Перейти до вмісту

Забобони

Повідомлень в темі: 117

Опитування: Чи вірите в забобони? (107 користувачів проголосувало)

Чи вірите в забобони?

1. сіль не розсипаю, пт 13 ненавиджу, чорних котів стріляю :) (3 голосів [2.78%])

Процент голосів: 2.78%

2. ну може деякі і є правдиві (54 голосів [50.00%])

Процент голосів: 50.00%

3. на мене це не діє (14 голосів [12.96%])

Процент голосів: 12.96%

4. забавки дитячі ці забобони (37 голосів [34.26%])

Процент голосів: 34.26%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Їжачок

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 14.07.2006 – 21:26

треба сидіти на дорогу...-а може ще на голові постояти?
не йти далі, як чорний кіт дорогу перейшов-от скільки мні такий котик дорогу переходив,завжди отримувала непогані грошики,чи просто щасливий деньок
не крутитись голою перед дзеркалом, бо любити не будуть-дивно,а мне хлопець любить,а я у душі завжди любуюся собою,красунею
розсипати сіль - це на сварку -ага,познайомилася з прикольною людиною,досі спілкуємося
пятниця тринадцяте, звичайно :)-коли отримала прикольну суму,а коли складався прекрасний день,а коли з подружками по приколу вили на луну :cry: ;) :lol: :angry1:
не виносити сміття перед довгою поїздкою (я вже 100 раз вмерти мала :angry1: )-ооо...тоді я мабудь ще більше
не дивитись у розбите дзеркало-щастя не буде-було,та ще й яке
погано,коли переходять дорогу з порожніми відрами чи тарами-точно фігня :P
ееееем.....як згадаю-ще напишу.

На мою думку,забобони-то для тих,хто в них вірить!І так завжди,повіриш-здійснеться,не повіриш-не здійснеться.
  • 0

#42 Їжачок

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 16.07.2006 – 20:24

Перегляд дописуukrainer (19.04.2006 10:53) писав:

а про те, що віник догори потрібно ставити тою частиною, якою замітаєш - аби гроші водилися :lol: знаєте??? :cry:

Звичайно!Бо якщо навпаки-то віник зіпсується,і прийдеться новий купляти-от тобі й мінус в грошах. :angry1:

Перегляд дописуViktor (20.04.2006 15:28) писав:

Дійсно, я теж! Ще минулого року, як немав що робити, то шукав такі квіточки! ;)

О!Ми теж з подругою й другом пообгризали букет у школі.Мали гостей з Турції зустрічати і рєчі говорити,про школу балакати з ними-трохи нервували.Малі були...
  • 0

#43 ribel

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень
  • Місто:Турка

Відправлено 25.07.2006 – 15:44

Я не вірю в забобони, бо якщо в них не вірити то вони і не справдяться. Коли людині чорний кіт перейде дорогу то вона буде думати : "О, мені чорний кіт дорогу перейшов, має щось погане статися, і хоч плюй не плюй через ліве плече нічого вже не зміниш" - вона сама себе психологічно налаштовує на щось погане і це станеться. Я особисто ніколи не звертаю увагу на чорних котів, число 13 (до-речі у шкільному журналі я 13-й по списку і мені завжди везе, бо питають тих, хто з початку списку, або з кінця, а я якраз посередині :blink: )
Але інколи піднімається настрій коли перейдуть дорогу з повними відрами, або коли впаде зірка, то чому б і не загадати бажання.

Повідомлення відредагував ribel: 25.07.2006 – 15:46

• 0

#44 Шурік

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.07.2006 – 17:53

Це все фігня, я завжди навмисно порушую всі забобони, коли поруч є хтось хто в них вірить! :blink:
  • 0

#45 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне

Відправлено 17.05.2007 – 20:11

Капець,а якщо зеркало побила на початку року?
-Розсталась з найкрщою подругою,тепер ми вороги.
-Проблеми на навчанні
-Влипла в погану історію....
Стараюсь не вірити, але.....
Брррр.....як позбутись цього тягара?Може хтось знає....Допоможіть..... :) :cool1:
  • 0

#46 Зірочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 17.05.2007 – 20:49

А я люблю чорних кішок))) особливо, коли вони мені дорогу перебігають) і повертаюсь, якшо шось забула теж без задніх думок) не вірю я в усю цю фігню...
  • 0

#47 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 18.05.2007 – 15:39

Но-но! Не ображайте чорних кішок! Я знаю, що коли чорна кішка в домі, то до щастя та талану. Головне її зберегти. Бо втіче комусь дорогу перебігати.:)
  • 0

#48 Strajnik7

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 02.07.2007 – 18:32

А мені в дитинстві говорили що не можна вночі ходити на кладовище, не можна брати посаджені на цвинтарі квіти і нести їх додому, але не пояснювали чому (взагалі то я не люблю такі місця, трохи моторошно); ще знаю, не можна купатись на Зелену неділю (Трійця) русалоньки в воду затягнуть; неможна щоб повний місяць світив у відкрите вікно (кажуть лунатиком будеш)...
  • 0

#49 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 04.07.2007 – 07:37

А чим вам не догодила п'ятниця 13? Який же забобон цього дня?
По темі. Забобонам може і не довіряю (від ситуації залежить), але вірю в знаки. Коли щось одне трапляється, то це може нічи і не бути. Коли два знаки, можливе співпадіння. Співпадінь не буває, тож варто насторожитися. Якщо три знаки, тож час розбиратися в тому, що відбуваєть. Знаки йдуть накатами, кожен наступний сильніший. Самий сильний знак -- це вже остаточна подія. Наприклад: вранці у новинах передають про падіння літака; виходячі з дому бачиш аварію; в автобусі тебе сильно стукнули по голові. Все, воно до тебе добралося. Щож можи статися далі? На роботу варто не йти та взагалі скасувати/змінити плани на сьогодні.
Головне -- увага.
  • 0

#50 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.07.2007 – 20:47

Перегляд дописуManfred (3.04.2006 08:35) писав:

Неодноразово чув про цікавий забобон російських космотнавтів - перед політом обов’язково дивитися "Біле сонце пустелі", вважається доброю прикметою.
А ще писяти на ракету. Чесно! Це правда!!! З одного інтерв'ю космічної туристки

Повідомлення відредагував Руденька: 08.07.2007 – 20:48

• 0

#51 a7kiper

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 08:53

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (18.04.2006 01:38) писав:

Забобони бувають настільки тупими...
Я вірю,але не в усі...

Те що ми звикли називати забобонами, поділяється на 2 категорії:

1. Фізика, хімія, закони природи.
2. Марновірство, тупий страх перед тим що лінь вивчити і взнати, що вимагає деколи довгих років зусиль і пошуку(істини), щоб логічно це пояснити.(проти чого Церква)

Є люди що володіють знанням високопілотажним. Вони чітко розуміють різницю. Тільки дехто з тих що мають знання які в народі називаються "надприродніми" знаннями, можуть служити як ДОБРУ, людям, так і ЗЛУ, використовуючи людей, і розводячи їх своїми знаннями при тому гублячи свою душу.

Дороге зіпсоване дівчисько!,: I AM DAMN PRECIOUS це самопрокльон (DAMN), чим ти собі шкодиш, сама себе руйнуючи на рівні духу.
  • 0

#52 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.10.2007 – 09:30

Вірю, у всі які є і навіть в ті про ракету обпісяну. А шо? жаль попісяти? А так мона й не вернутись, мона й до інопланетян попасти. А так ракета помічена, кому вона нада в космосі?
  • 0

#53 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 18.10.2007 – 10:08

Намагаюcm не вірити, але часом все таки якісь сумніви закрадаються.

В даній ситуації найкращий метод це: Менше знаєш - краще спиш!
Так що не читайте цю тему :prapor3:
  • 0

#54 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 18.10.2007 – 11:02

Для встановлення причинно-наслідкових зв'язків, треба провести статистичний аналіз із понад сотнею випадків. За життя в людини, як правило, не назбирується сотні випадків "забобонних" із результатами. В результаті, довільні висновки (забобони) вважатимуться неправильними, або результатами з високою ймовірністю помилки. Тому, хочете перевірити забобони - протягом року найміть сусідську кішку, щоб дорогу перебігала щодня, сипте щедро сіль, їжте завжди із ножа і т. д. Якщо вас не заберуть у "білий дім", результати дослідження опублікуєте тут. І ми будемо гарантовано знати, що треба робити, а що не треба :prapor3:
  • 0

#55 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.10.2007 – 11:58

А, всі такі розумні шо нема ради. Я знаю, що коли облизувати товкачика, коли картоплю мнуть на пюре, то чоловік буде лисим, і шо? не вірити? а якшо то правда?
  • 0

#56 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.10.2007 – 13:12

Ми щодо забобон згадується зразу пісенька про чорного кота з російського мульти... У мене колись був чорний кіт і його забили насмерть картоплею "забобонні" хлопчики з мого подвір"я... От вам і наслідки...
  • 0

#57 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.10.2007 – 08:02

Перегляд дописуЛастiвочка (18.10.2007 12:58) писав:

А, всі такі розумні шо нема ради. Я знаю, що коли облизувати товкачика, коли картоплю мнуть на пюре, то чоловік буде лисим, і шо? не вірити? а якшо то правда?

Ластівочка! Так лисі чоловіки сексуальніші (так кажуть, ОБС...).

Я вірю в деякі прикмети, хоча і усвідомлюю, що те, в що віриш, збувається.
  • 0

#58 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 24.10.2007 – 03:48

Не заморочуюсь на такі речі, але про них пам*ятаю...

Деколи краще перестрахуватися, до речі, ніж потім думати про то... І жаліти...
  • 0

#59 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 24.10.2007 – 21:00

Я в таку маячню не вірю........ Навіть, якщо щось і стається по "принципу" забобонів, то це просто співпадіння.
  • 0

#60 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 30.10.2007 – 20:37

Перегляд дописуEqilibrium (24.10.2007 21:00) писав:

Я в таку маячню не вірю........ Навіть, якщо щось і стається по "принципу" забобонів, то це просто співпадіння.
Ха ха ха :rolleyes: Нічого в житті просто так не буває, випадковостей не існує! Бог не грає в лотерею!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних