Перейти до вмісту

Стосунки на відстані

Повідомлень в темі: 450

Опитування: Як ви ставитесь до стосунків на відстані? (221 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до стосунків на відстані?

1. такі стосунки нічим не відрізняються від звичайних. (89 голосів [40.09%])

Процент голосів: 40.09%

2. це існує, але не для мене (92 голосів [41.44%])

Процент голосів: 41.44%

3. я такого взагалі не розумію... (41 голосів [18.47%])

Процент голосів: 18.47%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.04.2006 – 14:40

Перегляд допису~Погане дівчиcько~ (28.04.2006 14:09) писав:

Я все прекрасно розумію, і якщо людина не може кинути все заради когось, тоді варто замислитись...Якщо не може, значить все таки не достатньо впернена...
А щоб переїхавши не залишитись в дурнях, треба все обговорити з партнером, по-друге можна знайти роботу, а потім вже переїхати.
цікаво сказано... в чомусь погоджуюся

до сказаного вище: навчання - ще не така проблема у стосунках на відстані, як робота... а з іншого боку такі стосунки не часто себе виправдовують... проте не заперечую щодо їх можливості та "плюсів" і "мінусів"...
  • 0

#62 ~Погане дівчиcько~

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 252 повідомлень
  • Місто:Ніжин

Відправлено 28.04.2006 – 15:52

А якщо стосунки себе оправдовують? Якщо є за що боротися? Чому не можна подумати головою, і знайти вихід, наприклад родичів з того міста :D на деякий час, а потім гарну роботу.
Що якщо просто не можеш жити без тієї людини?! Залишитися холоднокровним і нічого не робити , це просто жорстоко по відношенню до обох закоханих.
Якщо хочеш бути поруч, шукай вихід чи компроміс)
  • 0

#63 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 28.04.2006 – 16:04

Перегляд допису~Погане дівчиcько~ (28.04.2006 16:52) писав:

А якщо стосунки себе оправдовують? Якщо є за що боротися? Чому не можна подумати головою, і знайти вихід, наприклад родичів з того міста :D на деякий час, а потім гарну роботу.
Що якщо просто не можеш жити без тієї людини?! Залишитися холоднокровним і нічого не робити , це просто жорстоко по відношенню до обох закоханих.
Погоджуюся, що у такому випадку і життя не миле... і робити щось потрібно обов'язково!
а говорю я про те, що знайомства на відстані і "секс по телефону" не часто закінчуються чимось добрим :D
  • 0

#64 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 28.04.2006 – 16:04

Перегляд допису~Погане дівчиcько~ (28.04.2006 14:52) писав:

Краще спочатку потерпіти, стати на ноги, ніж одразу стрімголов кидатись невідомо куди..звичайно певна романтика в тому є :D
  • 0

#65 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.04.2006 – 16:10

Перегляд дописуStuff (28.04.2006 17:04) писав:

Краще спочатку потерпіти, стати на ноги, ніж одразу стрімголов кидатись невідомо куди..звичайно певна романтика в тому є :D
оооо!!! ЗОЛОТІ СЛОВА!!!! РЕСПЕКТ !!!

Родичі, робота...........тут деяких послухаєш так це все так легко. Варто тільки захотіти. ШАНОВНІ не все залежить тільки від вас, а якщо немає родичів, а якщо навчання в іншому місті..кидати універ і переводитись невідомо куди ?
Для кохання треба будувати потужну основу, а не бігти вслід за ним, якщо є почуття то вони і через півроку будуть, через рік.
  • 0

#66 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 28.04.2006 – 16:45

ага, основу взагалі для всього будувати потрібно, а не тільки згадувати про це, коли мова йде рпо кохання :D
  • 0

#67 ~Погане дівчиcько~

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 252 повідомлень

Відправлено 28.04.2006 – 17:43

Перегляд дописуukrainer (28.04.2006 16:04) писав:

Погоджуюся, що у такому випадку і життя не миле... і робити щось потрібно обов'язково!
а говорю я про те, що знайомства на відстані і "секс по телефону" не часто закінчуються чимось добрим :D
То ось, що ти називаєш серйозними стосунками? Секс по телефону?!
Навіть смішно, і це говорить доросла людина...(?!)
Я говорю не про якусь дурню, а про справжнє кохання, що не кажіть, а є, буває, хоч рідко але буває тоді що..?
Чекати....? А якщо просто не можеш більше чекати, якщо ви знайомі вже 2-3 чи 5 років, теж чекати?!!!
  • 0

#68 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 01.05.2006 – 11:28

Найміцніше кохання - платонічне (на відстані), але воно дуже рідко закінчується хеппі-ендом...на жаль, особистий досвід.
Якщо людина хоче бути поруч - вона шукає способи, якщо не хоче - шукає причини...
  • 0

#69 ~Погане дівчиcько~

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 252 повідомлень

Відправлено 01.05.2006 – 13:33

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (1.05.2006 11:28) писав:

Найміцніше кохання - платонічне (на відстані), але воно дуже рідко закінчується хеппі-ендом...на жаль, особистий досвід.
Якщо людина хоче бути поруч - вона шукає способи, якщо не хоче - шукає причини...
Блін..я не звикла погоджуватись, але твої слова - золоті!!!
Так, коли хочешь, то зможеш вернути гори..незнаю як у кого, але я коли кохаю, не пізнаю себе, і роблю таке на що мало хто піде в нормальному стані.... <_<
  • 0

#70 Muki

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.05.2006 – 14:03

Cikava tut dyskusija...
Vse buvae, i kohannja na vidstani tezh. Vse zalezhyt' vid l'udej. Na rahunok spilkuvannja - bulob bazhannja, a sposib znajdet's'a.
Prochytajte, bud' laska, mij pidpys. Vam ne zdaet's'a, scho ce pravda?

Цікава тут дискусія...
Все буває, і кохання на відстані теж. Все залежить від людей. На рахунок спілкування - було б бажання, а спосіб знайдеться.
Прочитайте, будь ласка, мій підпис, вам не здається, що це правда?

Повідомлення відредагував Parsokon: 02.05.2006 – 10:39

• 0

#71 ~Погане дівчиcько~

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 252 повідомлень

Відправлено 01.05.2006 – 14:09

Перегляд дописуMuki (1.05.2006 14:03) писав:

Цікава тут дискусія...
Все буває, і кохання на відстані теж. Все залежить від людей. На рахунок спілкування - було б бажання, а спосіб знайдеться.
Прочитайте, будь ласка, мій підпис, вам не здається, що це правда?
Підпис,дуже гарний,але не тільки гарний...в ньому є дуже повчальний зміст.
Ось, може напишеш українською,якщо хочеш, просто скопіюй (вибач за помилки, якщо є, то виправ)

Якщо ти щось відпускаєш, а воно повертається - воно твоє.
Якщо не повертається, то ніколи твоїм не було.

А до самої твоєї відповіді, то ти правий. І я абсолютно такої ж думки. На жаль багато людей не вірять що зможуть витримати перевірку відстанню, тому просто приривають стосунки <_<
  • 0

#72 Muki

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.05.2006 – 14:35

D'akuju.
haha, zhinochyj rid <_<
  • 0

#73 vinnipuhin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 01.05.2006 – 15:24

не голосував, бо нема варіанту "є, але воно приречене на плавний перехід у солодкі спогади"..
...З власного досвіду...
  • 0

#74 ~Погане дівчиcько~

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 252 повідомлень

Відправлено 01.05.2006 – 16:28

Перегляд дописуMuki (1.05.2006 14:35) писав:

D'akuju.
haha, zhinochyj rid <_<
Ой, вибач...виправила.

Перегляд дописуvinnipuhin (1.05.2006 15:24) писав:

не голосував, бо нема варіанту "є, але воно приречене на плавний перехід у солодкі спогади"..
...З власного досвіду...
Ну у мене теж був досвід...два роки, але я все рівно вірю,незнаю чому...така я людина наївна)))
Хоча багатьом не вистачає такої ось віри в те, що все буде добре.
  • 0

#75 vinnipuhin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 01.05.2006 – 17:40

якщо постійно вірити, що все буде добре - то можна з головою заглибитися в ту утопічну країну, де все гаразд і все в гармонії, цим самим втративши відчуття реальності... Прожити там багато часу, але колись, всеодно настане момент, коли жахливі реалії буденного життя схоплять тебе за ногу і висмикнуть з тієї чудової країни... А повертатися з кращого до гіршого - ой як неприємно і важко.... Тому краще просто багато мріяти, але при цьому не втрачати вітдуття реальності. Доречі коли про щось часто мрієш - воно здійснюється..))
  • 0

#76 ~Погане дівчиcько~

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 252 повідомлень

Відправлено 01.05.2006 – 18:36

Перегляд дописуvinnipuhin (1.05.2006 17:40) писав:

якщо постійно вірити, що все буде добре - то можна з головою заглибитися в ту утопічну країну, де все гаразд і все в гармонії, цим самим втративши відчуття реальності... Прожити там багато часу, але колись, всеодно настане момент, коли жахливі реалії буденного життя схоплять тебе за ногу і висмикнуть з тієї чудової країни... А повертатися з кращого до гіршого - ой як неприємно і важко.... Тому краще просто багато мріяти, але при цьому не втрачати вітдуття реальності. Доречі коли про щось часто мрієш - воно здійснюється..))
Знаєш, він був моїм першим коханням...і все було так реально...хіба я можу слідкувати за собою тоді, коли я з змозі думати лише про нього?
  • 0

#77 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.05.2006 – 20:26

Перегляд дописуvinnipuhin (1.05.2006 18:40) писав:

Прожити там багато часу, але колись, всеодно настане момент, коли жахливі реалії буденного життя схоплять тебе за ногу і висмикнуть з тієї чудової країни...
От з цим треба погодитись!!!!

Шановні вийдіть з романтичного світу- " кохання те-кохання се, варто тільки захотіти". Кохання це частина життя, життя це складна штука і не все залежить від вас і не все ви можете зробити, бо є ОБСТАВИНИ на які ви не можете впливати. Це не та ситауція коли ти сів на маршрутку чи на метро і через півгодини побачив кохану людину, в такій ситуації між людьми СОТНІ кілометрів .
В мене були ці стосунки і навіть організувати зустріч раз на місяць це вже проблема, звичайно вона завжди вирішувалась, але перешкоди завжди були.
А тут з такою легкістю розповідають про те як з одного міста в інше переїхати до коханої людини <_<)) Ні, звичайно це треба робити обов"язково але це не так легко, як деякі тут розповідають.

Перегляд допису~Погане дівчиcько~ (1.05.2006 17:28) писав:

Ой, вибач...виправила.
Ну у мене теж був досвід...два роки, але я все рівно вірю,незнаю чому...така я людина наївна)))

але ж ти його ні разу не бачила, то це хіба стосунки на відстані ???? це віртуальні відносини і все.
  • 0

#78 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 03.05.2006 – 00:52

Перегляд дописуMarcos (1.05.2006 21:26) писав:

А тут з такою легкістю розповідають про те як з одного міста в інше переїхати до коханої людини <_<)) Ні, звичайно це треба робити обов"язково але це не так легко, як деякі тут розповідають.
Повністю підтримую...

кинути все - це дуже важко. надто важко, я б сказала.

а особливо, не варто забувати про те, що це може не сподобатись тому, заради кого все покидаєш.

я би ніколи не підтримала таку ідею фікс у своєї половинки.... це надто великі обовязки. зобовязання, точніше, які б на мене впали.
я оце - "все кинути заради кохання до тебе" - взагалі не підтримую.
  • 0

#79 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 03.05.2006 – 09:31

Перегляд допису~Погане дівчиcько~ (28.04.2006 18:43) писав:

То ось, що ти називаєш серйозними стосунками? Секс по телефону?!
Навіть смішно, і це говорить доросла людина...(?!)
Я говорю не про якусь дурню, а про справжнє кохання, що не кажіть, а є, буває, хоч рідко але буває тоді що..?
Чекати....? А якщо просто не можеш більше чекати, якщо ви знайомі вже 2-3 чи 5 років, теж чекати?!!!
ні, не секс по телефону... читай уважніше... справжнє кохання на відстані, з частотою безпосередніх стосунків (у кращому випадку) раз на тиждень протягом 2-5 років - ФАНТАСТИКА <_< як це романтично не звучить, але це не тільки обтяжливо, але й безглуздо... одна моя знайома мала "стосунки на відстані" з коханим хлопцем (але чи був він її коханим тоді вона й сама не знає) і за рік вийшла за нього і переїхала до нього... проте більшість моїх знайомих, і я в тому ж числі, позитивного досвіду таких стосункуів не маю...

Перегляд дописуvinnipuhin (1.05.2006 16:24) писав:

...З власного досвіду...
згода, також з власного досвіду... проте можливі й виключення ("не кажи гоп, поки не перескочив")

Перегляд допису~Погане дівчиcько~ (1.05.2006 17:28) писав:

Ой, вибач...виправила.
мріяти не шкідливо :blink: а віра, все ж, вмерає останньою :D Нехай щастить у твоїх бажаннях! :D
  • 0

#80 ~Погане дівчиcько~

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 252 повідомлень

Відправлено 03.05.2006 – 10:52

Перегляд дописуukrainer (3.05.2006 09:31) писав:

ні, не секс по телефону... читай уважніше... справжнє кохання на відстані, з частотою безпосередніх стосунків (у кращому випадку) раз на тиждень протягом 2-5 років - ФАНТАСТИКА <_< як це романтично не звучить, але це не тільки обтяжливо, але й безглуздо... одна моя знайома мала "стосунки на відстані" з коханим хлопцем (але чи був він її коханим тоді вона й сама не знає) і за рік вийшла за нього і переїхала до нього... проте більшість моїх знайомих, і я в тому ж числі, позитивного досвіду таких стосункуів не маю...
згода, також з власного досвіду... проте можливі й виключення ("не кажи гоп, поки не перескочив")
мріяти не шкідливо :blink: а віра, все ж, вмерає останньою :D Нехай щастить у твоїх бажаннях! :D
Дякую, є відома фраза,яка підходить сюди...:
Кохання і привиди приходять тільки до тих, хто в них вірить)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних