Перейти до вмісту

Стосунки на відстані

Повідомлень в темі: 450

Опитування: Як ви ставитесь до стосунків на відстані? (221 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до стосунків на відстані?

1. такі стосунки нічим не відрізняються від звичайних. (89 голосів [40.09%])

Процент голосів: 40.09%

2. це існує, але не для мене (92 голосів [41.44%])

Процент голосів: 41.44%

3. я такого взагалі не розумію... (41 голосів [18.47%])

Процент голосів: 18.47%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#241 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 20.02.2009 – 23:14

Перегляд дописуКиря (20.02.2009 22:34) писав:

Ага, так само як будинок в якому треба жити. Гроші, на які дітям памперси купувати і на навання відправляти...це все до пори до часу не має значення..
а хто казав що стосунки на відстані повинні бути вічними... рано чи пізно вони або руйнуються або стануть нормальними... врахуй що такі стосунки переважають в молодих людей... які ще вчаться в школах чи ВНЗ... і якщо почуття щирі то вони перестануть бути "стосунками на відстані"

Повідомлення відредагував †Angel†: 20.02.2009 – 23:18

• 0

#242 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 20.02.2009 – 23:21

Перегляд допису†Angel† (20.02.2009 23:14) писав:

то вони перестануть бути "стосунками на відстані"
ага і перестануть бути стосунками взагалі ....)))
  • 0

#243 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 23:26

Перегляд дописуCarrion (20.02.2009 23:21) писав:

Carrion поясніть будь-ласка свою думку
  • 0

#244 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 23:35

Перегляд дописуCarrion (20.02.2009 23:21) писав:

відстань стосунки руйнує, однозначно. Знаю 2 приклади вдалих таких стосунків проти десятків які завершились не дуже вдало.
Просто в когось починається шось нове, а хтось залишається жити в минулому
  • 0

#245 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 23:39

Як я і писав якщо почуття справжні то вони обовязково будуть вдалими, чи може я не правий?
  • 0

#246 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 23:43

Перегляд допису†Angel† (20.02.2009 23:39) писав:

Як я і писав якщо почуття справжні то вони обовязково будуть вдалими, чи може я не правий?
справжні почуття також можуть зруйнуватись, не можна казати/, що почуття були несправжніми, якшо стосунки закінчились, просто не склалось( через обставини, через нас....)
  • 0

#247 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.02.2009 – 01:11

Справжнє кохання (стосунки - то поняття відносне) не може зруйнувати ніщо - ми з Фруктом тому приклад.)))
  • 0

#248 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 21.02.2009 – 10:46

Можу сказати так: відстань стосункам надає певний шарм. Кохані рахують дні до наступної зустрічі, вони скучають один за одним - і це прекрасно. Відстань - не перешкода.
  • 0

#249 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 10:53

Перегляд допису†Angel† (20.02.2009 23:14) писав:

а хто казав що стосунки на відстані повинні бути вічними... рано чи пізно вони або руйнуються або стануть нормальними... врахуй що такі стосунки переважають в молодих людей... які ще вчаться в школах чи ВНЗ... і якщо почуття щирі то вони перестануть бути "стосунками на відстані"

Погоджуюся повністю.
Проте мені відомі і такі випадки, що вже одружені люди в силу тих чи інших обставин переживали такі стосунки на відстані. А результат тоді залежав вже не від почуттів, а від людини. Одні пройшли це випробування (а інакше я це не можу назвати, бо в самої хлопець вже півроку на іншій стороні земної кулі), а інші - знайшли собі заміну. Не знаю чим це можна пояснити, можливо і фізіологією, можливо і моральністю.
  • 0

#250 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 14:39

В мене на очах був дуже яскравий прикад вдалих стосунків, який скінчився весіллям :happytwo:
Подруга закохалася у хлопця зі Львову (вона киянка), а він. відповідно у неї. Кільки років вони їздили одне до одного... Нарешті, одружилися :happy1:
Найцікаіше те, що в неї в матері з батьком так само все було. Вона ще присягалася: ох, я собі не уявляю, щоб я таке змогла витримати. І ось на тобі! :happy1:
Але про себе скажу - навряд витримала б таке кохання... Мені сумно без чоловіка, коли він просто на роботу йде, а колись на тиждень довелося поїхати самій у інше місто :happy1: :8:
  • 0

#251 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 23:38

Перегляд дописуAmili (21.02.2009 10:53) писав:

Погоджуюся повністю.
Проте мені відомі і такі випадки, що вже одружені люди в силу тих чи інших обставин переживали такі стосунки на відстані. А результат тоді залежав вже не від почуттів, а від людини. Одні пройшли це випробування (а інакше я це не можу назвати, бо в самої хлопець вже півроку на іншій стороні земної кулі), а інші - знайшли собі заміну. Не знаю чим це можна пояснити, можливо і фізіологією, можливо і моральністю.
Скоріше моральністю... якщо кохаєш можеш почекати до зустрічі, а не шукати якісь "розваги"
  • 0

#252 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.02.2009 – 23:47

Перегляд допису=MAVKA= (21.02.2009 10:46) писав:

Можу сказати так: відстань стосункам надає певний шарм. Кохані рахують дні до наступної зустрічі, вони скучають один за одним - і це прекрасно. Відстань - не перешкода.
нафіг такий шарм.
прекрасного теж мало.
ну і відстань, теж різна буває. одна справа різні міста України з відстанню їзди в 9-10 годин, а інша різні кінці світу і на довго.
в чому шарм? і де ця відсутність перешкод?
низький уклін розробникам скайпу — інакше прямий шлях в божевільню. шарм…
  • 0

#253 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 23:56

Перегляд дописуЗимова Дівчина (23.02.2009 23:47) писав:

нафіг такий шарм.
прекрасного теж мало.
ну і відстань, теж різна буває. одна справа різні міста України з відстанню їзди в 9-10 годин, а інша різні кінці світу і на довго.
в чому шарм? і де ця відсутність перешкод?
низький уклін розробникам скайпу — інакше прямий шлях в божевільню. шарм…

Рамантіки на вас нема, їй богу
  • 0

#254 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 00:12

Nomad
ви таке пробували? то і запхайте собі кудись таку романтику. кохання через дроти — то тортури. тиждень-два може і так, але далі то збочення.
воно звичайно класно, але тільки потім. і вдруге такого не хочеться, я не мазохістка. мені близькоконтактні методи розвитку стосунків якось ближче))
  • 0

#255 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 00:15

Перегляд дописуЗимова Дівчина (24.02.2009 00:12) писав:

Nomad
ви таке пробували? то і запхайте собі кудись таку романтику. кохання через дроти — то тортури. тиждень-два може і так, але далі то збочення.
воно звичайно класно, але тільки потім. і вдруге такого не хочеться, я не мазохістка. мені близькоконтактні методи розвитку стосунків якось ближче))
А в мене стосунки на відстані і я живу... звичайно важко, але можна потерпіти якщо справді кохаєш
ПС це моя думка
  • 0

#256 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 00:35

Перегляд дописуЗимова Дівчина (24.02.2009 00:12) писав:

Nomad

Наразі опробовую, політ нормальний, нікого не закачало і не стошнило, Міхалич правда деколи недовольний, але то природньо.
Рамантику вперто відмовляюся кудись запихати- то вже по часті Міхалича бути кудись впихнутим, отаке.

Повідомлення відредагував Nomad: 24.02.2009 – 00:36

• 0

#257 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 11:08

Перегляд допису†Angel† (24.02.2009 00:15) писав:

А в мене стосунки на відстані і я живу... звичайно важко, але можна потерпіти якщо справді кохаєш
ПС це моя думка
а навіщо терпіти, якщо можна такого не влаштовувати?

Перегляд дописуNomad (24.02.2009 00:35) писав:

Наразі опробовую, політ нормальний, нікого не закачало і не стошнило, Міхалич правда деколи недовольний, але то природньо.
Рамантику вперто відмовляюся кудись запихати- то вже по часті Міхалича бути кудись впихнутим, отаке.
як довго ви не бачились (з нею (бо я таки вірю в те що ви з гетеросексуальної меншості), а не з Міхаличем)))?
  • 0

#258 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 13:02

Перегляд дописуЗимова Дівчина (24.02.2009 11:08) писав:

а навіщо терпіти, якщо можна такого не влаштовувати?
Я не вибирав коханння... воно вибрало мене... я ї кохаю і байдуже що вона далеко... я знаю що варто трошки почекати і ми будемо разом... а серцю не накажеш кого кохати...
  • 0

#259 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 13:19

Перегляд допису†Angel† (24.02.2009 13:02) писав:

Я не вибирав коханння... воно вибрало мене... я ї кохаю і байдуже що вона далеко...
а мова не йде про кохати не кохати. я про те, що якщо вже так треба щось робити щоб відстань зникала.

Перегляд допису†Angel† (24.02.2009 13:02) писав:

я знаю що варто трошки почекати і ми будемо разом... а серцю не накажеш кого кохати...
а трошки то скільки, якщо не секрет?
  • 0

#260 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.02.2009 – 13:47

Перегляд допису†Angel† (24.02.2009 00:15) писав:

ПС це моя думка
то тобі років 15 - потолок,на більше не тягнеш. Яка там в такому віці серйозність- не сміши.
пс. Якби мені хлопець писав стільки "багатокрапок" в одному меседжі я б його вже прибила б і кинула- знайшла більш рішучого ЧОЛОВІКА)))) не пиши ти стільки тих крапок- ну,дівчину ще зрозуміти можна як вона так пише,але ж ти хлопець,ну то й будь ним)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних