Перейти до вмісту

День св.Валентина

Повідомлень в темі: 90

#21 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Мельмак

Відправлено 10.02.2008 – 19:14

моє ставлення таке.
якшо я люблю, то я люблю кожен день.
якшо мені захочеться подарувати коханій людині подарунок, я це зроблю і без якихось спеціально визначенх днів.
ідея була гарна. але її страшенно спопсили.
не переварюю противно-штучний рожевий колір (признаю тільки колір сходу-заходу сонця як приємний для ока) і квіти.
не переварюю сопливу банальщину і перебільшення.
просто обурюють спонтанно-неусвідомлені признання в коханні, які так часто незграбно мямлять всім дівчатам підряд хлопці, напившись до невпізнавабельності.
  • 0

#22 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 17.05.2008 – 21:24

Ненавиджу цей день. Нервують валентинки, рожевий колір, відсутність коханої людини і парочки, що цілуються.
  • 0

#23 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 03.02.2009 – 22:40

Ну я особисто люблю це свято. Проведу його зі своїм коханим...але к завжди у мене проблема з подарунком....хочеться подарувати щось романтичне....я принципі хоч приготувати романтичну вечерю, але яку їжи готувати незнаю....можливо хтось робив романтичні вечері порадьте)))) :rolleyes:
  • 0

#24 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 03.02.2009 – 22:54

не святкую
  • 0

#25 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:планети КВН

Відправлено 03.02.2009 – 23:12

А у мене традиція: кожного року на День св. Валентина знаходити собі дівчинку)))

Щодо романтичної вечері, то... повір, подарунок не у смакових якостях, чесно :rolleyes:
Та і взагалі. Якщо ви закохані, більше подарунків не треба :( А кращого за кохання подарунка ще не придумали, та і не придумають :cool1:
  • 0

#26 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 23:18

мені якось коханий подарував на день Валентина книжечку(стареньку таку, про статеві відносини, не знаю де він її викопав), навіть не запакував чи кульочок паперовий файний не купив))))...в той час як я йому місяць думала шо вибрати і гроші збирала :cool1: ...так образливо було ( наші стосунки тіко розвивались і в плані інтиму все було ще досить стримано)....хоть би квіточку... :ggggg:
після того ше довго зустрічались..навіть дуже...більше таких (як і перед тим) промахів з його боку не було)))), але той день Валентина :(

книжечка в мене досі є....а от коханий... :rolleyes:
:) :) :) :) :)
  • 0

#27 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 23:47

Перегляд дописуCarrion (4.02.2009 00:18) писав:

мені якось коханий подарував на день Валентина книжечку(стареньку таку, про статеві відносини, не знаю де він її викопав), навіть не запакував чи кульочок паперовий файний не купив))))...в той час як я йому місяць думала шо вибрати і гроші збирала :ggggg: ...так образливо було ( наші стосунки тіко розвивались і в плані інтиму все було ще досить стримано)....хоть би квіточку... :)
після того ше довго зустрічались..навіть дуже...більше таких (як і перед тим) промахів з його боку не було)))), але той день Валентина :cool1:

книжечка в мене досі є....а от коханий... :(
:) :) :) :) :)
Дуже жаль....можливо хлопець не дужерозумівся в подарках...ти просто від нього чеала іншого а він не знав шо подарувати вот і вирішив шо це буде найкраще((( :rolleyes:
  • 0

#28 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень

Відправлено 04.02.2009 – 00:16

Перегляд дописукОшЕнЯткО (3.02.2009 23:47) писав:

Дуже жаль....можливо хлопець не дужерозумівся в подарках...ти просто від нього чеала іншого а він не знав шо подарувати вот і вирішив шо це буде найкраще((( :rolleyes:

та нє...розумівся)))) ( до того претензій не було))))....не знаю, шо йому пальнуло в голову)))....
ми післґ того випадку ше роки 2 зустрічались)))))....то таке..просто вибрайте подарунки, які сподобаються коханим, ане ті які вам до душі !!!!!!! ))))))))
  • 0

#29 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.02.2009 – 08:02

кОшЕнЯткО усне попередження за створення однакових тем
Теми об"єднала, також повідомляю тим, що схочуть вітати з цього приводу подібна тема є ОСЬ ТУТ !!!
  • 0

#30 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 04.02.2009 – 08:52

Перегляд дописуCarrion (3.02.2009 23:18) писав:

мені якось коханий подарував на день Валентина книжечку(стареньку таку, про статеві відносини, не знаю де він її викопав), навіть не запакував чи кульочок паперовий файний не купив))))...в той час як я йому місяць думала шо вибрати і гроші збирала :) ...так образливо було ( наші стосунки тіко розвивались і в плані інтиму все було ще досить стримано)....хоть би квіточку... :)
після того ше довго зустрічались..навіть дуже...більше таких (як і перед тим) промахів з його боку не було)))), але той день Валентина :cool1:

книжечка в мене досі є....а от коханий... :rolleyes:
"Кніга - лутший подарок" :ggggg:
а мона ту книжечку почитати? :(
ПеСе Ненавиджу день Валентина... Коханій людині потрібно приділяти часі увагу постійно, робити подарунки у будь-який день просто тому що так хочеться, а не тому що "сьогодні день св.Валентина, і всі так роблять бо так треба..." То ж напряг якийсь, єдина вигода - продавцям. В повітрі витає атмосфера накрученої помпезгості, все валиться з рук, всі спішать, всі знервовані - жах!!!
Вітаю всіх закоханих, і просто всіх-всіх-всіх сьогодні!!!! Не з якимось св'ятом, а просто вітаю! ПРОСТО ТАК!!! Вдалого всім дня!!! :) :) :)
  • 0

#31 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 04.02.2009 – 09:05

На день Святого Валентина чекаю з нетерпінням! Я вірю - в цей день трапляються дива)
  • 0

#32 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 04.02.2009 – 10:34

Перегляд допису=MAVKA= (4.02.2009 09:05) писав:

На день Святого Валентина чекаю з нетерпінням! Я вірю - в цей день трапляються дива)
теж вірила..чекала кожного року..і див не трапилося... тільки одні розчарування і загострене відчуття самотності. Тому не святкую і не чекаю.
  • 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.02.2009 – 11:02

Дописи з привітаннями переміщено сюди: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...p;p=244962&
  • 0

#34 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 04.02.2009 – 11:05

Не сприймаю це «свято».
  • 0

#35 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.02.2009 – 11:09

До речі, аналогічно. Сприймаю це свято як попсове. Хоча воно і є позитивом.
  • 0

#36 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 04.02.2009 – 11:20

Перегляд дописуMiguel (4.02.2009 08:52) писав:

ПеСе Ненавиджу день Валентина... Коханій людині потрібно приділяти часі увагу постійно, робити подарунки у будь-який день просто тому що так хочеться, а не тому що "сьогодні день св.Валентина, і всі так роблять бо так треба..." То ж напряг якийсь, єдина вигода - продавцям. В повітрі витає атмосфера накрученої помпезгості, все валиться з рук, всі спішать, всі знервовані - жах!!!
Вітаю всіх закоханих, і просто всіх-всіх-всіх сьогодні!!!! Не з якимось св'ятом, а просто вітаю! ПРОСТО ТАК!!! Вдалого всім дня!!! :rolleyes: :( :cool1:

Я знаю чому деякі хлопці не люблять день Святого Валентина. Першим варіантом є самотність і відсутність "дами серця", другим варінтом є наявність кількох "коханих" дівчат, яким треба (всім) приділити увагу в день всіх закоханих. Переважно з'являються проблеми. А взагалі ніколи не треба чекати 14 лютого, щоб зізнатися в коханні. Це можна зробити в будь-який інший день!
  • 0

#37 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 04.02.2009 – 17:42

14 лютого!!! Моє улюблене свято виноробів!!
  • 0

#38 Blad

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень

Відправлено 04.02.2009 – 18:03

Перегляд дописуКсюшенька (10.02.2008 15:23) писав:

Ненавиджу це свято..Для закоханих не потрібно дня шоб вони саме в той день казали Я люблю тебе!ЦЕ свято хіба шо для тих,хто не може освічиться прямо в очі!
Вихід є :) Для тих, хто сумнівається
  • 0

#39 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 08.02.2009 – 17:27

Не святкую. Може, тому що холостий, як учбовий патрон, а може, тому що любовну лірику не люблю...
  • 0

#40 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.02.2009 – 17:28

Перегляд допису_saljama_ (4.02.2009 17:42) писав:

Ну це прям повод в цей день набухатися
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних