Перейти до вмісту

Стосунки на відстані

Повідомлень в темі: 450

Опитування: Як ви ставитесь до стосунків на відстані? (221 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до стосунків на відстані?

1. такі стосунки нічим не відрізняються від звичайних. (89 голосів [40.09%])

Процент голосів: 40.09%

2. це існує, але не для мене (92 голосів [41.44%])

Процент голосів: 41.44%

3. я такого взагалі не розумію... (41 голосів [18.47%])

Процент голосів: 18.47%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#421 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 08.02.2010 – 18:05

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (3.02.2010 20:41) писав:

Є ще люди з моральними принципами, котрі навіть не кохаючи ні в якому разі не підуть "наліво".

Оу... Це як зрозуміти?
  • 0

#422 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олександрія

Відправлено 08.02.2010 – 22:18

Перегляд допису†Fallen Angel† (8.02.2010 19:05) писав:

Оу... Це як зрозуміти?
Грубо кажучи - декому совість не дозволить зрадити, як би не "свербіло". (не будемо зараз про те, що поняття "зрада" та "невірність" у всіх відрізняється...)
  • 0

#423 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 08.02.2010 – 23:23

Перегляд допису†Fallen Angel† (8.02.2010 18:05) писав:

Оу... Це як зрозуміти?
хі, імпотентами ті люди звуцця
  • 0

#424 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.02.2010 – 13:49

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (3.02.2010 21:41) писав:

Є ще люди з моральними принципами, котрі навіть не кохаючи ні в якому разі не підуть "наліво".
Є, але ще раз підкреслюю - треба НАСПРАВДІ КОХАТИ, щоб дотримуватися моральних принципів у даному питанні.
  • 0

#425 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 09.02.2010 – 14:41

Перегляд дописуМалюсінька (9.02.2010 14:49) писав:

Є, але ще раз підкреслюю - треба НАСПРАВДІ КОХАТИ, щоб дотримуватися моральних принципів у даному питанні.
О... Нє, я вела мову саме про тих, хто НЕ КОХАЄ! Звісно, це найпоширеніша причина через яку залишаються вірними, але приводом не "стрибнути в гречку" може стати і мораль, і совість, і повага до людини. Ба, навіть елементарний страх втратити хлопця/дівчину через невірність!
  • 0

#426 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Місто:Соломонові острови

Відправлено 09.02.2010 – 14:52

Це через аську з гумовим другом чи подружкою??
  • 0

#427 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 09.02.2010 – 14:56

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (9.02.2010 13:41) писав:

О... Нє, я вела мову саме про тих, хто НЕ КОХАЄ! Звісно, це найпоширеніша причина через яку залишаються вірними, але приводом не "стрибнути в гречку" може стати і мораль, і совість, і повага до людини. Ба, навіть елементарний страх втратити хлопця/дівчину через невірність!
а для чого бути з людиною, якщо ти її не кохаєш?
  • 0

#428 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 09.02.2010 – 15:53

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (9.02.2010 15:41) писав:

Але ж навіщо мати стосунки на відстані з людиною, яку не кохаєш?

Перегляд дописучорно-біла (9.02.2010 15:56) писав:

то точно!!!!!
  • 0

#429 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 10.02.2010 – 00:28

Перегляд дописуМалюсінька (9.02.2010 16:53) писав:

Але ж навіщо мати стосунки на відстані з людиною, яку не кохаєш?

то точно!!!!!
А мо' кохання в перспективі?!
Те ж саме можна запитати і про тих, хто поруч - нащо зустрічатися, якщо не кохаєте? Чи може більшість з присутніх завжди спочатку закохувались, а потім топали на побачення о0 ?
  • 0

#430 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 10.02.2010 – 00:39

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (10.02.2010 00:28) писав:

Те ж саме можна запитати і про тих, хто поруч - нащо зустрічатися, якщо не кохаєте? Чи може більшість з присутніх завжди спочатку закохувались, а потім топали на побачення о0 ?
а як же неодноразово вдувать комусь?
  • 0

#431 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.02.2010 – 03:20

кохаюсь. чорноброва. і з москалЕМ. ми з ним вже задовбалися регулярно долати 1425 км один до одного. треба шось вирішувати)
а ше я знаю,шо це мені громадянство змінювати доведеться,а не йому,але мені таааак приємно,шо він згодний стати "українцем" ))))
  • 0

#432 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 10.02.2010 – 10:10

Перегляд дописуМалюсінька (9.02.2010 15:53) писав:

Перегляд дописучорно-біла (9.02.2010 14:56) писав:

то точно!!!!!
Опа. Чорно-біла і Малюсінька порозумілись на ґрунті кохання. Узясь. :brovy:
  • 0

#433 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 10.02.2010 – 13:05

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (9.02.2010 15:41) писав:

А скажи мені, який резон бути вірним людині, якщо в тебе з нею немає стосунків? В мене є друг, хороший друг. В Чернігівській області. То я не повинна була б зустрічатися з іншим, бо в мене є цей друг? Немає причини!

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (10.02.2010 01:28) писав:

А навіщо дивитися на перспективу. Варто жити сьогоденням. А на рахунок зустрічання, то коли воно проходить в реалі, то одна річ, а коли неа відстані - зовсім інша. Та і повинна якась іскра пролетіти, чимось повинна сподобатися тобі людина, щоб зустрітися з нею.
  • 0

#434 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 10.02.2010 – 14:35

Перегляд дописуМалюсінька (10.02.2010 14:05) писав:

А скажи мені, який резон бути вірним людині, якщо в тебе з нею немає стосунків? В мене є друг, хороший друг. В Чернігівській області. То я не повинна була б зустрічатися з іншим, бо в мене є цей друг? Немає причини!
Ну, то я вела мову саме про вірність людині, з якою маєш стосунки, але якої не кохаєш, а не про друзів чи коханців. Як нема стосунків, то звісно така поведінка виглядає по-дурному.

Перегляд дописуМалюсінька (10.02.2010 14:05) писав:

А навіщо дивитися на перспективу. Варто жити сьогоденням. А на рахунок зустрічання, то коли воно проходить в реалі, то одна річ, а коли неа відстані - зовсім інша. Та і повинна якась іскра пролетіти, чимось повинна сподобатися тобі людина, щоб зустрітися з нею.
Ага, сьогоденням... За таким принципом не дуже воно тойво... Не зовсім добре виходить. Наприклад, поїхав хлопець на місяць у відрядження, дівчина цей місяць прогуляла з іншими. На питання "Чо' ж ти, дівчино моя, наліво ходила?" почує у відповідь "Тебе ж не було поруч саме в той момент, чому повинна була жити мріями про майбутню зустріч?!"
Ясно, що для "зустрічання" має спалахнути якась іскра. Але то ж НЕ КОХАННЯ... Може якраз іскра і розгориться до нього. То навіщо її придушувати в зародку невірністю ?!
  • 0

#435 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 10.02.2010 – 15:51

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (10.02.2010 15:35) писав:

Ну, то я вела мову саме про вірність людині, з якою маєш стосунки, але якої не кохаєш, а не про друзів чи коханців. Як нема стосунків, то звісно така поведінка виглядає по-дурному.
Дозволь поцікавитися, що ти розумієш під словом "стосунки"?

Ясно, що для "зустрічання" має спалахнути якась іскра. Але то ж НЕ КОХАННЯ... Може якраз іскра і розгориться до нього. То навіщо її придушувати в зародку невірністю ?!
А як ти думаєш, зразу ще перед першою зустріччю повинно виникнути кохання? Ще є стадії до кохання: іскра, закоханість, кохання.
І повір мені, придушувати її ніхто не буде нічим на початкових етапах.

Наприклад, поїхав хлопець на місяць у відрядження, дівчина цей місяць прогуляла з іншими. На питання "Чо' ж ти, дівчино моя, наліво ходила?" почує у відповідь "Тебе ж не було поруч саме в той момент, чому повинна була жити мріями про майбутню зустріч?!"
Якщо вони вже "хлопець" і "дівчина", то це просто невірність. А якщо це просто знайомі, то вона не зобов'язана берегти йому вірність і пояснювати свою поведінку.
  • 0

#436 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 10.02.2010 – 17:02

Перегляд дописуМалюсінька (10.02.2010 16:51) писав:

Дозволь поцікавитися, що ти розумієш під словом "стосунки"?
Власне для мене стосунки "хлопець/дівчина" - це варіант спілкування, коли вони "належать" одне одному, з різними варіаціями інших нюансів та характеристик.

А як ти думаєш, зразу ще перед першою зустріччю повинно виникнути кохання? Ще є стадії до кохання: іскра, закоханість, кохання.
І повір мені, придушувати її ніхто не буде нічим на початкових етапах.
Ой, ну невже ми порозумілися?! Оті ж "іскра => симпатія => закоханість" і були основним, про що писала раніше. Це те, що є причиною вірності, але ще не переросло у Кохання!

Якщо вони вже "хлопець" і "дівчина", то це просто невірність. А якщо це просто знайомі, то вона не зобов'язана берегти йому вірність і пояснювати свою поведінку.
Тю, я ж бо про те ж саме й кажу!
  • 0

#437 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 10.02.2010 – 18:12

Ну взагалі-то якість почуттів визначається за допомогою відстані. Якщо почуття дійсно сильніі (не називаю то коханням, бо для кожного то різні почуття і відчуття) - то воно переможе відстань.
Але, якщо брати до уваги людей старших, подружжя зі стажем 20 років, то в такому випадку говорити про кохання рідко приходиться. Тут скоріш любов, прив"язаність, звичка. Проте це ж не означатиме, що у випадку розлуки, відстані вони зраджуватимуть одне одному. Тут вже інші причини, можливо і дійсно моральні принципи. Тому не завжди буває так, як каже Малюсінка і Тітонька Еммі права теж по своєму.
  • 0

#438 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 11.02.2010 – 10:58

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (10.02.2010 18:02) писав:

Власне для мене стосунки "хлопець/дівчина" - це варіант спілкування, коли вони "належать" одне одному, з різними варіаціями інших нюансів та характеристик.
Повір мені, тітонько, при спілкуванні "хлопець/дівчина" ніхто нікому не належить! Поки це спілкування не переросте у щось більше.
  • 0

#439 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.02.2010 – 11:14

не знаю чи писала в цій темі, то даруйте коли забаяню:) стосунки на відстані для мене нічим хорошим не закінчились. я - з категорії однолюбів. І стосунки на відстані у мене виробили (з часом) стійкий імунітет до небажання мати таких стосунків. Мені треба поряд, десь на сусідній вулиці на крайняк...щоб плече було як і у важку хвилину так і просто націлуватись до нестями тоді, коли хочеться, а не чекати слушної нагоди...як виключення - відрядження, інші вагомі причини
  • 0

#440 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 11.02.2010 – 13:28

Перегляд дописуМалюсінька (11.02.2010 11:58) писав:

Повір мені, тітонько, при спілкуванні "хлопець/дівчина" ніхто нікому не належить! Поки це спілкування не переросте у щось більше.
Пані, якщо ми намагаємося вияснити певні моменти, ставлення до якогось питання, то будь ласка - слідкуйте за ходом думок. Я написала не про "спілкування", а про стосунки, які часто ще називають "зустрічанням". І я уточнила, що це МІЙ ПОГЛЯД і МОЯ ДУМКА! Так до чого тут категоричність ??
І якщо Ви не хочете належати дорогій людині, то це - Ваш власний вибір. Я хочу належати одному чоловікові і з повною впевненістю думати/казати, що і він - мій. Ось це бачення моїх стосунків, яке нікому не нав'язую і не стверджую, що то єдиний правильний шлях.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних