Перейти до вмісту

Стосунки на відстані

Повідомлень в темі: 450

Опитування: Як ви ставитесь до стосунків на відстані? (221 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до стосунків на відстані?

1. такі стосунки нічим не відрізняються від звичайних. (89 голосів [40.09%])

Процент голосів: 40.09%

2. це існує, але не для мене (92 голосів [41.44%])

Процент голосів: 41.44%

3. я такого взагалі не розумію... (41 голосів [18.47%])

Процент голосів: 18.47%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#441 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 11.02.2010 – 14:51

Перегляд дописуЛастiвочка (11.02.2010 11:14) писав:

Мені треба поряд, десь на сусідній вулиці на крайняк...щоб плече було як і у важку хвилину так і просто націлуватись до нестями тоді, коли хочеться, а не чекати слушної нагоди...як виключення - відрядження, інші вагомі причини
Це теж нічим хорошим не закінчуєцця:

Покохав сусідського Сірьожу
Я кохати що завгодно можу
наше щастя скінчилося нажаль
бо дізнався що сусід москаль.
  • 0

#442 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.02.2010 – 15:30

Castiel
в нас нормальний квартал:) в мене якраз стосунки на відстані закінчувались не так як хтілось би і не тому що хтось там комусь невірний був. а просто так сталось...
  • 0

#443 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 11.02.2010 – 15:44

Перегляд дописуЛастiвочка (11.02.2010 15:30) писав:

Castiel
в нас нормальний квартал:) в мене якраз стосунки на відстані закінчувались не так як хтілось би і не тому що хтось там комусь невірний був. а просто так сталось...
Все рано чи пізно закінчується... Тіли ми не завжди знаємо коли це станеться.
  • 0

#444 Гість_Все зовсім не так_*

• Гості

Відправлено 05.03.2010 – 21:03

Відстань - це просто банальна відмазка. Якщо обидві сторони цього хочуть - це не є проблема... Якщо кохання щире і люди довіряють одне одному - відстань ніколи не стане їм перешкодою. Тут навіть навпаки... Вийде так, що прийдеться пройти через багацько перешкод і проблем; прийняти при цьому купу рішень... Це, навпаки, зробить ваші стосунки ще більш міцнішими.

В мене якраз зараз стосунки на відстані... Вже пів року у нас серйозні почуття і надіюсь все вийде якнайкраще, тому що я насправді знайов в цій людині те, що я шукав все життя і ціную кожну мить проведену разом.
  • 0

#445 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 01:44

віртуальні стосунки стають все опулярнішими. ось в чому ми не розумітимемо наших дітей чи онуків.
  • 0

#446 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.03.2010 – 22:57

Відстань-це фактор,завдяки якому перевіряється сила кохання та вірність людей.Коли люди разом,вони рано чи пізно звикають один до одного і починають сприймати прояви кохання як належне.Ти знаєш,що коханий(на) поряд і так буде завжди,тому люди перестають говорити про свої почуття,робити приємні сюрпризи,вже немає тієї ніжності та турботи.Але як тільки людина усвідомлює,що ось-скоро розлука,почуття спалахують з новою силою,бо присутнє почуття втрати,страх:"як я буду жити сам(а)?!".Тому переважно стосунки на відстані дійсно стають міцнішими.Хоча це тільки в тому випадку,якщо ці стосунки справді існували,а не були фантазією однієї людини.Якщо ж стосунки до розлуки були не міцні і коханням там і не пахло,то ясно,що такі стосунки розваляться відразу.
  • 0

#447 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.03.2010 – 20:19

стосунки на відстані-щось неймовірне,люди далеко одне від одного,,телефон і нет не кращі друзі закоханих,такі стосунки ведуть в нікуди,.сама таке проходила,хоча й не буду так розчаровувати закоханих можливі й винятки,але таке рідко буває,,зазвичай то не кохання а омана,,шукайте реальних коханих,.бо часто той хто далеко-то ілюзія,,нафантазуєте собі ідеал а потім розчарування,,я проти такого((хоча поживу ще наберуся досвіду може й по іншому заговорю_
  • 0

#448 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 08.03.2010 – 20:28

Перегляд дописуNatali93 (8.03.2010 19:19) писав:

такі стосунки ведуть в нікуди,.сама таке проходила,хоча й не буду так розчаровувати закоханих
фууух, ну дякую, що ти це сказала, бо я вже так розчарувалась, що почала рвати волосся на голові і з'їдати його одразу ж! А потім мені стало легше і я вставила назад в голову те, що ще не встигла проковтнути. Ти мене не лякай так більше, ок?
  • 0

#449 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.03.2010 – 20:38

Перегляд дописучорно-біла (8.03.2010 20:28) писав:

фууух, ну дякую, що ти це сказала, бо я вже так розчарувалась, що почала рвати волосся на голові і з'їдати його одразу ж! А потім мені стало легше і я вставила назад в голову те, що ще не встигла проковтнути. Ти мене не лякай так більше, ок?
та заспокойся,,йоой налякала дуже )))ок,ок я більше так не буду(((ажж соромно стало
  • 0

#450 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 08.03.2010 – 22:04

Не розумю чого то більшість розуміє під поняттям "стосунки на відстані" - віртуальні стосунки. Хіба так не може бути, що люди знайомі в реалі, але через обставини змушені роз"їхатися на певний час? Хіба таке не можливе?
Віртуальні стосунки і стосунки на відстані не завжди одне і теж саме. Тому не варто говорити шо то омана і неможливе чи ще щось в тому роді.
  • 0

#451 пульс землі

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 08.03.2010 – 23:40

Жоден з варіантів не підійшов
Це щось особливе.
Яке неможливо пояснити словами.
Духовний зв*язок, котрий транслюється через загальне інформаційне поле.
Цілком може бути платонікою
Цілком може бути уособленням роздвоєння особистості (тобто коли жиіеш одним життям, а людина та з зовсім іншої "планети")
Тут не тему
Тут можна цілу книжку написати
але впадло
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua