Перейти до вмісту

Тупість американців: міф чи реальність?

Повідомлень в темі: 137

#121 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 25.05.2011 – 09:39

Зображення
  • 0

#122 Invader

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 08.06.2011 – 17:53

у Американців інше сприйняття реальності)для нас це тупість
  • 0

#123 Par0varka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 18:50

Вони просто спеціально ідіотів вибирають
  • 0

#124 Forever Autumn

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Луцьк

Відправлено 14.06.2011 – 09:19

Проживши у цій країні майже рік, можу з упевненістю заявити, що це і не міф і не реальність на всі 100%. Це просто варіація свідомості людини.

Люди, навідміну від нас, розумних, дуже практичні. ВОни отримують права на водіння, так само як і можливість заробляти свої власні гроші з 16 років уже! І ( ДО ВАШОГО ВІДОМА) використовують її.

Система освіти там не настільки загальна та всеохоплююча як у нас (тому деякі люди можуть і сприймати їх як тупих), зате практична! ТАм не пічкають теорією як у нас (яка потім де пригодиться?? - у розгадуванні кросвордів!), а підкріплюють порції теорії непоганою практикою.

Хоча їхня постійна тенденція чуть що - бігти до психолога -- незрозуміла :rolleyes:
Зустрічала я там як і подібних "тупих", так і надзвичайно цікавих, розвинених та освічених людей...

В дечому для нас дивні, в дечому наївні і некомпетентні..але це все ж таки люди
  • 0

#125 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.06.2011 – 17:22

[quote name='BubbleGirl' post='703664' date='13.05.2011 00:37'][/quote]
Ніхто не помітив, що дебільні відповіді чути лише від 3х людей чи російськомовних?

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 21.06.2011 – 17:22

• 0

#126 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.06.2011 – 21:45

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.06.2011 17:22) писав:

Ніхто не помітив, що дебільні відповіді чути лише від 3х людей чи російськомовних?
Помітив, що питали поляків... Чи вони вже відрізнити не можуть... мда... і прикрутили до Україна має інтелект - ті поляки навіть не розуміли про що їх питають. Плюс у нас народ часто "гонить" на такі питання - і тяжко відрізнити, хто справді не знав, а хто зморозив дурницю щоб відстала. Так підозрюю, що це мала бути якась лаба чи ще щось в тому роді - тому й так вибирали.
  • 0

#127 Ice

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.06.2011 – 22:45

Я жила в США 3 місяці, тому дещо там бачила, з американцями спілкувалася і можу сказати, що не всі вони тупі. В них інший світогляд, менталітет, але і серед них є багато розумних людей. А дебілів і в нас вистачає)))
  • 0

#128 Scarlett

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 02.08.2011 – 20:04

мораль: чим гірша країна - тим розумніші в ній громадяни B))
от круто!)
  • 0

#129 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6450 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.08.2011 – 21:29

Перегляд дописуScarlett (2.08.2011 21:04) писав:

мораль: чим гірша країна - тим розумніші в ній громадяни B))
от круто!)
ні, не так. чим менше засобів виживання у суспільстві, тим більше кмітливості у населення цього суспільства.
якщо пірамідальна структура суспільства склеєена таким чином, що кмітливість верхушки працює на маніпуляцію масами людей, а кмітливість низин працює на те щоб їх дітям не доводилось так тяжко працювати, то відповідно і серединці кмітливість ні до чого. бо попереднє покоління боролось за те, щоб їх дітям не довелось розвивати свою кмітливість.

якщо суспільство сформоване на феодально-колоніальному принципі, то кмітливість вершин атрофується, бо їхні предки вже зайняли місце в суспільстві для своїх нащадків, а кмітливість низин суспільства залишається на тому ж рівні боротьби за виживання.

а якщо суспільство сформоване на змішаній колоніально-пірамідальній структурі, як в РФ, то тут якраз те що є. кмітливість задля виживання підвищена, причому давиться зверху кмітливістю пірамідальною.

блін ото я як вип'ю пива. то таке начинаю гнать :)
  • 0

#130 Він полюбив ніч...

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 03.08.2011 – 00:28

v amerutsi typi vsi porivnyy4u z namu, bo 4um legshe vuzhutu tem menshe znan potribno. ale progres ide. i v amerutsi e rozymni lydu, ti sh4o v4atsya v MTI napruklad, ale perevazhno vonu vuhidtsi z bagatuh simey. Prostuy zhe gromadyanun y plani intelekty ne progresye. oskilku nasho vunahodutu velosuped? ale yakbu vonu progresyvalu zhulu b vonu v ray napevne. osvita v amerutsi vid 4asiv stanovlennya opustulas z liduryy4uh pozutsiy y nuzu zaraz. htos nav'yazav im mody sho ne v4utus tse kryto, a botanu tse zlo. tsey htos teper 4u to yogo ( ih) potomku teper zhuvyt gorya ne znayt, a tsya moda rozpovsydzhyetsya po vsomy sviti...

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (2.08.2011 21:29) писав:

ні, не так. чим менше засобів виживання у суспільстві, тим більше кмітливості у населення цього суспільства.
якщо пірамідальна структура суспільства склеєена таким чином, що кмітливість верхушки працює на маніпуляцію масами людей, а кмітливість низин працює на те щоб їх дітям не доводилось так тяжко працювати, то відповідно і серединці кмітливість ні до чого. бо попереднє покоління боролось за те, щоб їх дітям не довелось розвивати свою кмітливість.

якщо суспільство сформоване на феодально-колоніальному принципі, то кмітливість вершин атрофується, бо їхні предки вже зайняли місце в суспільстві для своїх нащадків, а кмітливість низин суспільства залишається на тому ж рівні боротьби за виживання.

а якщо суспільство сформоване на змішаній колоніально-пірамідальній структурі, як в РФ, то тут якраз те що є. кмітливість задля виживання підвищена, причому давиться зверху кмітливістю пірамідальною.

блін ото я як вип'ю пива. то таке начинаю гнать B)

puy pobilshe puva, mozhe prudymaesh plan vuhody ykrainu v liduryy4i pozutsii y sviti xDD
  • 0

#131 clinique

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 25.09.2011 – 16:50

Думаю, якщо вони були б настільки тупими, то не жили б краще нас - таких розумних!!! А своїх блазнів має кожна країна.
  • 0

#132 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 25.09.2011 – 16:57

Перегляд дописуclinique (25.09.2011 17:50) писав:

Думаю, якщо вони були б настільки тупими, то не жили б краще нас - таких розумних!!! А своїх блазнів має кожна країна.
тупі - але живуть краще.
  • 0

#133 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1972 повідомлень

Відправлено 25.09.2011 – 20:41

Перегляд дописуInvader (8.06.2011 18:53) писав:

у Американців інше сприйняття реальності)для нас це тупість
...думаю що так воно і є. В нас кожен лізе з шкіри щоб бути кращим від інших, не розуміючи що лише раціонально диференційоване суспільство, де кожен достойно займає свою нішу і береться за посильну йому роботу, має всі підстави жити нормально. В нас кожен старається мати високий загальний рівень і при цьому розпилює свої обмежені зусилля і кошти, в той час коли вузька спеціалізація і тільки вона дає можливість мобілізації і зусиль і коштів
для досягнення успіху у якісь дуже конкретній справі.
  • 0

#134 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.09.2011 – 22:02

Шкода тільки, що наші "кмітливі" люди не знаю своїх елементарних прав і не вміють їх відстоювати, як результат їх розводять охоронці в супермаркетах. Зате вони можуть знати столиці всіх країн світу )
  • 0

#135 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 26.09.2011 – 09:07

Перегляд дописуKinoManiak (25.09.2011 23:02) писав:

Шкода тільки, що наші "кмітливі" люди не знаю своїх елементарних прав і не вміють їх відстоювати, як результат їх розводять охоронці в супермаркетах. Зате вони можуть знати столиці всіх країн світу )
Може справа у тому, що конституція у американців складається з сіми статей, а конституція України з 161 статті.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 26.09.2011 – 09:11

• 0

#136 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 29.09.2011 – 17:06

На цьому сайті американський IQ за норму прийнятий, 100.
http://www.iqcompari...ationalIQs.aspx
По цим даним виходить, що американці міцні середнячки, не надто тупі, і не надто розумні. На жаль там нема по Україні даних. Але чи багато у нас людей зможе сказати, хто такі були генерали Ґрант чи Лі? Чи якого року було проголошено декларацію незалежності? Так що, по загальній ерудованості, для нас дані були би не втішними. :(

А найрозумніші, виявляється, китайці, тайландці, гонконжці.. й инчі азіяти.
  • 0

#137 tubog

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 12.10.2011 – 21:44

Так так думаю не всі у нашій країні "мудрі"
  • 0

#138 Zontag

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 23.10.2011 – 15:56

я зустрічала купу клінічно тупих співвітчизників і (небагато, бо в Штатах не була) розумних американців. тому категоричних суджень з приводу розумності чи тупості певної нації виносити не можу. і тут, і там є ідіоти.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua