Перейти до вмісту

Діти і секс

Повідомлень в темі: 131

#61 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 14.02.2008 – 18:03

Перегляд дописуLemon (14.02.2008 10:54) писав:

Те що каже сестричка - не більш ніж проблеми виховання.Організм готовий якщо може це робити.А останнє речення взагалі безкоментарів. :happytwo:

Виховання тут ні дочого! це все вплив телебачення, садочка... Діти ж як губки все вбирають.. часто більше негативного... роль батьків вже полягає в тому, щоб навчити дитину відрізняти, що погане, а що добре....
  • 0

#62 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.02.2008 – 18:12

Ой..ну і темка... ну що ж... :happytwo:
Ну думаю росповім перед школою...у років п*ять...сподіваюся вона до цього часу не буде нати що це таке...(щоб удару дитячої психіки не було)
Ну...не думаю що я буду дуже рада що моя дитина втратить цноту в 13 років (якщо дівчина), але я в свою черг постараюся зробити так щоб моя дитина мені довіряла...і радилася зі мною(постараюся відмовити якщо щось буде не так)...але я її підтримаю в будь-якому випадку...усі ми люди....і усі роблять дурниці... Хотілося б щоб якщо хлопчик то втратив цноту десь 15-16, якщо дівчина в 16-17...
З 13 років це не дуже добре...по-перше ОРГАНІЗМ НЕ ВИРІС!!! по-друге - ну хіба оті 60% розуміють що вони роблять???! ну з них 6-10% розуміють... по-третє...ну кому воно нахх треба в такому віці? 16,5 це вже нормальний вік)
Буду відокремлювати діточок у іншу кумнати...років з чотирьох...а до цього часу є бабусі, кухня, ванна, балкон, ліфт і багато місць крім спальні..

• 0

#63 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 14.02.2008 – 20:23

Перегляд дописуЛяльКА=) (14.02.2008 18:12) писав:

Буду відокремлювати діточок у іншу кумнати...років з чотирьох...а до цього часу є бабусі, кухня, ванна, балкон, ліфт і багато місць крім спальні..[/b]
як в тебе так багато тих діточок буде, а кімнат навалом, то може якусь спеціальну кімнату їм замути, з відповідною обстановочкою, аксесуарами, відеоколекцією :happytwo:
  • 0

#64 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.02.2008 – 21:38

Цитата

Ти зараз можеш стати батьком. Ти готовий до цього?
Авжеж теоретично я готовий стати батьком.
Ясно що раніше 20 ніхто не хоче.
І ви плутаєте.Секс для продовження роду і для задоволення. :rolleyes:
  • 0

#65 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.02.2008 – 22:43

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2008 13:51) писав:

за статистикою в середньому в світі хворий на хламідії кожен другий чоловік та кожна четверта жінка

Стаття в продовження цього посту - це і щодо того, що ще потрібно розповідати дітям, окрім будови статевих органів

Хламідіоз - інкогніто
Серед захворювань, що передаються статевим шляхом, впевнено лідирує прихована хламідійная інфекція

Ще років 15-20 тому найчастішими «подарунками» богині любові Венери були сифіліс, гонорея і тріхомоніаз. Статева інфекція сьогоднішнього дня - це, скоріше, хламідія. Хламідіоз часто не проявляє себе ніякими симптомами. Він спочатку протікає хронічно. До того ж латентний період, коли немає ніяких проявів, триває близько місяця. Весь цей час, втім, як і надалі, людина може вважати себе здоровою і бути джерелом інфекції. З іншого боку, якщо сифіліс, гонорея і тріхомоніаз, як правило, добре піддавалися лікуванню препаратами ряду пеніциліну, цього не можна сказати про хламідіоз.

- Хламідійная інфекція, на відміну від багатьох інших, міститься всередині людської клітини, - пояснює головний сексолог МОЗ, генеральний директор Клініки сексології та андрології на базі Інституту урології АМН України, доктор медичних наук, професор Ігор Горпінченко. - Антибіотики ряду пеніциліну не проникають в клітину і ніякого впливу на цю інфекцію не роблять. Тому, якщо хвора людина подмітила мізерні прояви захворювання (незначні виділення, свербіння) і вирішила зайнятися самолікуванням за допомогою доступних антибіотиків, то вона заподіє собі тільки шкоду, вбиваючи корисну мікрофлору, підриваючи імунітет.

На відміну від хвороб, які після лікування рідко давали ускладнення, хламідіоз вражає статеві залози і викликає цілий букет нових хвороб. У чоловіків, в першу чергу, вражаються яєчка, простата, сім'явивідні протоки, як результат виникають хламідійний уретрит, простатит, везикуліт. У жінок страждають яєчники, труби, матка і уретра. Вважається, що хламідії - причина хвороби Рейтера. Для цього захворювання характерне системне враження слизових оболонок уретри, суглобів і кон'юнктиви очей. Людині буває важко ходити, у неї постійно запалюються очі, посилюються симптоми уретриту. Але найгрізніше ускладнення хламідіоза - це безпліддя.

- Часто інфекція виявляється утворенням рубців на внутрішніх статевих органах, - продовжує Ігор Іванович. - Це приводить до порушення репродуктивної функції як у чоловіків, так і у жінок. Буває природжений хламідіоз і у дітей. Він виявляється важкими хламідійнимі пневмоніями і менінгітами. Є хламідіоз сімейний. Коли хворіють батьки, то діти можуть отримати інфекцію через загальний посуд, рушник, предмети гігієни.

Діагностувати це інфекційне захворювання не так просто, як інші статеві інфекції. Крім традиційного цитологічнокого дослідження, потрібно застосувати методи імунологічного контролю, ПЦР-аналіз. За словами Ігоря Горпінченко, приблизно в половині всіх випадків хламідіозу виявляються так звані «мікст»-інфекції. Хвороба-інкогніто нерідко «водить компанію» з тими ж збудниками тріхомоніазу, гонореї. До неї приєднуються стафілококові і стрептококові інфекції, оскільки хламідії підсилюють активність бактерій-сапрофітів, які в нормі співіснують з організмом, не проявляючи агресії.
Вилікувати «мікст»-захворювання за допомогою монопрепаратів вже не вийде. Потрібний комплексний підхід, призначити адекватну схему лікування може тільки досвідчений, кваліфікований лікар.
(с)
  • 0

#66 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 26.04.2009 – 23:26

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
  • 0

#67 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 26.04.2009 – 23:52

В наш час батькам легше, про секс розповідає интернет.
  • 0

#68 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 00:00

маладьож продвинута в наш час, енциклопедії соответствєнно також
  • 0

#69 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.04.2009 – 09:00

Teo усне попередження за створення схожих тем. теми об"єднала
  • 0

#70 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 27.04.2009 – 09:24

Перегляд дописуЛяльКА=) (14.02.2008 18:12) писав:

Ой..ну і темка... ну що ж... :prapor3:
Ну думаю росповім перед школою...у років п*ять...сподіваюся вона до цього часу не буде нати що це таке...(щоб удару дитячої психіки не було)
Ну...не думаю що я буду дуже рада що моя дитина втратить цноту в 13 років (якщо дівчина), але я в свою черг постараюся зробити так щоб моя дитина мені довіряла...і радилася зі мною(постараюся відмовити якщо щось буде не так)...але я її підтримаю в будь-якому випадку...усі ми люди....і усі роблять дурниці... Хотілося б щоб якщо хлопчик то втратив цноту десь 15-16, якщо дівчина в 16-17...
З 13 років це не дуже добре...по-перше ОРГАНІЗМ НЕ ВИРІС!!! по-друге - ну хіба оті 60% розуміють що вони роблять???! ну з них 6-10% розуміють... по-третє...ну кому воно нахх треба в такому віці? 16,5 це вже нормальний вік)
Буду відокремлювати діточок у іншу кумнати...років з чотирьох...а до цього часу є бабусі, кухня, ванна, балкон, ліфт і багато місць крім спальні..
Десь вичитав таке:"колись в мене небуло дітей і було 7 теорій їх виховання, тепер маю семеро дітей і жодної теорії."Це я до того, що писати легко а от як доходить до діла, то....... Думаю до 10 років дітям непотрібно знати що щось кудись потрібно "запихати"(правда навіть не уявляю як я пояснюватиму це своєму сину). А про те, що дитина формується в животі мами і потім народжується, достаньо, бо в свої 4 моє мале це знає, їм пояснювали в садочку.
  • 0

#71 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 03.05.2009 – 00:18

Це як анекдот...

Тато кличе до себе сина і каже:
- Ну синку, тобі вже 15, пора поговорити про секс
- Добре, ну і що тебе цікавить?
  • 0

#72 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 03.05.2009 – 10:01

Перегляд дописуTeo (27.04.2009 01:00) писав:

маладьож продвинута в наш час, енциклопедії соответствєнно також
Бачив я ті енциклопедії. Після них хіба збоценці виростають.
Ось вам приклад http://yaplakal.com/...opic173233.html
  • 0

#73 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.05.2009 – 10:47

Перегляд допису-=VJ=- (8.02.2008 16:10) писав:

З якого віку ви плануєте розповісти дитині все про секс.
з того ж як і моя мама мені.

З якого віку ви плануєте дозволити своїй дитині сексуальні стосунки.
Я не планую своїй дитині нічого забороняти. Хай сама вирішує. Але якшо вона раніше 14-15 років - приб"ю безоговорчно. Та я не думаю,що одразу про це дізнаюся. А жаль. Хотілося б щоб дитина нічого від мене не приховувала, я ж поганого їй не бажаю....

Як ви ставитеся до сучасного періоду їх початку - за статистикою 16,5 років в середньому, 60% починають з 13 років.
Моя дитина прочитавши "Віднесених віттром" питатиме чому в 16 років раніше заміж виходили. То краще нехай сексом займається,ніж заміж виходить в такому віці.
13 років- ужс.

Як ви плануєте суміщувати сексуальне життя з партнером та існування власних дітей - може будете відокремлювати їх у власну кімнату, якщо так, то з якого віку.
Думаю,що окрема кімната їм одразу необхідна.
  • 0

#74 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 03.05.2009 – 10:48

Перегляд дописуSensssorika (3.05.2009 11:47) писав:

То краще нехай сексом займається,ніж заміж виходить в такому віці.
так нам недалеко одне від одного... в такому віці коли все іде на емоціях і без особливого усвідомлення, що від сексу до живота недалеко, а там і заміж... в кращому випадку
  • 0

#75 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.05.2009 – 10:55

Якщо хтось вже спробував ці проблеми на власній персоні - буде дуже добре, коли поділиться :rolleyes:
Випадок навпаки. Я в 17 років привела додому хлопця і не вилазила з ним три дні з кімнати.
Мама і слова мені не сказала. Зате якби надумала з ним в готель запертись(хлопець приїзджий був)- злилася б на мене мінімум тиждень.

Перегляд дописуФабрегас (3.05.2009 11:48) писав:

так нам недалеко одне від одного... в такому віці коли все іде на емоціях і без особливого усвідомлення, що від сексу до живота недалеко, а там і заміж... в кращому випадку
Я все-таки маю надію,що моя дитина буде не дурнішою за свою матір. А я в 16 років заміж не збиралася. прагматизм з мене не викоріниш.
  • 0

#76 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 03.05.2009 – 11:14

Перегляд дописуSensssorika (3.05.2009 11:55) писав:

Я все-таки маю надію,що моя дитина буде не дурнішою за свою матір. А я в 16 років заміж не збиралася. прагматизм з мене не викоріниш.
а як? дитину народити без одруження в 16 років ше гірше
  • 0

#77 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.05.2009 – 11:23

Перегляд дописуФабрегас (3.05.2009 12:14) писав:

а як? дитину народити без одруження в 16 років ше гірше
Чим ти слухаєш. Я ж не залетіла в 16 років. І досі не залетіла. Дитина робитиме інакше? А на фіга їй то в 16 років треба?

Якби я в 16 років сказала батькам шо вагітна,то мама б мене на аборт повела. А тато..тато- нє. Тато б не дозволив. Я б погодилася з мамою.
  • 0

#78 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.05.2009 – 11:54

Цитата

з того ж як і моя мама мені.
це з якого,якщо не секрет?
мені батьки нічо не розказували
сама знала)))))))

Цитата

Я не планую своїй дитині нічого забороняти. Хай сама вирішує. Але якшо вона раніше 14-15 років - приб"ю безоговорчно.
тащусь з твоєї логіки,цьом))))

Цитата

Моя дитина прочитавши "Віднесених віттром" питатиме чому в 16 років раніше заміж виходили. То краще нехай сексом займається,ніж заміж виходить в такому віці.
ти їй ще "Лоліту" Набокова підсунь)))

Цитата

13 років- ужс.
та не кажи. я в свої 13 вже знала що я ще мала)))))

Цитата

Думаю,що окрема кімната їм одразу необхідна.
дитині взагалі життєво необхідний власний,приватний простір

Перегляд дописуSensssorika (3.05.2009 11:23) писав:

Чим ти слухаєш. Я ж не залетіла в 16 років. І досі не залетіла. Дитина робитиме інакше? А на фіга їй то в 16 років треба?

Якби я в 16 років сказала батькам шо вагітна,то мама б мене на аборт повела. А тато..тато- нє. Тато б не дозволив. Я б погодилася з мамою.
мої батьки мене нікуди не вели б. вони мене просто дружно прибили)
або ще краще-закрили в кімнаті поки мені не виповниться 18
а нафіга ВСІМ то в 16 треба?)) Зальот він тому і зальот що випадково.Особливо в 16.

Перегляд дописуБоБриК (3.05.2009 10:01) писав:

Бачив я ті енциклопедії. Після них хіба збоценці виростають.
Ось вам приклад http://yaplakal.com/...opic173233.html
а що,культурна чітка совковська книжечка. особливо мене "краник" потішив :rolleyes:

тішить що в іспанській програмі раза 4 на рік проводяться "виховні години" приходять всякі спеціалісти з соціальних центрів,розказують про контрацепцію,до чого може привести необачний секс,відповідають на любі запитання,щоб не було як в "сага про клитор",всі все знають) а головне-це нормально,всі нормально задають питання,дискутують,а в нас вдома раз на рік такий урок і то дівчатка сидять і соромязливо туплять очі або ковиряють пальчиком стінку. Ніхто не хоче ніц питати щоб не виглядати необізнаним лопухом на фоні "досвідчених" однокашників
  • 0

#79 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.05.2009 – 12:43

Перегляд дописуКрихітка (3.05.2009 12:54) писав:

це з якого,якщо не секрет?
мені батьки нічо не розказували
сама знала)))))))
В мене перші місячні в 9 років пішли. Що це і чому воно буває я знала задовго до.

тащусь з твоєї логіки,цьом))))
Прекрасна логіка. Мене не тішить думка що моя дитина в 14 років займатиметься сексом. та не держати ж мені свічку. І все залежить від того як я про це взнаю. Якшо сама розкаже- ну,що поробиш. Якшо ж ні- проведу виховну роботу на тему "мама має знати все".

ти їй ще "Лоліту" Набокова підсунь)))
Якшо ти читала Лоліту, то мала б знати,що то цілком безообідна книжечка,якшо ,звісно, ти не повний збоченець.
Я сама в до пятого класу прочитала дуже багато ХУДОЖНЬОЇ літератури саме сексуального характеру.ніхто мені не забороняв. І нічого. Я ще й Коран читала,так я ж не стала мусульманкою.

дитині взагалі життєво необхідний власний,приватний простір
власний простір потрібен будь-кому. навіть у примітивному "жінці- кухня, чоловікові- гараж" :rolleyes:
  • 0

#80 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.05.2009 – 12:43

От вже ці вихователі-теоретики.

Де гарантія, що будеш знати все про свою дитину? Будеш допроси робити? Це самостійна людина, в неї є свої секрети, яких вона ніколи не видасть.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних