Перейти до вмісту

Сьогодні Україну приймають у СОТ

Повідомлень в темі: 48

#21 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київщина

Відправлено 05.02.2008 – 14:53

Перегляд допису=MAVKA= (5.02.2008 14:21) писав:

Сьогоднішні події в мені викликають двояке ставлення. З одного боку - нарешті Україна починає робити справжні кроки в сторону вступу до ЄС! З іншого - а що буде наприклад з підприємством, де я працюю? Ми вирощуємо свиней, в нас виробництво лише розвивається, і ми не можемо конкурувати з дешевою неякісною свининою з Аргентини і Бразилії. На сьогодні кілограм живої ваги свиней коштує в нашому регіоні 9.5 грн (!!!). І ми здаємо, і ледве зводимо кінці з кінцями! Ви лише вдумайтеся - кілограм моркви коштує близько 6 грн, а свинина - 9,5! То як далі будемо жити? Чи тре зараз закривати ферму і вирізувати поголів'я?..
От і добре будемо займатись бартерем: ми вам цукор - ви нам свинину.Як в добрі часи перестройки.
Зате,ура, в СОТ! Бардак ! А автомобілі дійсно подешевшають- яке щастя.
  • 0

#22 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.02.2008 – 15:04

Перегляд допису=MAVKA= (5.02.2008 14:47) писав:

Marcos, я прекрасно розумію, що це дві різні речі. Але ти ж розумієш, що Україна має робити репутацію економічно-активної країни з гарними перспективами. СОТ - шанс продемонструвати це. Інше питання - чи ми взмозі це зробити?..
Для переконання я згадала приклад з власного життя. Коли подала на відкриття візи для поїздки до Великобританії, мене в консульсьві попросили показати залікову книжку. От скажи: до чого тут моє навчання і робота за кордоном? Але вони хотіли переконатись в моїй гарній репутації...
а от скажи мені чи загрожує твоєму підриємству повний капець, якщо дотація держави на кг свинини в ЄС 1 євро, а в Україні 1 гривня ? А коли відкриють кордони, що буде ?

Справа в тому що СОТ корисна перш за все для експорту нашої продукції - зниження імпортних квот, мита, спрощення процедур антидемпінгових розслідувань і так далі, але СОТ ставить під загрзу доміування наших виробників на внутрішніх ринках. Якщо СОТ це вже загроза, то що буде коли ми буде в ЄС, а ЄС це значно більша еконімчна інтеграція в європейську спільноту.
  • 0

#23 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 05.02.2008 – 15:14

У нас і так вже європейскі ціни на продовольство, бензин, одяг. А на електроніку і автомобілі вищі. У СОТ тре вступати обовязково, але на фоні сприятливої політики держави, яка повинна обовязково знизити податки для підприємств і відпустити петлю з шиї дрібного та середнього бізнесу. Також впровадити так звані "податкові канікули" і безвідсоткові кредити для самих важливих сфер бізнесу, зокрема с/г та п-мств виробничої сфери.
  • 0

#24 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 05.02.2008 – 15:29

Перегляд дописуbamik (5.02.2008 13:22) писав:

А імпортні автомобілі подешевіють? Все чекаю, коли настануть ті часи, коли ціни на авто зрівняються із європейськими.
Всі чекають, але чекати ще 3-5 років. Доречі ціни на авто в Данії і Германії більші ніж в країнах балтії.
Отож ціна на авто знизиться найбільше на 5%: піднімуть ціни виробники, а дилери і держава отримають менше, ціни залишаться майже такими як були, бо дуже великий попит.
  • 0

#25 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 05.02.2008 – 17:19

Ну от і довступалися нарешті... http://korrespondent...conomics/366680
  • 0

#26 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 05.02.2008 – 18:25

Ті підприємства, що збанкротіють, ви за них не хвилюйтеся. То гидотні кубла, що нажиралися прибутками та труїли нас усілякою гидотою. Я ніколи не підтримаю національного виробника, який готовий убити свій народ, щоб заробити.
А стосовно цін, не хвилюйтесь, вони в Европі значно нижчі за наші.
Я сподіваюся вже найближчим часом пити справжні пива, молоко, соки, їсти спражнє масло і теде.
Сподіваюсь, що зможу купити квартиру в Києві.

Вибачте за те, що журналіст російськомовний

18:04
«Інтерфакс
попереднє повідомлення наступне повідомлення

Эксперты прогнозируют положительное влияние членства Украины в ВТО на украинский кондитерский рынок

УКРАИНА-ВТО-КОНДИТЕРКА-ВЛИЯНИЕ

Эксперты прогнозируют положительное влияние членства Украины в ВТО на украинский кондитерский рынок

Киев. 5 февраля. ИНТЕРФАКС-УКРАИНА - Вступление Украины во Всемирную торговую организацию (ВТО) в целом положительно отразится на развитии отечественной кондитерской отрасли, считают эксперты рынка.
"Для кондитерского сектора Украины вступление в ВТО в целом я оцениваю как факт позитивный. Кондитерский сектор является, пожалуй, наиболее технологически развитой частью нашей пищевой отрасли. Основные кондитерские компании уже вложили огромные инвестиции в переоснащение оборудования, закупку современных технологий производства", - цитирует пресс-служба кондитерской компании "АВК" первого заместителя генерального директора ассоциации "Укркондитер" Юрия Кожанова.
В то же время, по его словам, с небольшими, преимущественно региональными производителями, ситуация может быть менее оптимистичной.
"Они (небольшие кондфабрики - ИФ) не так модернизированы, их рынки сбыта ограничены, нет развитой дистрибуции и сильных брендов. Однако эти производители и сейчас не влияют существенно на рынок, поэтому для кондитерской отрасли в целом проблем это не создаст", - сказал Ю.Кожанов.
Генеральный директор кондитерской компании "АВК" Андрей Дикунов считает, что в краткосрочной перспективе можно прогнозировать некоторое увеличение импорта на внутреннем кондитерском рынке. При этом он уверен, что, как и сегодня, импортная кондитерская продукция будет занимать на внутреннем рынке незначительную долю.
"Не ожидаем мы и массового прихода других транснациональных производителей в Украину - членство в ВТО не является значимым фактором в решении о приобретении или постройке фабрики в стране", - считает А.Дикунов.
Как отмечается в сообщении со ссылкой на директора Лиги производителей пищевых продуктов Геннадия Кузнецова, в целом пищевая промышленность Украины после вступления в ВТО может поначалу снизить объемы продаж.
"Однако в долгосрочной перспективе можно надеяться на дальнейшее развитие перерабатывающего сектора. Если, конечно, в самой отрасли произойдут качественные изменения", - считает Г.Кузнецов.
Как сообщалось, президент Виктор Ющенко и генеральный директор Всемирной торговой организации Паскаль Лами 5 февраля в Женеве подписали протокол о присоединении Украины к ВТО.
Украина должна ратифицировать соглашение о вступлении в ВТО до 4 июля. После ратификации в течение 30 дней страна становится полноправным членом ВТО.
По оценке специалистов, емкость внутреннего рынка кондитерских изделий составляет около 1 млн тонн в год.

18:04:02 EET-2»

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 05.02.2008 – 18:25

• 0

#27 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.02.2008 – 19:44

Переклад із сайту ВТО: Україна усуне заборону на імпорт автобусів, вантажних і легкових автомобілів старше за вісім років.

Уявляєте наслідки? Україну заповнить металолом вживаних авто.
  • 0

#28 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.02.2008 – 20:00

Перегляд дописуbamik (5.02.2008 19:44) писав:

Переклад із сайту ВТО: Україна усуне заборону на імпорт автобусів, вантажних і легкових автомобілів старше за вісім років.

Уявляєте наслідки? Україну заповнить металолом вживаних авто.
То люди купують. Вони самі хочуть жити в такому світі. Доречі, старі авто й так завозяться, тільки нелегально.
  • 0

#29 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.02.2008 – 20:17

bamik, А зара ніби того металолому немає... То вже буде від людей залежати на чому вони хочуть і можуть їздити!
П.С. Чекаємо поки "слуги народу" ратифікують докі :)
  • 0

#30 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 05.02.2008 – 20:25

Слуги народу страйкують черговий день))

Втому той справа, що купляти будуть масово, і Я собі прибдаю теж таку, буде мойо перша автівка)) А поглянути з іншого кута - Україна перетвориться на звалище потриманих автомобілей :)
  • 0

#31 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.02.2008 – 20:29

Перегляд дописуbamik (5.02.2008 20:25) писав:

Слуги народу страйкують черговий день))

Втому той справа, що купляти будуть масово, і Я собі прибдаю теж таку, буде мойо перша автівка)) А поглянути з іншого кута - Україна перетвориться на звалище потриманих автомобілей :)
Чому? Якщо так, то вона варто цього. Досить жити в ізольованому акваріумі. Час вчитися спілкуватися із світом.
  • 0

#32 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 05.02.2008 – 20:38

Світова організація торгівлі дала Україні п'ять років перехідного періоду для адаптації окремих норм і положень СОТ.

Про це повідомив Генеральний директор СОТ Паскаль Ламі на прес-конференції після церемонії підписання протоколу про вступ України до СОТ.

Ламі зазначив, що цей термін - до 2013 року - СОТ запропонувала Україні для виконання обов'язків у певних сферах, які Україна взяла на себе перед вступом до цієї організації.

На думку Ламі, такий перехідний період максимально буде враховувати специфіку розвитку української економіки, особливо важливим він є для сільськогосподарського сектору.

Також Генеральний директор СОТ додав, що для України термін адаптації довший, ніж для інших країн-членів організації.

Ламі наголосив, що вступ до СОТ - дуже важливий крок України вперед. "Ми визнаємо, що в Україні вже створено стабільне середовище, яке можна легко прогнозувати", - сказав він.

Ламі сподівається, що вступ до СОТ стане додатковим потенціалом для зростання української економіки і добробуту громадян України.
http://ua.korrespond...business/366852

--

Московія певно біситься зі злості, тепер ми диктуватимем Росії умови для приєднання до ВТО в двосторонній угоді :)

Цитата з кора:

Цитата

Рано радієте, ще є стадо козлів у верховній зраді, які не ратифікують, бо їм так цар московський сказав.

:))
  • 0

#33 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.02.2008 – 20:47

Ми його ще не ратифікували. Справа в тому, що у більшості депутатів і чиновників є бізнес, який не витримає конкуренції. Наприклад европейські будівельні компанії працюють із рентабельністю у 5%, а наші у 100% (200/300/500/1000). Уявіть, хто перемогатиме на конкурсах і як впадуть ціни (ну не відразу).

Москва тут вже нідочого, бо програл гру.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 05.02.2008 – 20:47

• 0

#34 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.02.2008 – 21:28

Я звісно рада за нашу Україну, але буду ще більше рада, коли якість товарів дійсно підніметься до європейського рівня. Бо коли я тепер зайду в магазин, і тамі стоятиме наше взуття та англійське, наприклад, то я обов’язково куплю англійське, навіть якщо буде дороджче, знаю, що воно дійсно якісне. Хотілось би, щоб так не задумуючись
можна було брати і наше.

Повідомлення відредагував Margo: 05.02.2008 – 21:29

• 0

#35 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 05.02.2008 – 21:50

Перегляд дописуMargo (5.02.2008 20:28) писав:

Я звісно рада за нашу Україну, але буду ще більше рада, коли якість товарів дійсно підніметься до європейського рівня. Бо коли я тепер зайду в магазин, і тамі стоятиме наше взуття та англійське, наприклад, то я обов’язково куплю англійське, навіть якщо буде дороджче, знаю, що воно дійсно якісне. Хотілось би, щоб так не задумуючись
можна було брати і наше.
Прихований текст

Вже давно все взуття виробляється в Китаї та інших країнах Азії, або на крайній випадок в Україні.Так що будете переплачувати за марку, а носити китайське.

Перегляд дописуБілий Дракон (5.02.2008 19:47) писав:

Ми його ще не ратифікували. Справа в тому, що у більшості депутатів і чиновників є бізнес, який не витримає конкуренції. Наприклад европейські будівельні компанії працюють із рентабельністю у 5%, а наші у 100% (200/300/500/1000). Уявіть, хто перемогатиме на конкурсах і як впадуть ціни (ну не відразу).

Москва тут вже нідочого, бо програл гру.
Для того щоб будувати треба купити землю, в нашій країні ТНК " IKEA" вже декілька років землю не може купити під свої центри. Максимум що буде - турецькі компанії. які будують все і всюди і то як субпідрядники.

Шановін СОТ не є панацеєю від всіх бід в країні, ніхто не буде вести в Україну товар і продавати дешево, облишти ці мрії. У нас одні з найрентабільніших ринків в Європі через цінові накрутки, наприклад на ринку одягу 200-300 %.
  • 0

#36 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 05.02.2008 – 22:04

Перегляд дописуОлеська (5.02.2008 12:50) писав:

Маю дуууууже велику надію, що Україна все ж вступить до СОТ. А ще тішило б, що ми швидше там опинилися, ніж Росія. :)
постколоніальне мислення
  • 0

#37 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.02.2008 – 22:59

Перегляд дописуbamik (5.02.2008 20:25) писав:

Нє шоб приклад подати, назбирати на пристойну іномарку! Слабо?!
  • 0

#38 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 05.02.2008 – 23:06

Перегляд дописуФруктик (5.02.2008 22:59) писав:

Нє шоб приклад подати, назбирати на пристойну іномарку! Слабо?!

Покищо слабо. Не той рівень доходів. Але над цим питанням працюєм :)
  • 0

#39 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.02.2008 – 13:18

Перегляд дописуSotnik (5.02.2008 14:38) писав:

Не перебуваючи в СОТ шансу вступити до ЄС нема. Але і перебування в СОТ не дає гарантій вступу до ЄС.

ЄС - не НАТО, щодо вступу до нього особисто у мене купа заперечень.

Перегляд дописуЛука (5.02.2008 14:53) писав:

А автомобілі дійсно подешевшають- яке щастя.

З якого доброго дива, якщо не секрет?

Перегляд дописуБоБриК (5.02.2008 15:14) писав:

У нас і так вже європейскі ціни на продовольство, бензин, одяг.

Неправда.

Перегляд дописуБілий Дракон (5.02.2008 18:25) писав:

Ті підприємства, що збанкротіють, ви за них не хвилюйтеся. То гидотні кубла, що нажиралися прибутками та труїли нас усілякою гидотою. Я ніколи не підтримаю національного виробника, який готовий убити свій народ, щоб заробити.

Збанкрутіють в першу чергу ті, хто випускав якісну продукцію. Ті, хто в ковбасу клав 99% сої якраз будуть на гребені хвилі - у них низька собівартість і високі ціни.

А стосовно цін, не хвилюйтесь, вони в Европі значно нижчі за наші.

Можна приклади?

Сподіваюсь, що зможу купити квартиру в Києві.

От на це найближчі років з десять можна точно не сподіватись. Втім, якби зараз квартира коштувала, як вісім років тому, я б її не купував.
  • 0

#40 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 06.02.2008 – 15:14

Аргументуй, якщо заперечуєш :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1