←  Кохання

Теревені

»

Стосунки на відстані

Опитування: Як ви ставитесь до стосунків на відстані? (221 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до стосунків на відстані?

1. такі стосунки нічим не відрізняються від звичайних. (89 голосів [40.09%])

Процент голосів: 40.09%

2. це існує, але не для мене (92 голосів [41.44%])

Процент голосів: 41.44%

3. я такого взагалі не розумію... (41 голосів [18.47%])

Процент голосів: 18.47%

Голосувати Гості не можуть голосувати

світлина Хтось_дивний 08.03.2009

Перегляд дописуsaturnia in black (8.03.2009 19:58) писав:

кохання на дротах це то самісіньке шо цирк на дроті))
ми по них скачемо дурачимось поки хтось один не навернеться з того зроту і не поламає собі тєлєфон
а тоді починається божественна трагедія))
сльози: ой пропав ой покинув забув забив і так далі.....
а потом починається: шо?? хто?? це ше хзто такий?? та шо ти він такий казьол був... та ні шо ти я всьо з самого початкуц знала... знала що він мене клись покине...
отака трагікомедія_
А ви таке переживали? Маю на увазі стосунки на відстані? Я б не брався судити якби не знав точно, та і люди бувають різні.
Відповісти

світлина веснянка 09.03.2009

Якшо такі стосунки тривають більше року, то виникає ситуація "або..+.,або._.."
Відповісти

світлина Шартеп 09.03.2009

ви підсвідомо переводите такі стосунки на реал і вам здається що відстань і стосунки на ній то дюже погано
Відповісти

світлина веснянка 09.03.2009

Перегляд дописуШартеп (9.03.2009 00:49) писав:

ви підсвідомо переводите такі стосунки на реал і вам здається що відстань і стосунки на ній то дюже погано
Ну, може не так категорично, але переважно досвід таки підказує...Стосунки на відстані - то теж, що і брати руками з телевізора.Якщо, звичайно, то довго триває...
Відповісти

світлина =MAVKA= 10.03.2009

Флуд видалила
Відповісти

світлина Amili 29.03.2009

Кохання на відстані - це жахливе випробування для двох. Воно приносить більше болю і вбиває почуття...вірніше змушує їх "приглушувати" в собі, що вже є недобре для людини як гармонійної особи. В такому випадку необхідна більша увага одне до одного, інакше такі відносини приносять страшенний біль і пустку більш емоційній половині. Вам дуже пощастило, тим в кого коханий\кохана поруч, чи принаймі недалеко. Такі стосунки можливі, але приносять багато болю.
Відповісти

світлина Topper 29.03.2009

Перегляд дописуAmili (29.03.2009 22:08) писав:

Кохання на відстані - це жахливе випробування для двох. Воно приносить більше болю і вбиває почуття...вірніше змушує їх "приглушувати" в собі, що вже є недобре для людини як гармонійної особи. В такому випадку необхідна більша увага одне до одного, інакше такі відносини приносять страшенний біль і пустку більш емоційній половині. Вам дуже пощастило, тим в кого коханий\кохана поруч, чи принаймі недалеко. Такі стосунки можливі, але приносять багато болю.
А що ще?
Відповісти

Перегляд дописуФруктик (29.03.2009 22:17) писав:

А що ще?
А ще скаженне відчуття самотності і пустку. Просто бережіть своїх коханих, де б вони не були. І боріться за кохання, яким би воно не було.
Відповісти

Перегляд дописуAmili (29.03.2009 22:20) писав:

А ще скаженне відчуття самотності і пустку. Просто бережіть своїх коханих, де б вони не були. І боріться за кохання, яким би воно не було.
Як ти на відстані вбережеш?! закриєш на домашній арешт? Кохана як-не крути - не домашня тваринка :) На рахунок боротись то в наш час треба арсенал збирати, чуть шо - ствол в конкурентів направити можна :)
Повідомлення відредагував Фруктик: 29.03.2009 – 21:24
Відповісти

Ну проти конкурентів не знаю як :) А от від себе берегти потрібно. Принаймі не робити нічого такого, що б принесло біль. Чи не так?
Відповісти

Перегляд дописуAmili (29.03.2009 22:28) писав:

Ну проти конкурентів не знаю як :) А от від себе берегти потрібно. Принаймі не робити нічого такого, що б принесло біль. Чи не так?
Не сваритись тобто?! А як же адреналін, виплекс негативних емоцій, побиті тарілки ? Чи варто в собі варитись?!
Відповісти

та й не у сварках справа...справа у кількості спілкування, якщо воно обмежене то й поготів погано..:)
Відповісти

Перегляд дописуAmili (29.03.2009 22:36) писав:

та й не у сварках справа...справа у кількості спілкування, якщо воно обмежене то й поготів погано..:)
Так отож, тоді в хід ідуть сварки, нєфіг шось недоговорювати навіть якшо погане самопочуття :) :)
Відповісти

Гість_Ice Ice Baby_* 30.06.2009

а ще варанти крім цих трьох є???? з власного прикладу..кажу що існують........хоча....ти починаєш бачити кохану людину не тільки в світлих тонах....і тоді відчуваєш таке розчарування... але час проходить і ти розумієш що і ти не подаруночок..... і як це класно що ви дочекалися одне одного і пройшли крізь вогонь і воду.... засудження людей.. і всеодно продовжуєте довіряти один одному..як би це е було важко КОХАННЯ ТОГО ВАРТЕ!!!!
Відповісти

світлина Панночка 01.07.2009

Хм, важке питання. Я вважаю, що такі стосунки можливі, якщо люди вже до розлуки були довго у відносинах, от у мене батько через роботу був змушений пепеїхати до іншого міста, приїжджав раз на 2 тижні, та вони до цього з мамою у шлюбі років з 10 жили, тож вони не стали кохати менше, зараз живемо всі разом, нічого не змінилось, ні на що це не вплинуло, може навіть позитивно вплинуло, бо ми цінуємо батька.
Відповісти

світлина Natali93 01.07.2009

стосунки на відстані- це не для мене.тоді швидше за все почуття згасають .
Відповісти

світлина Панночка 08.07.2009

Тоді ще одне цікаве притання: скільки часу вони можуть тривати?
Відповісти

світлина Красунечка 08.07.2009

Перегляд дописуПанночка (8.07.2009 13:26) писав:

точно не вирахувано=) думаю це залежить від обох закоханих....

і ще одне питання: чи можливе таке відчуття як кохання до хлопця, який наприклад живе десь у Індії. ти його ніразу не бачила, незнаєш чи побачиш, але відчуваєш що він - твоя друга половинка.... що робити?
Відповісти

світлина nICE 08.07.2009

В мене це тривало недовго ... кілька місяців!

По-перше тому, шо мені потрібно, щоб зі мною хтось був, щоб було кого покликати погуляти ... покупатись в фонтані, зробити шось спонтанне, от захотілось шось і вже))) щоб вона приходила до мене посидіти попити чайок в грозову ніч, шоб склала компанію в поїздці кудись стопом ... незнаю куди, а та дівчина була з Кийова, а я Львівський, трохи далекувато ... поки дїдеш то на вихідних тіки ніч були разом а потім знов в дорогу)))

А по-друге, поки окремо то звязок підтримували по телефону, асі, контактах, скайпі і т.д., а це не посправжньому (в цьому є своя романтика, але коли це не основний спосіб спілкування), і інколи, та людина з якою ти так спілкуєшся при зустрічі здається іншою ... можливо чужою! :'(
Відповісти

світлина Олеська 08.07.2009

Перегляд дописуПанночка (8.07.2009 13:26) писав:

У нас тривали майже рік, доки не зійшлися (одружились).
Відповісти