Перейти до вмісту

Доктор Хаус, серіал

Повідомлень в темі: 513

#161 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.02.2009 – 15:22

Перегляд дописуkitty_bon (10.02.2009 20:21) писав:

Хаус лише носить маску циніка))) Він здатен на усі позитивні почуття) просто він ховається) А ще він велика дитина)
КОЖНА ЗДОРОВА ПСИХІЧНО ЛЮДИНА ЗДАТНА НА БУДЬ-ЯКІ ПОЧУТТЯ.
Носить маску ...ховається...дитина....Подорослішай. Знайди собі хлопця і боготвори його,а не підстаркуватого дядю с подвійним підброріддям та ще й з телеку. Який фанатизм.....Я не дивлюся цей серіал. В мене еллементарно часу немає та й бажання. Я ж не кажу ,що серіал поганий. Ні. Якби я любила серіали,я б теж його дивилася, це краще ніж якась там няня Віка, циганка Ада, тьотя Фрося чи менти.Але я не страждаю ідеалізацією образів. цум Байсшпіль, цей твій коханий ідол- атеїст. Ти,очевидно,теж атеїстка, але це не так. Ти скоріше за все християнка, бо окрім дітей,тільки віруючим людям характерне таке от поклоніння картинкам.
Мій перший пост був про що? Що ви задатні "восхіщацца" поданим вам з телеекранів образом, але! коли вам в житті зустрічається отака нігілістична цинічна людина, ви на неї нападаєте,вважаєте її жахливою помилкою природи, деяких "індивідів" за їх же словами нудить від таких людей. А все чому? Бо персонаж з телеекрану не златний образити безпосередньо вас. Тому ви сидите і ржете з того як він себе поводить з іншими людьми,уявляєте себе на міясці того ж головного героя,як би ви таке комусь сказали...але ніхто не хоче уявляти себе на місці тих,з кого насміхаються.
У моєму випадку так і виходить. Тобі і в голову не прийде,що така цинічна людина як я здатна на почуття.Все сказане мною ти сприймаєш за інфантильність. При цьому ж дивишся серіал про таку ж інфантильну з твоїх слів дитину. Флаг тобі у роки)))
  • 0

#162 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 11.02.2009 – 15:29

Перегляд дописуSensssorika (11.02.2009 15:22) писав:

КОЖНА ЗДОРОВА ПСИХІЧНО ЛЮДИНА ЗДАТНА НА БУДЬ-ЯКІ ПОЧУТТЯ.
Носить маску ...ховається...дитина....Подорослішай. Знайди собі хлопця і боготвори його,а не підстаркуватого дядю с подвійним підброріддям та ще й з телеку. Який фанатизм.....Я не дивлюся цей серіал. В мене еллементарно часу немає та й бажання. Я ж не кажу ,що серіал поганий. Ні. Якби я любила серіали,я б теж його дивилася, це краще ніж якась там няня Віка, циганка Ада, тьотя Фрося чи менти.Але я не страждаю ідеалізацією образів. цум Байсшпіль, цей твій коханий ідол- атеїст. Ти,очевидно,теж атеїстка, але це не так. Ти скоріше за все християнка, бо окрім дітей,тільки віруючим людям характерне таке от поклоніння картинкам.
Мій перший пост був про що? Що ви задатні "восхіщацца" поданим вам з телеекранів образом, але! коли вам в житті зустрічається отака нігілістична цинічна людина, ви на неї нападаєте,вважаєте її жахливою помилкою природи, деяких "індивідів" за їх же словами нудить від таких людей. А все чому? Бо персонаж з телеекрану не златний образити безпосередньо вас. Тому ви сидите і ржете з того як він себе поводить з іншими людьми,уявляєте себе на міясці того ж головного героя,як би ви таке комусь сказали...але ніхто не хоче уявляти себе на місці тих,з кого насміхаються.
У моєму випадку так і виходить. Тобі і в голову не прийде,що така цинічна людина як я здатна на почуття.Все сказане мною ти сприймаєш за інфантильність. При цьому ж дивишся серіал про таку ж інфантильну з твоїх слів дитину. Флаг тобі у роки)))
У мене колишній одногрупник "нігілістична цинічна людина", з високим інтелектом, проте він мій друг і з ним досить цікаво спілкуватися, і він не перестав бути моїм другом навіть кілька разів повішись по - свинськи зі мною, не дотримавши слова, але я знаю, що коли дійсно "припре", то на нього можна розраховувати, а оті всі високомаральні і співчутливі мої знайомі будуть казати, що в них нема часу. Я, наприклад, ніколи не нападаю на таких людей - з ними надзвичайно цікаво спілкуватися - вони мислять неординарно. Що краще, на твою думку, померти, але твій лікар буде вершиною толерантності, чи вилікуватися і жити далі, але лікарем буде Хаус? Не порушуючи норми медичної етики, даний персонаж не зміг би витягати людей з того світу.

Повідомлення відредагував Темний ангел: 11.02.2009 – 15:53

• 0

#163 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2009 – 16:17

Перегляд дописуТемний ангел (11.02.2009 15:29) писав:

Не порушуючи норми медичної етики, даний персонаж не зміг би витягати людей з того світу.
В якій серії він їх порушував? А то у двох, на які я випадково натрапив, нічого такого він не порушив.
  • 0

#164 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.02.2009 – 16:17

Перегляд дописуТемний ангел (11.02.2009 15:29) писав:

Що краще, на твою думку, померти, але твій лікар буде вершиною толерантності, чи вилікуватися і жити далі, але лікарем буде Хаус? Не порушуючи норми медичної етики, даний персонаж не зміг би витягати людей з того світу.
Як на мене,то дуже некоректне запитання. В мене подруга помирає. В неї виявили рак груді. Рання стадія. Але! Вона не хоче лікуватися. Бо їй вдалося завагітніти,хоча до цього діагностували безпліддя. Вона все одно не народить тут дитину,але не хоче лікуватися,бо каже,що опромінення вб"є її дитинку. Ідіотка,мля.Гроші...та це так тупо,коли є гроші на лікування,а лікуватися не хочеш! Я б на місці лікарів би усіми правдами і неправдами змусила її лікуватись. Нехай навіть насильно.
  • 0

#165 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 16:33

Блін, ну чо люди розважальне кіно чи серіал починають розглядати так серйозно? Ну нафіга ці тупі розмови блін про моральність, не моральність і теде.
Хочете поговорити про кіно- дивіцця Феліні чи ше когось з класиків і обговорюйте моральні та інші проблеми, ато ви не тіки не дійдете до чогось путнього, та ше і погризетеся між собою.
А Хауза можна обговорювати виключно по гонському, інкаше получаєтсья занудна фігня.
Ги.
  • 0

#166 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 11.02.2009 – 16:48

Я пропаща людина якшо не бачив жодної серії?
  • 0

#167 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 17:02

Перегляд дописуjakobz (11.02.2009 16:48) писав:

Я пропаща людина якшо не бачив жодної серії?

Та шо ви Якобзе, у вас все ше попереду, на відміну від тих нещасних шо зараз подивилися всі пять сезонів і мучаються як наркомани цілий тиждень перед появою наступної серії :rolleyes:
  • 0

#168 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 17:03

Перегляд дописуNomad (11.02.2009 17:02) писав:

Та шо ви Якобзе, у вас все ше попереду, на відміну від тих нещасних шо зараз подивилися всі пять сезонів і мучаються як наркомани цілий тиждень перед появою наступної серії :rolleyes:
ТОбто я перспективна людина? :rolleyes:
  • 0

#169 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 17:05

Перегляд дописуjakobz (11.02.2009 17:03) писав:

ТОбто я перспективна людина? :rolleyes:

Та ідіть вже дивіться, не томіть душу :rolleyes:
  • 0

#170 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 17:06

Перегляд дописуNomad (11.02.2009 17:05) писав:

Та ідіть вже дивіться, не томіть душу :rolleyes:
Ви хочете мене позбавити перспективи? :rolleyes:
  • 0

#171 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 17:08

Перегляд дописуjakobz (11.02.2009 17:06) писав:

Ви хочете мене позбавити перспективи? :rolleyes:

Я хочу шоб я перестав вам заздрити :rolleyes:
  • 0

#172 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 17:16

Перегляд дописуNomad (11.02.2009 17:08) писав:

Я хочу шоб я перестав вам заздрити :rolleyes:
за 5 баксів я можу переглянути одну серію.:rolleyes:
  • 0

#173 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 17:25

Перегляд дописуjakobz (11.02.2009 17:16) писав:

за 5 баксів я можу переглянути одну серію. :rolleyes:

Та ідіть ви до біса Якобзе, ше гроші хочете дерти з нещасних. Нє, дивіться тоді Бідну Настю- апсолютно безплатно :rolleyes:
  • 0

#174 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 17:27

Перегляд дописуNomad (11.02.2009 17:25) писав:

Та ідіть ви до біса Якобзе, ше гроші хочете дерти з нещасних. Нє, дивіться тоді Бідну Настю- апсолютно безплатно :rolleyes:
Кожна нормальна секта золоті гори пропонує, а ви до біса відправляєте? Тю:rolleyes:
  • 0

#175 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 17:29

Перегляд дописуjakobz (11.02.2009 17:27) писав:

Кожна нормальна секта золоті гори пропонує, а ви до біса відправляєте? Тю :wub:

Ладно, ставимо нашою сектою вам умовний(поки шо) літр пива шоб ви першу серію подивилися :rolleyes:
А там вже діло і без пива піде- клієнт буде наш :rolleyes:
  • 0

#176 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 17:48

Перегляд дописуNomad (11.02.2009 17:29) писав:

Ладно, ставимо нашою сектою вам умовний(поки шо) літр пива шоб ви першу серію подивилися :rolleyes:
А там вже діло і без пива піде- клієнт буде наш :rolleyes:
на "умовно" лиш в суді можу згодитися :wub:
  • 0

#177 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 18:01

треба якось буде глянути...
  • 0

#178 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 18:17

Перегляд дописуjakobz (11.02.2009 17:48) писав:

на "умовно" лиш в суді можу згодитися :rolleyes:

Та раді бога, головне шо я посіяв зерно сумніву у вашому серці, а там воно просте і станете ви дивитися Хауза одну серію за іншою,гг
  • 0

#179 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.02.2009 – 18:56

Перегляд дописуNomad (11.02.2009 18:17) писав:

і станете ви дивитися Хауза одну серію за іншою,гг
Це називається "залежність")))
  • 0

#180 Nomad

Старійшина

• Користувачі