Перейти до вмісту

Секрети зваблювання чоловіків

Повідомлень в темі: 171

#101 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 01.03.2009 – 12:14

всетаки ця тема створена для того, щоб розкрити секрети зваюлювання, покищо якщо і були згадані акі секрети, то овни якісь несекретні. і ще напевне тому що чоловіки завжди думають що то овни звабили дівчину
згадати тільки приклад з фільму Москва Сльозам Не Вірить, в першій половині фільму та дівчина яка знайомилась в курілці бібліотеки, казала, що розповідає якусь єрунду, а її слухають академіки, івірять, то хто кого зваблює? вона їх, чи вони її? або всі хочуть добитись одного і того ж самого, тобто якогось контакту, і для цього треба робити кроки на зустріч
тобто, хотів сказати, що крім всяких рухів з боку дівчат, типу щось облизнути, і все інше, треба щоб були цікавими співрозмовниками, бо розмова, це теж метод зваблювання, але, утт дівчатам слово
  • 0

#102 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 03.03.2009 – 11:11

Перегляд дописуKatod (1.03.2009 12:14) писав:

всетаки ця тема створена для того, щоб розкрити секрети зваюлювання, покищо якщо і були згадані акі секрети, то овни якісь несекретні. і ще напевне тому що чоловіки завжди думають що то овни звабили дівчину
згадати тільки приклад з фільму Москва Сльозам Не Вірить, в першій половині фільму та дівчина яка знайомилась в курілці бібліотеки, казала, що розповідає якусь єрунду, а її слухають академіки, івірять, то хто кого зваблює? вона їх, чи вони її? або всі хочуть добитись одного і того ж самого, тобто якогось контакту, і для цього треба робити кроки на зустріч
тобто, хотів сказати, що крім всяких рухів з боку дівчат, типу щось облизнути, і все інше, треба щоб були цікавими співрозмовниками, бо розмова, це теж метод зваблювання, але, утт дівчатам слово

Так, деякі хлопці оцінюють дівчину в розмові, спілкуванні з нею. Тим самим видно її інтелектуальний рівень, манеру обговорення. Дійсно, це також один з методів зваблення. АЛЕ! Рідко хто з хлопців буде звертати увагу на інтелектуальний рівень дівчини, якщо йому потрібна тільки фізична близькість. Та й бояться вони таких дівчат. Бояться, що вона буде розумнішою за нього. Краще дурненьку, маленьку, далеку звабити, ніж мати потім проблеми з розумнішою. Єдине що рятує - це те, що якщо вже хлопець звертає увагу на спілкування, то він має більш серйозніші наміри щодо неї, і не тільки в плані сексу!
  • 0

#103 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.03.2009 – 11:45

Перегляд дописуБлискавиця (28.02.2009 18:07) писав:

І чоловіки і жінки зваблюють одне одного. Стереотипи ж беруться від того, що в нас поки що масові медіа під владою "олігархів", колишніх бандюків. Тому там здебільшого нам показують голі дупи та цицьки. Таким чином всі звикають до думки, що чоловікам цікавого показати нІчого :happytwo: .

ага, ящик винний, от нема кому правильні стереотипи насаджувати, такбимовитити ринок зваблювальних стереотипів надто  вузькогалузевий )
  • 0

#104 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 03.03.2009 – 12:07

Перегляд дописуМалюсінька (3.03.2009 11:11) писав:

Так, деякі хлопці оцінюють дівчину в розмові, спілкуванні з нею. Тим самим видно її інтелектуальний рівень, манеру обговорення. Дійсно, це також один з методів зваблення. АЛЕ! Рідко хто з хлопців буде звертати увагу на інтелектуальний рівень дівчини, якщо йому потрібна тільки фізична близькість. Та й бояться вони таких дівчат. Бояться, що вона буде розумнішою за нього. Краще дурненьку, маленьку, далеку звабити, ніж мати потім проблеми з розумнішою. Єдине що рятує - це те, що якщо вже хлопець звертає увагу на спілкування, то він має більш серйозніші наміри щодо неї, і не тільки в плані сексу!
Ну то не шаблон. Інтелектуальний рівень в багатьох випадках має визначний вплив. В мене б не було бажання робити це з маленькою дурненькою і далекою. Навіщо, коли можна з дорослою, розумною і близькою.

Повідомлення відредагував БоБриК: 03.03.2009 – 12:07

• 0

#105 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.03.2009 – 22:31

Перегляд дописуyushchenko (28.02.2009 01:49) писав:

Ситуація: бачу незнайому дівчину, вона мені подобається в сексуальному плані, дивлячись на її поведінку - я їй теж. Підходжу і кажу: "Привіт! Я тебе хочу." Вона червоніє, трохи метушиться і каже так страсно
і каже так страстно: " 800 доларів" :unsure:
Як ти не ррозумієш,що нецікаво тупо по тваринному трахатись. Жінці подобається зваблювати. Подобаєься,коли її зваблюють. Процес гри. Він збуджує. А так з першого погляду збуджуються тільки сексуально озабочєниє )))
  • 0

#106 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.03.2009 – 22:34

Перегляд дописуSensssorika (3.03.2009 22:31) писав:

Як ти не ррозумієш,що нецікаво тупо по тваринному трахатись. Жінці подобається зваблювати. Подобаєься,коли її зваблюють. Процес гри. Він збуджує. А так з першого погляду збуджуються тільки сексуально озабочєниє )))

тому послуги жиголо дорожчі)
  • 0

#107 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.03.2009 – 22:37

Перегляд дописуБлискавиця (28.02.2009 19:07) писав:

Це тобі дівчата здаються гарними і цікавими, бо маєш природній інтерес. Більшість дівчат мають такий же природній інтерес до хлопців. Жодна дівчина їм не буде здаватися такою цікавою, як хлопець :unsure:
ні фіга.... ходили з подругою у гейклуб(там і дівчата і хлопці нетрад. секс.орієнтації),так нам обом одна й та ж дівчина сподобалася. не могли поділити. Вирішили нехай вона вирішує)))

Перегляд дописуSergiy_K (3.03.2009 23:34) писав:

тому послуги жиголо дорожчі)
Звідки знаєш? )))
  • 0

#108 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.03.2009 – 23:16

Перегляд дописуSensssorika (3.03.2009 23:31) писав:

Нічого не платив.

Перегляд дописуSensssorika (3.03.2009 23:31) писав:

Не факт. І причому тут збудження ? Йдеться про сексуальне бажання, яке є перманентним, постійним.
  • 0

#109 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 23:19

Перегляд дописуSergiy_K (3.03.2009 11:45) писав:

ага, ящик винний, от нема кому правильні стереотипи насаджувати, такбимовитити ринок зваблювальних стереотипів надто  вузькогалузевий )
І це каже людина, яка зваблює форумлянок переважно зображеннями котів та тигрячих шкір))
  • 0

#110 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 23:19

Перегляд дописувеснянка (28.02.2009 11:58) писав:

Дівчина, яка вперше вас побачила і відповіла "і я тебе хочу" на ваші невитребенькуваті залицяння, пане Ющенко, не червонітиме, коли казатимете їй про ваші бажання. А якшо і червонітиме, то після зразу трісне вас по причинному місці..Ви не знаєте панянок, які червоніють ...
Не розумію. Чому вона мене має бити, якщо теж мене хоче?
  • 0

#111 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 23:20

Перегляд дописуSensssorika (3.03.2009 22:37) писав:

ні фіга.... ходили з подругою у гейклуб(там і дівчата і хлопці нетрад. секс.орієнтації),так нам обом одна й та ж дівчина сподобалася. не могли поділити. Вирішили нехай вона вирішує)))
У нетрадиційної орієнтації все нетрадиційне)), в тому числі і зваблення :unsure:
  • 0

#112 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 23:25

Перегляд дописуБлискавиця (28.02.2009 19:07) писав:

Угу, дуже цікава ситуація. Але люди не ходять щодня по вулиці з метою якнайшвидше опинитися разом у ліжку.
Ми щодня виходимо з дому "на люди" у своїх справах. Побачити когось цікавого для себе, можна у будь-який непідходящий момент (наприклад, вам терміново треба забігти по стипендію), і в голові у може бути аж ніяк не зближення з протилежною статтю тут і зараз.
Так само і "об*єкт", який ми собі вподобали, випадково побачивши на вулиці, може бути чимось заклопотаний, навіть якщо нам посміхається (а може то й не нам, а то лиш так здається?).
Підходити до людини і казати "я тебе хочу" саме в цей момент може бути зовсім недоречним.

Та й щоб когось захотіти, один раз побачити цю людину на вулиці або в кав*ярні - то дуже мало. А раптом у цієї людини такі тілесні вади чи вади поведінки, від яких вас нудитиме?

Тому й існує мистецтво зваби : перевірка можливості продовження зближення.
Я це все прекрасно розумію й не кажу підходити до дівчини, що виносить сміття чи спішить на роботу. Йдеться про дівчину, яка нічим не зайнята, і ясно дає знати поглядом та поведінкою, що хоче сексу зі мною.

Повідомлення відредагував yushchenko: 03.03.2009 – 23:27

• 0

#113 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.03.2009 – 23:27

Перегляд дописуyushchenko (4.03.2009 00:16) писав:

Нічого не платив.
Не факт. І причому тут збудження ? Йдеться про сексуальне бажання, яке є перманентним, постійним.
Сексуальному бажанню збудження необовязкове? Тобто просто побачив дівчину і захотів її трахнути. І без всякого збудження взяв і трахнув. ова! оргазм без збудження....йопт , а як це?
  • 0

#114 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 23:30

Перегляд дописуSensssorika (4.03.2009 00:27) писав:

Сексуальному бажанню збудження необовязкове?
Наприклад, я зараз хочу, але я не збуджений. Я надіюсь ти розумієш про що я?
  • 0

#115 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 23:36

Перегляд дописуyushchenko (3.03.2009 23:19) писав:

Не розумію. Чому вона мене має бити, якщо теж мене хоче?
Добре, тоді це не зваблювання, це злягання :unsure:
  • 0

#116 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.03.2009 – 23:40

Перегляд дописуyushchenko (4.03.2009 00:30) писав:

Наприклад, я зараз хочу, але я не збуджений. Я надіюсь ти розумієш про що я?
Не міняй ситауції. Я не поряд з тобою,і навіть якби- я б з тобою у сексуальний контакт не вступала б - не мого ти типу.
Дівчина. Ти сказав їй що хочеш її. Вона- тебе. Трах по-тваринному. Але ти НЕ збуджений. Процес збудження теж займає якийсь час. ну, навіть якшо це пару хвилин. Але ж час. так от чому ці пару хвилин не примітивно облизувати один одного, а трошки почекати з цим? Прелюдія перед сексом- чув про таке? це теж ніби гра, гра,яка збуджує обох партнерів,і вона якраз і "подразумєваєт" якшо не зваблення партнера,то його "раззадоріваніє" і необовязково мати при цьому фізичний контакт з партнером ))))
  • 0

#117 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 00:17

Перегляд дописуSensssorika (4.03.2009 00:40) писав:

Не міняй ситауції. Я не поряд з тобою,і навіть якби- я б з тобою у сексуальний контакт не вступала б - не мого ти типу.
Та я не тебе хочу. :unsure: Я ж образно. Ти також не мого типу :angry1:

Існує прелюдія, причому прелюдію я вважаю частиною статевого акту. Жінкам , наприклад, вона просто необхідна , деколи дуже навіть тривала. Але перед прелюдією треба звабити.
Отже, що маємо:
1. Зваблення.
2.Прелюдія.
3.Акт.
4.Пока!
  • 0

#118 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:22

Насправді отакий приклад зваблювання по типу "я тебе хочу" викриває дуже велику споконвічну проблему суспільства, як гендерна нерівність. Чомусь до сих пір соціум вважає елементарне жіноче бажання (лібідо) чимось постидним і неправильним. Тобто жінка не може просто хотіти, бо її назвуть одним нехорошим словом. І тут, напевно, не різниця в побудові психіки чи мозку. Скоріш за все це набута психологічна настановка, що нав*язана оточенням. Наскільки це правильно? Вам судити.
  • 0

#119 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:15

крім підарів в темі більше нема нічого цікавого. ніяких секретів, один пиздьож
Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.2.2.
  • 0

#120 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 04.03.2009 – 11:35

Флуд видалено. Бобрику, май совість.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1