Перейти до вмісту

Діти і секс

Повідомлень в темі: 131

#121 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.04.2010 – 00:08

Цитата

Zeig Mal!(Show Me!) (Покажи мне!) - книга американского фотографа Уилла МакБрайда (Will McBride) в соавторстве с психологом Хельгой Флейшхауэр-Хардт(Helga Fleischhauer-Hardt), созданная для рассказа детям о сексе и сексуальности. Судя по многочисленным обсуждениям и комментариям, в том числе и в русских блогах, производит на наших сограждан самые разнообразные впечатления. На нынешний момент продано более миллиона экземпляров, была запрещена в США и ряде других стран. Под катом фрагмент предисловия и цитата из интервью автора.
прочитати можна тут: Zeig Mal!
як на мене стрьомна книжка. але поржала)
Зображення

Повідомлення відредагував Sensssorika: 12.04.2010 – 00:21

• 0

#122 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 12.04.2010 – 00:15

Перегляд дописуSensssorika (12.04.2010 01:08) писав:

МНда....
Стрьомності там аж занадто.
  • 0

#123 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.04.2010 – 00:18

по-моєму, про секс там, собссна, нічого і не сказано,але зміст книжки навіть мені огидним здається.

Цитата

Зображення

Цитата

— Боже, какие вещи они рассказывают детям.

• 0

#124 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 12.04.2010 – 00:25

Перегляд дописуSensssorika (12.04.2010 00:18) писав:

по-моєму, про секс там, собссна, нічого і не сказано
так для чого говорити, якщо там дитя мало змогу поспостерігати за сексом старшого брата з подругою під коментарі мами! :)

Повідомлення відредагував чорно-біла: 12.04.2010 – 00:26

• 0

#125 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.04.2010 – 00:33

Блін, подивилась.. Мої стреси на сьогодні ще не закінчились.. Ото подумала: Які вумні діти! такими термінами оперують!!!
  • 0

#126 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 12.04.2010 – 01:03

мда.. книжка звичайно дурнувата)) :)
  • 0

#127 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.04.2010 – 08:26

Зображення
Демотиватор як є.
  • 0

#128 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 21.04.2010 – 18:10

Цитата

Понад 3,5 тисячі українок віком від 15 до 17 років штучно перервали вагітність протягом одного лише 2008 року. За той самий час 101 аборт зробили дівчата, яким не виповнилося й 14 років, повідомила головний дитячий акушер-гінеколог Міністерства охорони здоров’я України Тетяна Татарчук. Лікарі стверджують, що Україна є одним із лідерів в Європі за кількістю абортів, у тому числі підліткових.
далі…
  • 0

#129 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 19.05.2010 – 21:18

Розповім як запитає! Який сенс чекати певного віку?! Сподіваюся, що таке питання виникне не пізніше ніж піде у школу. Тим паче що у школі за програмою є теми про розмноження. Не хочу, щоби про секс мої діти дізнавалися від когось "лівого", а не від батьків.
Щодо "дозволу"... Хм... Це їх власний вибір коли починати... Прикладу всих зусиль, щоб дітки свідомо шукали кохану людину, а не аби з ким!
Зараз син має свою власну кімнату, як підросте, то ми свою зачинятимемо, бо зовсім не в задоволення, коли заспане дитинча являється в пікантний момент :( ... Але прояви ніжності при дітях ніхто не відміня! ( Згадалося як подруга розповідала про своїх батьків - мати при ній намагалася поцілувати батька у щоку, а він аж відстрибнув од неї з воланням "Не при дитині ж !!!" (подрузі було тоді вже 15 років).) Хай малюки бачать, що кохання та сім'я - це не лише сходити на роботу-приготувати їсти-полагодити кран-сходити на батьківські збори.
  • 0

#130 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.06.2010 – 18:46

зараз діти цікавляться сексом. все невідоме притягує дитячий "пытливый ум" .

і велика проблема в тому, що батьки не хочуть на це зважати. кожен хоче думати, шо його дитина не така, шо їй ше рано про це знати і ..взагалі не знаю чим думають такі батьки. вони не виховують дитину сексуально і це погано. погано, що більшість дітей вважають цю тему запрєтною для розмов з дорослми, і не дай Боже, щоб батьки взнали, що ти,малий, цим цікавишся.

в результаті діти обговорююь цю тему з такими ж дітьми як вони самі, або у трошки старших "партнерів", яким в більшості випадків тільки одного й треба.
або лізуть в інтернет і створюють там теми, на кшталn сьогоднішньої, де 15річна запитує, чи можна їй вже займатися сексом. і всі на неї накинулися, поприкалувалися..воно може і смішно так збоку читати, але:

Цитата

Inkogneto: не знаю шо у вас там за мутанты в 13лет по 17-18 см, ппц, мне 14 у мя 4 см когда лежит встанет см на 7 я доволен!
Inkogneto: точнее не очень, что мне делать
це я на баші натрапила, але сама цитата взята взята звідси. це могла б бути і ваша дитина. якій бракує знань. а звідки ж їй ті знання брати? там дофіга читати, та й нашо треба,але якшо мєльком глянути, то можна побачити, шо дуже велика кількість неповнолітніх, таких років по 14, хлопців переживають щодо розмірів свого члена. комуь хочеться посміятися? я не знаю, я не хлопець, але думаю, шо такі переживання були практично у всіх, це шось типу як дівчатка переживають щоб в них були гарні груди. це нормально. але говорити з дітьми ніхто не хоче, всерйоз їх ніхто не сприймає, тому і маємо отакі проблеми.
  • 0

#131 Andr1y

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 01.06.2010 – 18:59

На секс у сім'ях діє певне табу. Тому більшість підлітків дізнаються про секс від друзів з вулиці. Тут є велика проблема. Адже розуміння і правильне толкування батьків та "вулиці" щодо сексу будуть різними.
  • 0

#132 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 05.08.2010 – 11:09

прочитати можна тут: Zeig Mal!
Зображення

стрьомнейша книжка
сама дітям розповім. без таких пособій
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua