Перейти до вмісту

Діти і секс

Повідомлень в темі: 131

#101 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 04.05.2009 – 14:13

Перегляд дописуФабрегас (3.05.2009 21:51) писав:

не залетіла в 16 років, а звідки впевненість що і дитина твоя в 16 років не залетить? )
Мабуть стерилізує...

Перегляд дописуZoomerMan (3.05.2009 21:53) писав:

А чо розпуста - нормально - здоровий секс, дома!
В мене сусід любив попити горілочки, причому такий нездоровий інтерес до "чоловічого" напою почав проявляти в 17-18 років. Бувало пропадав на декілька днів, мама сивіла і волосся рвала на голові. От і сказала йому 1 разу щоб приводяв своїх друзяк додому, вона їм добре закуски наготує і щоб пив дома. Тут і в халепу не попадеш і ліжко поряд. Хоча якщо дуже захочеш то можна і на рівному місці знайти проблем. Видно так і мама сенсоріки, виходячи з постійних загулів дочки краще вже хай дома розбещується аніж по притонах з наркоманами путається...

Повідомлення відредагував БоБриК: 04.05.2009 – 14:13

• 0

#102 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.05.2009 – 14:35

Перегляд дописуБоБриК (4.05.2009 15:13) писав:

В мене сусід любив попити горілочки, причому такий нездоровий інтерес до "чоловічого" напою почав проявляти в 17-18 років. Бувало пропадав на декілька днів, мама сивіла і волосся рвала на голові. От і сказала йому 1 разу щоб приводяв своїх друзяк додому, вона їм добре закуски наготує і щоб пив дома. Тут і в халепу не попадеш і ліжко поряд. Хоча якщо дуже захочеш то можна і на рівному місці знайти проблем. Видно так і мама сенсоріки, виходячи з постійних загулів дочки краще вже хай дома розбещується аніж по притонах з наркоманами путається...

Та причому тут це - вам буде спокійніше коли ваша дочка буде трахатись де попало чи в дома в своїй кімнаті?...Думаю коли вдома!

П.С. Нехочу нікого обідити але таке воаження в мене складається шо пан або проти сексу взагалі, або ви дуже хочете Сенсоріку а вона вам не дала і тепер ви визвірюєтесь на неї...
  • 0

#103 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 04.05.2009 – 16:12

Перегляд дописуZoomerMan (4.05.2009 15:35) писав:

Та причому тут це - вам буде спокійніше коли ваша дочка буде трахатись де попало чи в дома в своїй кімнаті?...Думаю коли вдома!
Я буду проти і іншого. Я не ставлю себе в рамки. ХАй твоя дочка трахається в тебе за стіною.
  • 0

#104 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 04.05.2009 – 16:15

Перегляд дописуБоБриК (4.05.2009 17:12) писав:

Я буду проти і іншого. Я не ставлю себе в рамки. ХАй твоя дочка трахається в тебе за стіною.

В мене дочки немає і ше дового не буде...Я взагаліто сказав це гіпотетично про дочку!

Тобто ви взагалі заборонете дітям займатися сексом?...Да лозунг "Труд, Секс, Май" уже не діє))))))))

Повідомлення відредагував ZoomerMan: 04.05.2009 – 16:17

• 0

#105 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 04.05.2009 – 16:22

П.С. Нехочу нікого обідити але таке воаження в мене складається шо пан або проти сексу взагалі, або ви дуже хочете Сенсоріку а вона вам не дала і тепер ви визвірюєтесь на неї...
Від перестановки інтер"єру діяльність не міняється...і наслідки тож:happy1:І головне слово в твоєму дописі - трахатися...Завваж - не кохатися чи займатися сексом.. :prapor3:
  • 0

#106 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 04.05.2009 – 16:33

ПереДаванням на великі відстані займався Тесла. А тобі раджу спочатку грамотно вивчити українську мову, бо по кількості помилок на речення ви в класі 5. Я не рахую що Сенсоріка вимираючий вид, занесений в червону книгу проте якщо вона Вам симпатизує то можете написати їй в особку чи створити фан-клуб. Не слід тут займатися показним Робін-Гудством.

Перегляд дописуZoomerMan (4.05.2009 17:15) писав:

В мене дочки немає і ше дового не буде...Я взагаліто сказав це гіпотетично про дочку!

Тобто ви взагалі заборонете дітям займатися сексом?...Да лозунг "Труд, Секс, Май" уже не діє))))))))
Твоя обмеженість мислення може пояснюватися або підлітковим максималізмом, розумовою відсталістю або шаблонним мисленням. Я не буду гадати який з цих варіантів правильний. В мене на рахунок цього інше бачення і я не збираюся з невідомими малолітніми форумчанами цим ділитися.

Надалі в офтопі не по темі не бачу змісту. Шо кому не ясно - в особку.

Повідомлення відредагував БоБриК: 04.05.2009 – 16:35

• 0

#107 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 04.05.2009 – 16:37

Перегляд дописувеснянка (4.05.2009 17:22) писав:

Від перестановки інтер"єру діяльність не міняється...і наслідки тож:happy1:І головне слово в твоєму дописі - трахатися...Завваж - не кохатися чи займатися сексом.. :prapor3:

Секс не дорівнює вагітність!...
  • 0

#108 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 04.05.2009 – 16:43

Перегляд дописуZoomerMan (4.05.2009 17:37) писав:

умгу, секс також не дорівнює вагітності як процесу виношування дитини, бо є легшим по своїй суті процесом
також секс не дорівнює хворобам, бо секс - це приємно, а венеричні хвороби - в найкращому випадку - соромно і некомфортно
а ще секс не дорівнює повноті життя підлітка,який ще тільки будує свої пріоритети, а якщо вони зводяться до того,щоб аж трахатися за стінкою від мами, - то це найкраща комбінація вислову -діти і секс :prapor3:
  • 0

#109 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 04.05.2009 – 16:50

Перегляд дописуБоБриК (4.05.2009 17:33) писав:

ПереДаванням на великі відстані займався Тесла. А тобі раджу спочатку грамотно вивчити українську мову, бо по кількості помилок на речення ви в класі 5. Я не рахую що Сенсоріка вимираючий вид, занесений в червону книгу проте якщо вона Вам симпатизує то можете написати їй в особку чи створити фан-клуб. Не слід тут займатися показним Робін-Гудством.

Твоя обмеженість мислення може пояснюватися або підлітковим максималізмом, розумовою відсталістю або шаблонним мисленням. Я не буду гадати який з цих варіантів правильний. В мене на рахунок цього інше бачення і я не збираюся з невідомими малолітніми форумчанами цим ділитися.

Надалі в офтопі не по темі не бачу змісту. Шо кому не ясно - в особку.

Правилами форуму не зазначено що я маю володіти ідеально українською мовою!:prapor3: . Вона мені не симпатизує абсолютно - можливо навіть скоріше навпаки!...Показним Робін Гудством не займаюсь.

Я пане маю такий самий паспорт громадянина як і у вас, і про вік давайте не будем я ваш не знаю, і запам"ятайте "Молодость ета нэ порок!"

Перегляд дописувеснянка (4.05.2009 17:43) писав:

умгу, секс також не дорівнює вагітності як процесу виношування дитини, бо є легшим по своїй суті процесом
також секс не дорівнює хворобам, бо секс - це приємно, а венеричні хвороби - в найкращому випадку - соромно і некомфортно
а ще секс не дорівнює повноті життя підлітка,який ще тільки будує свої пріоритети, а якщо вони зводяться до того,щоб аж трахатися за стінкою від мами, - то це найкраща комбінація вислову -діти і секс :happy1:

І тепер ви вжили слово трахатись - не хорошо!...Ну так звичайно якщо голови на плечах немає то можна і завагтніти і вен. хвороби підчепити!

Повідомлення відредагував ZoomerMan: 04.05.2009 – 17:09

• 0

#110 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.05.2009 – 17:38

Перегляд дописуZoomerMan (4.05.2009 14:35) писав:

а ти все про одне і те ж)) складається таке враження чомусь якраз про тебе,а не про пана Бобрика.
Ніхто тут не проти сексу,тут основна більшість проти дитячих статевих стосунків і небажаних наслідків. Якщо ставитись "моє малятко,хай бавиться,файна дитинка" то це як мінімум ТУПО і безвідповідально

Перегляд дописуZoomerMan (4.05.2009 16:37) писав:

необережний,п"яний(статистика є статистика) і в малому віці (підлітковому або взаглі дитячому) саме це і дорінює. вчи анатомію жінки)

Цитата

Правилами форуму не зазначено що я маю володіти ідеально українською мовою!:prapor3: . Вона мені не симпатизує абсолютно - можливо навіть скоріше навпаки!...Показним Робін Гудством не займаюсь.
правилами форуму також не зазначено що не можна фотки своїх шмарок.але чомусь так ніхто цього й не робить. це називається "умовні правила" і просто етика)

Цитата

Я пане маю такий самий паспорт громадянина як і у вас, і про вік давайте не будем я ваш не знаю, і запам"ятайте "Молодость ета нэ порок!"
порок не вік а необережність і принцип "я ще таке молоде,мені всьо можна бо мені нічого не станеться,то тільки в кінах буває"

Цитата

І тепер ви вжили слово трахатись - не хорошо!...
то була іронія,я так думаю)
  • 0

#111 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 04.05.2009 – 17:51

Перегляд дописуКрихітка (4.05.2009 18:38) писав:

а ти все про одне і те ж)) складається таке враження чомусь якраз про тебе,а не про пана Бобрика.
Ніхто тут не проти сексу,тут основна більшість проти дитячих статевих стосунків і небажаних наслідків. Якщо ставитись "моє малятко,хай бавиться,файна дитинка" то це як мінімум ТУПО і безвідповідально

необережний,п"яний(статистика є статистика) і в малому віці (підлітковому або взаглі дитячому) саме це і дорінює. вчи анатомію жінки)

правилами форуму також не зазначено що не можна фотки своїх шмарок.але чомусь так ніхто цього й не робить. це називається "умовні правила" і просто етика)

порок не вік а необережність і принцип "я ще таке молоде,мені всьо можна бо мені нічого не станеться,то тільки в кінах буває"

то була іронія,я так думаю)

Секс не завжди відбувається під впливом алкоголю, правда?

Етикет річ умовна!

Я не писав про не обережність - ясне діло шо голова має бути на плечах

Ну не знаю, іронія чи ні!
  • 0

#112 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 04.05.2009 – 18:00

Взагалі люди ми тут говоримо про ДИТЯЧИЙ секс а не про проблеми Сенсоріки, Бобрика чи інших! Так для дівчини він менш бажаний ніж для хлопця. в основному через дітородну функцію. До 16-18 років (в залежності від організму дівчини) відбувається врегулювання мікрофлори піхви і вироблення гормонів статевими залозами. Тому дефлорація в ранньму віці може порушити ці процеси і викликати скадні захворювання сечо-статевої системи. Для хлопців перший секс має має менші негативи, для них це більше впливає на психологічну сторону здоров"я. От такі починають розмови про полігамність, вважають дівчат чи жіно просто об"єктами виконання своїх бажать, а не бачать їх як особистість. І взагалі як підмітила Юля в такому віці перший секс відбувається в неправильних умовах: алкогольному сп"янінні, де попало, не дивлячись на гігієну, нетактовність і грубість партнера може привести до психологічної травми дівчини, яка потім впливатиме на подальше статеве життя. Я проти такого в ранньому віці як в дівчат так і в хлопців. Але виховувати дітей в цьому плані треба, треба пояснювати і роз"яснювати все. Діти такі ж люди як і дорослі: якщо їм пояснити то вони зрозуміють і осмислять все.
ПеСе. Щоб ніхто не думав що я переписував ці слова з якоїсь книжки, кажу зразу ці слова писав сам.

Повідомлення відредагував †Fallen Angel†: 04.05.2009 – 18:07

• 0

#113 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.05.2009 – 18:00

Цитата

Секс не завжди відбувається під впливом алкоголю, правда?
цитатну

Цитата

В 1976 г. у 71% юношей и 52% девушек, употребляющих разнообразные наркотические средства, была зарегистрирована сексуальная активность (по сравнению с 10% юношей и 3% девушек, которые не пользовались наркотиками)

Цитата

Опрос 3000 лондонских подростков в возрасте 15-18 лет показал, что 80% молодых англичан теряют девственность во время алкогольного опьянения.

Цитата

Британский журнал для подростков Bliss провел опрос, посвященный сексуальной жизни его читателей. Результаты исследования, в котором приняли участие 2000 респондентов, оказались настолько занимательными, что заинтересовали вполне серьезных дядей из правительства Соединенного королевства.

Как выяснилось, почти 25% опрошенных девочек уже давно не девочки. Первый сексуальный опыт юные британки получали при весьма неоднозначных обстоятельствах.

В 86% случаев партнеры предпочли сэкономить на контрацептивах (или просто не знали об их существовании), и примерно то же количество первых в жизни половых актов случилось, когда молодые люди находились в состоянии алкогольного опьянения.

Цитата

Етикет річ умовна!
Якщо Вам вона не близька-можу лише поспівчувати.

Цитата

Ну не знаю, іронія чи ні!
тіки не плач.
  • 0

#114 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 04.05.2009 – 18:06

Перегляд дописуКрихітка (4.05.2009 19:00) писав:

цитатну

Якщо Вам вона не близька-можу лише поспівчувати.

тіки не плач.

Але ж не завжди! цілих 30%!

Мені вона якраз близька!...Чи може в я порушив етикет на форумі?

Пізно я вже повісився ;) :prapor3: :D :happy1:
  • 0

#115 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 04.05.2009 – 18:38

Перегляд дописуZoomerMan (4.05.2009 17:15) писав:

Пане прочитайте мій попередній пост і зробіть висновки. Діти це діти і вони бувають занадто цікаві до всього, і тут все залежить від виховання. А заборонювати немає сенсу - заборонений плід зазвичай найсолодший.
  • 0

#116 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.05.2009 – 09:42

Перегляд допису-=VJ=- (4.05.2009 07:07) писав:

Чудовий девіз для "пам'ятника батькам"
Так виховували мене моїх трьох найкращих подруг.І всі щасливі,всі здорові і ніхто не залетів. І до сексу цілком нормальне відношення,а не до як яблук.То може правильно виховували?

:lol: нє,він просто номер моєї аськи питав,я тільки з другої спроби попросити сказала. де я вконакті я йому не сказала і з аськи видалила. а він потім знов додався. нафігась. :)
  • 0

#117 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 11:08

секс і діти це два нерозривних поняття
  • 0

#118 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 11:55

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (5.05.2009 11:08) писав:

секс і діти це два нерозривних поняття

Ну в дечому ти правий. Тільки обговорюємо ми тут дещо інше. :lol:
  • 0

#119 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 13:30

Цитата

ebi гусєй дєтєй

Sensssorika
опять ЧСВ 9000 і више.

Решта ніц цікавого не написали. Луччє нехай діти сексом займаються, чим в інтернетах сидять і про це балакають. реальне забембала.
  • 0

#120 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.05.2009 – 08:51

Медіярую...
Медіярував.

я теж помдерував. флуд видалено