←  Балачка

Теревені

»

Тупість американців: міф чи реальність?

світлина Xobb 03.10.2008

писав вже десь кажиця.... в них приблизно такий же процент тупих як і у нас і як у решті космосу.... разніца:

Тупий американцеь сказав:

О, пташка в небі литить. Дайте фотоапарат або відеокамеру, давайте зазнімемо це, йопта? та шо -- дивіться -- вон пташка, ви не бачите?

Тупий українець сказав:

О, пташка в небі литить! Дайте каменюку або шось тяжке замачю нахуй, ей, ти, Васа, ти чьо вилупився на мене? шо, хочеш по єбалу?
Відповісти

світлина Уповноважений 03.10.2008

якщо тупість американців під сумнівом, то тупість кацапів сумніву не викликає..
Відповісти

світлина Black_angel8 13.06.2009

Для мене це не викликає сумніву після року викладання американця в університеті......
Знаєте, це по-принципу, що таке велосипед? Це транспорт, в якого два колеса, руль і педалі. За допомогою них, людина, котра крутить приводить в рух колеса.Колеса - круглі, вони кротяться. І він їде.Тому це транспорт.
І все в цьому роді.
Ну вибачте, але питання: що таке фотоапарат і для чого він, особисто мене просто вбило.
Він сам професор і давав лекції такі, як і в себе в університеті. Тобто розумієте який там рівень?????????????
Це просто жах(
(велосипед-це приклад, насправді він викладав журналістику, але не хотіла заглублюватись в ті терміни і визначення)
Відповісти

світлина Pavlo_Taiko 12.05.2011

Якщо ми такі розумні, то чому такі бідні?

Black_angel8 (13.06.2009 23:44) писав:

Для мене це не викликає сумніву після року викладання американця в університеті......
Знаєте, це по-принципу, що таке велосипед? Це транспорт, в якого два колеса, руль і педалі. За допомогою них, людина, котра крутить приводить в рух колеса.Колеса - круглі, вони кротяться. І він їде.Тому це транспорт.
Можливо саме тому його відправили в Україну?
Відповісти

світлина Amarok 12.05.2011

ПершаЛіпша (4.08.2008 11:12) писав:

У них просто інше мислення. Їх думка рухається по прямій, зигзаг викликає в них ступор. Тому нам, які звикли пересуватися такими геометричними фігурами, назв яких навіть не знаємо, вони здаються тупими... )
У нас один триместр якось викладала американка. Я ніяк не могла зрозуміти, чому вона постійно знижує мені оцінки за есе і звинувачує у расизмі. Виявилося: просто потрібно було у кожному реченні зазначати: "як це зображено у фільмі", "відповідно до расистської ідеології", "згідно з тогдашніми уявленнями" і т.д. Правда, я все це пояснювала у першому абзаці... Але хто мене зна! ) Вона вирішила, що це я власні уявлення викладаю ).

бугага, авжеж читач вашого ессе має також знати ваші думки))

DarkLordVillis (9.08.2008 05:23) писав:

От всі кажуть, що у них вузька спеціалізація... а яка то спеціалізація? Корінні американці - це в основному клерки, рекламні агенти, банкіри, менеджери. Ось така висока кваліфікація.
Науковці ж - емігранти.
і ще раз бугага)) хто такі американці? правильно, емігранти

KinoManiak (3.10.2008 02:01) писав:

Судити про американців з того відео, де їм задають різноманітні питання з географії те саме, що судити про українців та росіян із сумнозвісного відео "Какоє направленіє музикі ?! " ))))))

точно, хм цікаво скільки рандомних українців відповіло б правильно на питання типу "назвіть столицю Північної Кореї")
Відповісти

світлина BubbleGirl 12.05.2011

Цитата

точно, хм цікаво скільки рандомних українців відповіло б правильно на питання типу "назвіть столицю Північної Кореї")

Відповісти

світлина Уповноважений 13.05.2011

ну якщо вже американці, що так захищали американський спосіб життя, спромоглися збудувати соціалізм, а тепер будують тоталітаризм, то хіба ж не тупі?
Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 13.05.2011 – 06:38
Відповісти

світлина Katod 13.05.2011

95% людей ідіоти, і я далеко від них не втік
от сижу я на роботі, працюю, і мене іноді шокують смаки, вподобання, і висновки не підкріплені критичним мисленням, але я ж теж можу шокувати своїми "дивними" висновками, бо може то така ментальність таких висновків

BubbleGirl
правильне відео, скрізь вистачає неосвідчених людей, і там і тут
та й з іншого боку, є випадки, коли люди дуже розумні можуть не знати всяких там столиць, і іншого непотребу, бо є захопленими в одній спеціальності
дана тема є ніщо інше, як прояв ментального комплексу "ми не такі тупі як вони", а це нічого не означає, крім наявності такого комплексу
Відповісти

світлина Окщерко 13.05.2011

BubbleGirl
Пхе, теж мені вибірка. Пару бомжів, заїжджа група москалів, якісь школярі і продавщиці. Плюс на початку сказали, що це перевірка на культурність, а не на знання.
Відповісти

світлина Пластун 13.05.2011

Окщерко (13.05.2011 11:13) писав:

BubbleGirl
Пхе, теж мені вибірка. Пару бомжів, заїжджа група москалів, якісь школярі і продавщиці. Плюс на початку сказали, що це перевірка на культурність, а не на знання.

ага мене теж пришпилив кацап який не знає хто Лісову Пісню написав)))
Відповісти

світлина Уповноважений 13.05.2011

Це блін як в джентельмен шоу відеоролик був, що вони дали обяву на роботу грузчика, і кажуть шо проведуть тест аЙКю. і замість тесту аЙКю вони питають всілякі дурниці типу як там називалась котрась симфонія Моцарта, і в такому ж дусі. Ну і хто тупий? той хто незнає симфонію Моцарта, чи той, хто не знає що таке аЙКю, а береться людей тестувати?
Відповісти

світлина ggg1089 13.05.2011

Амери звичайно в багатьох речах не сильні, тобто не так багато серед них є таких, котрі знають всього потроху чи може не зовсім потроху. Зате вони в якомусь конкретному напрямку шарять добре, і особливо у фінансах. А те, що на загальну ерудицію вони слабші, ніж європейці наприклад, то мабуть так і є, хоча навряд чи настільки сильно, як це пропагується.
Відповісти

світлина Baby cat=) 13.05.2011

Цікаво чому це амереканці тупі?! Я вважаю що ні тому що все таки вони відносяться до найкраще розвинених країн! Це не мало!
Відповісти

світлина Katod 13.05.2011

клас, супер, пошук найтупішої нації, це шикарно, цікаво, яка нація найтупіша?
та всі люди тупі, і неерудовані, це ж очевидно, а тим більше якщо брати одну націю з погляду іншої
от наприклад, приїхати в США, і почати питати по темі побуту і життя з точки зору Українця, навіть наприклад методи кріплень водопровідних кранів, або про типи ремонтів власних осель, з чим пересічний українець стикається мінімум раз в житті на якомусь етапі свого життя, так житель будьякої країни з достатнім розподілом праці і гадки немає, що й до чого, бо спеціалізація і розподіл праці пішов глибше
і в нас так буде, вже є, мене якось вразило плутанина юзера між електричним і магнітними полями, я впевнений, є купа людей і в цій і тій країні, які будуть плутати магнетизм і гравітацію, а це не недорозвиток народу, це поглиблення спеціалізації

звичайно, я думаю це шлях малого опору, набагато цікавіше було б якби всі люди були гарними, сильними і освідченими, але неможуть же всі бути фізиками. ТЕоретично можуть, але на даному етапі розвитку і устроєм нашої цивілізації ні, такі діла
Відповісти

світлина H-S-H 14.05.2011

Sergiy_K (12.05.2011 13:24) писав:

Зображення
американський солдат питає в афганця російською. двузначно.
хоча. є ж всякі "блондинки" які тіпа німецьку знають, але точно - тааакі тууупі. :)
Відповісти

світлина Білий Дракон 14.05.2011

1. В Індії розумних дітей більше ніж розумних людей в США
2. Кількість населення Землі зростає, а сума IQ залишається на місці. (Жарт)
Відповісти

світлина Sergiy_K 14.05.2011

Білий Дракон (14.05.2011 09:33) писав:

Кількість населення Землі зростає, а сума IQ залишається на місці. (Жарт)
(жерт):
Зображення
Відповісти

світлина чорно-біла 14.05.2011

Katod (13.05.2011 13:15) писав:

набагато цікавіше було б якби всі люди були гарними, сильними і освідченими, але неможуть же всі бути фізиками.
Шелдон Купер, ти?
Відповісти

світлина Katod 16.05.2011

чорно-біла (14.05.2011 15:23) писав:

Шелдон Купер, ти?
да, я вирішив, що потрібно бути самим собою :angry1:

а Шелдон хіба такий вже симпатичний?
Радж самий симпатичний
;)
Відповісти