Перейти до вмісту

Некрофілія і ваше ставлення до неї...

Повідомлень в темі: 233

Опитування: Ваше ставлення до нікрофілії... (145 користувачів проголосувало)

Ваша думка нарахунок цього...

1. Це огидно, просто неприпустимо,той хто це підтримує не заслуговує статус ЛЮДИНИ! (114 голосів [78.08%])

Процент голосів: 78.08%

2. Цілком нормальне явище...нічого дивного в цьому немає... (12 голосів [8.22%])

Процент голосів: 8.22%

3. А що ЦЕ взагалі таке? (5 голосів [3.42%])

Процент голосів: 3.42%

4. Своя відповідь...(бажано написати) (15 голосів [10.27%])

Процент голосів: 10.27%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.02.2008 – 22:41

Перегляд дописуSotnik (10.02.2008 19:31) писав:

Олеська, якщо помітила, то я ні до кого з християн особисто ніколи не висловив неповаги. Я лише критикую недолугість та анахронізм релігії. Вклоніння частинам мертвого тіла граничить з нєкрофілією. І поняття віри тут нідочого, тут скоріше треба говорити про психологію. Якщо в підсвідомості з дитинства робити такі закладинки, то і до "злиденства пицюкастого" дорости не довго. Соррі за офтоп...

А от цікаво, як можна розцінювати секс з різними гумовими куклами? Вони ж теж нібито "неживі"? Чи тут нема нічого від нєкрофілії?

Сотнику, ще раз: будь толерантним до християн і до їх віри у Христа.

А ще пораджу все ж прочитати про некрофілію більше і детальніше. Хоча б перечитай кримінальні хроніки там, де йдеться про реальні злочини некрофілів і подумай, що може бути спільного між людиною, яка вбила іншу, щоб таскати з собою в сумці (це для прикладу - реальна подія) частину тіла і мати з нею секс тоді, коли вона вже реально розклалась як труп, і людиною, що має секс з гумовою лялькою?!

П.С. Я так зрозуміла, що люди, що дописують в цю тему, не читали чи реально не мають уявлення про некрофілію.
  • 0

#42 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.02.2008 – 22:47

Хм... але ж тіло холодне... бррр... ))) не знаю, я таким не захоплююсь, мені ось тілько згадується кліп на пісню "Last dance with Mary Jane"... Напевно некрофіли просто опору в стосунках не терплять..))
  • 0

#43 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2008 – 00:33

афігеть. Нікрофілія в коханні
в Балачку
  • 0

#44 Julli Kryshtal

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 11.02.2008 – 11:07

Перегляд дописуNameless One (10.02.2008 21:38) писав:

Та і взагалі кожна людина має свою власну думку просто вона підкоряється нормі соціуму, грає за правилами людей серед яких живе. А це вже погано. Де свобода, де демократія, де гуманізм? :kozak:
Так...Я цілком згідна...сьогоднішнє оточення дуже вливає на думку і дії людини...це і є наша головна проблема...це починається ще з раннього дитинства...наприклад в садіку, попадається якась дитина сильніша за іншу....відповідно та їй підкоряється, дуже сильно-морально...
  • 0

#45 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 11.02.2008 – 11:17

Погано до цього відношусь...коли відкривав тему, не знав що таке, а коли прочитав, просто жах коротш!
  • 0

#46 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 11.02.2008 – 12:13

Оффтоп і флуд видалив я.
  • 0

#47 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 18:12

Некрофілія - то вже повнісіньке збочення <_< Якщо комусь хочеться, як в тому випадку, вчитись цілуватись - хай краще робить це на помідорах або не стидається робити на живих людях. Хоча, якщо чоловік чи жінка вирішили так "попрощатись" з коханою людиною, тоді вже й не знаю, як це розцінювати... Мабуть всеодно, як збочення. Це вже лікувати треба.

Перегляд дописуОлеська (10.02.2008 19:00) писав:

По-друге: трохи поваги, будь ласка до віросповідання інших - багатьох, якщо ти не помітив, християн форуму.

До теми, звісно, це не має жодного стосунку, але як можна поважати людей, які підтримують і схвалюють багатовікове знущання над тілами давно померлих людей - більше того, розтягують ці тіла на малесенькі шматки по всьому світу? Та це в будь-якій релігії було б блюзнірством, але тільки не в християнстві. Найсмішніше при цьому, коли ті сами християни, які вчора бігали цілувати середній палець такого-то святого, чи нижню щелепу такої-то святої стають грудьми за заборону вийняття органів для пересадки. Тут вже й не знаєш, хто гірший - некрофіл, який хоч і з морального боку знущається над трупом, але недовго, чи християнин, який мало того, що підтримує століттями знущання над розідраним на шматки тілом, але ще й прирікає своєю позицією на смерть інших, живих людей, серед яких безліч чистих душею та й навіть просто невинних дітей.

Перегляд допису))((Кришталюся))(( (10.02.2008 14:00) писав:

а що з нами буде через кілька років, якщо зараз таке робиться???..... :kozak: в них немає повагидо мертвої людини...

Пані, випадки некрофілії фіксувались Геродотом ще з історії давніх єгиптян. Людство дуже мало змінюється, хоч і сіло з коней на машини.
  • 0

#48 Julli Kryshtal

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 11.02.2008 – 18:16

"Пані, випадки некрофілії фіксувались Геродотом ще з історії давніх єгиптян. Людство дуже мало змінюється, хоч і сіло з коней на машини."...

Але згодьтеся зі мною...наш світ котиться до гіршого..це факт...
  • 0

#49 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 18:21

Перегляд допису))((Кришталюся))(( (11.02.2008 18:16) писав:

Але згодьтеся зі мною...наш світ котиться до гіршого..це факт...

Не погоджусь :kozak: Людство потихеньку прогресує, хоч коли брати в загальній масі, то не так щоб швидко, але погодьтеся - зараз Ви не сидите вдома під наглядом чоловіка з купою дітей і знаючи тільки як сапати город, та й по вулиці можете спокійно ходити, а не чекати, що раптом на ваше місто нападуть і орда завойовників пустить Вас по колу на втіху <_<
  • 0

#50 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 11.02.2008 – 19:08

Якщо вже суспільство доводить людей до такого (казками :(, вихованням, відношенням у суспільстві), то ми маємо якось розуміти таких людей і допомагати їм.
Звичайно, що з точки зору некрофіла це є нормально. І я не з тих, хто з піною біля рота буде доводити, що це жах, я просто висловлюю свою думку. Та це є просто не природньо. До того ж багато людей мают певні збочення, деякі з них нормальні, деякі ні, і їх треба трохи стримувати.
До адмінів: пропоную створити на форумі розділ "сексуальні збочення", така вже то цікава тема :happy1:
  • 0

#51 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 11.02.2008 – 21:19

Білий Дракон
Висловлюйся.Твою думку приймуть, якшо вона не порушує правила порталу. :(
  • 0

#52 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.02.2008 – 21:28

Перегляд дописуDarkSun (11.02.2008 20:55) писав:

То ж буде моє тіло, в якому я жив n-років. Якось не дуже приемно. Хоча це індивідуальна справа. Акщо ти віддаш свій труп для розтинів і розвитку науки то це круто :(
і все-таки я не зрозумів, тобі неприємно за життя усвідомлювати, що таке може трапитись, але після смерті ти приємності\неприємності не відчуватимеш
  • 0

#53 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 12:47

брррррр!Люди звісно вже багато до чого додумались але до такого!Страшно подумати :(
  • 0

#54 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 12.02.2008 – 16:15

Саме через це негуманне явище я хочу, щоб після смерті мене кремували..
  • 0

#55 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 12.02.2008 – 17:42

некрофіл - антипод життя. Його нездержано тягне до всього, що не росте, не міняється до всього механічного. Але править його поведінкою не тільки потяг до омертвілого, але й прагнення знищити все, що земніє, все життєздатне. тому всі життєві процеси, почуття він хотів би опредметити , перетворити в речі.
"Некрофіл" дослівно переводиться як "любов до мертвого". Людина з некрофільним орієнтуванням відчуває потяг до всього не-живого, до всього мертвого: до трупа, нечистоти і бруду. Фрам вважає, що " некрофільні ті люди, які охоче говорять про хворобу, похорони і смерть. Якщо вони можуть говорити про смерть і мертве, вони стають жвавими"
Некрофіла ми можемо порівняти з совою. Він не любить день і, навпаки, любить ніч і темряву. В міфології він представлений тим, хто тягнеться до печери, в глибину океану або ж сліпим. Все, що відвернуте від життя або направлене проти нього, притягує некрофіла.
Явними прикладами чисто некрофільного типу особистості являються Гітлер та Сталін. Вплив цих людей полягає у їх необмеженій здатності і готовності вбивати. По цій причині вони були улюбленцями некрофілів. Одні боялися їх і, не бажаючи признаватися собі в цьому, надавали перевагу ними захоплюватися. Інші не відчували некрофільності в цих вождях і бачили в них рятівників. Якби ці некрофільні вожді не складали хибного враження як захисників, кількість симпатизучих їм не досягло б рівня, який би дозволив їм захопити владу.
  • 0

#56 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 12.02.2008 – 17:49

Хоча я отут подумав...якщо мене після смерти якась гарна дівчинко знайде, полюбить...я напевно не проти буду :(
  • 0

#57 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 18:06

Цитата

Проявления некрофилии с поразительной регулярностью обнаруживаются в действиях людей и сообществ на протяжении всей истории человечества.
Уже поэтому можно предположить, что некрофилия - это некоторая константа, устойчивый элемент человеческой природы, хотя бы и существующий преимущественно в латентной форме и лишь иногда расцветающий мертвенно-бледным цветком страсти и преступления.
...

Предпринимая попытку исследования феноменов такого рода, полезно вспомнить высказывание Гёте: "Природа преступает границу, которую она сама себе поставила, но этим она достигает иного совершенства. Мы хорошо сделаем поэтому, если будем возможно дольше воздерживаться от отрицательных выражений". Воздерживаться от оценок необходимо потому, что (продолжим цитату): "Никоим образом нельзя добиться законченного воззрения, не рассматривая нормального и ненормального в их колебаниях и взаимодействиях".

(с) Габріель Вітткоп

Ф. де Годензі наголошує на тому, що проблеми некрофілії "слід шукати в широкому комплексі відносин, що пов*язують людину зі смертю". Якщо ми звернемося до древніх міфів, то побачимо, що кохання до мертвих (в т. ч. статеві зносини з ними) - це лише один із багатьох варіантів відповіді на запитання, що на нього немає відповіді, що до нього приходять люди коли усвідомлюють, що відвернути власну загибель неможливо, а все, що для них дороге та жадане - недовговічне...
  • 0

#58 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 12.02.2008 – 19:09

Дуже часто людина сама не відчуває некрофільні нахили, не усвідомлює свого потягу до мертвого; вона робить жорстоким своє серце; вона веде себе таким чином, що її любов до мертвого стає логічною і розумною реакцією на те, що вона переживає. тому дуже важливо не тільки розпізнати, наскільки сильні некрофільні тенденції в людині, але й до якої степені вони нею усвідомлюються.
  • 0

#59 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.02.2008 – 21:12

Щось всі забули про цю тему. Мені це неподобається, це неповага до всіх некрофілів! Некрофіли були ще в Древньому гипті. Це були бальзамовщики які цілком логічно користалися всіма перевагами свої професії і оприходували красивих жінок. А потім вирізали їхні нутрощі, напихали всякою фігнею і бальзамували. Невідкидаю що після цього ще раз оприходували. Висновок: некрофілія старіша за християнство! Честь і слава некрофілам! А суспільство ущемляє некрофілів. Тому всі втавайте на захист некрофілів від несправедливого упередженого ставлення! Некрофіли тоже люди!
  • 0

#60 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 16.02.2008 – 21:52

Думаю, що морально-етичні норими мають бути у кожного власні, головне щою вони не мішали іншим людям. Тож головне щоб некрофіли не мішали іншим людям (не вбивали їх, щоб зайнятися сексом). Тим більше свої збочення можна якось контролювати.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних