Перейти до вмісту

Діти і секс

Повідомлень в темі: 131

#21 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 08.02.2008 – 17:40

Перегляд допису-=VJ=- (8.02.2008 15:29) писав:

в 99% - хоч один, в 75% - обидва :rolleyes:
Воть-воть, робіть висновки. Не про тільки секс, а й про алкоголь тре розказувати.

Цитата

Що то є - нормальні умови?
Як створю то неодмінно тобі перерахую :question:

Повідомлення відредагував Dema V: 08.02.2008 – 17:40

• 0

#22 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.02.2008 – 17:48

Перегляд дописуБоБриК (8.02.2008 16:52) писав:

Ясно. Людина до батьківства ще не готова.

Перегляд дописуDema V (8.02.2008 17:40) писав:

Воть-воть, робіть висновки. Не про тільки секс, а й про алкоголь тре розказувати.

То вже окрема тема :rolleyes: Але, звісно, треба. І не тільки про алкоголь.

Перегляд дописуDema V (8.02.2008 17:40) писав:

Як створю то неодмінно тобі перерахую :question:

Тобто ще невідомо, що хочеться створити?
  • 0

#23 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 08.02.2008 – 19:12

як в кого але я з батьками завжди була відвертою... в 7 років підійшла і запиталась: "а для того щоб мати дітей потрібно займатись сексом?"... мама відповіла на всі мої запитання, правда тоді мене цікавило тільки звідки беруться діти :question:
по-моєму потрібно не тільки планувати коли як і що треба говорити дитині про секс, треба думати в загальному про її виховання, бо наприклад мене виховували дуже самостійною... (ніколи ніхто не підбігав одразу коли падала, навчаючись ходити - то як приклад), за мною ніхто ніколи не ходив по п'ятам, можна було порадитись, поспитатись... але щось любила і хотіла робити сама
так і зараз мене ніхто ніколи не сварить, не дорікає, бо знають що я самостійна і відповідальна, а коли що то розкажу...
планую свою дитину виховувати так само, надіюсь проблем не буде і коли їй стане вона так само як колись я підійте і спитає, і буде питати так завжди :box:
тепер коли розмови заходять про секс, то батьки відповідають:"ой в такі роки всякі дурниці бувають зробиш, але не смій думати про аборт!" :rolleyes:

P.S. на крайняк може дитина поговорить з бабусею і дідусем :happy1:

Повідомлення відредагував FeMINIsto4ka: 08.02.2008 – 19:13

• 0

#24 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київщина

Відправлено 08.02.2008 – 19:20

Вважаю,неприйнятним те, що дитина повинна дізнаватись про секс та особливості своєї фізіології з засобів масової
інформації та від однолітків. Інформація яку вона одерже,може мати зпотворений характер і тоді дитина матиме
хибну уяву.Ще в дитячому садочку в туалеті ( коли всі на горщиках )виникало питання, а чому в мене не таке
або я хочу теж таке.Вважаю, дитині доцільним розповідати про все що стосується відносин між чоловіком і жінкою
ще з садочка .Тільки не нагрузить її страшними термінами,а розповідати по мірі її сприйняття і розвитку, говорить як з дорослим.Тоді дитина відчуватиме вашу підтримку і турботу і не піде десь на вулицю.Прийде час, що можливо
їй прийдеться щось дізнатись і від друзів, але вона буде до цього готова.В США підходять дуже серйозно до цього питання ще з молодших класів.В нас же, зовсім не існує ніякої культури інформації сексуального розвитку дитини.
З якого віку займатися сексом дитина вирішить сама по мірі її виховання, я думаю тут батьків ніхто не запитує,
коли- завтра чи післязавтра, та і не вглядить ніхто.Але діти, однозначно, повинні знати все про секс і його наслідки,
від цього залежить наше майбутнє.
  • 0

#25 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 08.02.2008 – 21:07

Цитата

З якого віку ви плануєте дозволити своїй дитині сексуальні стосунки.

