Перейти до вмісту

30 Seconds To Mars

Повідомлень в темі: 53

#21 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 608 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 29.08.2007 – 10:12

Нещодавно мені записала подруга їхні альбоми, кліпи, фото... :yes: І я благополучно залишила весь цей скарб в Києві... :cry: сама ж тепер в Празі... маю лише дві пісні та кліпи по ТБ... Люблю!!! :( І сумую без більшої кількості їхніх пісень... :(
  • 0

#22 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1007 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 29.08.2007 – 12:55

Хех, альтернативщики... Якась занадто попсова в них музика...
Staind кермує! :cry:
  • 0

#23 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.08.2007 – 15:16

Перегляд дописуРоланд (29.08.2007 13:55) писав:

Хех, альтернативщики... Якась занадто попсова в них музика...
Staind кермує! :cry:
та нє, якісь ці Стеінд також попса, а от Сліпкнот - кермують :(
- ось як виглядає твій пост зі сторони )) ні, не варто 30 seconds to mars порівнювати зі стеінд - зовсім же інша музика)) Більшості дівчат цей гурт взагалі подобається через те, що вокаліст "лапочка такий, ах" ))
так, вони не "важкі", але у записі мені ця музика подобається. Казали, що вживу хлопці грають просто кошмал, а Лєто взагалі попадає нота через вісім. треба перевірити та знайти живуху.
  • 0

#24 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 29.08.2007 – 15:23

Перегляд дописуGhost (25.10.2006 09:59) писав:

На комп’ютері є 2 альбома а ось в мережі не знаю, можливо на інфосторі є....
  • 0

#25 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 29.08.2007 – 15:36

Chily
Основним аспектом я хотів наділити перше речення. Ок, буду робити як раніше - оффтоп виділяти сірим кольором.
Знаєш, чого я хочу - щоб такі групи не називали себе Альт. рок, а говорили прямо - Поп. рок. Стейнд носить звання "Альтернатів" заслужено, їх рівень видно по концертах. А це? Таких, як вони - багато...
Слово "Попсова" - я не маю на увазі легка, скоріше те, що одразу видно: група стала досить відомою АЖ НІ ЯК НЕ ЗАВДЯКИ СВОЇМ МУЗИЧНИМ ТАЛАНТАМ (вибачте за великий шрифт - не втримався).

Цитата

не варто 30 seconds to mars порівнювати зі стеінд
Фактично і те, і те визначається як Альт. рок.

Цитата

Більшості дівчат цей гурт взагалі подобається через те, що вокаліст "лапочка такий, ах"
От з цього було б найкраще починати допис шанувальницям гурту :( //Респект Японській білці :yes:

П.С. Мені просто не подобались всі ці відгуки - типу, "Вау! Це Щось", от я і написав =)
Сліпкнот - феее....
П.П.С. Металіка - кермує! :cry: Хто на мене? :(
П.П.П.С. Це не все що я хотів написати(ех.. пам'ять), так що прошу не вважати це як мою 100% остаточну думку

• 0

#26 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 29.08.2007 – 15:56

Перегляд дописуN@tsioN@list (29.08.2007 16:23) писав:

На комп’ютері є 2 альбома а ось в мережі не знаю, можливо на інфосторі є....
на інфосторі є точно. сама там качала Бьютіфул лай альбом

Роланд
зараз поняття альтернативної музики серед слухачів досить розмите. можливо, тому, що з"явилося мілліон і одна течія музична, і вже плутаються що куди відносити )))
але не згодна, що "секунди" - це поп-рок. Поп-рок - це Роксетт, Ноу даубт... виходячи із своїх скромних знань, власне для себе виділяю "Секунди" як "легку алтернативу".
ПС: Металліка - кермує і завжди буде кермувати!
ППС: нехай мене фанатки Лєто "порвуть", але слів з пісні не викинеш - дуже багато слухачів серед дівчат віддають перевагу тому чи іншому гурту чи музиканту, саме через привабливу зовнішність, завдяки якій починає подобатись і музика.

• 0

#27 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 29.08.2007 – 18:42

О Боже! Знову емо! Люди, ну нащо вам цей гурт? :( А скачати можна на інфосторі, але зараз він не парцює чомусь(((
  • 0

#28 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 29.08.2007 – 23:01

Перегляд дописуDimon (29.08.2007 19:42) писав:

О Боже! Знову емо! Люди, ну нащо вам цей гурт? :( А скачати можна на інфосторі, але зараз він не парцює чомусь(((

емо сама по собі, якшо не ставати затятим фаном нормальна музика, маю на увазі справжні емо гурти, які зародились ше тоді, як зародився емо напрям(80-ті) і коли він досягнув свого піку. не наю коли 30 сек створились, але я слухаю кілька емо і емокор/пост-хардкор інді рок гурти, які створені у 1992-98 роках, і які багато справжніх, тобто дійсно тру емо вважають справжніми емо гуртами.
а те, шо зараз ті позери косять під такі ж позерські гурти, типу AFI і спричинило таке ставлення до поняття "емо". емо це широке поняття, яке включає в себе багато напрямів, тому якшо вже наганяти на шось емівське, то тре конкретно. емо це власне емо+емокор+пост-хардкор пост-індірок+хардкор емо
писи. я такий вумний, бо на одному трушному емосайті прочитав. та й в мене така думка,зважаючи на багато здобутої інформації, склалась. ги :unsure:
  • 0

#29 sebasstian

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 30.08.2007 – 00:06

Перегляд дописуБоривітер (30.08.2007 00:01) писав:

емо сама по собі, якшо не ставати затятим фаном нормальна музика, маю на увазі справжні емо гурти, які зародились ше тоді, як зародився емо напрям(80-ті) і коли він досягнув свого піку. не наю коли 30 сек створились, але я слухаю кілька емо і емокор/пост-хардкор інді рок гурти, які створені у 1992-98 роках, і які багато справжніх, тобто дійсно тру емо вважають справжніми емо гуртами.
а те, шо зараз ті позери косять під такі ж позерські гурти, типу AFI і спричинило таке ставлення до поняття "емо". емо це широке поняття, яке включає в себе багато напрямів, тому якшо вже наганяти на шось емівське, то тре конкретно. емо це власне емо+емокор+пост-хардкор пост-індірок+хардкор емо
писи. я такий вумний, бо на одному трушному емосайті прочитав. та й в мене така думка,зважаючи на багато здобутої інформації, склалась. ги :(

саме так
а знаєте як написано у вікіпедії? - "виправдано чи ні але зараз термін емо застосовують до таких гуртів:" а далі йде перелік "позерських гуртів"
а найсмішніше те що багато хто з так званих емо самі себе так називають ну ще ті хто їх слухає але ніхто з критиків їх до цього стилю не відносить у кращому разі називають таку музику поп альтернативою

http://www.jetune.ru...econds_to_mars/ туто багато їх є

Повідомлення відредагував sebasstian: 30.08.2007 – 00:07

• 0

#30 От*ХаЛеПа*!

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:місто каштанів

Відправлено 29.09.2007 – 21:32

а я от цього літа була на їх концерті, і можу сказати, що все нормально Джаред попадає в ноти і грають вони абсолютно не кошмарно....навпаки такий драйв, така віддача, він навіть спустився в публіку і походив поміж людьми і поспівав..це було в Празі...я їх люблю) :D
  • 0

#31 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 01.10.2007 – 21:31

гмгм і де вони взялися ? чи то я відстав чи шо. популярні бачу стали.
тре шось послухати а то ніц їх ше не чув. і звідки та банда?
гмгм :)

Повідомлення відредагував lamourattack: 01.10.2007 – 21:32

• 0

#32 FEELosOFF

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 12.12.2007 – 15:16

Одноманітна музика. ;)
Подобається Attack і Capricorn(Brand New Name)
;)
  • 0

#33 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 19.12.2007 – 16:12

рульна група, дивно то що я буквально місяця три тому вперше почув їх пісню, точніше побачив кліп на "Enteri". Сподобалось - закачав, от тепер і слухаю. Най більше подобаєть пісня the kill і from yesterday
  • 0

#34 x_bulba_x

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 280 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 19.12.2007 – 17:06

Перегляд дописуFEELosOFF (12.12.2007 15:16) писав:

Одноманітна музика. :ggggg:
Подобається Attack і Capricorn(Brand New Name)
:brovy:
також саме ці дві пісні подобаються
  • 0

#35 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 20.12.2007 – 10:12

Я не сприймаю музики цього гурту)...Для мене це саме той випадок, коли кращий актор, а не співак))(про Джареда Лето). Бо актор він дійсно непоганий...
  • 0

#36 Гість_I just wanna LIVE_*

• Гості

Відправлено 24.12.2007 – 14:07

Перегляд дописуChily (29.08.2007 15:16) писав:

та нє, якісь ці Стеінд також попса, а от Сліпкнот - кермують ;)
- ось як виглядає твій пост зі сторони )) ні, не варто 30 seconds to mars порівнювати зі стеінд - зовсім же інша музика)) Більшості дівчат цей гурт взагалі подобається через те, що вокаліст "лапочка такий, ах" ))
так, вони не "важкі", але у записі мені ця музика подобається. Казали, що вживу хлопці грають просто кошмал, а Лєто взагалі попадає нота через вісім. треба перевірити та знайти живуху.
група таки досить прикольна. а иголовне ні на що не схожа! а то в наш час плагіату розвелось.... :)
  • 0

#37 punic

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.12.2007 – 21:21

група надзвичайно класна.., хто знає коли виходить наступний альбом
  • 0

#38 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 24.12.2007 – 21:35

згоден, група хороша і музика в них класна, і кліпи теж цікаві :lol:
на рахунок альбому нового-хз, треба погуглити
з.і. для тих хто каже що Летто в ноти не попадає-скачайте скачайте акустичну версію the kill - http://infostore.org/info/1291546 :)
  • 0

#39 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 24.12.2007 – 22:24

Перегляд дописуDr Zlo (24.12.2007 21:35) писав:

згоден, група хороша і музика в них класна, і кліпи теж цікаві :wub:
на рахунок альбому нового-хз, треба погуглити
з.і. для тих хто каже що Летто в ноти не попадає-скачайте скачайте акустичну версію the kill - http://infostore.org/info/1291546 :)
бачив відео акустичної версії пісні the modern myth..... :wub: дуууже гарно звучить! :lol: :D

Повідомлення відредагував Боривітер: 24.12.2007 – 22:45

• 0

#40 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.02.2008 – 12:06

Я почула і мені сподобалося хочу почути і ваші відгуки :rolleyes:
Зображення