Перейти до вмісту

Критики

Повідомлень в темі: 49

#41 Мельпомена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 16.08.2008 – 15:09

Люди, які нічого не можуть... ише критикувати інших
  • 0

#42 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 17.08.2008 – 11:52

Несправжній критик це випадковий перехожий який тупо висловлює своє незадоволення
Справжній критик це людина яка аргументує на основі фактів припустім невіддповідність об*єкта ідеалу.
Справжній автор це не той що може щось створита той що може водночас сприйняти і врахувати критику і все ж аргументувати свою точку зору.
  • 0

#43 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 11:03

Гм...критики - це такі собі наші "друзі", звичайно якщо ця критика конструктивна. Вони вказують на наші недоліки і дають нам змогу виправитися, удосконалитися в тому чи іншому сенсі. Проте є такі, хто бажає за рахунок приниження оточуючих підвищити власний статус...ніколи не розуміла таких людей...бідні вони мабуть

Повідомлення відредагував Amili: 19.08.2008 – 11:05

• 0

#44 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.08.2008 – 11:51

Перегляд дописуAmili (19.08.2008 12:03) писав:

Гм...критики - це такі собі наші "друзі", звичайно якщо ця критика конструктивна. Вони вказують на наші недоліки і дають нам змогу виправитися, удосконалитися в тому чи іншому сенсі. Проте є такі, хто бажає за рахунок приниження оточуючих підвищити власний статус...ніколи не розуміла таких людей...бідні вони мабуть

Абсолютно погоджуюсь. Але все одно не люблю, коли мене критикують без мого прохання - схоже на заздрість, особливо, якщо то йде з уст подруги.)
  • 0

#45 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 11:54

Перегляд дописуОлеська (19.08.2008 12:51) писав:

Абсолютно погоджуюсь. Але все одно не люблю, коли мене критикують без мого прохання - схоже на заздрість, особливо, якщо то йде з уст подруги.)
Отаак...є в мене така подруга, якій рідко коли можна догодити...хоч кажуть мені, що це заздрість змішана з ревністю...Отоді і сипеться нічим не аргументована критика.
  • 0

#46 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 19.08.2008 – 11:54

Цитата

Люди, які нічого не можуть... ише критикувати інших
цікава точка зору, цікава)))
  • 0

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.08.2008 – 12:01

Перегляд дописуAmili (19.08.2008 12:54) писав:

Отаак...є в мене така подруга, якій рідко коли можна догодити...хоч кажуть мені, що це заздрість змішана з ревністю...Отоді і сипеться нічим не аргументована критика.
А в мене ще такий колись хлопець був. Типу міг прийти на побачення і сказати, типу що ти нап"ялила на себе, або ну в тебе і вигляд жахливий... Я його не лише кинула, але й бачити зараз противно. Його всі жінки на роботі не терплять. А воно дурне не розуміє чому...
  • 0

#48 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 19.08.2008 – 12:42

Критики це одноногі теоретики стрибка у довжину.
Гарольд Пінтер

На мою думку артист це людина, у якої є і талант і професійне вміння, а у критика - тільки вміння. І вони потрібні, без критики деякі були б вічно закохані в себе.

А люди, які постійно критикують без аргументів це не критики, це марудники.
  • 0

#49 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 19.08.2008 – 13:50

Цікаво, кого ви під критиками розумієте?
Тих, хто все критикує? чи тих, у кого робота така?

Це ж не обов’язково заздрість або невміння будь-що інше робити.
Я по суті своїй критик. І ніц поганого в тому не бачу. Я завжди бачу недоліки проекту. І це не погано - бо повинен же хтось реально на речі дивитися. А щоб усунути недоліки - перше їх тре побачити.
  • 0

#50 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 19.08.2008 – 16:19

Під словом "критик" я розумію людину, яка може скритикувати та обґрунтувати це аргументами і може похвалити та обґрунтувати це аргументами, бо з технічної точки зору він має професійне вміння, він розуміє про що ідеться, розрізняє сміття від перлинок, але тому, що в нього немає таланту, він сам не може такого створити. Він - теоретик, має знання, але не творить. Щоб створити щось хороше потрібні і талант, і професійне знання, і досвід. Інакше не вийде.
Тих, що все безпідставно i постійно критиють я вже у попередньому пості назвала "марудниками", а про тих, що вміють критикувати (бо це треба вміти), я написала, що вони потрібні. Не сердьтесь :rolleyes:

Повідомлення відредагував Павлина: 19.08.2008 – 16:26

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua