Перейти до вмісту

Стосунки на відстані

Повідомлень в темі: 450

Опитування: Як ви ставитесь до стосунків на відстані? (221 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до стосунків на відстані?

1. такі стосунки нічим не відрізняються від звичайних. (89 голосів [40.09%])

Процент голосів: 40.09%

2. це існує, але не для мене (92 голосів [41.44%])

Процент голосів: 41.44%

3. я такого взагалі не розумію... (41 голосів [18.47%])

Процент голосів: 18.47%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#361 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 27.10.2009 – 16:10

Перегляд дописуDynkan 113 (27.10.2009 15:42) писав:

ну якщо "фіг зна з ким" замінити на чоловік то піде.

Якщо так, то погоджуюся, але якщо "фіг зна з ким" - ключовий момент, ще й бажано, щоб щоразу новий був, то може й не скластися сімейне життя.
  • 0

#362 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.10.2009 – 16:43

Перегляд дописуDynkan 113 (27.10.2009 15:42) писав:

Тоді таки дурень.
фі... які кардинальні судження про чіюсь систему цінностей і світосприйняття...
  • 0

#363 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 27.10.2009 – 17:51

Саме питання зверху теми провокує на суперечку:
Стосунки на відстані, також віртуальні, уявні та та інші намріяні
Намріяні? видно автор теми не дуже позитивно до такого ставиться. Уявні та віртуальні стосунки то різні речі. Одне діло говорити в асі з реальною людиною, а інше спілкуватися з Дуньою Кулачковою як з найближчою подругою-оце вже дійсно "уявне"
  • 0

#364 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 17:58

Перегляд дописуКрихітка (27.10.2009 17:51) писав:

Намріяні? видно автор теми не дуже позитивно до такого ставиться. Уявні та віртуальні стосунки то різні речі. Одне діло говорити в асі з реальною людиною, а інше спілкуватися з Дуньою Кулачковою як з найближчою подругою-оце вже дійсно "уявне"
в підтримку фрази:
А хіба можливість бачити, торкнутися і навіть переспати, з людиною дає гарантію, що стосунки не відбуваються з уявним? :yes:
всі ці фрази "він зміниться" чи "я її виховаю"...

Краще уявити собі... гм... зовнішній вигляд, а ніж уявляти особистість з конкретними фізисними даними ;)
  • 0

#365 Амфітамінка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 27.10.2009 – 21:26

Перегляд дописучорно-біла (27.10.2009 15:34) писав:

не факт, він просто так жене. Якби хотів то за ті 2,5 роки приїхати б знайшов можливість.

Женеш ти,а людина заробляє наквартиру і машину!

Перегляд дописуDynkan 113 (27.10.2009 15:52) писав:

Не бачу причин чому того всього не можна робити з чоловіком?
Була б рада,знайти ту людину,яка б розділяла мої інтереси і виходки! Він,наразі,просто казав:"Будь обережна! Можливо не роби того!"

Перегляд дописуTwinkle (27.10.2009 16:14) писав:

Якщо вона хоче поїхати "туда-туда" і "фіг зна з ким", ще й так, щоб "ніхто не знав", то навряд чи чоловік би таке витримав))
Швидше за все)

Перегляд дописуyushchenko (27.10.2009 16:24) писав:

Хмм. А дійсно, угнати літак з України, і кинутись з парашутом в районі Біг Бена.
О,шановний,а Ви підкинули файну ідею ;)

Перегляд дописуZuzik (27.10.2009 16:24) писав:

а може він... гм... просто троха дійсно серйозніше ставиться чи ставився до того? :yes:
Може він дійсно згоден чекати... гм... поки перебіситься?
(с)
А що він може зробити? Приїхати і заперти мене в хаті? Він мені хто? Наразі ніхто...
  • 0

#366 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 27.10.2009 – 21:33

Перегляд дописуZuzik (27.10.2009 16:58) писав:

в підтримку фрази:
А хіба можливість бачити, торкнутися і навіть переспати, з людиною дає гарантію, що стосунки не відбуваються з уявним? :yes:
всі ці фрази "він зміниться" чи "я її виховаю"...

Краще уявити собі... гм... зовнішній вигляд, а ніж уявляти особистість з конкретними фізисними даними ;)
Сумніваюсь,що автор теми мав на увазі саме це,але якщо подивитись з твого боку на фразу,то так,я з тобою згідна.

Перегляд дописуАмфітамінка (27.10.2009 20:26) писав:

А що він може зробити? Приїхати і заперти мене в хаті? Він мені хто? Наразі ніхто...
Був би він тобі таке ніхто як ти кажеш-ти б не розписувала на весь форум про ваші складні стосунки ;)
  • 0

#367 Амфітамінка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 21:39

Перегляд дописуКрихітка (27.10.2009 22:33) писав:

Був би він тобі таке ніхто як ти кажеш-ти б не розписувала на весь форум про ваші складні стосунки ;)
А я не розписувала! Побачила тему-згадала випадок з життя,написала....далі посипались коментарі..от я й відписувала,бо це стосувалось саме мого допису!
Так в тому плані щоб за мене щось вирішувати і справді ніхто!
  • 0

#368 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 21:52

Щодо мене,то якщо говоримо про стосунки,то як на мене вони не повинні виноситися на широкий загал, ставати надбанням світової мережі,тим паче в епоху викрадення різноманітної особистої інформації, більш того коли дві людини справді цінують одне одного,то саме сфера стосунків і стає їхньою спільною, втаємничою спільною цінністю.Хм, стосунки на відстані...багато хто заперечить але чи можливі якісь відносини , з однієї сторони особою котра нам відома лиш з переписки,але з іншої -- чи спілкування це не той самий досвід і варіант висловити щось таке, котре б ми ніколи не сказали в реальності.
  • 0

#369 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 22:49

Перегляд дописуАмфітамінка (27.10.2009 08:50) писав:

Я не вірю в стосунки на відстані! Дотримауюсь думки,що:"Кохання по листах,те саме що обід по телевізору!"
В мене був випадок,коли я з хлопцем зустрічалась,дуже добре одне до одного ставилися,але він мусив поїхати за кордон на кілька років.Поїхав.Я плакала.Казала по телефону що мені лише він потрібен,і чекатиму його стільки-скільки треба! Пройшло 2,5 роки.Він досі там,досі спілкуємось! Досі одне до одного добре ставимось! Регулярно говоримо(скайп,аська)...але не більше! Тепер це,швидше за все просто мій друг!Хача він все таки планує приїхати...
Просто,гадаю,що якщо між стосунками малий проміжок часу між зустрічями-то це ще більш менш реально,а так як в мене...уви(((((

Знаю двох дівчат. Одна, назву її Наталя - три роки зустрічалася з хлопцем, жили разом (його батьки закордоном), не міг до них потрапити, його знайома виграла зелену карту, він з нею одружився і поїхав туди. А його ж дівчина залишилася чекати на нього тут. Минуло 2 роки і він приїхав до неї. На 3 тижні і поїхав знову і приїде не раніше як через ще 3 роки. І вона чекає! Не їздить нікуди фіг зна з ким, не гуляє з іншими хлопцями...
Інша, назву її Оля - чекає на хлопця вже рік, а він не може приїхати до неї, бо інкаше не зможе повернутися, а перед тим бачилися лише місяць, перед річною перервою. А вона чекає на нього. І пише в ЖЖ, що єдиний подарунок який вона може йому дати - це її чекання.

Тепер і я. Чекаю.

Зрозуміти які важкі такі стосунки на відстані, може тільки та людина, яка це пережила і не ходила ні на ліво, ні куди. І дарувала свій час, дарувала своє чекання на Нього. Всі ці дівчата впевнені, що той, на кого вони чекають, це ті, хто вартий такого чекання. Ось і все. В іншому випадку, не варто мучити одне одного.

Таких прикладів є багато, але хтось не витримує 50-ти кілометрової відстані, а хтось терпить відстань і у сотні тисяч кілометрів.
В кожного своя кінцівка і добре, якшо все закінчується чудово.
  • 0

#370 Амфітамінка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 22:58

Перегляд дописуAmili (27.10.2009 23:49) писав:

Таких прикладів є багато, але хтось не витримує 50-ти кілометрової відстані, а хтось терпить відстань і у сотні тисяч кілометрів.
В кожного своя кінцівка і добре, якшо все закінчується чудово.

100% кожному своє! В мене одногрупник зустрічається вже 4 чи 5 років з дівчиною яка живе в іншому кінці України,бачаться лише кілька разів на рік....також вважаю це стосунками на відстані! Але відносини в них чудові,тим більше що я добре знаю цього хлоця! І все у них прекрасно! Коли одного разу запитала в нього чи ненабридає таке "зустрічання" він відповів:"Краще далеко,але добре,ніж погано-але близько!"
  • 0

#371 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.10.2009 – 23:07

Перегляд дописуКрихітка (27.10.2009 17:51) писав:

нє ну є стосунки на відстані вимушені, а є ОКРЕМО віртуальні, уявні та та інші намріяні. бо на відстані таки частіше починаються віртуальні))
але є реальні стосунки, які з певної причини стають стосунками на відстані і вимушено віртуальними)))
отаке.
  • 0

#372 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 23:41

Вже третій рік спостерігаю за "віртуальними стосунками" однієї подруги.
але то складна історія.
Прихований текст
вони колишні однокласники, друзі були ледь не з першого класу.
після школи практично не бачилися десь рік. потім побачилися, виникли якісь почуття (в нього), але відстань зробила своє - жили в різних містах. все якось трохи пройшло.
незабаром він переїхав до штатів з батьками на пмж. через півроку-рік у неї помирає матір, вона лишається сиротою. до того ж перед тим розійшлася зі своїм тодішнім хлопцем. в цей час вони знову починають листуватися. просто як дружня підтримка. а потім знову виникають почуття. вона чекає на нього майже рік, він приїздить на два тижні й знову їде (робота, навчання).
так досі й живуть, він приїздить два-три рази на рік, на кілька тижнів. вона ніяк не може отримати візу на відвідини та й переїздити туди не хоче.  

висновок: кохання по скайпу то складно і не для всіх, але хто має силу чекати - той чекає і не шкодує ні про що.
  • 0

#373 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 28.10.2009 – 15:32

Перегляд дописуAmili (27.10.2009 22:49) писав:

Космічну відстань? ;)

З. І. Фтєму: можна, але лише за умови, що є перспектива врешті бути разом (реальна, а не намріяна, також не за 10 років коли прилетять марсіяни і зроблять в Україні порядок, а максимум за 2-3 роки). А не "давай позустрічаємося, а далі ХЗ як буде, мені без тебе складно".

Повідомлення відредагував Гетьман: 28.10.2009 – 15:32

• 0

#374 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.10.2009 – 17:28

Перегляд дописуГетьман (28.10.2009 15:32) писав:

Космічну відстань? ;)
Ну чому ж? Просто по спіралі навколо Землі або по кругу, але на іншому меридіані чи паралелі ніж "половинка" :yes:
  • 0

#375 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 23:39

ґґ Коли довгий час є стосунки на відстані, то обов*язково будуть паралельно і стосунки "на близькості", але уже з іншою людиною :).
  • 0

#376 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 28.10.2009 – 23:46

Перегляд дописуБлискавиця (28.10.2009 22:39) писав:

ґґ Коли довгий час є стосунки на відстані, то обов*язково будуть паралельно і стосунки "на близькості", але уже з іншою людиною :).
обов'язково?
  • 0

#377 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 28.10.2009 – 23:53

Перегляд дописуБлискавиця (28.10.2009 23:39) писав:

ґґ Коли довгий час є стосунки на відстані, то обов*язково будуть паралельно і стосунки "на близькості", але уже з іншою людиною :) .

ой не правда то...
  • 0

#378 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 23:57

Перегляд дописуБлискавиця (28.10.2009 23:39) писав:

ну хіба для німфоманок та спермотоксикозників.
решта здатні пристосовуватись до ситуації. перевірено на собі. вже вкотре.
  • 0

#379 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 15:37

Ну, по-перше, виключення лише підтверджує правило :). А по-друге, кожна людина здатна витримати свій проміжок часу. Це індивідуально.
Дуже хотілося б ігнорувати цей факт і стверджувати однозначно, що люди здатні буди у довгій розлуці і при цьому не мати інших стосунків. Але чим довше розлука - тим більше ймовірність виникнення інших стосунків. Знову ж таки - період часу суто індивідуальний.
  • 0

#380 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 19:01

Перегляд дописуБлискавиця (29.10.2009 15:37) писав:

Ну, по-перше, виключення лише підтверджує правило

як? ну поясніть мені - яким чином виключення може підтверджувати правило?!
на те воно й правило, щоби менше виключень було!

це так. а загалом з мого досвіду спостерігання за такими віддаленними стосунками - розходилися або знаходили тим часом інших тільки ті, хто хотів розійтися.
не обов.язково носити пасок цнотливості щоби не зраджувати. не так все трагічно.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних