Перейти до вмісту

Стосунки на відстані

Повідомлень в темі: 450

Опитування: Як ви ставитесь до стосунків на відстані? (221 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до стосунків на відстані?

1. такі стосунки нічим не відрізняються від звичайних. (89 голосів [40.09%])

Процент голосів: 40.09%

2. це існує, але не для мене (92 голосів [41.44%])

Процент голосів: 41.44%

3. я такого взагалі не розумію... (41 голосів [18.47%])

Процент голосів: 18.47%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#261 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 24.02.2009 – 13:54

Перегляд дописуSensssorika (24.02.2009 13:47) писав:

пс. Якби мені хлопець писав стільки "багатокрапок" в одному меседжі я б його вже прибила б і кинула- знайшла більш рішучого ЧОЛОВІКА)))) не пиши ти стільки тих крапок- ну,дівчину ще зрозуміти можна як вона так пише,але ж ти хлопець,ну то й будь ним)))
Панно, ви не тямите! У багатокрап'ї вся рамантіка!
  • 0

#262 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.02.2009 – 14:01

Перегляд дописуzav (24.02.2009 13:54) писав:

Панно, ви не тямите! У багатокрап'ї вся рамантіка!
Нехай сонети пише- це романтично.А в " багатокрап'ї " - з боку чоловіка ніякої романтики.Одна невпевненіссть почуттів і думок. Мені подобаються чоловіку типу Новосєльцева,але не настільки))))
  • 0

#263 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 24.02.2009 – 15:14

Перегляд дописуSensssorika (24.02.2009 14:01) писав:

Нехай сонети пише- це романтично.А в " багатокрап'ї " - з боку чоловіка ніякої романтики.Одна невпевненіссть почуттів і думок. Мені подобаються чоловіку типу Новосєльцева,але не настільки))))
він ж не вам любовні листи з крапочками пише, мабуть його дівчині це подобається !
інколи ті крапочки передають емоції в тексті. <_<
  • 0

#264 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.02.2009 – 15:25

Перегляд дописуSensssorika (24.02.2009 12:47) писав:

то тобі років 15 - потолок,на більше не тягнеш. Яка там в такому віці серйозність- не сміши.
пс. Якби мені хлопець писав стільки "багатокрапок" в одному меседжі я б його вже прибила б і кинула- знайшла більш рішучого ЧОЛОВІКА)))) не пиши ти стільки тих крапок- ну,дівчину ще зрозуміти можна як вона так пише,але ж ти хлопець,ну то й будь ним)))
Взагалі-то майже 20. Це та,для довідки,а то щось тут вік так обговорювати почали..
Подякуй своєму хлопцеві що він так не пише.Може йому лінь) Трикрапка для МЕНЕ означає не нерішучість а задумливість.
Дівчина ,до речі має бути скромною,охайною,знати своє місце, вишивати хрестиком і щонеділі ходити в церкву. (а не збиратись прибивати когось АЖ через "...")Це по тим стандартам по яким ти оцінюєш) Не думала,що ти все підводиш до стереотипів.
Якщо чоловічі риси і вік видно по манері писати-з тебе нікудишній екстрасенс,вибачай.

Зимова Дівчина,не так-то все просто(Щоб поїхати з 1 країни в іншу знаєш скільки треба часу щоб отримати дозвіл(
Трошки-4 місяці.

А в стосунках на відстані є своя перевага-оцінюєш не зовнішність людини,а ближче ознайомлюєшся зі внутрішнім світом.
  • 0

#265 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 16:03

Перегляд дописуКрихітка (24.02.2009 15:25) писав:

Зимова Дівчина,не так-то все просто(Щоб поїхати з 1 країни в іншу знаєш скільки треба часу щоб отримати дозвіл(
Трошки-4 місяці.
чудово знаю. а ще знаю, що деяким то взагалі нереально.
я не про те. я про те, що нафіга так робити щоб ви жили в різних країнах?
для мене трошки то тиждень. та навіть і це не трошки.

А в стосунках на відстані є своя перевага-оцінюєш не зовнішність людини,а ближче ознайомлюєшся зі внутрішнім світом.
якби я досі його не оцінила, то не кохала б. внутрішній світ людини чудово оцінюється на відстані 5 сантиметрів. якщо ви здатні на це лише знаходячись далеко одне від одного, то це не нормально.

от мені цікаво — то ви самі себе заспокоююте такими аргументами?

ще дуже кумедно слухати щось на кшталт „так рідше бачимось і скучаємо одне за одним тому не звикаємо і це продовжує стосунки“
МАЯЧНЯ! якщо вам такми методами потрібно покращувати стосунки (якщо їх взагалі потрібно покращувати) то навіщо вони потрібні такі?

єдиний варіант який я допускаю — вимушена відстань через роботу, там відрядження якесь. але дійсно на трошки, а не на місяці/роки.
  • 0

#266 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 16:26

Перегляд дописуЗимова Дівчина (24.02.2009 11:08) писав:

як довго ви не бачились (з нею (бо я таки вірю в те що ви з гетеросексуальної меншості), а не з Міхаличем)))?

В будь-якому разі менше ніж ви із своїм хлопцем, тому можете вже зараз зневажливо зміряти мене поглядом і сказати - "хе, слабо" :) ))
За гетеросексуала- спасибі, я знав шо ви не повірете в ті безглузді плітки <_<
  • 0

#267 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 16:33

Перегляд дописуNomad (24.02.2009 16:26) писав:

В будь-якому разі менше ніж ви із своїм хлопцем, тому можете вже зараз зневажливо зміряти мене поглядом і сказати - "хе, слабо" :) ))
емммммммм ми знайомі? чи я чогось не знаю? чи це ще одна спроба вважати, що хтось про мене все знає краще за мене?)))

Перегляд дописуNomad (24.02.2009 16:26) писав:

За гетеросексуала- спасибі, я знав шо ви не повірете в ті безглузді плітки <_<
ну тільки гетеросексуал може так обожнювати жіночі груди)))
  • 0

#268 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 16:36

Перегляд дописуЗимова Дівчина (24.02.2009 15:03) писав:

чудово знаю. а ще знаю, що деяким то взагалі нереально.
я не про те. я про те, що нафіга так робити щоб ви жили в різних країнах?
для мене трошки то тиждень. та навіть і це не трошки.

якби я досі його не оцінила, то не кохала б. внутрішній світ людини чудово оцінюється на відстані 5 сантиметрів. якщо ви здатні на це лише знаходячись далеко одне від одного, то це не нормально.

от мені цікаво — то ви самі себе заспокоююте такими аргументами?

ще дуже кумедно слухати щось на кшталт „так рідше бачимось і скучаємо одне за одним тому не звикаємо і це продовжує стосунки“
МАЯЧНЯ! якщо вам такми методами потрібно покращувати стосунки (якщо їх взагалі потрібно покращувати) то навіщо вони потрібні такі?

єдиний варіант який я допускаю — вимушена відстань через роботу, там відрядження якесь. але дійсно на трошки, а не на місяці/роки.
Мені прийшлось переїхати з батьками-вибору не мала,ніхто не питав.
Мабуть я себе так і заспокоюю) Я такого не казала про "не звикаємо". Просто чекаємо і все. Стосунки покращувати можна постійно)
  • 0

#269 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 16:48

Перегляд дописуЗимова Дівчина (24.02.2009 16:33) писав:

емммммммм ми знайомі? чи я чогось не знаю? чи це ще одна спроба вважати, що хтось про мене все знає краще за мене?)))

ну тільки гетеросексуал може так обожнювати жіночі груди)))

Я всьо знаю, тіки нікому нічого не кажу <_<
Сіське- да, рулять!
  • 0

#270 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 16:55

Перегляд дописуLady Of The Flowers (27.01.2006 15:58) писав:

Висловлюємо думки....

Я, наприклад, це не дуже підтримую... Я думаю, що людина, з якою ти зустрічаєшся і яка є твоїм коханням (чи симпатією) повинна бути поряд. Я не розумію, як можна тижнями чи місяцями чекати на поцілунки чи обійми... та ще й при цьому довіряти своєму партнерові... <_<

Я свого часу дуже обпікся стосунками на відстані... краще такі стосунки не мати. Хоче все може бути... для когось, це єдиний можливий шанс для кохання.
  • 0

#271 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.02.2009 – 17:52

Перегляд дописуCarrion (24.02.2009 15:14) писав:

інколи ті крапочки передають емоції в тексті. <_<
або їх відсутність :)

Трикрапка для МЕНЕ означає не нерішучість а задумливість.
психологи інакше вважають. гендерна психологія і вікова- поцікався)))))

Не думала,що ти все підводиш до стереотипів.
Де? ))

Якщо чоловічі риси і вік видно по манері писати-з тебе нікудишній екстрасенс,вибачай.
Людина і у 20 років може бути..ну та не про це мова))
Особито мені зараз(наголошую на слові ЗАРАЗ) вважаю,що якшо хлопець 20 років закохується у 15 річну- він збоченець. Нікого не хочу образити,але 15 років- це дитина)))
Екстрасенс з менене нікудишній. Я й гадки не мала,що він ТВІЙ хлопець. Я просто подумала ,що якшо вівн з нею по інтернету спілкується,то або малолєтки,або в різних країнах живуть..бо всередині однієї країни можна говорити по телефону))
Я такі стосунки пережила,і вік твій теж. Люди змінюються)))
а для твого хлопця скажу,що якщо йому не хочеться сексу- в нього проблеми, якщо хочеться і він їм не займається- в нього будуть проблеми. Чоловікові просто необхідно час від часу еееем...кінчати))))
  • 0

#272 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 18:02

Перегляд дописуSensssorika (24.02.2009 16:52) писав:

Де? ))

Особито мені зараз(наголошую на слові ЗАРАЗ) вважаю,що якшо хлопець 20 років закохується у 15 річну- він збоченець. Нікого не хочу образити,але 15 років- це дитина)))
Екстрасенс з менене нікудишній. Я й гадки не мала,що він ТВІЙ хлопець. Я просто подумала ,що якшо вівн з нею по інтернету спілкується,то або малолєтки,або в різних країнах живуть..бо всередині однієї країни можна говорити по телефону))
а для твого хлопця скажу,що якщо йому не хочеться сексу- в нього проблеми, якщо хочеться і він їм не займається- в нього будуть проблеми. Чоловікові просто необхідно час від часу еееем...кінчати))))
От навіть щойно привела стереотип)

Цитата

вважаю,що якшо хлопець 20 років закохується у 15 річну- він збоченець
Яка різниця-чий. Таки в різних,але скайп для того і існує.Та й телефон не така вже й проблема. Ти пережила-я проживатиму довше,всі різні.
Цікаво що скаже Номад на останнє якшо тут появиться..
  • 0

#273 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 24.02.2009 – 19:42

Перегляд дописуSensssorika (24.02.2009 17:52) писав:

Гм про крапки критикувала, а сама робиш помилки. А відколи це кохання стало збоченням? Дивні в тебе погляди на світ <_< А я от думаю чому тепер світ такий морально низький, а тепер зрозумів: яким він ще може бути з такими думками в людей. А за проблеми мої не хвилюйся, я якось з ними справлюся
  • 0

#274 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 19:52

борони мене, Боже, від такого кошмару.
  • 0

#275 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 25.02.2009 – 22:28

Дописи перемістила сюди
  • 0

#276 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 25.02.2009 – 23:26

Мдя.... всякого тут начитався... Моя власна думка, підтверджена досвідом: маленька відстань і короткий час розлуки - укріплюють стосунки, велика відстань і великі проміжки часу - вбивають стосунки.
  • 0

#277 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 26.02.2009 – 02:36

Що краще мати кохання на дротах, чи немати ніякого взагалі?
  • 0

#278 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 08.03.2009 – 14:24

Перегляд дописуMiguel (25.02.2009 23:26) писав:

Мдя.... всякого тут начитався... Моя власна думка, підтверджена досвідом: маленька відстань і короткий час розлуки - укріплюють стосунки, велика відстань і великі проміжки часу - вбивають стосунки.
а які на твою думку великі проміжки часу?
  • 0

#279 saturnia in black

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 08.03.2009 – 19:58

кохання на дротах це то самісіньке шо цирк на дроті))
ми по них скачемо дурачимось поки хтось один не навернеться з того зроту і не поламає собі тєлєфон
а тоді починається божественна трагедія))
сльози: ой пропав ой покинув забув забив і так далі.....
а потом починається: шо?? хто?? це ше хзто такий?? та шо ти він такий казьол був... та ні шо ти я всьо з самого початкуц знала... знала що він мене клись покине...
отака трагікомедія_
  • 0

#280 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень
  • Місто:саме дно пляшки

Відправлено 08.03.2009 – 20:24

хе-хе
то така кумедія
знайомий має дівчину шо жиє за тисчу км від нього
в реалі здибаються не частіше трьох-чотирьох разі на рік
шодня переписуються смс і дзвонять одне одному
одним словом тамагочі якісь а не правдиві люди ))))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних