Перейти до вмісту

Сьогодні Україну приймають у СОТ

Повідомлень в темі: 48

#41 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 06.02.2008 – 15:16

Перегляд дописуБілий Дракон (6.02.2008 15:14) писав:

Аргументуй, якщо заперечуєш :)

Щодо чого аргументувати?

Я там, до речі, приклад теж попросив :unsure:
  • 0

#42 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень

Відправлено 16.02.2008 – 15:46

Перегляд допису=MAVKA= (5.02.2008 14:21) писав:

Сьогоднішні події в мені викликають двояке ставлення. З одного боку - нарешті Україна починає робити справжні кроки в сторону вступу до ЄС! З іншого - а що буде наприклад з підприємством, де я працюю? Ми вирощуємо свиней, в нас виробництво лише розвивається, і ми не можемо конкурувати з дешевою неякісною свининою з Аргентини і Бразилії. На сьогодні кілограм живої ваги свиней коштує в нашому регіоні 9.5 грн (!!!). І ми здаємо, і ледве зводимо кінці з кінцями! Ви лише вдумайтеся - кілограм моркви коштує близько 6 грн, а свинина - 9,5! То як далі будемо жити? Чи тре зараз закривати ферму і вирізувати поголів'я?..
Пропоную відкрити магазин з продажу сирого м'яса, або виробів з нього.
В Київській області м'ясо по 31-38 гривень в залежності від виду(вирізка, ошийок). В такому випадку ви самі отримаєте кошти за збут та переробку. Але це потребує витрат на логістику, забій, 'розділування' туш, морозильні камери. Але це вигідніше ніж віддавати ці кошти 'чужому дяді' який займається кінцевим збутом вашої продукції.
  • 0

#43 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.03.2008 – 18:48

Депутати ВР пропустять у СОТ першою Росію, а потім Україну
http://ua.korrespond.../ukraine/395494

Млять їхню. Чиї інтереси КПУ відстоює знаємо, але від ПР цього не очікував..
  • 0

#44 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.03.2009 – 21:52

ну от Україну прийняли до СОТ. Пройшло вже більше півроку. І що ми маємо? Я по цифрах побачила лише таке: український експорт значно перевищує пакистанський імпорт – на 148,3 млн. доларів. Водночас, за даними Держкомстату, імпорт товарів з Пакистану за 11 місяців 2008 року майже подвоївся, а наш експорт дещо скоротився. У 2008 році японський імпорт в рамках співпраці подвоївся і сягнув майже 3 млрд. доларів. Щоправда, негативний торговельний баланс (зменшення українського експорту) за рік також подвоївся і сягнув майже 2,5 млрд. доларів. Простішими словами можна сказати, що за таких умов Україна перетворюється на ще один ринок збуту закордонних товарів. Хто винний? Уряд? Українські виробники? Криза? Чи це просто була ще одна стратегічна помилка наших політиків?
  • 0

#45 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 01.03.2009 – 22:05

Тимошенко лобіює интереси імпортерів.
  • 0

#46 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 22:20

Перегляд дописуAmili (1.03.2009 21:52) писав:

ну от Україну прийняли до СОТ. Пройшло вже більше півроку. І що ми маємо?

А чого Ви очікували?

Перегляд дописуAmili (1.03.2009 21:52) писав:

Хто винний?

В чому?
Хто до нас зобов'язаний бігти щось купувати? І взагалі - що ми можемо запропонувати, окрім низькоякісної та енергомісткої, отже дорогої, сировини та радянської зброї?
  • 0

#47 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 22:30

Перегляд допису-=VJ=- (1.03.2009 22:20) писав:

А чого Ви очікували?

В чому?
Хто до нас зобов'язаний бігти щось купувати? І взагалі - що ми можемо запропонувати, окрім низькоякісної та енергомісткої, отже дорогої, сировини та радянської зброї?

Очікувала більш серйозного ставлення політиків до вступу в СОТ, підготовки українського бізнесу.

Ми можемо запропонувати якісні харчові продукти. Чула нещодавно приклад стосовно томатної пасти. Українську якісну продукцію експортують в Італію, а імпортують томатну пасту китайського виробництва сумнівної якості. Наш ринок не захищають ніяк. Влада не здатна захистити український ринок. Та й зайнята вона внутрішніми чварами. Скоро не буде вже за що сваритися.
  • 0

#48 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 22:52

Перегляд дописуAmili (1.03.2009 22:30) писав:

Очікувала більш серйозного ставлення політиків до вступу в СОТ, підготовки українського бізнесу.

В чому мало полягати ставлення?
І де Ви бачили в Україні український бізнес? Він у нас або єврейський, або російський, але українського щось не пригадую.

Українську якісну продукцію експортують в Італію, а імпортують томатну пасту китайського виробництва сумнівної якості.

А Ви як хотіли? Ви особисто можете купувати пасту за ціною, яку платять італійці в Італії?

Наш ринок не захищають ніяк.

Наш ринок неможливо захистити. У нас досі люди за найменшої паніки змітають сіль центнерами і навіть при вельми непоганій зарплатні ходять на базари, де торгують продукцією, у якої закінчився термін придатності - бо там дешевше. Від кого ринок захищати? Від покупців, які не цінують власне здоров"я та гроші? Це неможливо.

Влада не здатна захистити український ринок.

Як Ви це собі бачите?
  • 0

#49 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 23:13

Перегляд допису-=VJ=- (1.03.2009 22:52) писав:

В чому мало полягати ставлення?
І де Ви бачили в Україні український бізнес? Він у нас або єврейський, або російський, але українського щось не пригадую.

А Ви як хотіли? Ви особисто можете купувати пасту за ціною, яку платять італійці в Італії?

Наш ринок неможливо захистити. У нас досі люди за найменшої паніки змітають сіль центнерами і навіть при вельми непоганій зарплатні ходять на базари, де торгують продукцією, у якої закінчився термін придатності - бо там дешевше. Від кого ринок захищати? Від покупців, які не цінують власне здоров"я та гроші? Це неможливо.

Як Ви це собі бачите?

Українського бізнесу можливо і немає, я не вникала, але принаймі додана вартість вироблена ними плюсується до українського ВВП, а не до іноземного.
Я не можу купувати таку пасту, але я чудово можу обходитися українською томатною пастою, але національному виробнику тепер вигідніше продати її закордон, а не у нас.

В ідеалі я бачу це так: перед вступом до СОТ, влада мала б переглянути законодавство, провести дослідження і консультації з бізнесом, обговорити можливі ризики і переваги вступу, визначити пріоритетні галузі і розробити реальний стратегічний план України як учасника СОТ. В нас робилося все поспіхом, щоб поставити ще одну галочку "ми досягнули це, ми в СОТ", а що дальше? Наш бізнес не готовий до конкуренції з закордонними "акулами" бізнесу. Ми програємо позиції на нашому ж вітчизняному ринку.
От що мене турбує.
Власне мене цікавить бачення більш досвідченіших за мене людей, а не їх критика :happytwo:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua