Перейти до вмісту

Тупість американців: міф чи реальність?

Повідомлень в темі: 137

#41 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 16.02.2008 – 09:45

Нє, ну все ж таки у них блондинки всеодно тупіші!
  • 0

#42 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 16.02.2008 – 10:27

ivanna, каже що тупі.
  • 0

#43 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6673 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.02.2008 – 11:10

от вони тупі такі, одна тупа американка засмажила кота в мікрохвильовій пічці отримала за свою тупість винагороду в багацько мільйонів долярів, а ми тут самі розумні сидим, і вибачте, х*й смокчем. от хто вчився в школі той знає, а хто не вчився, той на лексусі їздить. а щодо новітніх технологій - то вони з Японії і Кореї, там теж самі розумні живуть, а тупі американці з автоматами по вулицях ходять.
  • 0

#44 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 17.02.2008 – 08:39

Перегляд дописуDrunkLordVillis (16.02.2008 11:10) писав:

от вони тупі такі, одна тупа американка засмажила кота в мікрохвильовій пічці отримала за свою тупість винагороду в багацько мільйонів долярів
Ну вона ж то зробила сама не підозрюючи. Вона хотіла просто котика після ванни посушити бо фен зламався :cool1:
  • 0

#45 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 08:45

Я у Америці не був, з американцями не спілкувався-тому не маю жодного уявлення про стан їх інтелекту. Тому судити людей та країну де я не був - безглуздо.
А міф про тупість живе завдяки відомому російському гумористу Міхаілу Задоронову....давайте опиратися на власний досвід...
  • 0

#46 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 17.02.2008 – 17:37

Це така ж сама реальність, як і тупість будь-якої іншої країни чи нації... В чомусь вони тупі, але ж все таки в чомусь вони розумні, раз добились того рівня життя, свого статусу країни...
  • 0

#47 Афродіта

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 19:27

Однозначно Міф. :cool1:
  • 0

#48 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6673 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 10:40

От в тому то й проблема всіх не лише американців, що якщо вже добилися гарного рівня життя, і забезпечили своїх дітей, якщо дітям не має потреби боротись за своє виживання то вони виростають тупими. зате багатими. їм просто нетреба мати "смекалки" як ото наприклад чулок замість ремня вентилятора надівать. якщо гроші є - визвав таксі, техслужбу і нетреба нічого придумувати.
  • 0

#49 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 18.02.2008 – 11:35

Перегляд дописуOlex (17.02.2008 08:45) писав:

Я у Америці не був, з американцями не спілкувався-тому не маю жодного уявлення про стан їх інтелекту. Тому судити людей та країну де я не був - безглуздо.
А міф про тупість живе завдяки відомому російському гумористу Міхаілу Задоронову....давайте опиратися на власний досвід...
Цілком згодна з цією думкою!
В мене один з найкращих друзів - американець. Він приїхав в наше містечко волонтером, викладає в школі бізнес курс для школярів. Що мене найбільше вразило в ньому - здібність до вивчення мов. Він добре володіє німецькою, і за кілька місяців вже досить добре почав говорити російською. Крім того, в нього просто дар запам'ятовувати вулиці в містах і добре орієнтуватися в чужому місті. Він будучи в Києві лише проїздом 1 добу майже точно розповів як дібратись до різних місць. В моєму місті його поважають і запрошують в гості. Досить цікава людина, і в очах завжди є щось дитяче наївне і любов до людей...
  • 0

#50 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 18.02.2008 – 12:44

Перегляд дописуDrunkLordVillis (18.02.2008 10:40) писав:

От в тому то й проблема всіх не лише американців, що якщо вже добилися гарного рівня життя, і забезпечили своїх дітей, якщо дітям не має потреби боротись за своє виживання то вони виростають тупими. зате багатими. їм просто нетреба мати "смекалки" як ото наприклад чулок замість ремня вентилятора надівать. якщо гроші є - визвав таксі, техслужбу і нетреба нічого придумувати.

Я з цією думкою цілком згідний.
У свій час це були вільнолюбні, сміливі люди, які змушені були тікати від гонінь. Вони створили свою лігеральну державу, в якій вони тільке те і роблять що ганяються за грошима, забувши про те що є багато інших цінностей.

Є таке поняття як професійний кретинізм. По моєму в них це явище поширене і то дуже.
саме тому ми маємо такі думки про них.
  • 0

#51 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.02.2008 – 12:59

Перегляд дописуDrunkLordVillis (18.02.2008 10:40) писав:

якщо дітям не має потреби боротись за своє виживання то вони виростають тупими

Дурниця. Я витратив купу часу на "своє виживання", яке я вже ніколи не зможу надолужити. А міг би стільки за цей час втигнути зробити та вивчити, якби не довелось боротись за кожен шматок хліба.

Одна справа - забезпечити дитину фінансово.
Зовсім інша - виховати її так, щоб вона не виросла обмеженим йолопом, якому тільки погуляти, трахнутись і пожерти. І фінанси тут не грають жодної ролі.
  • 0

#52 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 14:14

Гонитва за грошима - це хіба тупість? Ну тоді у Києві майже всі тупі, та зрештою і в інших містах України теж повно тупих людей, які мають сім"ї і дбають про себе і близьких.
Перепутали ненароком божий дар з яєчнею.
Та і взагалі говорити про тотальну тупість нації здається справа безнадійна, бо не зрозуміло що брати за критерії тупості.
Тут і про окремо взяту людину часом важко сконкретизувати... :ggggg:

Перегляд допису-=VJ=- (18.02.2008 12:59) писав:

Дурниця. Я витратив купу часу на "своє виживання", яке я вже ніколи не зможу надолужити. А міг би стільки за цей час втигнути зробити та вивчити, якби не довелось боротись за кожен шматок хліба.

Одна справа - забезпечити дитину фінансово.
Зовсім інша - виховати її так, щоб вона не виросла обмеженим йолопом, якому тільки погуляти, трахнутись і пожерти. І фінанси тут не грають жодної ролі.
+1 Повністю згідна. <_<
  • 0

#53 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6673 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 18:01

Є українське прислівя "чому бідний? - бо дурний! Чому дурний? - бо бідний!" А то вже кацапи на чолі з Задорновим придумали, що якщо американці не вміють фільтрувати гальмівну рідину замороженим ломом, а потім пити то вони дурні. для бідних кацапів зажерливі янки дурні - але лише через те що вони їм заздрять.
  • 0

#54 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 22:13

вони далеко не тупі. принаймні не всі.
але один тупенький в них точно є ))) але це ще ні про що не свідчить. всеодно що сказати, що всі кияни марсіани, бо в них мер з космосу.
childrens do learn
  • 0

#55 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 21.02.2008 – 09:21

мда, сьодні кубіта зайгла в магазин( я там працюю), ціла стіна трусів(чоловічих)), до кольору до вибору, і давай мозги компостірувати шукати той брен якого нема, яка фіг разніца якого бренду труси, всеодно їх ніхто не бачить)))
а бувало чувак один хвилин 45 вибирав носки, вибирав, вибирав і вибрав тільки одну пару....)))
  • 0

#56 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 09:32

Перегляд дописуадуфанчік (21.02.2008 09:21) писав:

мда, сьодні кубіта зайгла в магазин( я там працюю), ціла стіна трусів(чоловічих)), до кольору до вибору, і давай мозги компостірувати шукати той брен якого нема, яка фіг разніца якого бренду труси, всеодно їх ніхто не бачить)))

Як це не бачать - вона ж дивитись буде. :)
  • 0

#57 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 21.02.2008 – 09:39

так ітєкєтку?))
  • 0

#58 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 21.02.2008 – 13:18

Давайте візмемо нашу рідну неньку Україну: спитайте якогось гопа на вулиці, і чи відповість він на прості для нас питання? Скоріше за все, ні. Чи спитайте бідну бабцю, яка живе на останні копійки. Думаю їм абсолотно пофіг, який гімн України чи де водяться пінгвіни.
У кожній країні є різні верстви населення, і деякі можуть мати низький рівень загальної освіти. Тому жирний американець, працюючий в офісі і пожираючий хот-доги може не знати очевидних речей. І навіть кандидат у президенти США, Маккензі чомусь назвав Путіна президентом Росії! Та згадаймо наших політиків, думаю з їхніх фраз теж вже можна створити цитатник.
Мій власний висновок:США - одна з наймогутніших держав світу, і люди в ній однозначно не можуть бути тупі. Та трапляються окремі "кадри". До речі, не факт, що в тому популярному відео про американців показують абсолютно всіх людей, яких опитували. Думаю що вони відібрали лише частину особливо тупих американців. Тому не треба робити однозначний висновок про всю націю!
  • 0

#59 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.02.2008 – 13:23

Ті міфи-штампи ставлять усякі задорнови, а усі як папуги повторяють: "Американці-тупі, американці-тупі...". Ну і хто після цього тупий? Так, те, що склад розуму, мислення в них відмінне від нашого, але в такому разі ми для них теж тупими виглядаємо.
  • 0

#60 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 21.02.2008 – 15:48

вони надто ліниві, і тому тупуваті.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1