Перейти до вмісту

Тупість американців: міф чи реальність?

Повідомлень в темі: 137

#101 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.10.2008 – 10:17

писав вже десь кажиця.... в них приблизно такий же процент тупих як і у нас і як у решті космосу.... разніца:

Тупий американцеь сказав:

О, пташка в небі литить. Дайте фотоапарат або відеокамеру, давайте зазнімемо це, йопта? та шо -- дивіться -- вон пташка, ви не бачите?

Тупий українець сказав:

О, пташка в небі литить! Дайте каменюку або шось тяжке замачю нахуй, ей, ти, Васа, ти чьо вилупився на мене? шо, хочеш по єбалу?

• 0

#102 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 03.10.2008 – 13:43

якщо тупість американців під сумнівом, то тупість кацапів сумніву не викликає..
  • 0

#103 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Луцьк

Відправлено 13.06.2009 – 22:44

Для мене це не викликає сумніву після року викладання американця в університеті......
Знаєте, це по-принципу, що таке велосипед? Це транспорт, в якого два колеса, руль і педалі. За допомогою них, людина, котра крутить приводить в рух колеса.Колеса - круглі, вони кротяться. І він їде.Тому це транспорт.
І все в цьому роді.
Ну вибачте, але питання: що таке фотоапарат і для чого він, особисто мене просто вбило.
Він сам професор і давав лекції такі, як і в себе в університеті. Тобто розумієте який там рівень?????????????
Це просто жах(
(велосипед-це приклад, насправді він викладав журналістику, але не хотіла заглублюватись в ті терміни і визначення)
  • 0

#104 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 12.05.2011 – 12:24

Зображення
  • 0

#105 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.05.2011 – 14:47

Якщо ми такі розумні, то чому такі бідні?

Перегляд дописуBlack_angel8 (13.06.2009 23:44) писав:

Для мене це не викликає сумніву після року викладання американця в університеті......
Знаєте, це по-принципу, що таке велосипед? Це транспорт, в якого два колеса, руль і педалі. За допомогою них, людина, котра крутить приводить в рух колеса.Колеса - круглі, вони кротяться. І він їде.Тому це транспорт.
Можливо саме тому його відправили в Україну?
  • 0

#106 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 12.05.2011 – 23:26

Перегляд дописуПершаЛіпша (4.08.2008 11:12) писав:

У них просто інше мислення. Їх думка рухається по прямій, зигзаг викликає в них ступор. Тому нам, які звикли пересуватися такими геометричними фігурами, назв яких навіть не знаємо, вони здаються тупими... )
У нас один триместр якось викладала американка. Я ніяк не могла зрозуміти, чому вона постійно знижує мені оцінки за есе і звинувачує у расизмі. Виявилося: просто потрібно було у кожному реченні зазначати: "як це зображено у фільмі", "відповідно до расистської ідеології", "згідно з тогдашніми уявленнями" і т.д. Правда, я все це пояснювала у першому абзаці... Але хто мене зна! ) Вона вирішила, що це я власні уявлення викладаю ).

бугага, авжеж читач вашого ессе має також знати ваші думки))

Перегляд дописуDarkLordVillis (9.08.2008 05:23) писав:

От всі кажуть, що у них вузька спеціалізація... а яка то спеціалізація? Корінні американці - це в основному клерки, рекламні агенти, банкіри, менеджери. Ось така висока кваліфікація.
Науковці ж - емігранти.
і ще раз бугага)) хто такі американці? правильно, емігранти

Перегляд дописуKinoManiak (3.10.2008 02:01) писав:

Судити про американців з того відео, де їм задають різноманітні питання з географії те саме, що судити про українців та росіян із сумнозвісного відео "Какоє направленіє музикі ?! " ))))))

точно, хм цікаво скільки рандомних українців відповіло б правильно на питання типу "назвіть столицю Північної Кореї")
  • 0

#107 BubbleGirl

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 12.05.2011 – 23:37

Цитата

точно, хм цікаво скільки рандомних українців відповіло б правильно на питання типу "назвіть столицю Північної Кореї")

• 0

#108 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 13.05.2011 – 06:38

ну якщо вже американці, що так захищали американський спосіб життя, спромоглися збудувати соціалізм, а тепер будують тоталітаризм, то хіба ж не тупі?

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 13.05.2011 – 06:38

• 0

#109 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 13.05.2011 – 07:35

95% людей ідіоти, і я далеко від них не втік
от сижу я на роботі, працюю, і мене іноді шокують смаки, вподобання, і висновки не підкріплені критичним мисленням, але я ж теж можу шокувати своїми "дивними" висновками, бо може то така ментальність таких висновків

BubbleGirl
правильне відео, скрізь вистачає неосвідчених людей, і там і тут
та й з іншого боку, є випадки, коли люди дуже розумні можуть не знати всяких там столиць, і іншого непотребу, бо є захопленими в одній спеціальності
дана тема є ніщо інше, як прояв ментального комплексу "ми не такі тупі як вони", а це нічого не означає, крім наявності такого комплексу
  • 0

#110 Окщерко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 13.05.2011 – 10:13

BubbleGirl
Пхе, теж мені вибірка. Пару бомжів, заїжджа група москалів, якісь школярі і продавщиці. Плюс на початку сказали, що це перевірка на культурність, а не на знання.
  • 0

#111 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 13.05.2011 – 11:06

Перегляд дописуОкщерко (13.05.2011 11:13) писав:

BubbleGirl
Пхе, теж мені вибірка. Пару бомжів, заїжджа група москалів, якісь школярі і продавщиці. Плюс на початку сказали, що це перевірка на культурність, а не на знання.

ага мене теж пришпилив кацап який не знає хто Лісову Пісню написав)))
  • 0

#112 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 13.05.2011 – 12:22

Це блін як в джентельмен шоу відеоролик був, що вони дали обяву на роботу грузчика, і кажуть шо проведуть тест аЙКю. і замість тесту аЙКю вони питають всілякі дурниці типу як там називалась котрась симфонія Моцарта, і в такому ж дусі. Ну і хто тупий? той хто незнає симфонію Моцарта, чи той, хто не знає що таке аЙКю, а береться людей тестувати?
  • 0

#113 ggg1089

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 13.05.2011 – 12:40

Амери звичайно в багатьох речах не сильні, тобто не так багато серед них є таких, котрі знають всього потроху чи може не зовсім потроху. Зате вони в якомусь конкретному напрямку шарять добре, і особливо у фінансах. А те, що на загальну ерудицію вони слабші, ніж європейці наприклад, то мабуть так і є, хоча навряд чи настільки сильно, як це пропагується.
  • 0

#114 Baby cat=)

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 13.05.2011 – 13:04

Цікаво чому це амереканці тупі?! Я вважаю що ні тому що все таки вони відносяться до найкраще розвинених країн! Це не мало!
  • 0

#115 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 13.05.2011 – 13:15

клас, супер, пошук найтупішої нації, це шикарно, цікаво, яка нація найтупіша?
та всі люди тупі, і неерудовані, це ж очевидно, а тим більше якщо брати одну націю з погляду іншої
от наприклад, приїхати в США, і почати питати по темі побуту і життя з точки зору Українця, навіть наприклад методи кріплень водопровідних кранів, або про типи ремонтів власних осель, з чим пересічний українець стикається мінімум раз в житті на якомусь етапі свого життя, так житель будьякої країни з достатнім розподілом праці і гадки немає, що й до чого, бо спеціалізація і розподіл праці пішов глибше
і в нас так буде, вже є, мене якось вразило плутанина юзера між електричним і магнітними полями, я впевнений, є купа людей і в цій і тій країні, які будуть плутати магнетизм і гравітацію, а це не недорозвиток народу, це поглиблення спеціалізації

звичайно, я думаю це шлях малого опору, набагато цікавіше було б якби всі люди були гарними, сильними і освідченими, але неможуть же всі бути фізиками. ТЕоретично можуть, але на даному етапі розвитку і устроєм нашої цивілізації ні, такі діла
  • 0

#116 H-S-H

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 14.05.2011 – 00:41

Перегляд дописуSergiy_K (12.05.2011 13:24) писав:

Зображення
американський солдат питає в афганця російською. двузначно.
хоча. є ж всякі "блондинки" які тіпа німецьку знають, але точно - тааакі тууупі. :)
  • 0

#117 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 14.05.2011 – 08:33

1. В Індії розумних дітей більше ніж розумних людей в США
2. Кількість населення Землі зростає, а сума IQ залишається на місці. (Жарт)
  • 0

#118 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 14.05.2011 – 12:01

Перегляд дописуБілий Дракон (14.05.2011 09:33) писав:

Кількість населення Землі зростає, а сума IQ залишається на місці. (Жарт)
(жерт):
Зображення
  • 0

#119 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 14.05.2011 – 14:23

Перегляд дописуKatod (13.05.2011 13:15) писав:

набагато цікавіше було б якби всі люди були гарними, сильними і освідченими, але неможуть же всі бути фізиками.
Шелдон Купер, ти?
  • 0

#120 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 16.05.2011 – 11:54

Перегляд дописучорно-біла (14.05.2011 15:23) писав:

Шелдон Купер, ти?