Перейти до вмісту

"Я був еротоманом!"

Повідомлень в темі: 58

#21 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 06.02.2008 – 17:17

Цитата

- Нам не дозволено толковать текст, толкование искажает смысл.
золоті слова.

Моя думка не є важливішою за історію Марека, тому я від коментарів утримуюся.
Кожен почитав цю розповідь і хай робить свої висновки.

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 06.02.2008 – 17:18

• 0

#22 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 07.02.2008 – 22:09

Найбільше що з історії я можу витиснути: Щоб щось відкинути треба повністю йоговзяти.
От і все.
  • 0

#23 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 07.02.2008 – 23:28

Перегляд дописуLemon (7.02.2008 22:09) писав:

Найбільше що з історії я можу витиснути: Щоб щось відкинути треба повністю йоговзяти.
От і все.
це крайності судження. От і все...
  • 0

#24 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 08.02.2008 – 00:25

Цитата

це крайності судження. От і все...
:rolleyes: ЩО це?!!!
  • 0

#25 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 08.02.2008 – 09:05

Перегляд дописуLimit Maximum (6.02.2008 18:17) писав:

золоті слова.

Моя думка не є важливішою за історію Марека, тому я від коментарів утримуюся.
Кожен почитав цю розповідь і хай робить свої висновки.
:rolleyes: Золоті слова? Шановний пане, навіть не знаю, що сказати (...а я так боялася, що ви образитеся...
Я не мала на увазі історію вашого марека. Я мала на увазі ваші дописи в усіх темах взагалі - я не помітила, щоб ви будь-коли висловлювали власну думку. Розумієте, може трактування і викривляє зміст, але ж головне, щоб той зміст був... А у вас "тому що і крапка" - відповідь на будь-яке питання.
  • 0

#26 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень

Відправлено 08.02.2008 – 15:07

Не люблю я таких от пропагандистських дискусій, але всієї повноти суб'єктивізму та глибокоглядності деяких людей витерпіти не можу... Людині притаманний духовний неспокій завжди, але є різні способи його вирішення.. У цього хлопця проблеми в основному у власному баченні себе ... він хоче себе віднести до чогось.. із однієї крайності в іншу... саме такі люди стають релігійними фанатиками.. коли нервово нестабільна людна різко змінює позицію це нічого доброго не означає...є інший тип неспокійних людей, які ну ніби не розгойдують внутрійшній маятник від одного полюсу до іншого, а намагаю.ться пройти шлях повністю...Цьому хлопцю в першу чергу спілкування бракує от що...
  • 0

#27 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 10.02.2008 – 20:35

Бідний, хлопець...Він хотів просто знайти себе, і знайшов себе у релігійному фанітизмі. І нічого доброго нема в категоричних точках зору. Такими людьми, як він, легкокерувати. ВІн не має своєї власної думки.Хоча у кожного своя правда. І все ж таки "що занадто - не не здраво".
  • 0

#28 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 16:22

Перегляд дописуDarkSun (10.02.2008 20:35) писав:

ВІн не має своєї власної думки.Хоча у кожного своя правда.
а чим доброю є та власна думка, якщо всерівно вона хибна виходячи з того, що в кожного своя правда що далека від Істини??
  • 0

#29 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 16:50

Перегляд дописуLimit Maximum (12.02.2008 16:22) писав:

а чим доброю є та власна думка, якщо всерівно вона хибна виходячи з того, що в кожного своя правда що далека від Істини??
Власна думка добра тим, що вона ВЛАСНА. Значить людина мислить, думає, шукає, до чогось прагне. А не сприймає на віру готові мудрагельства, які видають за Істину.

Чомусь пригадався старий італійський фільм з Андріано Челентано "Укрощєніє строптивого".
Якщо хтось дивився то пам"ятає, що Челентано там грав заможного селянина-господаря, затятого холостяка.
Зустрівшись раз з місцевим попом вони завели розмову про те, як вони обходяться без жінок.
Челентано гамував свій сексуальний потяг тим, що колов сокирою дрова.
А поп те ж саме задовольняв тим, що дзвонив в колокола.
На питання, як часто він дзвонить, той показав долоні з кровавими мозолями.
У Челентано були такі ж самі. Але від його "страждань" хоч якась користь була - ціла купа наколотих дров.
А від попового дзвону одне лихо - самий шум та тарарам по всій окрузі.
До того ж всі мабудь знали, якщо лунають дзвони - то батюшка дрочить. :(

Повідомлення відредагував Sotnik: 12.02.2008 – 16:54

• 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.02.2008 – 17:27

Значить так. Це останнє китайське попередження. Далі роздаватиму реальні попередження.

Дописи я повернула. Але далі гратись в усні попередження я більш не буду.
  • 0

#31 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 18:51

Перегляд дописуSotnik (12.02.2008 16:50) писав:

Власна думка добра тим, що вона ВЛАСНА. Значить людина мислить, думає, шукає, до чогось прагне.
власна думка добра тим, коли її не розповсюджують, а тримають при собі, звіряють та змінюють її. Тоді йде розвиток. А якщо нею розкидаються не впевневшись чи вона відповідає Істині, то нічого доброго в тій так званій власній (а вже не власній) думці нема.

Цитата

А не сприймає на віру готові мудрагельства, які видають за Істину.
Якщо вона сприймає - це добре їй, бо вона вспадкує Царсвто Боже, не через те що вона сприйняла можливо невірну інформацію, а через те що вірила в Істину. Навіть якщо їй підсунули "липу", то це проблема не її, а того, хто обманює цю людину.

Цитата

Чомусь пригадався старий італійський фільм з Андріано Челентано "Укрощєніє строптивого".
Якщо хтось дивився то пам"ятає, що Челентано там грав заможного селянина-господаря, затятого холостяка.
Зустрівшись раз з місцевим попом вони завели розмову про те, як вони обходяться без жінок.
Челентано гамував свій сексуальний потяг тим, що колов сокирою дрова.
А поп те ж саме задовольняв тим, що дзвонив в колокола.
На питання, як часто він дзвонить, той показав долоні з кровавими мозолями.
У Челентано були такі ж самі. Але від його "страждань" хоч якась користь була - ціла купа наколотих дров.
А від попового дзвону одне лихо - самий шум та тарарам по всій окрузі.
До того ж всі мабудь знали, якщо лунають дзвони - то батюшка дрочить. :happytwo:
"Укрощение строптивой". І суть фільма зовсім не в тому, що ти навів тут.
Щодо дзвону: Піп коли дзвонить у дзвін - він цим самим закликає людей до Церкви. В селах зазвичай дзвін мав дзвонити стільки часу, скільки треба було щоб дійти від крайної хати до Церкви, на початок служби Божої.
  • 0

#32 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 19:11

Перегляд дописуLimit Maximum (13.02.2008 18:51) писав:

"Укрощение строптивой". І суть фільма зовсім не в тому, що ти навів тут.
Щодо дзвону: Піп коли дзвонить у дзвін - він цим самим закликає людей до Церкви. В селах зазвичай дзвін мав дзвонити стільки часу, скільки треба було щоб дійти від крайної хати до Церкви, на початок служби Божої.
Ні. Я не помилився. Фільм називається "Укрощєніє строптивого". Ось анонс цього фільму http://www.kinofilms...sbetico_domato/
Судячи з всього Ви не дивилися, навіть не чули про цей фільм. А суть якраз в тому, що невгамований сексуальний інстинкт найкраще задовільняється суспільнокорисною важкою фізичною працею, а не молитвами. Звісно, до пори до часу. Поки не зустрінеш свою "половинку"...
  • 0

#33 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 19:22

Перегляд дописуSotnik (13.02.2008 19:11) писав:

Ні. Я не помилився. Фільм називається "Укрощєніє строптивого". Ось анонс цього фільму http://www.kinofilms...sbetico_domato/
Судячи з всього Ви не дивилися, навіть не чули про цей фільм.
бачив я його, але давно і тому спутав з оригіналом http://www.timeout.ua/text/film/47566/

Цитата

А суть якраз в тому, що невгамований сексуальний інстинкт найкраще задовільняється суспільнокорисною важкою фізичною працею, а не молитвами. Звісно, до пори до часу. Поки не зустрінеш свою "половинку"...
нічого нема поганого в молитвах. Наука вже доказала, що думка має матеріальну форму. Чим більше людей моляться за одне, тим більша ймовірність що вони те отримають.
  • 0

#34 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 21:11

Перегляд дописуLimit Maximum (13.02.2008 18:51) писав:

власна думка добра тим, коли її не розповсюджують, а тримають при собі, звіряють та змінюють її. Тоді йде розвиток. А якщо нею розкидаються не впевневшись чи вона відповідає Істині, то нічого доброго в тій так званій власній (а вже не власній) думці нема.
Критерієм Істини є практика. Тобто, якщо якась теорія чи вислів підтверджується практикою, то це є істиним.
Якщо ж якісь догми, хоч скільки їх не проголошуй Істиною, не підтверджені на практиці, то максимально на що вони можуть претендувати, то називатися гіпотезою.
Висловлювання, сперечання та обмін власними думками є нормальним процесом пошуку Істини.
Недаремно кажуть в народі: "Одна голова - добре, а дві краще". А ще кажуть, що в спорі народжується Істина.

Цитата

нічого нема поганого в молитвах. Наука вже доказала, що думка має матеріальну форму. Чим більше людей моляться за одне, тим більша ймовірність що вони те отримають.
А хто знає, що має на увазі, про що молить отой ще соціально не сформований сексуально стурбований юнак?
Дуже багато фільмів-жахів мають в своєму сюжеті злиднів пицюкастих, які схибилися на релігійному грунті. Чи не з"явилося їхнє хворе збоченство саме результатом такого захоплення молитвами? Може це і стало "матеріальним втіленням" їхнього моління?
Може краще спортом зайнятися таким юнакам? Після гарного тренування ні про яких жінок думати не схочеться, не говорячи вже про якісь збочення.
  • 0

#35 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 16:40

Перегляд дописуSotnik (13.02.2008 21:11) писав:

Критерієм Істини є практика. Тобто, якщо якась теорія чи вислів підтверджується практикою, то це є істиним.
Якщо ж якісь догми, хоч скільки їх не проголошуй Істиною, не підтверджені на практиці, то максимально на що вони можуть претендувати, то називатися гіпотезою.
А якщо пришов син Бога і сказав - "це практика бо це закон, по якому ви створені щоб служити Богу", то де істина буде? В вірі йому чи в невірі йому? Він не говорив у стилі "я так думаю" або "я так припускаю", а висловлювався недвозначно про Істину.

Цитата

А ще кажуть, що в спорі народжується Істина.
це якщо оди поступиться а якщо ні?
Невірно що в спорі народжується істина", тому что спір - причина ворожості. Як наслідок один мусить заспокоїтись, бо інкше буде бійка. Тому Істина залишається за тим, хто сумлінно витерпить, а не заїде в пику неправому зазнайці чи в умі обігне його триповерховим.

Цитата

А хто знає, що має на увазі, про що молить отой ще соціально не сформований сексуально стурбований юнак?
Дуже багато фільмів-жахів мають в своєму сюжеті злиднів пицюкастих, які схибилися на релігійному грунті. Чи не з"явилося їхнє хворе збоченство саме результатом такого захоплення молитвами? Може це і стало "матеріальним втіленням" їхнього моління?
так, дійсно, якщо він молить поза церквою, то хто може знати про що він молить і кому він молиться? От і хапають його молитву обернену до біса поза церквою (поза об'єданням людей) ті ж самі служники диявола і "допомагають" виконати розпусні бажання...

Цитата

Може краще спортом зайнятися таким юнакам? Після гарного тренування ні про яких жінок думати не схочеться, не говорячи вже про якісь збочення.
Спортом - так, це добре. Але як і звідки він має узяти ту напористіть, поясни мені? Що для нього має бути стимулом до важкої праці над собою?

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 15.02.2008 – 16:43

• 0

#36 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 17:18

Мені, щоб займатися спортом в юнацькі роки, не потрібні були ніякі спонукання сторонніх. Із задоволенням займався скалолазанням та альпінізмом. Дуже великі фізичні навантаження, але цікавість переважала над втомою.
Якісь у Вас надто викривлені уяви про поняття "спор". Це ж перш за все обмін думками, спостереженнями, аргументами. Все це заради того, щоб на цій основі дійти якогось спільного загальносприйнятного висновку. Нащо ж морди бити? Це вже якась нецивілізована суперечка, а не спор.

Цитата

А якщо пришов син Бога і сказав - "це практика бо це закон, по якому ви створені щоб служити Богу", то де істина буде? В вірі йому чи в невірі йому? Він не говорив у стилі "я так думаю" або "я так припускаю", а висловлювався недвозначно про Істину.
От із-за цього я й сперечаюсь постійно з християнами. Син Бога...Ісус - це син Бога і він проповідував Істину...Хм...Ну й що?
Справа в тому, що я сам син Бога. І я теж багато що кажу. В тому числі і речі безумовно істині...Тільки я, як божий син, визнаю за собою право на помилки. Адже я не сам Бог. А християни не визнають за Ісусом права на помилки. Для них все його вчення є безпомилковим апріорі...
І ще, Бог може бути не тільки Яхве.
Мій Бог вважає весь свій народ своїми дітьми. І рабами він своїх дітей не називє.
А у Яхве тільки один син, а всі інші раби.

Повідомлення відредагував Sotnik: 15.02.2008 – 17:39

• 0

#37 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 18:19

Перегляд дописуSotnik (15.02.2008 17:18) писав:

Мені, щоб займатися спортом в юнацькі роки, не потрібні були ніякі спонукання сторонніх. Із задоволенням займався скалолазанням та альпінізмом. Дуже великі фізичні навантаження, але цікавість переважала над втомою.
ну то ти виняток. Я знаю безліч таких, що їх клином до спорту не заженеш... Що з ними?

Цитата

Якісь у Вас надто викривлені уяви про поняття "спор". Це ж перш за все обмін думками, спостереженнями, аргументами. Все це заради того, щоб на цій основі дійти якогось спільного загальносприйнятного висновку. Нащо ж морди бити? Це вже якась нецивілізована суперечка, а не спор.
ну пики бити це я так для пікантності сказав. Звісно ніхто не бє зразу пики але матом буде обгинати "неправого", (або в умі, якщо поскромніший), що, хіба не так?
Суперечка це зло від лукавого. Це зтичка у інтелектуальній битві двох суперників по зазнайству.

Цитата

От із-за цього я й сперечаюсь постійно з християнами. Син Бога...Ісус - це син Бога і він проповідував Істину...Хм...Ну й що?
Справа в тому, що я сам син Бога. І я теж багато що кажу. В тому числі і речі безумовно істині...Тільки я, як божий син, визнаю за собою право на помилки. Адже я не сам Бог. А християни не визнають за Ісусом права на помилки. Для них все його вчення є безпомилковим апріорі...
І ще, Бог може бути не тільки Яхве.
Мій Бог вважає весь свій народ своїми дітьми. І рабами він своїх дітей не називє.
А у Яхве тільки один син, а всі інші раби.
нажаль, твої пізнання Біблії зупинились на старому завіті...

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 15.02.2008 – 18:21

• 0

#38 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 18:47

Перегляд дописуLimit Maximum (15.02.2008 18:19) писав:

ну пики бити це я так для пікантності сказав. Звісно ніхто не бє зразу пики але матом буде обгинати "неправого", (або в умі, якщо поскромніший), що, хіба не так?
Суперечка це зло від лукавого. Це зтичка у інтелектуальній битві двох суперників по зазнайству.
Мордобій та матюки - це не є ознакою цивілізованої людини. Навпаки, вміння вислухати та почути співрозмовника, проаналізувати та аргументовано вказати на суперечливі моменти, дійти або до компромісу, або до єдиного висновку - це є нормальним розвитком спору.
Зло від лукавого...А як же богословські диспути? Нажаль, я не надто обізнаний з цього питання, але мені відомо що в релігійних навчальних закладах це є своєрідною методою навчання. Та й з історії відомі не навчальні, а реальні богословські суперечки. Деякі потім доходили до кровопролиття, навіть до війни. А те, що християнство розколоте на стільки іноді непримиренних течій, чи не є це наслідком цих спорів?
Істина - вона одна. Незалежно від суб"єктивного її сприйняття, вона завжди залишається об"єктивною. Чи не занадто багато розвелося тих течій християнства, в кожного з яких своя істина? І кожна течія вважає свою Істину істинною, а всі інші хибними...Щось тут не те.
Щось у нас суцільний офтоп виходить...
Щодо зайнять спортом. Нажаль, ця справа в наш час стала занадто дорогою для звичайних хлопців з вулиці. Навіть в місті ніде просто м"яча поганяти, не кажучи вже про більш складні види спорту. А в спортзалах за все треба платити...Багато хлопців просто байдикують та збиваються в банди, що межують з криміналом...В такому суспільстві може й краще, коли хтось долучиться до Божого слова (незалежно від його істиності), ніж стане наркоманом, алкашем чи бандитом.
  • 0

#39 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 19:05

Перегляд дописуSotnik (15.02.2008 18:47) писав:

Мордобій та матюки - це не є ознакою цивілізованої людини. Навпаки, вміння вислухати та почути співрозмовника, проаналізувати та аргументовано вказати на суперечливі моменти, дійти або до компромісу, або до єдиного висновку - це є нормальним розвитком спору.
ну тонащо його називати спором? Є інше визанчення - бесіда, дискусія. Навіщо підміняти поняття?

Цитата

Зло від лукавого...А як же богословські диспути? Нажаль, я не надто обізнаний з цього питання, але мені відомо що в релігійних навчальних закладах це є своєрідною методою навчання.
дискусія є як правило основого релігійного навчання, не тупе переконання і не суперечки. Якщо починається останнє то значить же пастор вже тратив Бога в душі, і напевно керується корисливими мотивами...

Цитата

Та й з історії відомі не навчальні, а реальні богословські суперечки. Деякі потім доходили до кровопролиття, навіть до війни. А те, що християнство розколоте на стільки іноді непримиренних течій, чи не є це наслідком цих спорів?
оце наслідок того, що вище я написав в кінці. А в біблії пророковано що сатана в сотанні часи засяде в церкві і буде богом себе називати. То скоро йде вже до того... Видно це по тому, що в церквах відбувається.
Церква вже не виконує покликану місію як належно, і наслідком є моральний розпад суспільства, та духовна деградація окремих індивідів. Звідси маніяки і вбивці.

Цитата

Істина - вона одна. Незалежно від суб"єктивного її сприйняття, вона завжди залишається об"єктивною. Чи не занадто багато розвелося тих течій християнства, в кожного з яких своя істина? І кожна течія вважає свою Істину істинною, а всі інші хибними...Щось тут не те.
Ну нема багато істин у християн. У всіх, навіть протестантів є Син Божий та Св. Трійця - в одній особі Отець, Син і Св. Дух, крім єговістів, де Ісус простий пророк (але і тут є винятки)...
Християни у вірі мають Христа, а от теріторіальний поділ між конфесіями - це наслідок ворожнечі верхівок...

Цитата

Щодо зайнять спортом. Нажаль, ця справа в наш час стала занадто дорогою для звичайних хлопців з вулиці. Навіть в місті ніде просто м"яча поганяти, не кажучи вже про більш складні види спорту. А в спортзалах за все треба платити...Багато хлопців просто байдикують та збиваються в банди, що межують з криміналом...В такому суспільстві може й краще, коли хтось долучиться до Божого слова (незалежно від його істиності), ніж стане наркоманом, алкашем чи бандитом.
Отож то. Я про це й говорю. Потм після Божого Слова людина заново відроджена йде на роботу, займається спортом, заводить нормальних друзів (а не з вулиці кримінальні елементи), заводить сім'ю, в неї появляється стимул жити і вона дякує Богу за це і це незалежно в яку конфесію він потрапив - головне що істинно увірував.
Як і цей Марек з першого посту. Але в кожного свій особливий шлях до Бога.
  • 0

#40 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.03.2008 – 21:59

Перегляд дописуLimit Maximum (3.02.2008 21:39) писав:

Однак згодом я став замислюватися й заглядати в добрі релігійні книги

:ggggg: Смішно до сліз ;)
нагадало ті реклами різних "баб Парасок", які друкують в третьосортних газетах "Я побула у баби Параски і мій чоловік до мене повернувся", "я привів до неї свого сина, і він вилікувався від наркоманії"... Мета, втім, однакова.

Перегляд дописуLimit Maximum (4.02.2008 22:14) писав:

Якщо хочете, в Біблії йдеться про статеву свободу тільки у шлюбному зв'язку одного чоловіка і однієї жінки. Також там йдеться про те, що Содом і Гомора були знищенні за сексуальну розпусту. Ще є згадки про мужеложство (гомосексуалізм), яке осуджується

А ще там є про богоугодний інцест ;)

А взагалі гілка нагадала один чудовий твір на схожу тему:

"...а Бог сотворив Єву з ребра Адама, - закінчила мати, дивлячись на неї через скло окулярів своїми величезними, немов очищені круті яйця, очима
і вдарила її ногою.
Керрі закричала.
- Вставай, жінко, і молитимемося. Молитимемося Господу за наші слабкі, грішні жіночі душі!
- Мамо...
- А Єва була слабка і... Що далі? Продовжуй, жінко!
- Ні, мамо, будь ласка, не треба, допоможи мені...
Ще один удар ногою. Кері закричала.
- А Єва була слабка і випустила в світ чорного ворона, - продовжувала мати, - і цей ворон звався Гріх, а перший Гріх звався Зносини. За що Господь наклав на Єву прокляття, і це прокляття є Прокляття Крові. Адам і Єва були вигнані з райського саду на землю, і Єва дізналася, що живіт її росте від дитини.
Знову удар ногою в зад, і Кері пропахала носом дерев'яною підлогою..."
(с) Стівен Кінг "Керрі".

Там, до речі, з усім, що стосувалось статевого питання у дитини були дуже схожі проблеми...

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 05.03.2008 – 22:08

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних