Перейти до вмісту

X&Y

Повідомлень в темі: 143

Опитування: X&Y (205 користувачів проголосувало)

Чи є у вас пара?

1. Так, ми одружені (18 голосів [8.74%])

Процент голосів: 8.74%

2. Так, живемо цивільним шлюбом (8 голосів [3.88%])

Процент голосів: 3.88%

3. Так, ми зустрічаємося (56 голосів [27.18%])

Процент голосів: 27.18%

4. Є, наші стосунки на стадії залицяння (7 голосів [3.40%])

Процент голосів: 3.40%

5. Є, у нас поки що віртуальні стосунки (7 голосів [3.40%])

Процент голосів: 3.40%

6. Є, але він (вона) про це ще не знає)) (8 голосів [3.88%])

Процент голосів: 3.88%

7. Маю кількох обранців (обранок) :) (13 голосів [6.31%])

Процент голосів: 6.31%

8. Немає (89 голосів [43.20%])

Процент голосів: 43.20%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 18.02.2009 – 15:10

Перегляд дописуTybalt (18.02.2009 15:05) писав:

Може в нього просто робота рутинна або дуже загружена, от він і намагається напитися з друзями чи в Карпати поїхати щоб просто змінити обстановку. А до того останнього місяця таке траплялося? Ти просто, напевно, дуже пов'язана з його повсякденним життям, то він не від тебе тікає, а від рутини. Ти просто почекай трошки, щоб він встиг "відпочити" від повсякденності. Або кидай його якщо тобі то всьо так сильно надоїло. Грюкає дверима тому, що замість того щоб почути від тебе щось добре, він бачить що ти на нього ображаєшся, або говориш щось не те...

Так, звичайно, але кохана людина повинна давати позитивні емоції. Він повинен шукати в тобі цей позитив і отримувати його. Чи це в платонічних почуттях, чи в сексі. Фізичне кохання приносить емоційну розрядку. Це доказано. А коли кохана людина перетворюється в рутину, варто її міняти, а не дурити їй голову "дрібницями". Я також би образилася, якщо мій коханий маючи якісь проблеми, або турботи пішов би до друзів, а не до мене!
  • 0

#102 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.02.2009 – 19:40

Перегляд дописуTybalt (18.02.2009 15:05) писав:

Може в нього просто робота рутинна або дуже загружена, от він і намагається напитися з друзями чи в Карпати поїхати щоб просто змінити обстановку. А до того останнього місяця таке траплялося? Ти просто, напевно, дуже пов'язана з його повсякденним життям, то він не від тебе тікає, а від рутини. Ти просто почекай трошки, щоб він встиг "відпочити" від повсякденності. Або кидай його якщо тобі то всьо так сильно надоїло. Грюкає дверима тому, що замість того щоб почути від тебе щось добре, він бачить що ти на нього ображаєшся, або говориш щось не те...
Він ходить весь на нервах, а зривається на мені. Я не можу йому про квіточки розказувати, коли його всі дістають, в такі моменти легше взагалі нічого не казати. Чомусь складається таке враження, що коли йому погано то всім має бути погано, а коли йому добре, то всім має бути добре.
Я тоже можу сходити на пиво, якщо вже так хочеться обстановку поміняти., але поміняти його ставлення до мене і до його друзів я не можу. В принципі вже змирилась, але чи на довго, не знаю.
Звичайно що я ображаюсь - я теж людина і теж хочу уваги, і при тому я ще у всьому винна....

Повідомлення відредагував Halka: 18.02.2009 – 19:43

• 0

#103 Tybalt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Verona

Відправлено 18.02.2009 – 23:06

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (18.02.2009 15:10) писав:

А коли кохана людина перетворюється в рутину, варто її міняти, а не дурити їй голову "дрібницями".
При спробі "поміняти" дорослу людину зі зформованою психікою і світоглядом Ви можете такого натворити що мало не покажеться...Якщо людина емоційно слабка - вона зламається і перетвориться в тряпку, а якщо емоційно сильна - виникне скандал і розрив стосунків на грунті взаємонерозуміння...

Перегляд дописуHalka (18.02.2009 19:40) писав:

Я тоже можу сходити на пиво, якщо вже так хочеться обстановку поміняти., але поміняти його ставлення до мене і до його друзів я не можу.
Сходи на пиво! Не намагайся поміняти його ставлення, краще не буде. Він сам поміняється - скоро весна, зміна емоційного стану, зникне депресія і все буде добре! :)
  • 0

#104 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 09:10

Перегляд дописуTybalt (18.02.2009 23:06) писав:

При спробі "поміняти" дорослу людину зі зформованою психікою і світоглядом Ви можете такого натворити що мало не покажеться...Якщо людина емоційно слабка - вона зламається і перетвориться в тряпку, а якщо емоційно сильна - виникне скандал і розрив стосунків на грунті взаємонерозуміння...
Я мала на увазі не змінити саму людину, як психологічну особистість, а просто і банально змінити хлопця. Знайти іншого! Їх так багато! А той нехай йде собі на пиво з друзями і їде в Карпати з ними ж, але вже без неї! Удачі на дорозі!
  • 0

#105 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 20:52

Він сам поміняється - скоро весна, зміна емоційного стану, зникне депресія і все буде добре! :ggggg:
Хочеться вірити... :brovy:
  • 0

#106 Tybalt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:Verona

Відправлено 19.02.2009 – 21:23

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (19.02.2009 09:10) писав:

Я мала на увазі не змінити саму людину, як психологічну особистість, а просто і банально змінити хлопця. Знайти іншого! Їх так багато! А той нехай йде собі на пиво з друзями і їде в Карпати з ними ж, але вже без неї! Удачі на дорозі!
тобто не "змінити" а "замінити"? А де гарантія що наступний не буде через деякий час поводитися так само? Найлекше все кинути, а Ви спробуйте налагодити відносини а не розривати їх через кожну дрібницю.
  • 0

#107 Flufster

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 21:46

В мене є кохана, найкраща на світі уже 3 місяці :brovy: . До речі зустрічав фоазу про те, що треба когось шукати :prapor3: Спражнє кохання не потрібно шукати, воно приходить саме, тільки треба його побачити і не пропустити :ggggg:
  • 0

#108 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 09:49

Перегляд дописуTybalt (19.02.2009 21:23) писав:

тобто не "змінити" а "замінити"? А де гарантія що наступний не буде через деякий час поводитися так само? Найлекше все кинути, а Ви спробуйте налагодити відносини а не розривати їх через кожну дрібницю.

Якщо вже ситуація повториться, то мені здається що причину варто шукати в собі, а не в кожному з кандидатів на посаду хлопця. Кинути важко, особливо коли є почуття до цієї людини. Але якщо не вдається налагодити відносини і дрібниці здаються вже не зовсім дрібницями? Що ж тоді робити? Мучити себе?
  • 0

#109 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.02.2009 – 10:47

Угу, точно. Особисто я бунтую, в таких випадках. Ніколи нікого не прагнула змінити. Навіщо міняти? Це вже буде не та людина,яка мені сподобалась, тому приймаю її такою яка вона є.
Інша річ- повага. Зустрічаючись з корінним петербуржцем я уникаю з ним розмов на політичну тему, аби не видряпати йому очі за якесь необережне слово на адресу моєї країни/мови :ggggg:
  • 0

#110 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.02.2009 – 12:01

Перегляд дописуSensssorika (20.02.2009 10:47) писав:

Інша річ- повага. Зустрічаючись з корінним петербуржцем я уникаю з ним розмов на політичну тему, аби не видряпати йому очі за якесь необережне слово на адресу моєї країни/мови :ggggg:
А я от що подумала. Мабуть в мене тому і не виходить з росіянами зустрічатись, - політичне питання таки рано чи пізно постає між нами. Вірніше майже одразу.)
Спілкувалась дуже довго з петербуржцем, класний хлопець і все таке. Я сама не зачіпала його на політичну тему. Але коли він запитав (якраз в той період в нас були вибори до ВР), за кого я голосувала, я чесно зізналась, зо за "Свободу". Майже на тому наше спілкування і закінчилось. Не він припинив - йому було може й пофіг до того всього, а я. "Кохайтеся, чорноброві...")
  • 0

#111 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 19:32

Перегляд дописуTybalt (19.02.2009 21:23) писав:

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (20.02.2009 09:49) писав:

Якщо вже ситуація повториться, то мені здається що причину варто шукати в собі, а не в кожному з кандидатів на посаду хлопця. Кинути важко, особливо коли є почуття до цієї людини. Але якщо не вдається налагодити відносини і дрібниці здаються вже не зовсім дрібницями? Що ж тоді робити? Мучити себе?
Бачу ви скоро поб'єтеся! В хлопців і дівчат різна психологія - нам ніколи один одного не зрозуміти. Вони завжди у всьому винують нас, а ми їх. Щось не досказано, щось не почуто.Хтось приділяє комусь мало уваги, а для іншого цього більш ніж достатньо.Єдине що ми можем - змиритися. Хоча не кажу що все завжди треба забувати.Коли його нема біля тебе - може він і зайнятий, а може він і з іншою. Мені мій хлопець сказав, що він раніше зустрічався зі мною і паралельно ще з кимось, і я пробачила (не знаю чого, зазвичай ображаюсь на такі речі). А ще він казав що зовсім мені не довіряє - я і це пробачила(знову не знаю чого, дурна напевно). Але ми досі разом - і всьо добре. Якщо в чомусь сумніваєтесь спитайте прямо (хоч я ніколи цього і не роблю, але треба!!!!), в нас просто різна психологія - і пояснити ситуацію може тільки той в кому сумніваєшся...
  • 0

#112 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.02.2009 – 20:37

Перегляд дописуОлеська (20.02.2009 12:01) писав:

А я от що подумала. Мабуть в мене тому і не виходить з росіянами зустрічатись, - політичне питання таки рано чи пізно постає між нами. Вірніше майже одразу.)
Спілкувалась дуже довго з петербуржцем, класний хлопець і все таке. Я сама не зачіпала його на політичну тему. Але коли він запитав (якраз в той період в нас були вибори до ВР), за кого я голосувала, я чесно зізналась, зо за "Свободу". Майже на тому наше спілкування і закінчилось. Не він припинив - йому було може й пофіг до того всього, а я. "Кохайтеся, чорноброві...")
Я вважаю,що якшо люди подобаються один одному,то такі розбіжності не мають становити перешкоди у стосунках. Звісно,це не так просто.Я б навіть сказала,що важко.Та можна політично-національні теми взагалі не чіпати,або якщо і говорити то вести нормальну ввічливу дискусію,поважаючи один одного.Це ж не обовязково іноземець має бути- такі проблеми існують всередині країни між прибічниками різних політ.партій, сил. Та треба вміти уживатися і поважати людину,навіть якшо ти з нею незгодний(-а).Вольтер казав: "Я категорично не згідний з вашою точкою зору,але я готовий померти за ваше право її відстоювати". особисто я захоплююся людьми,які вміють розумно доводити своюдумку,навіть якшо я вважаю,що вони несуть "полную ахінею" і сама матиму діаметрально протилежну точку зору. )))
Кста, я своєму Йожику читала "Катерину". Довго читала,бо ще ж блін і перекладати доводилось. Сам попросив. Чи не єдиний випадок,коли він моєю мовою зацікавився))
а! нє! він ще просив пояснити яка різниця між "полицею" і "паляницею" :happytwo:
Терпимість понад усе))))

Перегляд дописуHalka (20.02.2009 19:32) писав:

В хлопців і дівчат різна психологія - нам ніколи один одного не зрозуміти.
Гендерна розмежованість....А друзів-хлопців в тебе немає? Не розуміють? Хлопець все може зрозуміти. Просто не треба мовчки дутися. Подруги теж іноді не розуміють один одного- як тоді списати це непорозуміння? на те що в неї циьки більші/менші?

Перегляд дописуHalka (20.02.2009 19:32) писав:

Вони завжди у всьому винують нас, а ми їх.
Ніколи нікого не звинувачую.Це не конструктивно.
  • 0

#113 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 20:44

Перегляд дописуSensssorika (20.02.2009 20:35) писав:

Гендерна розмежованість....А друзів-хлопців в тебе немає? Не розуміють? Хлопець все може зрозуміти. Просто не треба мовчки дутися. Подруги теж іноді не розуміють один одного- як тоді списати це непорозуміння? на те що в неї циьки більші/менші?
Друзі - хлопці, і друзі - дівчата відрізняються. Хлопці ніколи не зрозуміють як товажко коли місячні, як то важко коли він з друзями п'є пиво, ат ти сидиш в хаті сама, як то важко коли ти думаєш а шо зробитиїсти, що купити? Так само як ми не зрозумієм як вони придумують куди нас повести, як вони можуть так спокійно ставитись до наших істерик, як вони можуть піти на пиво з друзями забувши про нас бо їм так хочеться (може в них ще якісь невідомі мені проблеми є....). Ми різні!!!!! Всі люди по своєму різні, але дівчата мають певні схожі особливості, так само як і хлопці.
Я не можу говорити з друзями - хлопцями про косметику або про шмотки.

Перегляд дописуSensssorika (20.02.2009 20:37) писав:

Ніколи нікого не звинувачую.Це не конструктивно.
Ну, да. Ти ж особлива!!!!
  • 0

#114 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.02.2009 – 21:09

Перегляд дописуHalka (20.02.2009 20:44) писав:

Друзі - хлопці, і друзі - дівчата відрізняються. Хлопці ніколи не зрозуміють як товажко коли місячні, як то важко коли він з друзями п'є пиво, ат ти сидиш в хаті сама, як то важко коли ти думаєш а шо зробитиїсти, що купити? Так само як ми не зрозумієм як вони придумують куди нас повести, як вони можуть так спокійно ставитись до наших істерик, як вони можуть піти на пиво з друзями забувши про нас бо їм так хочеться (може в них ще якісь невідомі мені проблеми є....). Ми різні!!!!! Всі люди по своєму різні, але дівчата мають певні схожі особливості, так само як і хлопці.
Я не можу говорити з друзями - хлопцями про косметику або про шмотки.
Мої батьки один одного розуміють.
Я свого хлопця розумію,він мене.заморочуєтеся всякою фігнею,а потім придумуєте щось про те що чоловікам не дано нас ,бідних,зрозуміти. Не треба списувати конкретну дурість конкретного хлопця на весь чоловічий рід- фемінізм уже давно не модний:happytwo:
Навіщо влаштовувати істерики? психічно хворі чи шо?те що він поп"є з друзями пива прирівнюється до пограбування банку?пішов на пиво і забув про своюдівчину? ну,мабуть тому шо йому там лівчина не потрібна. І як це- забув??? Приступи короткочасної амнезії? Проконсультуйтеся з лікарями,це ж не діло.
Хлопець спершу другом має бути,а вже потім коханим.Якщо нема взаєморозуміння, то на фіга таке кохання?

Перегляд дописуHalka (20.02.2009 20:44) писав:

Ну, да. Ти ж особлива!!!!
Я АДЕКВАТНА.
  • 0

#115 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 21:14

Є :happytwo:
  • 0

#116 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 21:19

Перегляд дописуSensssorika (20.02.2009 21:09) писав:

Мої батьки один одного розуміють.
Я свого хлопця розумію,він мене.заморочуєтеся всякою фігнею,а потім придумуєте щось про те що чоловікам не дано нас ,бідних,зрозуміти. Не треба списувати конкретну дурість конкретного хлопця на весь чоловічий рід- фемінізм уже давно не модний:8:
Навіщо влаштовувати істерики? психічно хворі чи шо?те що він поп"є з друзями пива прирівнюється до пограбування банку?пішов на пиво і забув про своюдівчину? ну,мабуть тому шо йому там лівчина не потрібна. І як це- забув??? Приступи короткочасної амнезії? Проконсультуйтеся з лікарями,це ж не діло.
Хлопець спершу другом має бути,а вже потім коханим.Якщо нема взаєморозуміння, то на фіга таке кохання?

Я АДЕКВАТНА.
Я істерик і не влаштовую, те шо ти все знаєш і всіх розумієш - то тобі плюс, можеш йти працювати психологом (хоч я до тебе на прийом би не пішла). А нормальні прості смертні люди, не можуть зрозуміти все що коїться в голові коханої людини до кінця, навіть якщо вони вже безліч років разом.Ти думаєш твій хлопець від тебе нічого не приховує? А те що ти вважаєш що ти його розумієш - то ти просто його погано знаєш :happytwo:
  • 0

#117 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.02.2009 – 21:39

Перегляд дописуHalka (20.02.2009 21:19) писав:

Я істерик і не влаштовую, те шо ти все знаєш і всіх розумієш - то тобі плюс, можеш йти працювати психологом (хоч я до тебе на прийом би не пішла). А нормальні прості смертні люди, не можуть зрозуміти все що коїться в голові коханої людини до кінця, навіть якщо вони вже безліч років разом.Ти думаєш твій хлопець від тебе нічого не приховує? А те що ти вважаєш що ти його розумієш - то ти просто його погано знаєш :happytwo:
Ти сама про істерики згадала.Якшо нормальні прості люди не можуть цього зрозуміти,то цілком логічно з цього приводу не "паритись". Я не сказала,що мій хлопець від мене нічого не приховує. Я сказала, що в нас взаєморозуміння- якшо в когось цього нема- дуже жаль;також повага- теж вагома складома стосунків. Якшо він сказав мені,що він пішов з друзями,чи чимось іншим- не мнобю- зайнятий,я не телефонуватиму йому щогодини питати коли він прийде додому. Цілком достатньо запитати чи готувати йому вечерю,чи він поїсть в іншому місці з друзями. Це його особисте, на що він має повне право. Він не повинен переді мною "отчитываться" за кожен свій крок і кожен свій вдих/видих. Ми довіряємо один одному. Але кожна людина має щось таке ,що вона від ВСІХ приховує і психологи вважають це нормальним звичним явищем. А оце зайве прискіпування лише псує нерви.
  • 0

#118 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 21:50

Перегляд дописуSensssorika (20.02.2009 21:39) писав:

Ти сама про істерики згадала.Якшо нормальні прості люди не можуть цього зрозуміти,то цілком логічно з цього приводу не "паритись". Я не сказала,що мій хлопець від мене нічого не приховує. Я сказала, що в нас взаєморозуміння- якшо в когось цього нема- дуже жаль;також повага- теж вагома складома стосунків. Якшо він сказав мені,що він пішов з друзями,чи чимось іншим- не мнобю- зайнятий,я не телефонуватиму йому щогодини питати коли він прийде додому. Цілком достатньо запитати чи готувати йому вечерю,чи він поїсть в іншому місці з друзями. Це його особисте, на що він має повне право. Він не повинен переді мною "отчитываться" за кожен свій крок і кожен свій вдих/видих. Ми довіряємо один одному. Але кожна людина має щось таке ,що вона від ВСІХ приховує і психологи вважають це нормальним звичним явищем. А оце зайве прискіпування лише псує нерви.
Так я ти прискіпуєшся до кожного слова - то мені шкода твого хлопця. Це не нормально, що він гуляє де хоче, з ким хоче і скільки хоче, а ти навіть не знаєш де і з ким - тим більше що ви живете разом.Я не видзвонюю шо пів - годинин, і взагалі не дзвоню якщо про мене забувають, мені обідно, але цього ніхто не бачить.
  • 0

#119 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.02.2009 – 22:15

Перегляд дописуHalka (20.02.2009 21:50) писав:

Так я ти прискіпуєшся до кожного слова - то мені шкода твого хлопця. Це не нормально, що він гуляє де хоче, з ким хоче і скільки хоче, а ти навіть не знаєш де і з ким - тим більше що ви живете разом.Я не видзвонюю шо пів - годинин, і взагалі не дзвоню якщо про мене забувають, мені обідно, але цього ніхто не бачить.
Це конституційно,а значить нормально. Людина має право на свободу думки, свободу пересування і ще багато чого.
Я живу з ним лише половину свого часу- коли я в Одесі. Він по роботі часто у відїздах. ну і що? Мені підозрювати його у фізичній зраді,бо він- фотограф і працює з моделями? Нафіга мені ці стреси. Я може тому й майже рік з ним,що ми не капаємо один одному на мізки,чого і вам раджу.
Про проблеми треба говорити,але не накручувати себе вигадуючи того,чого нема.
Так,звісно ми "сваримося", не без цього.Ну,наприклад: він подарував мені кролика, я не могла забрати його до себе в Миколаїв. Артьом забув зробити йому вчасно прививку в результаті чого наш кролик Сирник помер на День Валентина. ну , бліііін. Я розплакалася. Я його ні в чому не звинувачувала,я просто не пішла з ним до ресторану, хоча там і столик зарезервований був і т.д. Він не хотів щоб пропадало замовлення,я сказала, щоб або йшов сам,чого він не зробив би, або нехай "віддасть" той столик друзям. Результат: зіпсований настрій у обох. І всі інші "негаразди" у такому ж дусі, а не тому що я просто не знаю де він і з ким)))
Щодо друзів та пива: ну він же не напивається до поросячого визгу? А друзі- тежблизькі люди,віж них не можна відмовлятись. ну, наприклад,твій хлопець любить футбол,а ти його терпіти не можеш.що простіше: тобі заборонити йому кинути це захоплення чи йому полюбити вишивати хрестиком? нехай кожен має щось своє.знаходьте компроміси. Якшо ж він постійно десь буває, а тобі замало його уваги- ну запроси ти його кудись. Запропонуй зробити щось разом. Бо якщо ваші інтереси вже настільки різняться,що вам і робити разом нічго( окрім сексу- це не варіант)- то стосункам кінець.
  • 0

#120 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 20.02.2009 – 23:04

Звичайно є... і ми донестями кохаємо одне одного... і не вірте що справжнього кохання не існує... воно є просто до вас ще не прийшло...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних