Перейти до вмісту

Депозити

Повідомлень в темі: 64

#41 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 18.09.2008 – 09:54

Гривня зараз сильно падає. Це із-за ситуації з боку Росії. Фондовий ринок закритий, інвестори вивели більше 35 млрд. дол., ще 45 млрд. Центробанк влив в банки. Зараз дуже неприємні дні і ніхто толком незнає куди це все іде, ситуація для України та Росії найгірша з 98 року. Далі побачимо. Поки гривня падатиме далі.
  • 0

#42 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 18.09.2008 – 10:00

Перегляд дописуMaryan (18.09.2008 10:54) писав:

Гривня зараз сильно падає. Це із-за ситуації з боку Росії. Фондовий ринок закритий, інвестори вивели більше 35 млрд. дол., ще 45 млрд. Центробанк влив в банки. Зараз дуже неприємні дні і ніхто толком незнає куди це все іде, ситуація для України та Росії найгірша з 98 року. Далі побачимо. Поки гривня падатиме далі.
Росія тут нідочого, ще влітку аналітики говорили про падіння гривні в осені, воно й так сталось, крім того нова політична криза не додає нам інвестиціної привабливості.
  • 0

#43 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 18.09.2008 – 11:26

Перегляд дописуMarcos (18.09.2008 11:00) писав:

Росія тут нідочого, ще влітку аналітики говорили про падіння гривні в осені, воно й так сталось, крім того нова політична криза не додає нам інвестиціної привабливості.

Я сам один з тих аналітиків. Гривня мала падати, але не так різко. Зараз із-за ситуації в Росії, таку ситуацію ніхто не очікував.

Повідомлення відредагував Maryan: 18.09.2008 – 11:26

• 0

#44 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 18.09.2008 – 11:40

Перегляд дописуMaryan (18.09.2008 12:26) писав:

Я сам один з тих аналітиків. Гривня мала падати, але не так різко. Зараз із-за ситуації в Росії, таку ситуацію ніхто не очікував.
яким чином обвал фондового ринку в Росії вплинув на попит/пропозицію долара в Україні ?
  • 0

#45 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 18.09.2008 – 11:45

Перегляд дописуMarcos (18.09.2008 12:40) писав:

яким чином обвал фондового ринку в Росії вплинув на попит/пропозицію долара в Україні ?

Я ще згадав про вивід капіталу з Росії, 35 млрд. дол. включали в більшості облігації та грошовий ринок в цілому. Ця хвиля поширилась і на Україну.
  • 0

#46 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 04.02.2010 – 22:10

Перегляд дописуФруктик (2.02.2008 12:35) писав:

Мабуть в багатьох виникало питання: куди краще і з вигідними умовами покласти гроші на депозит. От і в мене виникло кілька питань:
1.Вибір надійного та стабільного банку. (Ваші поради та пропозиції).
В УкрСоц, Приват, Аваль...
  • 0

#47 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Місто:Соломонові острови

Відправлено 04.02.2010 – 22:34

Хрещатик. Дельта банк.
  • 0

#48 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 06.02.2010 – 11:46

Перегляд дописуАвантюрист (4.02.2010 22:10) писав:

В УкрСоц, Приват, Аваль...

Приват банкрут. Він збитковий, але декларує величезний прибуток, крім того рефінансування з НБУ в нього вже на більше ніж 8 млрд. грн., тобто більше ніж у Надри.

Аваль добрий банк, чесно визнає збитки, вкладає додатквий капітал, боргів перед НБУ немає.

Укрсоц - середня стабільність, кожного місяця списує на збитки рівно на суму доходу, тобто приховує збитки, богів пере НБУ немає.

Детьта - низька стабільність. Із збитками поводить так само як Укрсоц.

Хрещатик - надійний банк.

Найнадійніші Індексбанк, Ерсте Банк, Донгорбанк, Піреус Банк, Універсал Банк.
  • 0

#49 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 06.02.2010 – 15:15

Перегляд дописуMaryan (6.02.2010 11:46) писав:

Найнадійніші Індексбанк, Ерсте Банк, Донгорбанк, Піреус Банк, Універсал Банк.
Вау. Та шо ви кажете, я в своэму мысты такого і не знайду,а Ви кажете надійні.
Не то шо банкоматів, а й самих банків(!)
Такі банки з такими назвами кожного дня відкриваються-закриваються.
  • 0

#50 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 06.02.2010 – 15:39

Перегляд дописуАвантюрист (6.02.2010 15:15) писав:

Вау. Та шо ви кажете, я в своэму мысты такого і не знайду,а Ви кажете надійні.
Не то шо банкоматів, а й самих банків(!)
Такі банки з такими назвами кожного дня відкриваються-закриваються.

Вау, які аргументи. Їхні розміри і є причиною їхньої надійності. Розміри та фінансовий стан їх материнських структур дозволяють без проблем підтримати ці маленькі українські банки. Самі ці банки і є чемпіонами в Україні по притоку депозитів минулого року. Пошукайте в місті, думаю знайдете. Якщо ні, то ще непоганими є Форум, Райфайзен, Кредобанк.
  • 0

#51 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 06.02.2010 – 16:48

Перегляд дописуФруктик (2.02.2008 12:35) писав:

Мабуть в багатьох виникало питання: куди краще і з вигідними умовами покласти гроші на депозит. От і в мене виникло кілька питань:
1.Вибір надійного та стабільного банку. (Ваші поради та пропозиції).
2.Вибір депозитної програми. (Бажано розтлумачення найоптимальніших програм).
3.Візьму до уваги всі Ваші поради! Дякую.
1. Банк "Форум". Власність другого за величиною банку ФРН Commerzbank AG.
2. "Вільний Рух". Високий відсоток. Можливість зняття коштів у будь-який момент без втрати нарахованих відсотків.
  • 0

#52 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.02.2010 – 17:06

Перегляд дописуMaryan (6.02.2010 15:39) писав:

Вау, які аргументи. Їхні розміри і є причиною їхньої надійності. Розміри та фінансовий стан їх материнських структур дозволяють без проблем підтримати ці маленькі українські банки. Самі ці банки і є чемпіонами в Україні по притоку депозитів минулого року. Пошукайте в місті, думаю знайдете. Якщо ні, то ще непоганими є Форум, Райфайзен, Кредобанк.
Усі із закордонним капіталом файні більш-менш - напевно десь поряд і VABank...
  • 0

#53 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 06.02.2010 – 17:39

Бавлюся депозитами понад десять років. Все робиться просто на відчутті. Все що говорять аналітики це буйда. Все вівдносно і рішення приймається в даний конкретний момент. Два роки назад теща вмрішила також побавитися в рантьє. Я дав пораду нести в Хрещатик тоді там була практично найвища ставка 15.3. не послухала поклала 25 тисяч гривень у банк Суркіса БІГ Енергія. На сьогодні жодної надії на повернення вкладу хоча банк ще сяк так животіє. Надії на виздоровлення практично нема. Я тримаю гроші в шести банках. Ледвезіс кочив з укрпромбанку. В квітні закінчується депозит в кредитпромбанку. Буду зіскакувати бо на даний момент жодних ознак виздоровлення нема. Ще живий але помалу стигне. В правексі закінчується в березні напевно продовжу хоча відсотки не занадто високі. І в цьому році залишиться спостерігати за подіями. Десь у вересні чекає похід в Київську Русь. Але це вже друга історія.
  • 0

#54 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 06.02.2010 – 20:12

Перегляд дописуzav (6.02.2010 17:06) писав:

Усі із закордонним капіталом файні більш-менш - напевно десь поряд і VABank...

Теж у жодному разі. Доларові облігації VAB торгуються під 300%, в банку приватні інвестори фіз. особи, від VAB треба тікати.

Перегляд дописуKljakers (6.02.2010 17:39) писав:

Бавлюся депозитами понад десять років. Все робиться просто на відчутті. Все що говорять аналітики це буйда.

Казати, що аналітики глупі і вибрати всі можливі найгірші банки. Ваше відчуття - це бажання найбільших відсотків, будьте обережніші.
  • 0

#55 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 06.02.2010 – 21:16

Перегляд дописуMaryan (6.02.2010 20:12) писав:

Теж у жодному разі. Доларові облігації VAB торгуються під 300%, в банку приватні інвестори фіз. особи, від VAB треба тікати.

Казати, що аналітики глупі і вибрати всі можливі найгірші банки. Ваше відчуття - це бажання найбільших відсотків, будьте обережніші.
. Я починав 45 відсотків в ЗахідноУкраїнському банку тепер Кредобнк. І таке було. Коли я це розповідаю теперішнім ним банкірам вони дивляться на мене ніби в дядька не всі вдома.Потім коли стало 24 відчував що ніби ограбили. А коли два роки назад відсотки впали до непристойних 12-14 я всі депозити позабивав на максимальні терміни в 2 роки і прогорів.Як вам сказат Тепер знову забиваю на 2 роки тільки під 23-25 відсотків. Якби я реально не дивився за тим що відбувається я б пішов у кредитні спілки на відсотків 35.Просто є якась кількість грошей яка за цей період вже 2 раз вибирається номінально. Ясно що з врахуванням інфляціїце не зовсім так. Я стараюся не нарощувати депозитний портфель але і до наявних грошей в грі тепер вже відношуся відсторонено.Звичайно що втратити їх особливо приємно б не було але..Тепер відсотки з банку роблять життя більш менш стабільним. Ясно що забезпечити безпеку своїх капіталів на всі 100 майже не реально.
  • 0

#56 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 07.02.2010 – 12:23

Перегляд дописуKljakers (6.02.2010 21:16) писав:

. Я починав 45 відсотків в ЗахідноУкраїнському банку тепер Кредобнк. І таке було. Коли я це розповідаю теперішнім ним банкірам вони дивляться на мене ніби в дядька не всі вдома.Потім коли стало 24 відчував що ніби ограбили.

Був тайкий період, в лютому 2009 ставки по котрим банки позичали одне-одному були в сереньому на рівні 60% річних, це в пік відтоку депозитів і поганих настроїв населення. В нас в країні сформовано дещо невірне уявлення про депозити як інструменти принесення прибутку. Якщо ставка по депозиту більша від інфляції, то напевно вас може чекати халепа. До-речі в розвинутих країнах частка строкових депозитів фіз. осбі у банках значно менеше ніж поточних коштів фіз. осіб, в Україні навпаки. Старайтесь класти на коротші строки, бажано в банки з іноземним капіталом, обов'язково перечитайте по нету як себе почуває материнський банк, можна ще подивитись квартальну звітність їхнього українського банку на сайті НБУ.
  • 0

#57 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 07.02.2010 – 14:00

в соваєцькі часи поточний рахунок давав 3 відсотки річних
  • 0

#58 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 09.02.2010 – 15:26

Перегляд дописуMaryan (6.02.2010 15:39) писав:

Їхні розміри і є причиною їхньої надійності.
Рухнути може будь-який.
Але там, де найбільші відсотки - в більшості випадків найбільш ризиковані.
Депозит то віддадуть, але будуть затримки і т.д., як з Надрою, Укрпромом, Родоводом наприклад.
  • 0

#59 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 15:42

Перегляд дописуMaryan (6.02.2010 11:46) писав:

Ага, побачив рекламку - 24% річних. Все з ним ясно) Надійний)
  • 0

#60 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 23.08.2010 – 07:16

У ПриватБанку була розрекламована програма для VIP-клієнтів, там обіцяли, що якщо покладеш не менше 50 тисяч гривень, то, крім інших привабливостей, 20,5% річних. Через місяць я зайшов на ту ж веб-сторінку - вже 16,5% річних для VIP-депозитів. Ну люблять в Україні правила гри міняти по її ходу! :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних