Перейти до вмісту

Дежавю

Повідомлень в темі: 42

#21 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.02.2008 – 03:06

Перегляд дописуRomun (4.02.2008 20:50) писав:

З точки зору деяких вчень, душам перед втіленням прокручують як фільм епізоди та можливі події майбутнього життя, потім ставлять блок, який при народженні відрубує всю пам`ять. І от якщо блок частково стирається, то виходить, що ми згадуємо, що вже це десь бачили. :(
А я думаю що одне і теж саме життя проживаємо декілька разів, тому "пам'ятаємо" минуле
  • 0

#22 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 03:06

З точки зору деяких вчень, душам перед втіленням прокручують як фільм епізоди та можливі події майбутнього життя, потім ставлять блок, який при народженні відрубує всю пам`ять. І от якщо блок частково стирається, то виходить, що ми згадуємо, що вже це десь бачили. :(
А я думаю що одне і теж саме життя проживаємо декілька разів, тому "пам'ятаємо" минуле
  • 0

#23 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 03:07

• 0

#24 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 13.02.2008 – 18:55

ого, подвійне дежа-вю :happytwo:
  • 0

#25 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 14.02.2008 – 10:48

А в мене дуже часто таке буває..
Таке враження, що я це вже переживала чи тут була чи знаю, що буде....
Містично так, але цікаво!
  • 0

#26 .crayon

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 154 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.03.2008 – 20:58

Так,при дежавю виникають дуже дивні відчуття.Ти спантеличений,ніби втрачаєш контроль над ситуацією,але у дуже яскравій формі помічаєш найменші деталі.Намагаєшся згадати,коли вже таке відчув,де.

Якось так <_<
  • 0

#27 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6655 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.03.2008 – 13:35

це проблеми з адресацією памяті... тобто збій виникає в даті створення спогадів.... як в програмуванні, час створення файла можна задати зовсім не той що насправді...
  • 0

#28 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 08.03.2008 – 13:52

Коли таке відбувається, то я завжди стаю якийсь спантеличений, а потім одразу ж комусь, хто поряд зі знайомих, кажу:"А у тебе таке буває, що тобі здається, що ти вже таке десь бачив?".
Не знаю що це, але що це не повинно відбуватись, то це точно!

Цитата

Ну тоді я спочатку був метеликом, потім дубом, потім Женьою, а далі буду вовком! Так виходить<_<?

• 0

#29 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 08.03.2008 – 14:32

Вернадський писав про ноосферу, тобто розумну оболонку кругом Земної кулі в котрій зберігається уся інформація,
тобто наш мозок не зберігає. а тільки зчитує інформацію.
І цілком можливо, що є такі місця, попавши в які, відчуваєш отаке Дежавю.

В 21 столітті пішла наука далі і все більше розкручується ідея , що уся планета Земля то є розумна істота(якщо можна так висловитись)
  • 0

#30 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 08.05.2008 – 22:09

в мене таке пару разів було...трохи сташно... :happy1:
  • 0

#31 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 09.05.2008 – 14:00

У мене дуже часто таке трапляється! Буває, що можу точно все описати у приміщенні, де буваю вперше, можу вгадати, що людина скаже чи напише, хто телефонує і т.д. Часом дуже моторошно стає від цього. Дуже цікаве явище, на мою думку. Хочеться знати, чому так стається.
  • 0

#32 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 09.05.2008 – 14:39

Було лиш раз( принаймі з того, що памятаю). Коли я вперше зайшла в кабінет, там де я зараз займаюсь в музичній, то у мене було таке відчуття, що я тут була і не раз, хоча я в тому класі не була ще ні разу та й на тому поверсі взагалі...
А у мене є таке своєрідне дежавю: як тільки я когось згадаю, то та особа одразу про себе нагадує)
  • 0

#33 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 18:38

сьогодні цілий день така штука... друзі навіть мене ясновидцем прозвали, бо казав що буде далі)
  • 0

#34 Душа

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 08.03.2009 – 12:54

зі мною постійно таке трапляється, такшо я вже не дивуюсь з цього приводу, як колись))
проте все-таки цікаво як таке трапляється...
  • 0

#35 saetic

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 09.03.2009 – 21:13

часто буває, так стьомно коли ти знаеш що далі будуть тобі казать, або що далі зроблять...блін так маж моторошно)
  • 0

#36 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 09.03.2009 – 21:15

в мене таке на фізкультурі
  • 0

#37 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 09.03.2009 – 21:19

дежавю то така фігня ... насправді ж минулого та майбутнього не має а є тільки теперешнє ... це в абсолютном урозумінні. О то мені і наснилося щось я забув про це а потім це трапилося насправді от у мене і дежавю. Чи це вже реально зі мною траплялося міліард разів і я згадав. Але не розумію чому я відчуваю, що це вже траплялося тільки у момент дії а не за два дні до того наприклад(((
  • 0

#38 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 09.03.2009 – 21:25

ти дивний?
  • 0

#39 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.03.2009 – 21:26

Перегляд допису_saljama_ (4.02.2008 21:03) писав:

От тобі випадок:
я минулого року поїхала у Будапешт (Угорщина). Нашу групу вирішили повезти у новий музей на відкриття. Його до тего не показували навіть по телебаченню. У мене було стійке відчуття, що я вже там була (але будівля нова). Більше того, я змогла групу провести залами і казати, що буде виставлено у кожній наступній. В Угорщині до до того я не була.
То яка ж це пам"ять може бути?

коли людина не зацікавлена в інформації, то вона її НІБИ ТО не чує..
наприклад . їдеш ти в автобусі читаєш книжку, по радіо йде передача.. усвідомлено ти читаєш книжку та запамятовуєш зміст.. підсвідомо ти слухаєш радіо і також запамятовуєш зміст..
але коли вийдеш з автобуса ти памятатимеш лише спогади про те як ти їхала і читала книжку...

і через деякий час ( день тиждень місяць рік) мозок почувши кодове слово, візуалізацію.. звук він видає на-гора те що було приховано десь там глибоко..

Те що ти стверджуєш що його не показували по ТВ і ніде не говорили то показує лише те що ти НЕ ЦІКАВИЛАСЯ, і воно НЕ ЗАКАРБУВАЛОСЬ.. але насправді ти вже про це чула.. ( бачила щупала.. і т.д.)

Коли нам фокусник показує фокус, ми кажемо ВАУ.. коли він його пояснює ми кажемо.. Пффф. як просто :cool2:

Перегляд допису_saljama_ (4.02.2008 20:53) писав:

у мене таке постійно. люди, речі, події... життя наче вдруге мене переслідує. я можу наперед відчути що буде далі

то чого ж ти наперід не виставиш всім попередження догани плюсики ??
  • 0

#40 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 09.03.2009 – 21:26

Шартеп, іди в дупу сраний флудяка! якого біса ти мене переслідуешь? я там написав ти за мною там написав ти вже і там поспів сраний нігер!

Повідомлення відредагував Reltih floda: 09.03.2009 – 21:28

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних