Перейти до вмісту

Доктор Хаус, серіал

Повідомлень в темі: 513

#241 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 15:53

Перегляд дописуЗимова Дівчина (20.03.2009 11:26) писав:

от щоразу зайду на Теревені і думаю „тре ж глянути від чого так всі фанатіють", а потім забуваю. мабуть варто забити на це діло))))

Мене авка зобовязує шось ляпнути в ваш бік на рахунок Хауза :ggggg:
А якшо чесно- фанатіти ні від чого не можна, фанатизм- це нездорова хня.
А Хауз - розвага, не більше
Але кошерна розвага, повірте на слові
  • 0

#242 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 20.03.2009 – 16:05

Перегляд дописуЗимова Дівчина (20.03.2009 15:28) писав:

я невважаю. я бачу. і мене це дивує.
мабуть таки надто доросла, щоб розуміти смисл перегляду сериалів.

наведені мною приклади дійсно радують, бо кумеді та добрі. головне можна не дивитись всі серії. а так… як маленькі фільми
а той кого радують смерть та кров…
хліба та видовищ?

А як не дивилася то звідки інформація про кров, смерть і так далі?:ggggg:

ПС. Кров - зараз вона прихована від твого погляду тільки шкірою, м"язами, судинами і т.д. Хіба не гидко?;) а люди (дорівнює скупчення крові, лімфи, сполучної рідини і нечистот) нас часто радують хіба не дивно? Тому думаю, що трошки крові, то не так вже й страшно:cool1:

ППС. Знаю, що далеко пішла від теми, але я скоро їду, дайте вже наговоритися:cool1:
  • 0

#243 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.03.2009 – 16:45

Перегляд дописуNomad (20.03.2009 15:53) писав:

Мене авка зобовязує шось ляпнути в ваш бік на рахунок Хауза :ggggg:
а що у вас таке особливе на авці? невже якийсь клоун з того серіалу?

Перегляд дописуЛасочка:) (20.03.2009 16:05) писав:

А як не дивилася то звідки інформація про кров, смерть і так далі?;)
ПС. Кров - зараз вона прихована від твого погляду тільки шкірою, м"язами, судинами і т.д. Хіба не гидко?:cool1: а люди (дорівнює скупчення крові, лімфи, сполучної рідини і нечистот) нас часто радують хіба не дивно? Тому думаю, що трошки крові, то не так вже й страшно:cool1:
інформації вистачило в гімназії та універі.
а мені ще й в повсякденному житті.
прихована і добре. якщо вона раптом виходить зі сховку — це вже проблема.
  • 0

#244 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 16:53

Перегляд дописуЗимова Дівчина (20.03.2009 16:45) писав:

а що у вас таке особливе на авці? невже якийсь клоун з того серіалу?

Скажу вам шо то сам Хауз, і тепер він за вами стежить:
Зображення
  • 0

#245 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 20.03.2009 – 16:53

Перегляд дописуЗимова Дівчина (20.03.2009 16:45) писав:

прихована і добре. якщо вона раптом виходить зі сховку — це вже проблема.

Ти точно жіночої статі?о_О
  • 0

#246 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 20.03.2009 – 16:59

Перегляд дописуЗимова Дівчина (20.03.2009 15:28) писав:

наведені мною приклади дійсно радують, бо кумеді та добрі. головне можна не дивитись всі серії. а так… як маленькі фільми
а той кого радують смерть та кров…
хліба та видовищ?
в мене в житті вистачає видовищ. телевізор з його серіалами та рекламою відійшов в минуле вже багато років тому.
???
якшо не дивилась, не можна критикувати, чи робити вигляд, шо критикуєш...
Доречі, Хаус, якраз також такий серіал, в якому кожна серія, як маленький фільм..не обов"язково знати всю сюжетну лінію...
і серіал, то не видовище з корв"ю..і т.д., а просто маленька розвага, якомусь подобається, а вам-ні( хоча ви його й не бачили, де сенс?)
  • 0

#247 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 17:06

Люди, не пешіть шо Хауз фігня, принанні в цій темі- убер-команда під керівництвом Ласочки взнає де ви живете і зроблять вам мрт або і ше шось страшніше
  • 0

#248 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 17:25

Перегляд дописуNomad (20.03.2009 16:53) писав:

Скажу вам шо то сам Хауз, і тепер він за вами стежить:
ґґґґ

Перегляд дописуЛасочка:) (20.03.2009 16:53) писав:

Ти точно жіночої статі?о_О
а ви яку саме кров мали на увазі?)))
я про травми. мене синці та порізи не радують))

Перегляд дописуCarrion (20.03.2009 16:59) писав:

???
якшо не дивилась, не можна критикувати, чи робити вигляд, шо критикуєш...
Доречі, Хаус, якраз також такий серіал, в якому кожна серія, як маленький фільм..не обов"язково знати всю сюжетну лінію...
і серіал, то не видовище з корв"ю..і т.д., а просто маленька розвага, якомусь подобається, а вам-ні( хоча ви його й не бачили, де сенс?)
ццццццццццццц я не критикую, я намагаюсь зрозуміти причину повального захоплнення, якого не було в країні з часів сантибарбари та рабиніізаури)))
п.с. та яким би воно класним не було, не люблю медичну тематику в фільмах)) воно на людей надто впливає, потім кожен себе мало не хірургом вважає.

Перегляд дописуNomad (20.03.2009 17:06) писав:

Люди, не пешіть шо Хауз фігня, принанні в цій темі- убер-команда під керівництвом Ласочки взнає де ви живете і зроблять вам мрт або і ше шось страшніше
а що таке „мрт“ О_о ?
попереджую, в хаті ремонт, всякого інструменту повно — відбиватимусь! )))
  • 0

#249 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 17:30

Перегляд дописуЗимова Дівчина (20.03.2009 17:25) писав:

а що таке „мрт" О_о ?
попереджую, в хаті ремонт, всякого інструменту повно — відбиватимусь! )))

МРТ- магнито-резонансна томографія, тіпа крутий рентген, так шо відложіть дрельку в сторонку- убер-команда вам ше і послугу зробить, і найкращі фотки подарує, гг
  • 0

#250 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 23.03.2009 – 19:03

Так, Хауз - це дійсно круто.
Я взагалі не люблю серіалів. Просто терпіти не можу. Хауза качала не для себе, але не було чого робити, то подивилась одну серію. Вирішила, що фігня, але чомусь знову ж таки від нічого робити подивилась другу.
А потім уже не змогла подивитися.
А тепер сиджу без Хауза, бо подивилась все що було і така жаба давить, що нема більше. ((((
Це дійсно як наркотик.
  • 0

#251 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.03.2009 – 23:25

Не думаю, що серіал сподобається людині, якій робили операцію, або яка мала хоч раз серйозні проблеми зі здоров*ям.
Таких "хаузів" у нас в поліклініках та лікарнях повно-повнісінько. І кожен думає, що геніальний. А от натрапити на людяного співчутливого лікаря доволі складно.

Я подивилася кілька серій вибірково. Бували цікаві моменти, але інтерес у мене пропав, коли я дізналася подробиці сюжету.
По перше, незвичайні хвороби. Я не люблю дивитися речі, яких я не можу перевірити на достовірність, а Хауз сипле термінами, як просом з мішка. Який інтерес дивитися на безглузді дії лікарів, які не мають ніякого сенсу?
До прикладу, в американських фільмах при порятунках потопельників, ви ніколи не побачите, що спочатку треба витиснути воду з легенів, і що для цього людину кладуть обличчям вниз. У фільмах порятунок завжди починається вже з процесу дихання "рот в рот")). Так само і з рештою фільмів на медичну тематику. Отримати якусь корисну інфу про медицину там практично неможливо.
По-друге, наркоманія доктора. Взагалі не уявляю, чи може бути щось страшніше для пацієнтів, ніж банально психічно хворий лікар, який несе всіляку маячню.
По-третє, зневажливе ставлення до людських страждань, більшість лікарів - циніки, і в житті це далеко не радує.
І нарешті по-четверте, явне відчуття кризи сценарійного жанру вже десь посередині серіалу.
Щодо психологічних трюків, то вони чисто "кіношні". Те, що вклали у вуста Хауза сценарісти, в житті у більшості випадків не співпало б із дійсними проблемами людини.

До речі, є дуже смішні комікси про доктора Хауза, рекомендую :)
  • 0

#252 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 01:12

Перегляд дописуБлискавиця (23.03.2009 23:25) писав:

Не думаю, що серіал сподобається людині, якій робили операцію, або яка мала хоч раз серйозні проблеми зі здоров*ям.
Таких "хаузів" у нас в поліклініках та лікарнях повно-повнісінько. І кожен думає, що геніальний. А от натрапити на людяного співчутливого лікаря доволі складно.

Я подивилася кілька серій вибірково. Бували цікаві моменти, але інтерес у мене пропав, коли я дізналася подробиці сюжету.
По перше, незвичайні хвороби. Я не люблю дивитися речі, яких я не можу перевірити на достовірність, а Хауз сипле термінами, як просом з мішка. Який інтерес дивитися на безглузді дії лікарів, які не мають ніякого сенсу?
До прикладу, в американських фільмах при порятунках потопельників, ви ніколи не побачите, що спочатку треба витиснути воду з легенів, і що для цього людину кладуть обличчям вниз. У фільмах порятунок завжди починається вже з процесу дихання "рот в рот")). Так само і з рештою фільмів на медичну тематику. Отримати якусь корисну інфу про медицину там практично неможливо.
По-друге, наркоманія доктора. Взагалі не уявляю, чи може бути щось страшніше для пацієнтів, ніж банально психічно хворий лікар, який несе всіляку маячню.
По-третє, зневажливе ставлення до людських страждань, більшість лікарів - циніки, і в житті це далеко не радує.
І нарешті по-четверте, явне відчуття кризи сценарійного жанру вже десь посередині серіалу.
Щодо психологічних трюків, то вони чисто "кіношні". Те, що вклали у вуста Хауза сценарісти, в житті у більшості випадків не співпало б із дійсними проблемами людини.

Господи, та навіщо ж так серйозно?!!!
Особисто я, та й думаю, більшість глядаів цього серіалу дивиться його не за медичними консультаціями, а для розваги. Мені, знаєте, ніколи і в голову не приходило після перегляду чергової серії бігти перевіряти достовірність кіношних болячок та їх лікування.
Коли я дивлюсь кіно про ментів чи копів - наше чи американське (ну я не дивлюся але припустімо), я не репетую, що все не так і що насправді мінти казли, а просто насолоджуюсь процесом перегляду кіно.
На те воно й кіно, щоб розслабитись і отримати задоволення.
А для корисної інформації є підручники, довідники і документальні фільми. Дивіться на здоров.я.

І ще одне, мене дивують люди, які заходять в цю тему і за всяку ціну намагаються переконати інших дописувачів, що цей серіал повна, пробачте, кака. Вам же його ніхто не нав.язує. То й ви не нав.язуйте свою думку так категорично. Тим паче, що я ДУЖЖЖЖЕ сумніваюсь, що можна людині, яка підсіла на цей серіал довести, що він поганий і переконати його не дивитися й не тащитися від нього.
Люди, не псуйте собі нервів дарма.
Краще посміхніться й подивіться ще одну серію Доктора хауза. або чогось іншого.
або повишивайте хрестиком))

З.І. Пробачте за "многословность"(

Повідомлення відредагував Dovgapanchoha: 24.03.2009 – 01:13

• 0

#253 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 26.03.2009 – 00:53

...Так само і з рештою фільмів на медичну тематику. Отримати якусь корисну інфу про медицину там практично неможливо.
Це художній серіал, а не документальний, в вікіпедії в списку епізодів зазначаюцця з лінками оті хвороби :) Медичні загадки і рідкісні хвороби є фішкою серіалу, якби там були болячки "ковтни аспірину", то це був би серіал для тупих домогосподарок і ніякі, як хтось писав, "діалоги" цього не виправили б. Рідкісність випадків є ніби виправданням Хаусу за його неетичні методи, мовляв інакше пацієнти загнуцця. Подобаєцця чи ні - справа особиста, мені такі нацистські методи діагностики теж не до вподоби, якщо по 5 раз на день робити біопсію, то здоров"я після виписки мабуть буде вже не те ;) Головне що виглядає круто як вони спрацьовують.

До прикладу, в американських фільмах при порятунках потопельників, ви ніколи не побачите, що спочатку треба витиснути воду з легенів, і що для цього людину кладуть обличчям вниз. У фільмах порятунок завжди починається вже з процесу дихання "рот в рот")).
Мало ти фільмів бачила)

Хаус - віртуальний персонаж до чого тут кіношність-некіношність, те що подібні "сволочні" тіпи є в реалі - факт, просто не отримують змоги розвернутись, це ж тіпа і є основна лінія серіалу "хаус - його оточення" і в міру сил сценаристів притягуєцця "чому це можливо". Про страшніше це ти загнула, страшніше може "цього в морг" :( якби уважно дивилась, то помітила б що хаус всього пару раз спілкуєцця з пацієнтами, ближче до кінця серії, особисті огляди - ненавидить

ти бачила пару серій і робиш висновки про якусь "кризу" всього серіалу? круто :dontknow:
взагалі такі особо ценниє мнєнія можна використати як "козу" для слабообґрунтованої критики будь-якого екранного видовища:
1. я не доганяю (твої проблеми)
2. це нереально (для мене)
3. персонажі козли (а я вся такая красівая)
4. нудно (то чого дивитись?)

баян
  • 0

#254 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 11:00

Ви можете знов закидати мене помідорами, але таки фігня.
Таки пересилила себе, та і часу зараз вдосталь, подивилась.
НУДОТИНА. Був колись серіал „Швидка допомога“ чи як його, ну той в якому Клуні став звєздой супєр-пупєр. То Хауз ще примітивніше і нудніше.

Перегляд дописуDovgapanchoha (24.03.2009 01:12) писав:

І ще одне, мене дивують люди, які заходять в цю тему і за всяку ціну намагаються переконати інших дописувачів, що цей серіал повна, пробачте, кака. Вам же його ніхто не нав.язує. То й ви не нав.язуйте свою думку так категорично. Тим паче, що я ДУЖЖЖЖЕ сумніваюсь, що можна людині, яка підсіла на цей серіал довести, що він поганий і переконати його не дивитися й не тащитися від нього.
Люди, не псуйте собі нервів дарма.
А вас не дивують люди, які заходять в інші теми з протилежною думкою до більшості дописувачів? А вас взагалі не дивує, що тут висловлюють свої думки, а не свої позитивні думки? А вас не дивує, що людям може подобатись і НЕ подобатись?
І до речі нав’язують, ще й як.
А недолюблювачі серіалу заходять висловити думку, а не переконати фанатів чи попсувати нерви))). Фанатизм — хвороба, невиліковна.
  • 0

#255 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 11:03

Перегляд дописуЗимова Дівчина (26.03.2009 11:00) писав:

Був колись серіал „Швидка допомога" чи як його, ну той в якому Клуні став звєздой супєр-пупєр. То Хауз ще примітивніше і нудніше.

Аххх, після цього порівняння в мене опустилися руки...Всьо, я внє ігри, Клуні мене добив :dontknow:

Повідомлення відредагував Nomad: 26.03.2009 – 11:06

• 0

#256 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 14:01

Перегляд дописуЗимова Дівчина (26.03.2009 12:00) писав:

НУДОТИНА.
Кожному своє.
От скажу по сєкрєту, шо для мене порнуха – це нудотіна…
Не знаю, мені цей серіал подобається, пофігізм Хауса до хворих вражає)) Специфічна манера лікування хворих, керівництва власними підданними, просто це якось нестандартно, а я нестандартне люблю.
  • 0

#257 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 14:23

Перегляд дописуЗимова Дівчина (26.03.2009 11:00) писав:

таки фігня.
НУДОТИНА. ....

недолюблювачі серіалу заходять висловити думку, а не переконати фанатів чи попсувати нерви))). Фанатизм — хвороба, невиліковна.

ніколи не розумів навіщо встрявати в срачі з особисто нудотних тем  :dontknow:

до музики фільмів і тепе ставлення завжди на рівні подо-не подо, тобто щось чіпляє людину, а когось іншого - нічого, а те що всі серіали тупуваті то так, є недоліки, хто думає - бачить, інша справа до свого "не подо" штучно  прив"язувати якісь раціоналізації, бо тим хто "подо" це ніяк не перекреслює того що вони вважають достоїнствами сабжу, а ярлик "фанатик" чіпляти направо-наліво - невеликого розуму справа  :(
  • 0

#258 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 14:25

Перегляд дописуPit (26.03.2009 14:01) писав:

Кожному своє.
От скажу по сєкрєту, шо для мене порнуха – це нудотіна…
Не знаю, мені цей серіал подобається, пофігізм Хауса до хворих вражає)) Специфічна манера лікування хворих, керівництва власними підданними, просто це якось нестандартно, а я нестандартне люблю.
для мене порнуха теж нудотіна.
а серіал що є в назві теми дешева підробка оцього:
_http://en.wikipedia.org/wiki/ER_(TV_series)_
_http://www.nbc.com/ER/_
  • 0

#259 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 14:52

Перегляд дописуЗимова Дівчина (26.03.2009 14:25) писав:

для мене порнуха теж нудотіна.

гг, вслучайчо навіть два пальця в рот сувати не треба, сеанс профілактичного порєва  :dontknow:

Перегляд дописуЗимова Дівчина (26.03.2009 14:25) писав:

а серіал що є в назві теми дешева підробка оцього:
_http://en.wikipedia.org/wiki/ER_(TV_series)_
_http://www.nbc.com/ER/_
і не говори кума, а за сімпсонів треба Греції - батьківщині Гомера бабки відчисляти))))

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 26.03.2009 – 14:53

• 0

#260 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 15:09

Перегляд дописуSergiy_K (26.03.2009 14:52) писав:

і не говори кума, а за сімпсонів треба Греції - батьківщині Гомера бабки відчисляти))))
та до чого тут бабки?
ну то така справа))) в мене є знайомий, який Одісея назвав древньоримським філософом утопістом))

просто намагалась знайти причину популярності. не знайшла.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних