це не жахає, шановні форумчани, що ця тема така
популярна? А потім говорим, звідки з"являються всі ці збоченці, ми їх самі і породжуємо, роблячи все це
актуальним.
  • 0

#70 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 20:31

Та нормальна тема, коли людей це хвилює ))).
Кожна людина має право вільно висловлювати свої думки, тому прохання не ставитись до моїх дописів серйозно. Здивувала сама тема і авторка, тому й почала відписувати тут. Щиро вдячна всім, в кого є здорове почуття гумору і за отриманий гарний настрій від смішних коментів - оцінила і записала собі з ким можна мати справу. З тим, з ким заключала парі по темі повідомляю - я пас:)))). Так що ви без мене вже тут :cool1:. Ще раз - всі мої дописи не сприймати серйозно, а авторці - припиняй дивитись кашмари по телевізору :).
  • 0

#71 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 20.02.2008 – 13:52

Поклоніння покійникам властиве людству протягом усього його існування. Археологічні дані свідчать, що погребальні обряди та ритуали існували вже в неандертальців. Різня типи поховань, прийняті різними культурами в різні часи, мають одну спільну рису - ідею, що мертве людське тіло є не "сміттям", а об*єктом, гідним поваги та любові. До цього зазвичай додається елемент страху - як перед своєю майбутньою смертю, так і перед тим, що мертві можуть якимось чином вмішуватися в життя живих. Міфічне та релігійне коріння некрофілії очевидні. З одного боку, некрофіл - послідовник цих засілих у колективній підсвідомості архетипних уявлень, з іншого - входить з ними в конфлікт без шансів на вирішення останнього. Він ритуально долає остаточність смерті, втілюючи тим самим потаємні уповання людства, але водночас десакралізує страх перед нею, порушуючи тим самим одне з найміцніших табу, залишених нам предками. Видається, що саме через цю причину некрофілія й надалі залишається соціально неприйнятним елементом, які би раціональні аргументи не наводили прихильники її легалізації. А таких було чимало. Так, наприклад, Джон Пірог, видавець інформаційного бюлетеню для некрофілів "The NecroErotic", виступав за створення "трупних борделів" як здорової альтернативи для людей, які "не можуть досягнути сексуального задоволення з живим партнером через причину вродженої стидливості, соціальної непристосованості чи свого непривабливого вигляду".
  • 0

#72 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 20.02.2008 – 14:13

Тему почистила
  • 0

#73 razumnichka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.02.2008 – 19:17

Цитата

Поклоніння різним там "святим мощам", то хіба нормально? А носити на шиї фігурку трупа (розп"яття) - то хіба не пропаганда некрофілії?

Не плутай одне з іншим. Некрофілія - це коли ЦЕ роблять з мертвим, а поклоніння мощам - то з другої опери. І фольклор ні до чого.

Некрофілія - це збочення і таких людей слід лікувати. Вони небезпечні.
  • 0

#74 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 16:04

Знову і знову у міфах різних народів ми зустрічаємо фігуру Великої Матері, яка являється нам під різними іменами - Ізида, Іштар, Калі, - але яка звше символізує існування в цілому. Велика Мати - прамати, годувальниця та захисниця, але разом із тим - безжальна руйнівниця та губителька людей та світів. Ці дві її іпостасі нерозривно пов*язані, і завдяки цьому зв*язку життя та смерть безкінечно перетікають одне в одне. Не важливо, чи йдеться про реінкарнацію чи воскресіння - смерть є лише окремим моментом в ланцюзі метаморфоз, а любов - зв*язкою в цьому ланцюзі.

Наведемо приклад. Ізида, єгипетська Велика Мати, дружина Озириса, воскресила свого коханого, якого підступний Сет убив і розчленував, заховавши частини тіла в різних кутках долини Нілу. Зібравши труп Ізида магічним способом викликала в нього ерекцію та переспала з ним. Від цього контакту народився Гор, від якого потім пішли всі династії єгипетських фараонів. Єгипетська цивілізація, одна з найдревніших на планеті, виявляється, таким чином, некрофільською не лише по суті, через домінацію культу мертвих, але й у своїх міфолоічних витоках. Геродот у своїх "Історіях" каже, що знатні єгиптяни передавали бальзамувальникам тіла своїх померлих жінок та дочок лише через 3-4 дні після їхньої смерті, тому що боялися, що бальзамувальники кохатимуться зі свіжими трупами.

Побачив похорон. Закохався :rolleyes:

bendera.UA: Дописи об’єднав
  • 0

#75 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 06.03.2008 – 10:03

Перегляд дописуMargo (10.02.2008 14:36) писав:

ЕЕЕЕй!!!!! Ви що собі там думаєте? ;) Просто хотілось зрозуміти таких людей.
А я от подумала: що було б коли саме під час цього процесу (ну нехай дівчина вже нежива, а чоловік некрофіл), труп свіжий(як ми вже дійшли висноску) і тут дівчина ожила!!!! (А що, вийшла з клінічної смерті)))
Бідолаха був би той чоловік.... :ggggg:

Ну саме так і показано в фільмі "Вбити Біла 2"

Мертве тіло? Краще вже яблуневий пиріг! ;)
  • 0

#76 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 08.03.2008 – 10:21

Перегляд дописуrazumnichka (22.02.2008 19:17) писав:

Не плутай одне з іншим. Некрофілія - це коли ЦЕ роблять з мертвим, а поклоніння мощам - то з другої опери. І фольклор ні до чого.

Некрофілія - це збочення і таких людей слід лікувати. Вони небезпечні.

Небезпечні для кого?
  • 0

#77 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 09.03.2008 – 15:52

Одне огидно це уявити. Власне, такі люди самі стають напівтрупами.
  • 0

#78 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 09.03.2008 – 22:36

Палили на вогнищі раніше таких... :rolleyes:
Ставлення вкрай негативне

Повідомлення відредагував В мене новий нік =): 09.03.2008 – 22:37

• 0

#79 o-Meg@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:м. Соснівка, Львівська обл.

Відправлено 09.03.2008 – 22:51

А по-моєму, це хвороба. Причому психічна... Тому не треба їх аж так гостро критикувати, і тим більше, вважати небезпечними - трупам уже все одно)))
  • 0

#80 Русік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Коломия не помия Коломия - місто!!!

Відправлено 11.03.2008 – 21:41

Не розумію я як можна так робити з трупами,це взагалі неприємно!і це дійсно хвороба!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних