Перейти до вмісту

Депозити

Повідомлень в темі: 64

#61 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 23.08.2010 – 10:16

Перегляд дописуВадя Ротор (23.08.2010 08:16) писав:

У ПриватБанку була розрекламована програма для VIP-клієнтів, там обіцяли, що якщо покладеш не менше 50 тисяч гривень, то, крім інших привабливостей, 20,5% річних. Через місяць я зайшов на ту ж веб-сторінку - вже 16,5% річних для VIP-депозитів. Ну люблять в Україні правила гри міняти по її ходу! :)
Я якраз на рік клав коли було 20% - хто поклав в того і залишились на рік такі відсотки.
А там для віп і не для віп однакові проценти, то сенс в тому віп :)
Упали відсотки бо почали видавати кредити, у всіх банків попадали відсотки ше більше за останній час.
  • 0

#62 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 24.08.2010 – 18:56

Перегляд дописуАвантюрист (23.08.2010 10:16) писав:

сенс в тому віп :)
Обслуговування в касах банку без черги, за віп-клієнтом закріплюється персональний менеджер банку, можна вільніше докладати і забирати гроші з рахунку/на рахунок.
  • 0

#63 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 24.08.2010 – 19:50

Перегляд дописуВадя Ротор (24.08.2010 19:56) писав:

Обслуговування в касах банку без черги, за віп-клієнтом закріплюється персональний менеджер банку, можна вільніше докладати і забирати гроші з рахунку/на рахунок.
Так і для звичайних без черги))))
Якшо на рік, то в любому випадку забирати не можна)
А докладати зараз можна навіть через банкомати...
  • 0

#64 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 15.06.2011 – 01:20

За весь час пробував класти тільки в укрсоц і приватбанк. Поки все знімав/докладав нормально. Проблем не було.
В приватбанку бажано класти на рік з накопиченням - так як для того, щоб знімати щомісяця, треба стояти в чергах. А черги там немаленькі в останній час. Впринципі можна оформити якусь депозитну карту і отримувати відсотки на неї - але вона здається платна і може бути комісія :rolleyes:
Укрсоц - народу там поменше - але і в останній час ставки стали дуже маленькими...
  • 0

#65 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:родючий центр України

Відправлено 15.06.2011 – 07:55

Якось кілька років тому клала гроші на депозит накопичувальний строком на 1 рік у Приватбанку з можливістю щомісячного поповнення. Все влаштовувало. За рік таки насбирала потрібну мені суму. Продовжила умови сберігання. А в мене будівництво затіяне було. Через 3 роки мого постійного вірного клієнства, нажаль прийшла світова криза. Хочу забрати свої кровні гроші, я їх тримала на оздоблення, а мені кажуть "неможливо. Криза, грошей не віддамо"...
Через 4 місяці поневірянь та скандалів я таки вирвала свої гроші. Ледве не сказилась, сума була чикругленька, аби подарувати Привату.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних