Перейти до вмісту

"Секрет" ("The Secret")

Повідомлень в темі: 36

#21 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.03.2008 – 23:03

Не дарма є вікова мудрість " Будь обережний з мріями " На власному досвіді переконалась, що дуже бажане , таки збувається .

Повідомлення відредагував Dana: 26.03.2008 – 23:04

• 0

#22 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:планети КВН

Відправлено 26.03.2008 – 23:54

Думка матеріальна, і то є факт!
І знаєте. Ось читаєш на форумі. Про релігію, про Бога, про атеїстів. Але ж і атеїсти вірять, тобто вірять, що Бога не існує))) Тобто всі у щось вірять. І то, мабуть, не важливо у що ти віриш, а важливо те ЯК ти в це віриш. Чи ти готовий сприймати свою віру, або ж ти просто маскуєшся під якісь стандарти. Скажу, що віра, то є засіб самореалізації, а те на скільки ти себе зможеш реалізувати, напряму залежить від того на скільки сильною є твоя віра. Якщо ти забуваєш про свою віру при першій же першкоді, яку не зміг подолати, то це не віра, це створення ілюзії. Ото така моя думка.
А тепер щодо "Секрету". Я знайшов свою віру вже давно, а саме завдяки цьому фільму я її ще більше укріпив))) Не визнаю фрази людей, які, подивившись цей фільм, кажуть:"От я хочу Мерседес SL500. Чому я його ще не маю, хоча вже до-о-о-овго його собі хочу". Я пропоную їм вірити в те, що вони хочуть, на що чую відповідь:"А я не вірю, що таке можливо. Це неправда." І що тут казати? Кароче, мені "Секрет" підійшов, я вірю, в мене виходить))) Вирішуте, у нас же демократія, своьода віросповідання)))
З.І. Ще така мисля. От буває, що ти вагаєшся у своїй вірі, але то нормально. Головне - не втратити її взагалі. Не відкинути, як непотріб.

• 0

#23 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 27.03.2008 – 01:35

Перегляд дописуAlvi (26.03.2008 22:17) писав:

Мені наприклад фільм цей дуже сподобався. Звичайно можна думати так, ніби він для фанатиків якихось, або, як було сказано, чергова ідея як заробити гроші чи щось в цьому дусі. Але, хто зна, може саме ці думки і допоможуть багатьом настроїтися на мажорну тональність. По собі знаю, важко держатися у тонусі, думати про хороше, а як часто буває, що негативні думки просто завалюють з головою, і таке враження, шо ніхто тобі вже не допоможе. А насправді можливо вийти з будь-якої ситуації. І одна з умов - це повірити у щасливий кінець, повірити у себе, можливо ти не сам це зробиш, можливо тобі хтось допоможе, але це неодмінно станеться.. :rolleyes:

Скинь будь ласка лінк на торент! ;) надіюсь якість нормальна
Тримай. Там правда треба зарегіритись, але то ж не проблема :)
http://torrents.net....ic.php?t=130113
  • 0

#24 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 01:44

Перегляд дописуЛєна ДАД (27.03.2008 01:35) писав:

Тримай. Там правда треба зарегіритись, але то ж не проблема ;)
ха-ха, якраз проблема для нових користувачів :rolleyes: тут ще є.
  • 0

#25 4up

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 03:03

Фільм бачив ще рік тому однак він дось в мене у памяті сидить рука не підіймається його стерти.....мені дуже сподобався.... багато що для себе в ньому можна взяти... в будь якому випадку надає людям впевненості у собі.......

Ах....ще...... приміточка......

Цитата

"От я хочу Мерседес SL500. Чому я його ще не маю, хоча вже до-о-о-овго його собі хочу"
ну так і буде хотіти вічно ..... треба знати шо він буде ане хотіти.....))))) ну всьо я заКінчив :rolleyes:
  • 0

#26 Alvi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 27.03.2008 – 15:50

Тримай. Там правда треба зарегіритись, але то ж не проблема :rolleyes:
"Реєстрацію нових користувачів тимчасово відключено")) Але все-одно дякую! Може пізніше зареєструюся.
  • 0

#27 ProViD

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 27.03.2008 – 15:53

ДУРЕНЬ ДУМКОЮ БАГАТІЄ.
  • 0

#28 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 17:56

Перегляд дописуEvol (27.03.2008 01:44) писав:

ха-ха, якраз проблема для нових користувачів :rolleyes: тут ще є.
Видає таке
Ошибка: Страница, которую вы пытаетесь посмотреть, доступна только зарегистрированым.
А що за сайт? Фільми?
  • 0

#29 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 27.03.2008 – 18:07

Як на мене, нічого нового,чого б раніше не бачила.Да,дійсно,фільм дещо захоплює,якимсь піднесенням,
але почуваєш себе,наче тебе хотять навернути в якусь віру.Фільм дивилась ще прошлий рік,моя начальниця,
дала переглянути,вона дистрибьютор фірми "Neways",там цей фільм як посібник для навчання.
  • 0

#30 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 18:39

Перегляд дописуЛєна ДАД (27.03.2008 17:56) писав:

Видає таке
Ошибка: Страница, которую вы пытаетесь посмотреть, доступна только зарегистрированым.
А що за сайт? Фільми?
:rolleyes: :D

Тримай. Там правда треба зарегіритись, але то ж не проблема :wub:

трекер ресурсу 0day.kiev.ua. фільми, музика, ігри. як завжди на трекерах ;)
  • 0

#31 Едм

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:-

Відправлено 27.03.2008 – 19:06

Давайте відверто себе запитаємо - чи задовольняє нас власне життя? Якщо ні, то ця, місцями сумбурна, цукеркова кіно стрічка привід замислитись. В чому же секрет?! Тисячі років людству відомо: "хто володіє думкою той володіє світом".

З цього випливає запитання - чи маємо поняття про навички правильного розвитку думки, чи володіємо елементарнішими правилами логіки?

Історія культури знає достатньо просвічених людей що залишили після себе безціний матеріал, ключі та схеми кращого життя: Олена Реріх, "Вчення живої етики"; Свамі Шівананда, "Йога та сила думки"; Стівен Кові, "Сім навичок високоефективних людей" і т.д.

Отож, як сказав один гуру Мірзакарим Норбеков: "Всі системи добрі, якщо ними як слід займатись".
  • 0

#32 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 07.04.2008 – 20:11

А я скептично до цього фільму поставилася. Якось занадто просто все! Як у казочці... Але свої думки все ж трохи підредагувала на всяк випадок. Менше темних фарб тепер. :happy1:
  • 0

#33 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 17.04.2008 – 00:45

Можу викласти у доступніше місце. :angry12:

Зображення

або

Зображення
  • 0

#34 4up

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 20.04.2008 – 09:59

Подарунок від товрців секрету "The Secret to You"
  • 0

#35 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 29.07.2009 – 12:07

Не можу сказати, що цей фільм відкриває аж якийсь такий секрет, про який - шшш! - ніхто ніколи не знав і не чув. Та в популярній літературі про це постійно говориться, може, трохи іншими словами. Коли я збиралася дивитися цей фільм, мені різне говорили: "Цей фільм змінює свідомість", "Цей фільм розставляє все на свої місця"... А на мене він особливого враження не справив. То давно відомий факт, що негативно налаштовані люди не можуть щасливо жити і притягують неприємності.
  • 0

#36 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 29.07.2009 – 14:52

Позитивно налаштовані люди легше переносять життєві негаразди і йдуть далі, то дійсно факT. А негативно налаштовані відштовхують від себе інших людей. В тому ніякого секрету нема!!! ВСІМ ВИЩЕ НОСА!
  • 0

#37 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 31.07.2009 – 07:35

Шо сказати, фільм призначений для дурнів. Просто взяли загальновідомі істини і перекрутили їх.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua