Перейти до вмісту

Тупість американців: міф чи реальність?

Повідомлень в темі: 137

#81 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 31.07.2008 – 17:28

Перегляд дописуDarkLordVillis (31.07.2008 17:16) писав:

як американці тупіють можна побачити по голівудських фільмах. але в основному для американців працюють свіженькі емігранти, і фільми також роблять емігранти. Тому оцінювати американську тупість треба не по всих фільмах, а по деяких, наприклад "Scary movie" - дуже добре видно регрес. і в пирогах теж помітно...
гг, цікавий критерій! Подивитись на українські фільми.... :)
  • 0

#82 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 31.07.2008 – 17:38

IMHO, міф. Правда, вживу спілкувалася лише з канадцями, але аж ніяк не можу сказати, що вони тупіші за нас. Одного разу на конференції слухала лекцію американського професора, так наші науковці деякі почали предявляти до нього претензії, він їх чемно і елеґантно поставив на місце. Тупих націй не існує - є тупі люди.
  • 0

#83 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 04.08.2008 – 17:12

У них просто інше мислення. Їх думка рухається по прямій, зигзаг викликає в них ступор. Тому нам, які звикли пересуватися такими геометричними фігурами, назв яких навіть не знаємо, вони здаються тупими... )
У нас один триместр якось викладала американка. Я ніяк не могла зрозуміти, чому вона постійно знижує мені оцінки за есе і звинувачує у расизмі. Виявилося: просто потрібно було у кожному реченні зазначати: "як це зображено у фільмі", "відповідно до расистської ідеології", "згідно з тогдашніми уявленнями" і т.д. Правда, я все це пояснювала у першому абзаці... Але хто мене зна! ) Вона вирішила, що це я власні уявлення викладаю ).
  • 0

#84 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 05.08.2008 – 09:59

Вся справа в тому, що в американців дуже вузькоспеціалізовані спеціалісти, тобто люди які знають електротехніку - не знають механіки чи математики... Вони викликають майстрів коли в них розетка з стіни випадає, або запобіжник перегорає... Це в нас середньостатистичний хлопчина може і сантехніку полагодити і ремонт в хаті зробити і машину відремонтувати... А ще всі налаштовують і ремонтують будь-яку закордонну техніку без інструкції і без елементарниз знань з електротехніки... (і, здебільшого, успішно ) :ggggg:

Повідомлення відредагував Miguel: 05.08.2008 – 10:00

• 0

#85 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.08.2008 – 22:47

http://bash.org.ru/quote/398307

в мене на диску є той серіал, бачив я те... і ще багато чого...
  • 0

#86 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 09.08.2008 – 00:46

Якщо подивитись відео "Americans are not stupid",можна подумати,що їхня нація найдурніша у світі.Але є в них і один плюс.Оскільки в США підготовлюють вузькоспеціалізовані кадри,то у цій країні громадяни можуть дійсно бути професіоналами у своїй сфері,хоч і про щось інше можуть навіть гадки не мати.Але потрібно ще й додати,що Америка завдячує рівню своєї економіки емігрантам,до того ж висококваліфікованим інтелігентам,які покидали свої країни через репресії.Це означає,що рівень знань людей цієї нації є дуже низьким.
  • 0

#87 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.08.2008 – 03:21

Ce skoriwe ne tupist', a obmezhenist'... Ale z vlasnogo dosvidu spilkuvannya z riznymy nacijamy skazhu take - vsudy je tupi i rozumni, vse zalezhyt' vid regionu duzhe sylno i vid togo, na kogo popadete... Ja dumaju, w4o cya teza poxodyt' vid togo, w4o v USA 300 mln. naselennya, a tomu i jmovirnist' zustrity tupogo bilwa, bo menwe ludej majut' mozhlyvist rozvyvatys' (i bazhannya, 4erez masovist')

Перегляд дописуMiguel (5.08.2008 09:59) писав:

Вся справа в тому, що в американців дуже вузькоспеціалізовані спеціалісти, тобто люди які знають електротехніку - не знають механіки чи математики... Вони викликають майстрів коли в них розетка з стіни випадає, або запобіжник перегорає... Це в нас середньостатистичний хлопчина може і сантехніку полагодити і ремонт в хаті зробити і машину відремонтувати... А ще всі налаштовують і ремонтують будь-яку закордонну техніку без інструкції і без елементарниз знань з електротехніки... (і, здебільшого, успішно ) :rolleyes:

Zgidna, ja navit' nabralas' naglosti v o4i odnomu doktoru tak i skazaty - w4o vony obmezheniwi i w4o nawi likari zdatni (tilky sami ne zavzhdy pro ce znajut', ale ce vzhe inwe pytannya) likuvaty v takyx umovax (a to4niwe vidsutnosti jix) i dumaty samym. I vin pogodyvsya, skazavwy, w4o za nyx vse roblyat' mawyny, a w4e vony bojatsya sudiv. Tobtom mozkom vony tam ne duzhe j napryagajutsya... I skoriw za vse, malo xto z nyx zmozhe, jak mij didus', jakyj buv proktologom, zrobyty babci operaciju na lyci tak, w4o tam wramu ja za 19 rokiv poba4yla lywe todi, koly babcia pokazala...
  • 0

#88 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 09.08.2008 – 08:00

А проте аби знати, чи тупі вони, треба з ними бути дуже тісно знайомими. Бо якщо людина має вузьку спеціалізацію, вона не тупа - вона просто обмежила себе певним колом знань. Зрештою, ми знаємо і вміємо багато - і що з того?!
Все це стереотипи, я так думаю.
  • 0

#89 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.08.2008 – 11:23

От всі кажуть, що у них вузька спеціалізація... а яка то спеціалізація? Корінні американці - це в основному клерки, рекламні агенти, банкіри, менеджери. Ось така висока кваліфікація.
Науковці ж - емігранти.
  • 0

#90 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 09.08.2008 – 15:10

Перегляд дописуDarkLordVillis (9.08.2008 12:23) писав:

От всі кажуть, що у них вузька спеціалізація... а яка то спеціалізація? Корінні американці - це в основному клерки, рекламні агенти, банкіри, менеджери. Ось така висока кваліфікація.
Науковці ж - емігранти.

Отут мушу з вами не погодитись, шановний DarkLordVillis, невже ви хочете сказати, що якщо в нас 8 з 10, на сьогоднішній день мають вищу освіту, являються справжніми спеціалістами??? Ні, ні і ще раз ні. Якщо брати конкретно американців, то в них отримують освіту в університетах лише заможні люди і ті, хто мають не абиякий розум. А в нас за розум не цінять, і не цінитимуть ще довго. Так що про тупість якоїсь нації не треба говорити, якщо американці тупі, а ми розумні, то чому в нас в Україні робиться казна що??? Чи не від того що ми "розумніші" за американців??? :rolleyes:

Повідомлення відредагував Мурзілка: 09.08.2008 – 15:12

• 0

#91 serotonin

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень

Відправлено 09.08.2008 – 15:20

Чувак, якй "думав" відповідь про Берлінську стіну - це вже де я впав зі стільця.. :rolleyes: Не хотілося б, щоб то все було змонтоване і переозвучене гониво на янкі. Особисто я тісно працюю з американцями і спостерігаю багато розумних людей (деякі навіть, поживши у нас певний час, слушні думки про Україну висловлюють, без тупого шовіністично-зверхнього зірково-смугастого лайна...). А неосвічені люди є всюди.
  • 0

#92 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 14:08

це не міф,а правда.Я цього року їздила в Амес(табір(кукурудза знає:))),і там була подружня пара американців які в нас проводили уроки англ. мови,вони такі тупі що навіть коли не розуміють про шо ми говоримо(навіть якщо скажемо що він дибіл по-українськи) і сміємося,вони теж сміються :rolleyes: .одним словом ;)
  • 0

#93 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 14:55

Вважаю, що не такі вони і тупі))) Всюди є розумні і не дуже люди. І на Україні можна знайти таакі "екземпляри" шо аж страшно робиться за свою країну. В них цілком забезпечене життя, тому можливо їм легше боротися за своє "виживання", а це і є причиною обмеженості їхнього світогляду. Навіщо розвиватися, якщо таке життя їх цілком задовільняє?
  • 0

#94 Мельпомена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 15:22

Міф
  • 0

#95 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.09.2008 – 15:28

Я спілкувалась з американцями,вони до нас часто в місто приїзджають,а мені мовна практика потрібна. нічого вони й не тупі... Люди як люди.

Перегляд дописуМіра Вогню (19.08.2008 15:08) писав:

це не міф,а правда.Я цього року їздила в Амес(табір(кукурудза знає:))),і там була подружня пара американців які в нас проводили уроки англ. мови,вони такі тупі що навіть коли не розуміють про шо ми говоримо(навіть якщо скажемо що він дибіл по-українськи) і сміємося,вони теж сміються ;) .одним словом :)
це лише показує твій культурний рівень. Якби вони тебе тупою назвали,ти б заматюкалася ;)
  • 0

#96 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 28.09.2008 – 16:07

ось можете почитати про екзамени по яким приймають у вузи... там повний капець, наприклад треба написати ессе за 25 хв і це тільки невелика частка...

SAT

англійською мовою бо ніде такого аналогу немає.
  • 0

#97 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 02.10.2008 – 23:44

А мене то якось не обходить...не думаю що там в Америці так жваво обговорюють нашу "головатість" як у нас їх міфічну тупість.Казати нічого конкретного не можу бо особисто не знаю.Але швидше за все це просто стереотип як про білявок.Є багато білявистих білявок а є багато нормальних.Так само америкоси є тупі а є розумні.Якби вони брали інтерв"ю в нашої гонської молоді,наші б ще й не так відповіли :happy1: ! якби звичайно добре знали англійську...
  • 0

#98 Чемний :)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:Lviff-city

Відправлено 03.10.2008 – 07:44

Не думаю, що американці такі вже й тупі. Багато хто каже, що вони не можуть назвати всіх своїх штатів.
Чеснокажучи, сумніваюся, що серед середньостатистичних українців багато хто назве всі обласні центри України.
  • 0

#99 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 08:01

Судити про американців з того відео, де їм задають різноманітні питання з географії те саме, що судити про українців та росіян із сумнозвісного відео "Какоє направленіє музикі ?! " ))))))
  • 0

#100 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.10.2008 – 09:11

Перегляд дописуМіра Вогню (19.08.2008 15:08) писав:

вони такі тупі що навіть коли не розуміють про шо ми говоримо(навіть якщо скажемо що він дибіл по-українськи) і сміємося,вони теж сміються :happy1: .одним словом :brovy:

Чудова демонстрація тупості. Тільки не американської.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних