Перейти до вмісту

Душа. Що це?

Повідомлень в темі: 49

#41 Небо в твоїх очах

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна, Рівне

Відправлено 27.05.2008 – 00:47

Перегляд допису_saljama_ (9.02.2008 16:57) писав:

Душа - це там, де болить.
так...це саме те визначення яке підходить мені...погоджуюсь на всі 100!
  • 0

#42 hameleon

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:народився у м.Львові.А зараз живу у Києві

Відправлено 27.05.2008 – 09:56

Душа- наш внутрішній світ, Душа-це наше життя, її не можна вбити, вона як квітка-яка весною розпускається, а потім може завянути, але якщо добре доглядати за нею і ніколи нікому не давати робити боляче своїй душі, тоді вона не завяне.Завжди потрібно бути щасливими і веселими, і ніколи не брати все близько до душі і серця,бо на мою думку душа і серце дуже взаємоповязані між собою.
  • 0

#43 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 03.07.2008 – 23:00

Душа - це фізична величина. Доведено. Наприклад, людина в лікарні в тяжкому стані і за всіма життєво важливими показниками закріплено якийсь прилад. Людина помирає. Апарати забули від'єднати. І через 1-2 хвилини, ці апарати декілька хвилин зашкалюють, а потім це все припиняється.
  • 0

#44 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 04.07.2008 – 00:46

"Душа" - це слово, яким людина називає нераціональну частину своєї свідомості, тобто все, що більш пов'язане не з дійсними фактами, а з образами, що їх створює наш розум.

Саме у душі закладені особливості характеру, отримані у спадок.
Люди не завжди поводять себе однаково за однакових умов, тому склад душі і є те, що їх різнить і впливає на їх поведінку.

P.S. Якщо вам це здасться філософською маячнею, ви... праві на 90%)). Якщо ж не здасться, я за вас дуже радий. Просто вчитайтесь ще раз, і може, ви зрозумієте мою думку.
  • 0

#45 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.07.2008 – 02:59

Перегляд дописуvesnyanka (20.03.2008 00:05) писав:

Душа - це індивідуальний дух, суб'ктивно інуюче начало. Душа- це наше "я", наш внутрішній світ
А коли вас приспати чи послати в нокаут то хотів би я подивитись що залишиться від того субєктивного начала

Перегляд дописуMIRW810I (20.03.2008 00:20) писав:

Душа - це вічне нематеріальне (основне) тіло людини.
а на чорта їй ще одне тіло, просто щоб виправдати ідею про бессмертя отого власного "субєктивного начала"?

Перегляд допису_saljama_ (9.02.2008 16:57) писав:

Душа - це там, де болить.
Якщо людині в певну точку ввіткнути голку вона буде плакти, не просто очі сльозитимуться, а реально з емоціями, фізіологія

ніяка форма не вічна, вічне лише те з чого ця форма зроблена, власне про що і йде мова коли люди говорять про відчуття "особистої" незнищенності, ІМХО - йдеться скоріше про відчуття буття в чистому вигляді, дао чи щось таке, без привязки до оцих "я" "не я"

Повідомлення відредагував домовик: 14.07.2008 – 03:07

• 0

#46 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 14.07.2008 – 07:54

Перегляд дописуМурзілка (4.07.2008 00:00) писав:

Душа - це фізична величина. Доведено. Наприклад, людина в лікарні в тяжкому стані і за всіма життєво важливими показниками закріплено якийсь прилад. Людина помирає. Апарати забули від'єднати. І через 1-2 хвилини, ці апарати декілька хвилин зашкалюють, а потім це все припиняється.
пропало світло: доведено - люстричество фкрали спраглі душі. як плату за вхід в рай.
  • 0

#47 Ангелочок

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 17.01.2009 – 21:39

душа, як повітря, таке чисте безмежне....вільне....наше...але нашу душу ніхто використовувати не має права...морального...
  • 0

#48 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 08.02.2009 – 21:03

Перегляд дописуНебо в твоїх очах (27.05.2008 00:47) писав:

так...це саме те визначення яке підходить мені...погоджуюсь на всі 100!

А я завжди думав, що там де болить і мучить - то совість.
  • 0

#49 Душа

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.02.2009 – 12:24

Душа це те єдине, що підтримує наше життя, без неї ми нічого не варті, без неї ми були б ніхто, пусті створіння...часто ми занапащаємо свою душу, не маючи на це ніякого права...

Душа це те єдине, що підтримує наше життя, без неї ми нічого не варті, без неї ми були б ніхто, пусті створіння...часто ми занапащаємо свою душу, не маючи на це ніякого права...
  • 0

#50 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 15.10.2010 – 08:39

Перегляд дописуAbrea (9.02.2008 15:04) писав:

Душа........ Щось таємниче і незвідане. У нас є в школі предмет"Людина і світ".
OMG, це такий ідіотський предмет! Це таке нагромадження складних дефініцій та високих сентенцій при смисловій злиденності! Я говорив з авторами цього предмету, це люди з гіпертрофованим ЧСВ і їм здається, що чим незрозумілішою мовою вони напишуть текст, тим розумнішими вони будуть здаватися. А як діти, учні 11-го класу сприймуть їхній предмет - їм пофігу, головне - пропхнути його до шкільної програми, аби вся країна закуповувала їхні підручники. Отак люди багатіють.

Якщо 16-17-річна молода людина читає їхню софістичну книжку "Людина і світ", то для неї там усе таємниче і незвідане. Я сумніваюся, що автори підручника самі розуміють, що там понаписувано, бо після розмови з ними у мене склалося враження, що це досить примітивні люди.

Стосовно того, що таке душа, мабуть, не буду робити копіпаст, ось посилання на моє повідомлення.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua