Перейти до вмісту

Діти і секс

Повідомлень в темі: 131

#81 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.05.2009 – 12:48

Перегляд дописуКрихітка (3.05.2009 12:54) писав:

мої батьки мене нікуди не вели б. вони мене просто дружно прибили)
або ще краще-закрили в кімнаті поки мені не виповниться 18
а нафіга ВСІМ то в 16 треба?)) Зальот він тому і зальот що випадково.Особливо в 16.
ну як в "перспективі" то я б теж не зраділа почувши таку звістку від своєї дитини. Нєгодованію моєму би нє било прєдєла. Закрити дитину до 18 років- верх дурості. звісно,дитина завжди буде для мене дитиною. Але років так з 10 вона має вже дорослішати. А в 16 так взагалі- відповідати за власні вчинки.
канєш,не треба. так от треба робити так,шоб не було проблем.
Синочка я б свого теж не погладила б якби він комусь дитину "випадково" зробив би.
  • 0

#82 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.05.2009 – 12:48

Цитата

В мене перші місячні в 9 років пішли. Що це і чому воно буває я знала задовго до.
ну ми тут зара не про місячні говоримо))) про них всі знають ще з садіка мабуть
хоча ні,пригадую якийсь фільм там було щось типу дівчинка сирота,в неї мама вмерла,потім почались в неї "діла" і вона думала що вмирає,бо "стікає кров.ю" ну але це тільки кіно)

Цитата

Прекрасна логіка. Мене не тішить думка що моя дитина в 14 років займатиметься сексом. та не держати ж мені свічку. І все залежить від того як я про це взнаю. Якшо сама розкаже- ну,що поробиш. Якшо ж ні- проведу виховну роботу на тему "мама має знати все".
уяви-ти вже доросла тьотка,в тебе дитина 13-14 років приходить і каже "мама,я вчора з льоліком переспала,тепер ми одружимось :happy1: " твоя реакція? або навпаки-нема дитини дома,а ти находиш використаний презерватив. Твоя реакція?

Цитата

Якшо ти читала Лоліту, то мала б знати,що то цілком безообідна книжечка,якшо ,звісно, ти не повний збоченець.
Я сама в до пятого класу прочитала дуже багато ХУДОЖНЬОЇ літератури саме сексуального характеру.ніхто мені не забороняв. І нічого. Я ще й Коран читала,так я ж не стала мусульманкою.
не повний,тільки частково) свідомо читати літературу то одне,а якщо дитина всяку фігню читає і набирається непотрібного..
от як я :prapor3:

Цитата

власний простір потрібен будь-кому. навіть у примітивному "жінці- кухня, чоловікові- гараж" ;)
дєтям мороженоє,бабє цвєти))
  • 0

#83 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.05.2009 – 12:51

Перегляд дописуyushchenko (3.05.2009 13:43) писав:

От вже ці вихователі-теоретики.

Де гарантія, що будеш знати все про свою дитину? Будеш допроси робити? Це самостійна людина, в неї є свої секрети, яких вона ніколи не видасть.
Секрети то є, але особисто я своїй мамі майже все розказую. Бо мама- друг.
  • 0

#84 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 03.05.2009 – 12:51

Перегляд дописуSensssorika (3.05.2009 12:48) писав:

Синочка я б свого теж не погладила б якби він комусь дитину "випадково" зробив би.
от доречі що тупо-чогось хлопців за ранній секс не осуджують. якесь в нас до жінок упереджене ставлення. тіпа якщо дівчина в 16 років спить з хлопцями то вона хвойда малолітня,а якщо хлопець в 15-молодець,розвивається.
  • 0

#85 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.05.2009 – 12:52

Перегляд дописуКрихітка (3.05.2009 13:48) писав:

ну ми тут зара не про місячні говоримо))) про них всі знають ще з садіка мабуть
хоча ні,пригадую якийсь фільм там було щось типу дівчинка сирота,в неї мама вмерла,потім почались в неї "діла" і вона думала що вмирає,бо "стікає кров.ю" ну але це тільки кіно)
ох, та як виявилося далеко не всі. особливо це хлопців стосується.
У місячних є певне призначення.
  • 0

#86 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 03.05.2009 – 12:53

Перегляд дописуSensssorika (3.05.2009 12:51) писав:

Секрети то є, але особисто я своїй мамі майже все розказую. Бо мама- друг.
повезло) я своїй банальних речей не розказую бо знаю про її звичку - обертати твої слова проти тебе самого. про яку тут може йтися довіру....
в основному дитяча недовіра-вина батьків. моя мама мені другом не була,вона просто добивалась поваги до себе.
  • 0

#87 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.05.2009 – 12:54

Перегляд дописуКрихітка (3.05.2009 12:51) писав:

от доречі що тупо-чогось хлопців за ранній секс не осуджують. якесь в нас до жінок упереджене ставлення. тіпа якщо дівчина в 16 років спить з хлопцями то вона хвойда малолітня,а якщо хлопець в 15-молодець,розвивається.
А ось тут я з тобою не згідний, Крихітко. В разі зальоту більше страждає дівчина. ІМХО
  • 0

#88 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 03.05.2009 – 12:56

Перегляд дописуSensssorika (3.05.2009 12:52) писав:

мабуть ,на хлопчачу думку, їм то знати не треба. голова лопне від надлишку інформації)))

Перегляд дописуyushchenko (3.05.2009 12:54) писав:

А ось тут я з тобою не згідний, Крихітко. В разі зальоту більше страждає дівчина. ІМХО
так,страждає. і вина автоматично кладеться ТІЛЬКИ на неї,в "соціальних кругах" (баби на лавці)
ніодна ж не скаже "хлопець сволоч" всі скажуть "дівка розпутна"
  • 0

#89 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.05.2009 – 12:56

уяви-ти вже доросла тьотка,в тебе дитина 13-14 років приходить і каже "мама,я вчора з льоліком переспала,тепер ми одружимось :prapor3: " твоя реакція? або навпаки-нема дитини дома,а ти находиш використаний презерватив. Твоя реакція?
ну вас на фіг. мені і так вчора заявили "де ми твій день народження ,бабцю,справляти будемо?" ))
Я хоч і йогиня,але деспотична зараза. Я не розумію якої ідіоткою треба бути_виховати дитину ,щоб та дитина в 13 років хотіла трахатись,бо по-іншому це не назвеш в її віці, чи ще гірше- заміж. всі дівчатка в дитинстві мріють про принца. Я не мріяла. І дитину "воспітаю" так,щоб і в неї подібних дурощів не виникало.
реакція на презерватив: " почему за собой не убрали?!". Що я ше можу їй сказати? зробленого не повернеш.
  • 0

#90 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 03.05.2009 – 12:57

Перегляд дописуSensssorika (3.05.2009 12:52) писав:

Сенсоріка про секс про секс я знав років з 5)) А взагалі з дітьми на такі теми треба говорити. ІМХО
  • 0

#91 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 03.05.2009 – 12:59

Перегляд дописуSensssorika (3.05.2009 12:56) писав:

ну вас на фіг. мені і так вчора заявили "де ми твій день народження ,бабцю,справляти будемо?" ))
Я хоч і йогиня,але деспотична зараза. Я не розумію якої ідіоткою треба бути_виховати дитину ,щоб та дитина в 13 років хотіла трахатись,бо по-іншому це не назвеш в її віці, чи ще гірше- заміж. всі дівчатка в дитинстві мріють про принца. Я не мріяла. І дитину "воспітаю" так,щоб і в неї подібних дурощів не виникало.
реакція на презерватив: " почему за собой не убрали?!". Що я ше можу їй сказати? зробленого не повернеш.
ога,дірку не залатаєш)))
то не стільки від виховання батьківського як від "вуличного" залежить. з ким поведешся....діти більше часу проводять з друзями ніж з батьками)
  • 0

#92 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.05.2009 – 13:01

не повний,тільки частково) свідомо читати літературу то одне,а якщо дитина всяку фігню читає і набирається непотрібного..
от як я :prapor3:
То не є гордістю- набиратися чого попало. Якшо я прочитала де Сада років так у 9-10, уяви реакцію моєї мами,коли я їй за сніданком перед школою розказувала який автор придурок. мама сміялася,але порадила щось інше)
  • 0

#93 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.05.2009 – 13:03

Перегляд дописуКрихітка (3.05.2009 13:56) писав:

мабуть ,на хлопчачу думку, їм то знати не треба. голова лопне від надлишку інформації)))

так,страждає. і вина автоматично кладеться ТІЛЬКИ на неї,в "соціальних кругах" (баби на лавці)
ніодна ж не скаже "хлопець сволоч" всі скажуть "дівка розпутна"

Якщо звертати увагу на те що кажуть або думабть "соціальні круги" то краще вішатись зразу!)))))))

Тай в такому випадку обидвоє рівносильно винні!
  • 0

#94 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.05.2009 – 13:13

Перегляд дописуКрихітка (3.05.2009 13:51) писав:

В когось і упереджене. особисто я просто за доньку більше переживала б- от івсе.

Перегляд дописуКрихітка (3.05.2009 13:53) писав:

повезло) я своїй банальних речей не розказую бо знаю про її звичку - обертати твої слова проти тебе самого. про яку тут може йтися довіру....
в основному дитяча недовіра-вина батьків. моя мама мені другом не була,вона просто добивалась поваги до себе.
Так отож. Я дітей просто обожнюю. Знаю що до моїх 27 років в мене прсото права нема їх мати,але... Я мабуть була б такою набридливою "заботлівай мамочкой". Причому я знаю що це дуже погано. Кращого друга ніж сво маму я просто не уявляю,бо вона ж завжди допоможе,порадить,розрадить. І я хочу бути для своєї дитина такою ж. Я не можу робити неї свою копію,але вберегти від помилок- ну кожень "родітєль" хоче...

Перегляд дописуКрихітка (3.05.2009 13:56) писав:

Нє-нє-нє! має знати. ну не в вісім років.але організм жінки має знати приблизно так як і свій.))

Перегляд допису†Fallen Angel† (3.05.2009 13:57) писав:

Сенсоріка про секс про секс я знав років з 5)) А взагалі з дітьми на такі теми треба говорити. ІМХО
Якшо ти в 5 років знав і розумів як функціонує твій організм і жіночий..ну ти мегаздібний.

Повідомлення відредагував Sensssorika: 03.05.2009 – 13:20

• 0

#95 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 03.05.2009 – 20:46

Перегляд дописуSensssorika (3.05.2009 11:55) писав:

Випадок навпаки. Я в 17 років привела додому хлопця і не вилазила з ним три дні з кімнати.
Мама і слова мені не сказала. Зате якби надумала з ним в готель запертись(хлопець приїзджий був)- злилася б на мене мінімум тиждень.
Мама тіко презики підносила під двері, шоб доцюрка зарази не підхопила чи бува не завагітніла...
Мабуть, як то кажуть, яблуко від яблуні далеко не відкочується, якщо твоя мама дозволяє тобі так розпусту розводити - то вона подібна до тебе була, тому ти і з нею можеш про різні збочення розмовляти.

Повідомлення відредагував БоБриК: 03.05.2009 – 20:48

• 0

#96 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 03.05.2009 – 20:51

Перегляд дописуSensssorika (3.05.2009 12:23) писав:

Чим ти слухаєш. Я ж не залетіла в 16 років. І досі не залетіла. Дитина робитиме інакше? А на фіга їй то в 16 років треба?

Якби я в 16 років сказала батькам шо вагітна,то мама б мене на аборт повела. А тато..тато- нє. Тато б не дозволив. Я б погодилася з мамою.

не залетіла в 16 років, а звідки впевненість що і дитина твоя в 16 років не залетить? )
  • 0

#97 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.05.2009 – 20:53

Перегляд дописуБоБриК (3.05.2009 21:46) писав:

Мама тіко презики підносила під двері, шоб доцюрка зарази не підхопила чи бува не завагітніла...
Мабуть, як то кажуть, яблуко від яблуні далеко не відкочується, якщо твоя мама дозволяє тобі так розпусту розводити - то вона подібна до тебе була, тому ти і з нею можеш про різні збочення розмовляти.

А чо розпуста - нормально - здоровий секс, дома!
  • 0

#98 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.05.2009 – 22:21

Перегляд дописуФабрегас (3.05.2009 21:51) писав:

не залетіла в 16 років, а звідки впевненість що і дитина твоя в 16 років не залетить? )
бо то моя дитина буде. не залетить,якшо її не залякувати.
  • 0

#99 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 03.05.2009 – 22:48

Перегляд дописуSensssorika (3.05.2009 23:21) писав:

бо то моя дитина буде. не залетить,якшо її не залякувати.
Не залетить в одному і тільки одному разі, панянко. Все інше - від лукавого.
Хвате вже випендрюватися.
  • 0

#100 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.05.2009 – 06:07

Перегляд дописуSensssorika (3.05.2009 23:21) писав:

бо то моя дитина буде.