Перейти до вмісту

Секрети зваблювання чоловіків

Повідомлень в темі: 171

#61 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 27.02.2009 – 00:23

Перегляд дописучорно-біла (26.02.2009 20:24) писав:

ой це так мило- підтримав морально кохану, а потім трахнув. раманціка)))
Еее... ну той що.

Перегляд дописучорно-біла (26.02.2009 20:24) писав:

а якщо серйозно, то тема мабуть не стосується тих в кого є стабільний партнер, а про флірт між незнайомими, чи малознайомими, чи ще щось в тому роді.
Я часто дивлюся на те, що відбувається зі сторони. Припустимо я зустрів після обіду привабливу дівчину, спілкуюсь з нею, а вечором уже напівроздягнений знаходжусь у спальні, важко тут шось не запідозриди. Я частково цинічний і знаю собі ціну, тому спитаю: "шо тобі тре?". Звісно поки не з‘ясую нічого не буде, якби міхалич цього не хотів.
  • 0

#62 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.02.2009 – 00:41

Шо за тема? Сигнали, знаки, чуш якась.
Якшо мені жінка покаже цицьку - вона мене звабить, якщо ще щось - ще більше звабить.
Вища математика, млинець.

Тут скорше йдеться про прикрашення основного інстинкту різною непотрібною мішурою. Все має бути просто: "Хош?"

Повідомлення відредагував yushchenko: 27.02.2009 – 01:08

• 0

#63 donAvrelin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:made in China

Відправлено 27.02.2009 – 01:24

*думки* Дивлюсь на це все і жахаюсь... яка тенденція:)
Сьогодні людям би тільки потрахатись... як тварини.
В економіці є такий закон: "З кожною наступною одиницею спожитого товару, корисність товару зменшується"

з.і. Збираюсь чекати одної-єдиної-неповторної. І все інше - не хвилює) А всілякі звабниці най обходять мну стороною.

з.з.і. Вибачте, якшо зіпсував комусь тут "насолоду". Просто чесне слово, серце не витримало...
мене мабуть зараз каменують, з такими поглядами)) хех)
  • 0

#64 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 01:37

Перегляд дописуdonAvrelin (27.02.2009 02:24) писав:

*думки* Дивлюсь на це все і жахаюсь... яка тенденція:)
Сьогодні людям би тільки потрахатись... як тварини.
Хочу замітити, що я такого слова не вживав. Зрештою люди розмножуються також не "почкованієм". Наскільки мені відомо. Це їх робить тваринами?
За Вашою логікою: Просто перед статевим актом обов*язково прочитати дівчині Пушкіна " Я Вас люблю , чего же боле...". Таким чином тваринний коітус перетвориться в романтичне кохання?
  • 0

#65 donAvrelin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:made in China

Відправлено 27.02.2009 – 01:52

Пане, мій попередній допис не був коментом до вашого)) Це було суто моє імхо, моє враження.

Цитата

Таким чином тваринний коітус перетвориться в романтичне кохання?
Жесть)) зацінив. Тільки від рядків Пушкіна фізіологічна похоть не перетвориться в кохання, правильно?

Та й тема ж не про розмноження, правда?) Тема про задоволення тваринних інстинктів, себто про зваблення пересічного(або й не дуже) чоловіка.
Тут же не йдеться про те, що дружина хоче звабити свого чоловіка, аби завести дітей, як то ви кажете)))) хех) Тема про безладні статеві стосунки, як на мене.

"True love waits".
  • 0

#66 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 02:08

Перегляд дописуdonAvrelin (27.02.2009 02:52) писав:

Тут же не йдеться про те, що дружина хоче звабити свого чоловіка, аби завести дітей, як то ви кажете)))) хех) Тема про безладні статеві стосунки, як на мене.
І я ж про що. Тобто, жінка, якщо мене хоче звабити- показує усі свої принади, я дивлюсь, оціняю і можу її захотіти (або ні). Просто, дешево і сердито. До чого оті всі віршики і сигнали?
  • 0

#67 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 27.02.2009 – 08:26

Перегляд дописуFT232BM (26.02.2009 17:51) писав:

Не розумію, не знаю, не хочу знати подібних сигналів. Для чого? Шо вже язик не повертається сказати: "Я тебе люблю, давай трахатись". То ж так просто. Нє, треба все ускладнювати до неможливості.
Знаєш,не повертається) Просто для вас,чоловіків,а з дівчат не кожна дура таке скаже. Таким і відлякати можна. Ще подумають "фу німфоманка якась,що любов-що перетрах,одне і те ж для неї"
Принаймні дівчата так можуть подумати.Про твердолобих представників чоловічої статі я промовчу
  • 0

#68 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.02.2009 – 09:30

Перегляд дописучорно-біла (26.02.2009 17:10) писав:

і як же ця прелюдія поцілунку виглядає? я випала. прикинь, я зрозуміла дякуючи тобі, що коли я, от наприклад, думаю o десятій годині, що мені пора спати і я хочу спати, а лягаю не раніше півночі, то мабуть оте о десятій- це в мене прелюдія сну.axaxa

Це важко пояснити словами. Можливо я просто не правильно висловилася. Як співає Плач Єремії "Коли до губ твоїх лишається півподиху..." От це прелюдія поцілунку. Ти ще не цілуєш його, але процес вже пішов!
  • 0

#69 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.02.2009 – 12:47

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2009 02:08) писав:

І я ж про що. Тобто, жінка, якщо мене хоче звабити- показує усі свої принади, я дивлюсь, оціняю і можу її захотіти (або ні). Просто, дешево і сердито. До чого оті всі віршики і сигнали?

Перегляд дописуdonAvrelin (27.02.2009 01:52) писав:

Пане, мій попередній допис не був коментом до вашого)) Це було суто моє імхо, моє враження.
Жесть)) зацінив. Тільки від рядків Пушкіна фізіологічна похоть не перетвориться в кохання, правильно?
Та й тема ж не про розмноження, правда?) Тема про задоволення тваринних інстинктів, себто про зваблення пересічного(або й не дуже) чоловіка.
"True love waits".
Два протилежні погляди, а в корені однаковісінькі)).
Поки що цицьки на вулицях показувати не вельми прийнятно...ґґґ, найбільше, що можна - це мініспідниця і то набіжить більше неврівноважено-стурбованих, ніж той, кого хочеться привабити :) Власне тому я міні-спідниці на вулицю не вдягаю.
Щодо однієї-єдиної судженої заради кохання, то вона теж має якось привабити чоловіка для початку. Або він має чимось привабитися в її вигляді.
І це буде явно не її духовність, яка випирає))
  • 0

#70 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 13:10

пани і панни в цій темі говорять про різні речі. Шановні пани бачать після кожного слова в повідомлення панночок слово "ТРАХАТИСЬ",а для жінок зваблювання це як гра, або як мистецтво. Думати ширше або принаймі подивитись на зваблювання з іншої сторони декому пісюни заважають. от і все)
  • 0

#71 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 13:29

Зваблювання - це нормальний етап пошуку спілкування з протилежною статтю)).
Мистецтво це для чоловіків також досить знайоме . Схоже на риболовлю :).

Якщо виставляти напоказ свої тілесні принади, то це вийде як ловля риби сітями - там буде багацько всякого непотребу, та й риби стільки, що за один раз не з*їси. Доведеться в бруді й мулі копирсатися, щоб видобути гарну рибку.
Коли одягаються у вельми сексуальний одяг і при цьому ще й поведінка розкута, то це взагалі схоже на риболовлю вибухівкою - все поспливає нагору, але вже оглушене і в напівсвідомому стані)).

Тому власне варто ловити рибку на гачок, так би мовити, прицільно і поштучно. Якщо хочеш зловити карася - для нього одна наживка, якщо сазана - інша))

Хлопці теж вміють зваблювати, і одягом, і поглядом, і поведінкою.
  • 0

#72 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 13:46

Перегляд дописуБлискавиця (27.02.2009 13:29) писав:

Зваблювання - це нормальний етап пошуку спілкування з протилежною статтю)).
Мистецтво це для чоловіків також досить знайоме . Схоже на риболовлю :).
Я би розрізняв зваблювання і залицяння /флірт/. Останнє-то воно так, але зваблюють саме для - як це не дивно, пане Marcos - для цього саме, ги. Про мене, звісно.
  • 0

#73 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 27.02.2009 – 13:56

Флуд видалила
  • 0

#74 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.02.2009 – 14:30

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2009 03:08) писав:

ну да,тобі й голову не прийде,шо то можливо вона свої принади для іншої ЖІНКИ виставила,а не для тебе :)
  • 0

#75 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 14:33

Перегляд дописуzav (27.02.2009 13:46) писав:

Я би розрізняв зваблювання і залицяння /флірт/. Останнє-то воно так, але зваблюють саме для - як це не дивно, пане Marcos - для цього саме, ги. Про мене, звісно.
Ну а в чому власне сенс спілкування двох осіб протилежної статі?)) Та й залицяння - це лише початок зваблення :)
  • 0

#76 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 16:09

Перегляд дописуMarcos (27.02.2009 14:10) писав:

пани і панни в цій темі говорять про різні речі. Шановні пани бачать після кожного слова в повідомлення панночок слово "ТРАХАТИСЬ",а для жінок зваблювання це як гра, або як мистецтво. Думати ширше або принаймі подивитись на зваблювання з іншої сторони декому пісюни заважають. от і все)
Ця гра і мистецтво перед дією "Трахатись" (як Ви виразились) потребує часу. Може краще використати цей час вже у ліжку , і там бавитись?
Крім того, вже після постільної гри можна забавитись в волейбол чи теніс.
Таке зваблювання-гра перетворює чоловіка у іграшку. Це за Вашою ж логікою-"Жінка хоче побавитись". Я не хочу бути іграшкою. Хто хоче?

Перегляд дописуБлискавиця (27.02.2009 15:33) писав:

Ну а в чому власне сенс спілкування двох осіб протилежної статі?)) Та й залицяння - це лише початок зваблення :)
Також, пані Блискавице, якщо прослідкувати хід Вашої думки - виходить, що вже після процесу зваблення, після вдалих сексуальних ігор та коітусу жінці і чоловіку нема чим зайнятись.
"Сенс спілкування двох осіб протилежної статі" by Блискавиця (с)

Отже , наразі, шановна жіноча половина пропоную пораду: Якщо хочете звабити , заголяєте ляжку, чоловік приходить, кажете "я хочу" І все. Успіх гарантований. Хіба не так?

Перегляд дописуSensssorika (27.02.2009 15:30) писав:

ну да,тобі й голову не прийде,шо то можливо вона свої принади для іншої ЖІНКИ виставила,а не для тебе :)
То помахаєш мені головою "То не для тебе цицьки, отвалі!"

Повідомлення відредагував yushchenko: 27.02.2009 – 16:10

• 0

#77 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.02.2009 – 19:42

гм... ну як на мене, то вміння зваблювати дано жінкам від природи, тіки дехто вміє це підсвідомо використосувати, дехто - ні.. чим природніший цей процес - тим він досконаліший.. навчити цьому, імхо, не можливо... це ж треба відчувати не лише обєкт зваблення, але саму себе... тіло, жести мають піддаватись абсолютному контролю чи той же неконтроль і незграбність мають бути граційними.. це як природжений водій машини вміє відчувати габарити і можливості свого авто...
  • 0

#78 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 19:44

В топіку підари!!!!!!!!!!!!!!

Блискавиця: +10 % за пунктом правил 2.2, 2.5.2.
  • 0

#79 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.02.2009 – 20:02

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2009 17:09) писав:

Ця гра і мистецтво перед дією "Трахатись" (як Ви виразились) потребує часу. Може краще використати цей час вже у ліжку , і там бавитись?
ну дуже вже мало чоловіків здатні до такого МИСТЕЦТВА, ті що не здатні його пропускають:)

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2009 17:09) писав:

Таке зваблювання-гра перетворює чоловіка у іграшку. Це за Вашою ж логікою-"Жінка хоче побавитись". Я не хочу бути іграшкою. Хто хоче?
Чоловіка на іграшку лише він сам може перетворити. А жінки з деякими іграшками поводяться краще ,ніж з живими "еквівалентами".
  • 0

#80 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 27.02.2009 – 20:19

yushchenko

Ти наче не розумієш, що крім варіанту процес заради результату є ще й процес заради процесу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних