Перейти до вмісту

Секрети зваблювання чоловіків

Повідомлень в темі: 171

#81 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.02.2009 – 20:42

Перегляд дописуЛасочка:) (27.02.2009 21:19) писав:

yushchenko

Ти наче не розумієш, що крім варіанту процес заради результату є ще й процес заради процесу.
Ну пані, Ви мене вбили. Я просто не люблю повторюватись , подивіться мій пост № 76, чуть зверху, якщо не важко. Там є відповідь на Ваш сумнів щодо мого розуміння чи ні.

Наразі Ваш мінус вважаю емотивним, і це прикольно. Я Вас задів. :)
  • 0

#82 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 28.02.2009 – 00:35

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2009 16:09) писав:

Також, пані Блискавице, якщо прослідкувати хід Вашої думки - виходить, що вже після процесу зваблення, після вдалих сексуальних ігор та коітусу жінці і чоловіку нема чим зайнятись.
"Сенс спілкування двох осіб протилежної статі" by Блискавиця (с)
Ти прослідковуєш не мою думку, а свою. Якщо хочеш знати мою - то спитайся, а не домислюй за мене :)
Інтереси в кожної людини свої, їх багато. Але лиш один інтерес об*єднує завжди і всі протилежні статі (за виключенням, коли орієнтація інша)) - і цей інтерес однаковий для всіх.
Можна навіть сказати, що він властивий практично всьому живому, що є на цій планеті, а може і у Всесвіті.
  • 0

#83 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 28.02.2009 – 00:42

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2009 21:42) писав:

Ну пані, Ви мене вбили. Я просто не люблю повторюватись , подивіться мій пост № 76, чуть зверху, якщо не важко. Там є відповідь на Ваш сумнів щодо мого розуміння чи ні.

Наразі Ваш мінус вважаю емотивним, і це прикольно. Я Вас задів. :)

Дурниці:angry: Цей мінус поставлений, бо я не згодна з твоєю думкою. Чуже життя і чужі стосунки мене не "задівають":blink:

Читала я той пост:brovy: це нічого не міняє. Мистецтво заради мистецтва - чув таке?:aaa: От приблизно це я і маю на увазі:) декому подобається сам процес залицяння, недоговореності і т.д. і т.п.
  • 0

#84 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 00:49

Перегляд дописуЛасочка:) (28.02.2009 01:42) писав:

Дурниці:) Цей мінус поставлений, бо я не згодна з твоєю думкою. Чуже життя і чужі стосунки мене не "задівають":angry:

Читала я той пост:blink: це нічого не міняє. Мистецтво заради мистецтва - чув таке?:brovy: От приблизно це я і маю на увазі:aaa: декому подобається сам процес залицяння, недоговореності і т.д. і т.п.
А от цікаво, якщо можна, то щиро. Якщо ні, то ні -Ваше право.
Ситуація: бачу незнайому дівчину, вона мені подобається в сексуальному плані, дивлячись на її поведінку - я їй теж. Підходжу і кажу: "Привіт! Я тебе хочу." Вона червоніє, трохи метушиться і каже так страсно " І я тебе!". Ви уявляєте який приплив андреналіну і усіх інших гормонів в мозок спричинить ця ситуація?

Повідомлення відредагував yushchenko: 28.02.2009 – 00:50

• 0

#85 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 28.02.2009 – 00:54

Перегляд дописуyushchenko (28.02.2009 01:49) писав:

Ситуація: бачу незнайому дівчину, вона мені подобається в сексуальному плані, дивлячись на її поведінку - я їй теж. Підходжу і кажу: "Привіт! Я тебе хочу." Вона червоніє, трохи метушиться і каже так страсно " І я тебе!". Ви уявляєте який приплив андреналіну і усіх інших гормонів в мозок спричинить ця ситуація?

Ну то якщо тобі так подобається, то на здоров"ячко:) хто ж забороняє?:angry: ніхто не примушує тебе залицятися чи не залицятися. Просто ти ставиш питання так, начебто все інше крім твого варіанту не претендує на нормальність і приємність:blink:
  • 0

#86 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 28.02.2009 – 00:54

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2009 23:49) писав:

Дядечку,у вас уява якась деформована і явно не в ту сторону.Думаєш,перша-ліпша дівчина таке тобі скаже? 50% продумають "маньяяк!!",
ще 30% "мабуть переплутав з кимось" ,ще 15% просто дасть по зубам.Вам лишається надіятись на 5%-самотні недолюблені дівчатка.
Звабити жінку отаким нехитрим способом-швидше купити ляльку надувну.Ну можна говорящу,якщо вам КОХАННЯ І ВИСОКИХ ПОЧУТТІВ хочеться(що дуууже сумнівно)

Повідомлення відредагував Крихітка: 28.02.2009 – 00:55

• 0

#87 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 00:57

Перегляд дописуКрихітка (28.02.2009 01:54) писав:

Дядечку,у вас уява якась деформована і явно не в ту сторону.Думаєш,перша-ліпша дівчина таке тобі скаже? 50% продумають "маньяяк!!",
ще 30% "мабуть переплутав з кимось" ,ще 15% просто дасть по зубам.Вам лишається надіятись на 5%-самотні недолюблені дівчатка.
Звабити жінку отаким нехитрим способом-швидше купити ляльку надувну.Ну можна говорящу,якщо вам КОХАННЯ І ВИСОКИХ ПОЧУТТІВ хочеться(що дуууже сумнівно)
Шановна пані Крихітко!
Діти беруться з капусти, або їх приносить лелека. Все.
  • 0

#88 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 28.02.2009 – 01:03

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2009 23:57) писав:

Шановна пані Крихітко!
Діти беруться з капусти, або їх приносить лелека. Все.
Це був жарт? Якщо так-коли починати сміятись? ну ладно,почну зараз "хахаха" бо ви дуже оригінальні)
По вам же видно-ви боїтеся жіночої влади,і комплекси звідти ростуть і зверхнє ставлення(награне,доречі) теж. Можна було б хоч прикидатись пореалістичніше.
Самі ж ставитесь до жінок як до іграшок..Для когось це саме зваблювання-це гра,це розрядка..А ви,бачу в цьому вбачаєте щось для себе небезпечне.
  • 0

#89 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 01:45

та чого ви заметушилися. просто Ющенко великий хлопчик і конкретно знає, що хоче від жінки. то його справа

Перегляд дописуКрихітка (28.02.2009 00:54) писав:

Звабити жінку отаким нехитрим способом-швидше купити ляльку надувну.
особисто спостерігала 3 випадки, коли подіяло спокійно. у першому - вони потім одружилися. у другому - на тій ночі все і закінчилося. у третьому ...теж один раз))

Ющ, дивися ширше: те, що чіпляє тебе може не подіяти на дівчину, бо у нас в мозку не та установка. і як не бризкай слиною, що це крутий і правильніший метод, але він таки рідко подіє. а значить, він неефективний
  • 0

#90 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 10:58

Перегляд дописуyushchenko (28.02.2009 00:49) писав:

Дівчина, яка вперше вас побачила і відповіла "і я тебе хочу" на ваші невитребенькуваті залицяння, пане Ющенко, не червонітиме, коли казатимете їй про ваші бажання. А якшо і червонітиме, то після зразу трісне вас по причинному місці..Ви не знаєте панянок, які червоніють ...
  • 0

#91 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 28.02.2009 – 12:33

Дивлячись кого треба звабити))) В залежності від того який хлопець, треба обирати ту чи іншу стратегію поведінки))
  • 0

#92 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 13:20

Ну я не знаю...на таке я б образилася і то дуже сильно. Бо мене розглядають лише як ляльку (по зовнішності). І мене більше збуджує інтелект. :angry: А прямолінійність в незнайомих людях мене страшить і відштовхує. Я починаю думати про них як про збоченців :)

Як на мене, то чоловіків найбільше може звабити погляд.
  • 0

#93 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 13:37

хай всі дівчата мене пробачать, але всі коментарі підходять пі дстарий сетеротип, що хлопці які ходять на право і наліво, це типу добре, вони кобелі, а дівчата, які таке роблять. це погано
яка дівчина буде зваблювати, для спортивного інтнрсу, або для простого задоволення фізіології? я маю наувазі відповідь, дівчина, якій треба просто на разок, тема ж вас не про залицяння
існує якась загальна мораль, чи просто так здається

а чоловіки такі хтиві, і тваринні, і треба дуже хотіти їх зваблювати
і от чесно, завжди бачив бажання чоловіка чимось вже дуже іраціональним, дівчата, вони ж гарні, і цікаві, а що взяти з чоловіка?
але, дівчата щось в них знаходять
  • 0

#94 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 15:22

Ну я вже хронічно не переношу таких самовпевнених дівчат і хлопців!!! Знаєте, які би ви не були красиві, які б вас не були гарні груди і попа, то на це не поведуться усі хлопці. :)
Шо ж це за хлопець,який носиться за кожною яка йому підморгне або ше шось?
  • 0

#95 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 15:31

Перегляд дописуAmili (28.02.2009 13:20) писав:

Ну я не знаю...на таке я б образилася і то дуже сильно. Бо мене розглядають лише як ляльку (по зовнішності). І мене більше збуджує інтелект. :angry: А прямолінійність в незнайомих людях мене страшить і відштовхує. Я починаю думати про них як про збоченців :)

Як на мене, то чоловіків найбільше може звабити погляд.
а перед тим, як захотіти чоловіка, чи з ним пачку кросвордів пророзв"язуєш?
  • 0

#96 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 15:36

Перегляд дописуPit (28.02.2009 15:22) писав:

Ну я вже хронічно не переношу таких самовпевнених дівчат і хлопців!!! Знаєте, які би ви не були красиві, які б вас не були гарні груди і попа, то на це не поведуться усі хлопці. :)
Шо ж це за хлопець,який носиться за кожною яка йому підморгне або ше шось?

Звичайно, що не поведуться.
Я свої методи використовую лише щодо свого ж хлопця. Що й мала на увазі. Що собі думають інші - то вже їхні справи.
Тут вже і про моральність говорили і багато про що ще. Але хіба власного чоловіка\хлопця не можна зваблювати? Як на мене варто. І щоразу придумувати щось нове. Можливо автор теми мав це на увазі? Але всі чомусь думають про найгірше. Чи то кожен дивиться з власної "вежі".

Бажаю всім в сімейному житті і в серйозних стосунках вміти підтримувати вогнище кохання.
  • 0

#97 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 15:45

Перегляд дописуAmili (28.02.2009 16:36) писав:

Але хіба власного чоловіка\хлопця не можна зваблювати? Як на мене варто. І щоразу придумувати щось нове.
А навіщо??? Щоб до іншої не втік?
  • 0

#98 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 15:47

Перегляд допису_saljama_ (28.02.2009 15:31) писав:

а перед тим, як захотіти чоловіка, чи з ним пачку кросвордів пророзв"язуєш?

можна і так, хоч кросвордами не захоплююся (хто перший розв"яже - той буде зверху ))))) :) )

Перегляд дописуPit (28.02.2009 15:45) писав:

А навіщо??? Щоб до іншої не втік?

Щоб робити цікавішим для двох буденне життя
  • 0

#99 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 18:07

Перегляд дописуKatod (28.02.2009 13:37) писав:

хай всі дівчата мене пробачать, але всі коментарі підходять пі дстарий сетеротип, що хлопці які ходять на право і наліво, це типу добре, вони кобелі, а дівчата, які таке роблять. це погано
яка дівчина буде зваблювати, для спортивного інтнрсу, або для простого задоволення фізіології? я маю наувазі відповідь, дівчина, якій треба просто на разок, тема ж вас не про залицяння
існує якась загальна мораль, чи просто так здається

а чоловіки такі хтиві, і тваринні, і треба дуже хотіти їх зваблювати
і от чесно, завжди бачив бажання чоловіка чимось вже дуже іраціональним, дівчата, вони ж гарні, і цікаві, а що взяти з чоловіка?
але, дівчата щось в них знаходять
Це тобі дівчата здаються гарними і цікавими, бо маєш природній інтерес. Більшість дівчат мають такий же природній інтерес до хлопців. Жодна дівчина їм не буде здаватися такою цікавою, як хлопець :angry:

І чоловіки і жінки зваблюють одне одного. Стереотипи ж беруться від того, що в нас поки що масові медіа під владою "олігархів", колишніх бандюків. Тому там здебільшого нам показують голі дупи та цицьки. Таким чином всі звикають до думки, що чоловікам цікавого показати нІчого :).

Угу, дуже цікава ситуація. Але люди не ходять щодня по вулиці з метою якнайшвидше опинитися разом у ліжку.
Ми щодня виходимо з дому "на люди" у своїх справах. Побачити когось цікавого для себе, можна у будь-який непідходящий момент (наприклад, вам терміново треба забігти по стипендію), і в голові у може бути аж ніяк не зближення з протилежною статтю тут і зараз.
Так само і "об*єкт", який ми собі вподобали, випадково побачивши на вулиці, може бути чимось заклопотаний, навіть якщо нам посміхається (а може то й не нам, а то лиш так здається?).
Підходити до людини і казати "я тебе хочу" саме в цей момент може бути зовсім недоречним.

Та й щоб когось захотіти, один раз побачити цю людину на вулиці або в кав*ярні - то дуже мало. А раптом у цієї людини такі тілесні вади чи вади поведінки, від яких вас нудитиме?

Тому й існує мистецтво зваби : перевірка можливості продовження зближення.
  • 0

#100 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 18:21

Перегляд дописуБлискавиця (28.02.2009 18:07) писав:

Тому й існує мистецтво зваби : перевірка можливості продовження зближення.
:)
Блискавиця: +10 % за пунктом правил 2.5.1.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

• Yandex