Хто я такий щоб щось дозволяти або забороняти своїй дитині? Епоха виховання базована на заборонах відходить у минуле. Зараз актуальними є відносини довіри. З мого боку єдине можливе - це передати інформацію про можливі негативні і позитивні сторони сексуальних стосунків. І головне простежити коли і в якому віці, і в якій формі подавати цю інформацію. Це легше здійснити коли між батьками і дітьми існують стосунки довіри.

Цитата

Як ви ставитеся до сучасного періоду їх початку - за статистикою 16,5 років в середньому, 60% починають з 13 років.

Я вважаю, що настільки ранній початок сексуального життя в більшості випадків залишає негативний психологічний вплив. Хоча я думаю існує прямий зв`язок між непорозумінням дітей з батьками і раннім початком статевого життя, раннім вживанням алкогою, цигарок і т.д.

Цитата

Як ви плануєте суміщувати сексуальне життя з партнером та існування власних дітей - може будете відокремлювати їх у власну кімнату, якщо так, то з якого віку.
Психологи рекомендують відокремлювати дітей під час того як батьки займаються сексом в іншу кімнату з моменту народження. Так як під час статевого акту в повітрі літать феромони і т.д. які бентежать дитину.
  • 0

#26 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 08.02.2008 – 22:07

Перегляд допису-=VJ=- (8.02.2008 16:22) писав:

Звісно батьки. У дітей це як починається - мінімум в дитсадку виявляється, що хлопчики від дівчаток відрізняються за частинами тіла, максимум в тому ж дитсадку є хтось "особливо продвинутий" в цій темі, котрий ознайомлений з нею, як правило, з матюків батьків чи старшого брата - він і ділиться надбаннями. Потім діти йдуть додому і чіпляються до батьків з розпитуваннями. І от тут - точка біфуркації, на якій все залежить від батьків.
Цікаво, хто що збирається розповідати своїй, ну приміром, трирічній дитині, коли вона прийде з такими запитаннями?

То, повертаючись до Вашої думки, що Ви збираєтесь зі своїми дітьми робити? :rolleyes:

мені до власних дітей як до москви пішки ! хоча ні до дітей дальше !
  • 0

#27 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 08.02.2008 – 22:13

VJ вибач але ти така зануда і такий правльний шо мене аж харить!Тобі про секс мама розказувала і показувала шо де є і як ним користуватись????Чи може на ніч замість казочки розказувала,а потім ти прийшов і запитав її..Слухай мама,тойво,мені вже 16 , в мну там чухається..можна???І шо..якби вона сказала ні то так ти її і послухав!Про все дитина дізнається від суспільства,її оточення,з роками вона просто все глибше про це дізнається!Я з мамою можу говорити на різні теми,але питати її чи можна чи ні то вже занадто!Я солідарна з тим що в 13 років то аж зарано!Але 16 років як не як,згадайте коли ви були у цьому віці,тоді якраз коли людина розвивається не тільки фізично але й духовно.І має свою голову на плечах і в праві сама вирішувати коли де як і з ким!І навіть якшо зробить помилку то це буде її помилка.На чужих помилках не вчаться!!!!!!!!!!!!!!!Поки сам не вляпаєшся нікого слухати не будеш..Чи не так?ТОму я вважаю шо в ті ж самі 16-17 років це вже мислячі люди,хоча в мене більшість однокласниць таке децко шо їм про секс не то шо нічого не відомо,а вони навіть в мислі не мають шоб ним займатись!Або ше такі наївна шо їм напарять і вони відадуться кому небуь а потім будуть плакати в подушку,але дійсно розвинуті підлітки будуть самі думати,адже в цей вік вважають себе вже дорослими,які в праві вирішувати такі питання!!!!!!!!!Все!

Шановна, раджу вам трохи бути толерантнішою до співрозмовників.
Marcos

Повідомлення відредагував Marcos: 09.02.2008 – 00:10

• 0

#28 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 08.02.2008 – 22:32

Ксюшенька, а Вам не здається, що вульгарність в дівчатах харить куди більше ніж чиєсь занудство? Навіщо чіпати чиюсь мати? VJ чоловік... І я думаю, що хлопцям статеве виховання повинен проводити в першу чергу батько, а у виключних випадках батько і мати разом. Ну і звичайно не на пальцях показувати, як ви описуєте, зараз є достатньо освітньої літератури чи відеофільмів (ги, про те як правильно пояснити дитині).
Скажіть, навіщо дитина повинна дізнаватись про сексуальні відносини

Цитата

від суспільства,її оточення
? Тоді хто буде відповідати за її поведінку, теж суспілсьтво? Ви можете стати поганою матір`ю якщо будете сподіватись що суспільство належним чином виховає вашу дитину.

Повідомлення відредагував Romun: 08.02.2008 – 22:33

• 0

#29 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 08.02.2008 – 22:57

Перегляд допису-=VJ=- (8.02.2008 17:48) писав:

Тобто ще невідомо, що хочеться створити?
Взагалі не впевнений щодо сім'ї :rolleyes:
  • 0

#30 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 09.02.2008 – 01:01

Ксюшенька, тут про дітей мова йде, а ти так кіпішнула, ніби хтось твої права на щасливе життя в ліжку утискає
  • 0

#31 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 09.02.2008 – 01:22

Перегляд допису-=VJ=- (8.02.2008 15:10) писав:

З якого віку ви плануєте розповісти дитині все про секс.
як тільки запитає. але думаю в районі 7-10 рочків так більше-менш серйозно)
мої батьки певно в силу якогось свого виховання скромного самі так нічого і не розказували. хоча...я з самого дитинства все робила і дізнавалась сама. вони купили книжечку - а ля все про секс для дітей від 7 до 13 років. наполегливо її сховали за іншими книжками на поличці. але так як я з дитинства багато читаю, я її знайшла. випадково. отак ази і дізналась))

забороняти/дозволяти не те. головне пояснити, а не нав.язати думку, що з цим краще не поспішати. вік? певно коли буде готова фізично та морально
а ще...на дитину не можна давити морально. це лише викликає негативні емоції, та купу комплексів і неврозів.
пам.ятаю свою розмову з мамою - будучи вже дорослою дівчинкою була шокована її такою реакцією негативною. воно наче і смішно виглядає, а вийшло дуже боляче.

Як ви ставитеся до сучасного періоду їх початку - за статистикою 16,5 років в середньому, 60% починають з 13 років.
ця статисктика показує лише рівень незацікавленості батьків у вихованні дітей. в них немає часу на дітей, от діти самі знаходять собі забавки)

Як ви плануєте суміщувати сексуальне життя з партнером та існування власних дітей - може будете відокремлювати їх у власну кімнату, якщо так, то з якого віку.
хм...ну тут боюсь залежить чи буде та друга кімната))) але звичайно якщо буде можливість то одразу в окрему
  • 0

#32 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 09.02.2008 – 03:42

Цитата

Як читати навчиться :question: Я більше довіряю книжкам і власному досвіду, ніж "масним" переказам "з вулиці".

Цитата

17-18 - тоді людина думає більше головою ніж гормонами.

Цитата

Катастрофа! Маю кількох добрих знайомих одинадцятикласниць. Там ТАКЕ :rolleyes: твориться!!! В порівнянні мій 11 клас - янголята.

Цитата

Ага, в темну коморку, під замок :box: :happy1: :wub: І то відразу :huh:

Повідомлення відредагував Зелений молоток: 09.02.2008 – 03:44

• 0

#33 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.02.2008 – 10:42

Перегляд дописуЛука (8.02.2008 19:20) писав:

З якого віку займатися сексом дитина вирішить сама по мірі її виховання, я думаю тут батьків ніхто не запитує, коли- завтра чи післязавтра, та і не вглядить ніхто.

Дивно, чому усі так це сприйняли буквально :box: Звісно, навряд чи вона прийде і запитає "можна я сьогодні увечері пересплю з хлопцем?" :question:
Скоріше за все це буде в найкращому випадку "от, ми вже давно зустрічаємось з таким-то, він запропонував, а я ще не знаю, що йому відповісти"...

Перегляд дописуpushechka (8.02.2008 22:07) писав:

мені до власних дітей як до москви пішки ! хоча ні до дітей дальше !

Усі люди різні :rolleyes: Особисто я люблю заздалегідь оцінювати усі варіанти проблем, щоб бути до них готовими, бо з свого досвіду знаю, що інколи проблеми падають на голову набагато раніше, аніж ти сподівався.

Перегляд дописуКсюшенька (8.02.2008 22:13) писав:

VJ вибач але ти така зануда і такий правльний шо мене аж харить!

Обожнюю "харити" людей, які вважають, що в правильності є щось погане.

Тобі про секс мама розказувала і показувала шо де є і як ним користуватись????

Ні, звісно, це було вище її сил, тому вона просто підсунула мені енциклопедію - до того мені подібні думки і в голову не приходили. Особисто я її помилки не збираюсь повторювати.

Про все дитина дізнається від суспільства

Я пам"ятаю якість знань того "суспільства" :happy1:

Але 16 років як не як,згадайте коли ви були у цьому віці

Чудово пам"ятаю, якраз тоді я і розвивався духовно - я вже півроку, як закінчив школу, думав про вступ до ВУЗу та подальше життя і щодня дарував квіти одні дівчинці. Про секс з нею у мене і думок не було, оскільки це було перше кохання, коли об"єкт видається тобі чистим янголом.
Що Вам ще пригадати?

На чужих помилках не вчаться!

Нагадаю життєву істину - мудреці вчаться на чужих помилках, звичайні люди - на своїх, і лише дурні не вчаться нічому. Я прагну бути мудрішим, хоч це і не завжди вжається. Вам хочеться випробовувати своїм лобом все? Тоді першим чином пропоную піти, лизнути розетку, щоб вивчити на власному досвіді, до чого це приводить.

в мене більшість однокласниць таке децко шо їм про секс не то шо нічого не відомо,а вони навіть в мислі не мають шоб ним займатись!

Дивно. мабуть роки змінили сучасних школярів, оскільки мої однокласниці могли трахатись з хлопцями по підвалам з дев"ятого класу, а своїх цнотливих колег зневажливо називали "нерозкоркованими пляшками".

в цей вік вважають себе вже дорослими,які в праві вирішувати такі питання!!!!!!!!!Все!

Вважати себе дорослим і бути ним - різні речі.
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.02.2008 – 12:11

Щось тут геть сумно стає, і теми всі одна до одної - кохання. Прямо середні класи школи. Будемо дорослішати :rolleyes:
В якості "адвоката диявола" ставлю на обговорення доволі гостру для деяких тему.
Отже, питання, які потрапляють в тему - поки що всі в купі, може потом розділимо, якщо буде потреба:
Ну, і все таке інше в межах цієї теми
Якщо хтось вже спробував ці проблеми на власній персоні - буде дуже добре, коли поділиться :question:

Прошу, панове...

Підтримую щодо схожість тем про кохання і щодо "сумно". Але ж тут дійсно багато дітей, яким, мабуть, просто немає з ким поділитись почуттями і порадитись.
Колись я працювала в будинку школяра, вела два гуртки (юнкори і театральний). Дітки в мене були просто унікальні, вірніше я допомогла їм такими стати. Варто було лише допомогти кожній дитині розкритись як особистості. Разом з тим, вони відкривали мені свої думки. Спочатку в мене був шок - звідки в 11-13-літніх такі збочені думки? Згодом я зрозуміла, що то є наша реальність - думати в такому віці про те, як і з ким вперше позбутись цноти і як би це пошвидше - щоб пізно не було, як би то не завагітніти, і ще тих "як би то" було дуже багато. Я намагалась пояснити всі плюси (та які там плюси!), всі мінуси ранніх статевих стосунків, пояснювала (наскільки я в 20-річному віці могла пояснити) що, як, куди і до чого. Діти мене сприймали як старшу сестру, так їм хотілось сприймати, бо вдома їм просто не було з ким на ту тему поділитись.

Більшість батьків усвідомлюють, що дитина подорослішала, коли або зальот, або якась інша проблема виникає - коли вже й пізно щось пояснювати.

Виходячи з такого свого досвіду, думаю, що своїй дитині я почну розказувати все про сексуальні стосунки десь з 11-12-річного віку дитини.
Щодо того, чи дозволяти дитині секс чи ні, то це взагалі наприпустимо - ні в якому разі дитині не можна щось забороняти, бо можуть бути плачевні наслідки.
Своє сексуальне життя звісно потрібно відокремлювати від дитячих очей.
  • 0

#35 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 09.02.2008 – 12:53

Олеська сказав:

Виходячи з такого свого досвіду,
думаю, що своїй дитині я почну
розказувати все про сексуальні
стосунки десь з 11-12-річного віку дитини.
Загалом мені це теж здається оптимальним: з роз'ясненням треба встигнути ще до статевого дозрівання, однак надто поспішати не варто, бо старшій дитині просто легше пояснювати - вона вже розумніша. Єдине зауваження: навряд чи сама дитина чекатиме такого віку, скорше за все вона раніше почне сама цікавитися.

Олеська сказав:

Щодо того, чи дозволяти дитині секс чи ні, то це взагалі наприпустимо - ні в якому разі дитині не можна щось забороняти, бо можуть бути плачевні наслідки.
Забороняти - не можна, але попереджувати про можливі негативні наслідки - треба. Думаю, ти це й мала на увазі.

Олеська сказав:

Своє сексуальне життя звісно потрібно відокремлювати від
дитячих очей.
Тим більше якщо ти ЗБОЧЕНКА! :rolleyes:
  • 0

#36 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.02.2008 – 13:33

Перегляд дописуАтеїст (9.02.2008 12:53) писав:

Загалом мені це теж здається оптимальним: з роз'ясненням треба встигнути ще до статевого дозрівання, однак надто поспішати не варто, бо старшій дитині просто легше пояснювати - вона вже розумніша. Єдине зауваження: навряд чи сама дитина чекатиме такого віку, скорше за все вона раніше почне сама цікавитися.

Забороняти - не можна, але попереджувати про можливі негативні наслідки - треба. Думаю, ти це й мала на увазі.

Тим більше якщо ти ЗБОЧЕНКА! :question:

Роз"яснювати своїм дітям щодо сексуальних стосунків я буду тоді, коли відчую, що вже потрібно.

Щодо заборони. Якщо доступно роз"яснювати дітям суть інтимних стосунків та їх можливі наслідки, то ні забороняти, ні попереджати необхідності не буде.

А щодо збоченки, - то збоченці - теж люди. :rolleyes:
  • 0

#37 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 10.02.2008 – 05:36

Цитата

На рахунок, коли дозволити...Ви що смієтесь?! Та хто нас питати буде. Коли станеться, тоді станеться. Звісно покладається задача так виховати своїх дітей, щоб вони хоча б до 16 дотягнули...
<_< :) :shok:

Наші чада й справді особливо нас питати не будуть, більше залежить від того в яких умовах вони опиняться. Тому головне не ховати від них цю тему, а активно допомагати їм розібратися з цим питанням, особливо дати розуміння того що це далеко не завжди безпечно. І найголовніше слід дати таке виховання щоб вони були відповідальними перед собою та іншими... В принципі навіть це все не позбавить нас головної болі він дітей, але думаю її буде :kozak: менше

P.S. А ідея з віддаленою кімнатою та звукоізольованими стінами мені сподобалась!!! :ggggg: :) :ggggg:
  • 0

#38 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень
  • Місто:м. Кам`янець - Подільський

Відправлено 10.02.2008 – 10:08

Я вважаю що розповідати треба почингати з 11 років
  • 0

#39 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.02.2008 – 13:21

Перегляд дописуmIK (10.02.2008 10:08) писав:

Я вважаю що розповідати треба почингати з 11 років

А якщо в п"ять прийде?
  • 0

#40 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 10.02.2008 – 22:59

Слухайте , розповідати треба про презерваравратизиви і інші засоби запобігання "діток".Те як рано діти будуть кохатися - ніхто не здатен керувати.
В США діти займаються сексом вже в 13, і в нас в 15.Як на мене (не зважаючи на мою вікову групу) це негарно, але як їм хочеться і можеться : БУДЬЛАСКА! :kozak:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних