Перейти до вмісту

Стосунки на відстані

Повідомлень в темі: 450

Опитування: Як ви ставитесь до стосунків на відстані? (221 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до стосунків на відстані?

1. такі стосунки нічим не відрізняються від звичайних. (89 голосів [40.09%])

Процент голосів: 40.09%

2. це існує, але не для мене (92 голосів [41.44%])

Процент голосів: 41.44%

3. я такого взагалі не розумію... (41 голосів [18.47%])

Процент голосів: 18.47%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#221 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 02.09.2008 – 13:38

Перегляд дописуСварус (2.09.2008 14:09) писав:

А це вже зле. Людина не повинна бути залежною ні від кого, така моя думка і я завжди намагаюсь сильно до людини не привязуватись -_-
хм. Пане Сварусе, ну не вам же судити про почуття іншої людини, те що ви такого не відчували неозначає що воно не правильне.
  • 0

#222 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 03.09.2008 – 01:39

Маркосе, є підозра, що відчував, і саме тому вважає то злом... -_- хоч і не мені чужі душі зондувати.
  • 0

#223 Link

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 03.09.2008 – 14:24

ну є такий вид стосунків.і тут вже від конкретної ситуації залежить,чи будуть вони вдалими чи ні.
просто я думаю,якщо з кимось говрити рік і 2 місяці,то це ще нічого не означає..інтернет-не реальне життя.і ти не бачиш які зараз емоції в людини,чи радіє вона чи плаче,чи насміхається з тебе чи що небудь..написати вона може що завгодно,а от як насправді?хто зна..
або ще один варіант-переписувались через інтернет,а потім зустрілись в житті і прийшло розчарування.і людина тоді вже не пише,а каже вибач я зайнятий!!!або просто видяляє тебе...
але буває таке,що ці стосунки мають продовження..це залежить все-ж таки від ситуації і від конкретної людини.
  • 0

#224 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 03.09.2008 – 14:30

Перегляд дописуMarcos (2.09.2008 14:38) писав:

хм. Пане Сварусе, ну не вам же судити про почуття іншої людини, те що ви такого не відчували неозначає що воно не правильне.
ии, не знаю де я там що судив, я говорив про те, як воно є в мене, і не більше -_- Та й відчував я "таке", тому й зробив висновок що то є нездорово і неправильно :happy1:
  • 0

#225 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 04.09.2008 – 15:33

Такі стосунки набагато кращі і витриваліші.На відстані ви сумуєте одне за одним,шукаєте зайвої хвилинки поговорити з коханою людиною.До того ж,коли ти не бачиш її (його) довго,а потім - довгоочікувана зустріч,то радості просто незмірено багато.А побути разом часу ще вистачить.
  • 0

#226 Vidiy

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:3-тя планета сонячної системи

Відправлено 04.09.2008 – 17:23

Перегляд дописуDraWeR (4.09.2008 16:33) писав:

Такі стосунки набагато кращі і витриваліші.На відстані ви сумуєте одне за одним,шукаєте зайвої хвилинки поговорити з коханою людиною.До того ж,коли ти не бачиш її (його) довго,а потім - довгоочікувана зустріч,то радості просто незмірено багато.А побути разом часу ще вистачить.
можливо, можливо...але я так не думаю, що вони набагато "кращі" і тим паче "витриваліші" можливо якщо це те справжнє єдине неповторне (і ще це та єдина половинка яка дарована тобі богом(якщо ви в таке вірите))тоді да, ви все витримаєте і через все пройдете. Але стається так що відстань тільки вбиває стосунки і тривалий час підтримувати відносини телефонними дзвінками дуже важко. Взагалі відстань і любов складна штука.
  • 0

#227 ..маленька Мігерка..

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 04.09.2008 – 18:29

Перегляд дописуDraWeR (4.09.2008 16:33) писав:

..чесно кажучи..досить важко подубувати стосунки з таким описом при умові, що ви кожен день бачитеся, ось тут справжнє "мистецтво"..а відстань робить своє діло..за людиною сумуєш обовязково..якщо вона близька для тебе..

• 0

#228 good

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ

Відправлено 12.09.2008 – 17:24

Дорогі друзі, хочу поділитись з вами такими думками і попитати вашої думки.

Цьогоріч мені довелося відпочивати в Криму, де я познайомився з дівчиною(мені 19, їй 14). Там ми зустрічались десь півтори тижні, все було добре, ми гуляли, балакали, сміялись, цілувались. Нам було важко розлучатись, у нас був прекрасний останній вечір. Тепер ми розїхались по домівкам. Я в Київ, а вона в Сіверодонецьк. Тепер ми кожного дня говоримо по телефону, навіть засинаємо разом теж по телу)).

Та знаєте, начебто у нас все добре.... от тільки я нічого більше не можу робити, тільки про неї думаю. Це так. Я не можу ні навчатись нормально, ні працювати. Я тепер навіть уникаю її в асьці, щоб не заговорити з нею раніше, ніж треба. Бо якщо я почну говорити, то це надовго. Коротше в мене рве башню.

Як можна трохи заспокоїтись? Є якісь поради, як зробити так, щоб трохи згасити пристрасть, бо я вже більше так не можу....

До речі, наше кохання повинно протриматись мінімум 3 роки, поки вона не переїде до Києва навчатись в універі. Як ви думаєте, якщо ми будемо рідко бачитись поки(2 чи 3 рази на рік), ми зможемо зостатись разом?

Повідомлення відредагував good: 12.09.2008 – 17:29

• 0

#229 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.09.2008 – 17:31

стандартна історія..познайомились на морі..а шо далі робити???незнаю..їздіть в гості один до одного))я б почекала 3 роки якшо це справжня любов))
все залежить від вас самих!!!!!
  • 0

#230 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.09.2008 – 17:39

Довго думала, куди кидати, чи може в "курортний роман" але ліпше в відстань, бо то вже сталось. З’єднано.
Поможем хлопцю)

Щодо твоєї ситуації... не знаю, чи варто говорити: справжнє кохання подолає все. Може, ти зараз просто дуууже захоплений, може, це з часом пройде, а може, ні. Час покаже, якщо і вона ще так до тебе ставиться, як ти до неї, то думаю, будете разом, залежить ще як ви ставитесь до відстані. А може ти ще десь побачиш якусь класну дівчину, звідки можна вгадати все наперед? не замріюйся так далеко.. та шо казати інь і янь: шанси 50х50 все залежить від вас.
  • 0

#231 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 17:42

Їй тільки 14, вона ще маленька. Я звичайно нічого не кажу, але можливо ти для неї перше серйозне захоплення, і вона дивиться на тебе великими закоханими очима - і думає що це назавжди,а тобі подобається що вона вся твоя - можливо і для тебе це щось нове.
Звичайно ви можете підтримувати стосунки, але краще не обмежуйте одне одного тільки собою, бо якщо це справжнє почуття, то ви від нього і так нікуди не дінетесь.
  • 0

#232 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 12.09.2008 – 17:44

Перегляд дописуgood (12.09.2008 18:24) писав:

Дорогі друзі, хочу поділитись з вами такими думками і попитати вашої думки.

Цьогоріч мені довелося відпочивати в Криму, де я познайомився з дівчиною(мені 19, їй 14). Там ми зустрічались десь півтори тижні, все було добре, ми гуляли, балакали, сміялись, цілувались. Нам було важко розлучатись, у нас був прекрасний останній вечір. Тепер ми розїхались по домівкам. Я в Київ, а вона в Сіверодонецьк. Тепер ми кожного дня говоримо по телефону, навіть засинаємо разом теж по телу)).

Та знаєте, начебто у нас все добре.... от тільки я нічого більше не можу робити, тільки про неї думаю. Це так. Я не можу ні навчатись нормально, ні працювати. Я тепер навіть уникаю її в асьці, щоб не заговорити з нею раніше, ніж треба. Бо якщо я почну говорити, то це надовго. Коротше в мене рве башню.

Як можна трохи заспокоїтись? Є якісь поради, як зробити так, щоб трохи згасити пристрасть, бо я вже більше так не можу....

До речі, наше кохання повинно протриматись мінімум 3 роки, поки вона не переїде до Києва навчатись в універі. Як ви думаєте, якщо ми будемо рідко бачитись поки(2 чи 3 рази на рік), ми зможемо зостатись разом?

В цій ситуації найперше треба який час перестати спілкуватись, хоча б на 2-3 дні і подумати, прислухатись не до тіла і серця, а до розуму, саме розум дає можливість найреальніше оцінити ситуацію і прийти до якогось рішення
  • 0

#233 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 17:46

дуже тяжко зустрічатись на відстані! дуууже! знаю по своєму досвіді. та й постійні ревнощі будуть... ех... дуже хочу щоб у вас все було добре, але три роки - то так багато....
  • 0

#234 good

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 17:55

Перегляд дописуHalka (12.09.2008 18:42) писав:

Їй тільки 14, вона ще маленька. Я звичайно нічого не кажу, але можливо ти для неї перше серйозне захоплення, і вона дивиться на тебе великими закоханими очима - і думає що це назавжди,а тобі подобається що вона вся твоя - можливо і для тебе це щось нове.
Звичайно ви можете підтримувати стосунки, але краще не обмежуйте одне одного тільки собою, бо якщо це справжнє почуття, то ви від нього і так нікуди не дінетесь.

А от і ні. Вона мала досить багать хлопців, за останній рік 2 або 3. Вона мені каже, що я начебто інший, їй зі мною добре, каже який я хороший. Але це не схоже на те, щоб вона говорила це просто так... Просто вона сама зробила досить багато для наших стосунків, є дуже наполегливою. А от для мене це навпаки перше серйозне захоплення за останні 3 роки. Так що можете вважати мене менш досвідченим в цьому плані.

Перегляд дописуКрасунечка (12.09.2008 18:46) писав:

дуже тяжко зустрічатись на відстані! дуууже! знаю по своєму досвіді. та й постійні ревнощі будуть... ех... дуже хочу щоб у вас все було добре, але три роки - то так багато....
ми з нею теж про це говорили, вона подібне казала. Але от коли я почав сумніватись, вона сказала, щоб я такого більше ніколи не думав, бо хоче бути зі мною і дочекається. Вона каже, що більше в мені сумнівається, ніж в собі, хоча я їй приводів не давав. А я її також запевняю, щоб не хвилювалась за таке.

Повідомлення відредагував good: 12.09.2008 – 17:58

• 0

#235 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 18:03

Дуже добре якщо між вами такі стосунки. Але 3 роки - це довго. Хоча якщо вона каже, що дочекається, і в тебе це серйозно - то все може бути. Пам'ятай, що в неї ще попереду перехідний вік! :ggggg:
  • 0

#236 good

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 18:15

Перегляд дописуHalka (12.09.2008 19:03) писав:

Дуже добре якщо між вами такі стосунки. Але 3 роки - це довго. Хоча якщо вона каже, що дочекається, і в тебе це серйозно - то все може бути. Пам'ятай, що в неї ще попереду перехідний вік! :ggggg:
Саме це мене хвилює :wub: Чи зостанеться вона такою ж...
  • 0

#237 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 14.11.2008 – 07:08

Перегляд дописуLady Of The Flowers (27.01.2006 15:58) писав:

Висловлюємо думки....

Я, наприклад, це не дуже підтримую... Я думаю, що людина, з якою ти зустрічаєшся і яка є твоїм коханням (чи симпатією) повинна бути поряд. Я не розумію, як можна тижнями чи місяцями чекати на поцілунки чи обійми... та ще й при цьому довіряти своєму партнерові... :rolleyes:
на даний момент я живу у Львові, моя дівчина в Рівному. ми бачимось кожні вихідні. нічого поганого в цьому нема - навпаки, довіряємо один одному, менше сперичаємось і не набридаємо один одному, як більшість пар. Хоча і хочеться жити разом, але це питання часу
  • 0

#238 Квіточка@

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Місто:м.Новоград-Волинський

Відправлено 26.11.2008 – 11:04

Стосунки на відстані не для мене, кохання треба постійно "підігрівати", чимось оновлювати стосунки, відповідно це не можливо робити якщо знаходитись постійно нарізно! :rolleyes:
  • 0

#239 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 20.02.2009 – 22:26

Якщо почуття щирі і ви довіряєте одне одному то відстань немає значення...
  • 0

#240 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.02.2009 – 22:34

Перегляд допису†Angel† (20.02.2009 22:26) писав:

Якщо почуття щирі і ви довіряєте одне одному то відстань немає значення...
Ага, так само як будинок в якому треба жити. Гроші, на які дітям памперси купувати і на навання відправляти...це все до пори до часу не має значення..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних