Перейти до вмісту

Стосунки на відстані

Повідомлень в темі: 450

Опитування: Як ви ставитесь до стосунків на відстані? (221 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до стосунків на відстані?

1. такі стосунки нічим не відрізняються від звичайних. (89 голосів [40.09%])

Процент голосів: 40.09%

2. це існує, але не для мене (92 голосів [41.44%])

Процент голосів: 41.44%

3. я такого взагалі не розумію... (41 голосів [18.47%])

Процент голосів: 18.47%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 22.12.2007 – 22:23

поганенька це річ, її бажано оминути! і не варто за таке братися(((
  • 0

#202 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 23.12.2007 – 00:49

Гарно Натуся сказала: почуття або є, або їх немає...і неважливо де вони....А ловити себе на думці, що тобі потихеньку їде дах? І втримати його нема ні сил, ні бажання....
  • 0

#203 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.12.2007 – 02:37

Все залежить від морального стану людини на той момент. Хочеться реала - бери. А хочеться чогось інтригуючого, цікавого і ще незвіданого - велком в телепатичний простір! Це цікаво. Ти вгадуєш, вигадуєш, насолоджуєшся незвіданістю та передчуттями прийдешнього... Це супер!
  • 0

#204 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 23.12.2007 – 21:53

Віртуальні стосунки,це швидше щось несерйозне...Хоча,залежить все від людини,деяка може й в реалі не сильно відповідальною бути ,не так кохати, і взагалі,а інша може в віртуалі відчувати те,чого в реалі не може відчути.В будь-якому випадко-віртуальні стосунки не такі важкі і відповідальні-завжди замість довгих вияснень стосунків знайдеться кнопочка "ігнор" ;)
  • 0

#205 Варвара

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.12.2007 – 10:07

Стосунки на відстані виснажливі, бо люди не можуть нормально підтримати один одного, коли їм зле, не можуть обійнятьсь. Це пригнічує.
  • 0

#206 YЛiТК@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 20:50

Є такі ситуації в житті, коли просто немаєш вибогу тільки коришся долі!!!
Я часто задаю собі питання бути стосункам чи не бути... і от вже на протязі 2х років переконуюсь що бути!!!
Коли коханий живе не те що в іншому місті - в іншій країні!!! Коли бачишся лише пару раз на рік, в інший час спілкуєшся по телефону, а кожного разу перевіряючи пошту чекаєш як завжди чудового, веселого, чарівного почерку... щоб просто посміхнутися тому, що він є!!!!
Навіть не знаю як судити такі стосунки тому що сама в них перебуваю... скажу тільки що дуже важко...
важко тоді, коли чекаючи кожного вівторка ввечері дзвінка (ми так домовилися) не знаєш що сталося коли він не зможе подзвонити;
важко коли зустрічаєш з друзями НР і думаєш що в нього він вже почався на 2 години раніше... а коханий подзвонить коли ти випьеш перший ковток шампанського...;
важко коли на різдво тебе вітає не він, а його мамця, оскільки коханий до мене не додзвонився за перегрузки мережі, тому попросив передзвонити маму (яка правда живе в Україні);
і взагалі дратує ситуація що мені до нього ніяк не можна, і справа навіть не в навчанні та роботі, справа в тому що я можу поїхати туди лише на правах туриста... Тому те що залишається навіть не те що вражає..це дуже засмучує - але таке кохання існує я це скажу з впевненістю!!!
а ще важко чути кожен раз рідний голос - який тобі каже: ну потерпи манюня ще трішечки..., я тобі обіцяю що ти вбудеш щаслива" :rolleyes:
Зображення
  • 0

#207 Merion@

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 26.01.2008 – 18:56

Ось що скажу. Стосунки на відстані бувають. Сама їх маю. Познайомилась з хлопцем 1 рік і 2 місяці тому. Так ми цілий рік спілкувались через інтернет. Я йому довіряла, довіряю і буду довіряти. Через рік він приїхав до мене через місяць ми розписалися, а в серпні буде весілля. Зараз він вже поїхав назад. Звичайно дуже важко без нього, але якщо дійсно кохаєш то все витримаєш. І зараз відчуваю що наші почуття стали ще міцнішими ніж були. Просто з відстанню та чеканням ти усвідомлюєш на скільки дорога для тебе ця людина і цінуєш кожну хвилину проведену з нею. :prapor3:
  • 0

#208 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.01.2008 – 19:58

Мені це як нікому знайомо, за всі мої періоди, коли я зустрічалась в мене постійно були стосунки на відстані, постійно... причому відстань = не менше 40 км. Яка б не була людина - складно, досить складно. Я також погоджуюсь з тим, що потрібно відпочивати навіть від коханих людей, але як тоді бути, коли бачих його десь раз в два тижні, від кого тоді відпочивати?
  • 0

#209 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 12.02.2008 – 15:55

а чому ж стосунки на відстані не можливі ? - звичайно ж можливі ! але це дуже важко
  • 0

#210 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 03:20

Я вірю в відносини на відстані...життя дуже часто підкладає свинюку...да й ситуації бувають різні...але якщо кохаєш людину, то ти просто повинен їй довіряти....
  • 0

#211 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.02.2008 – 11:27

Нє, народ, ну я катерогично не розумію: як то - "відносини на відстані"?! Телепатичний секс, чи що? Тут, мабуть, малось на увазі "стосунки на відстані"...
  • 0

#212 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 19.02.2008 – 23:48

Стосунки на відстані - це добре, якщо вони від самого початку плануються на рівні флірту. Але як тільки починає заходити далі, то треба цю відстань якось скорочувати, інакше дах ніякими цвяхами не втримається.
  • 0

#213 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.02.2008 – 23:36

Та існують такі стосунки.. тільки от не можу погодитись що вони не відрізняються від звичайних вони мають свою специфіку і чомусь мені видається що потребують більшої витримки від людини..
  • 0

#214 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 25.02.2008 – 19:49

Перегляд дописуВертипузо (20.02.2008 23:36) писав:

Та існують такі стосунки.. тільки от не можу погодитись що вони не відрізняються від звичайних вони мають свою специфіку і чомусь мені видається що потребують більшої витримки від людини..
а з часом людина перетвориться на "витримане пиво в липні"
  • 0

#215 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 20:06

Стосунки в реалі переросли в стосунки на відстані, бо він поїхав і тепер живе в іншій півкулі....що я відчуваю? - самотність, покинутість, хочеться більше уваги, почути більше слів...але так чомусь не виходить...різниця в часі, навчання, робота...ВАЖКО це все пережити...стаю аскетом, розваг навіть не хочеться...живу наступним літом...ось так...
  • 0

#216 TossFromUA

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 20:08

Та, зараз багато хто на відстані, адже спілкування стало в 10^5k простішим насьогодні, то й що, най буде, непогано, це просто інший метод, ніхто нічого ним не позбавив і невідняв... майже... нічого.
  • 0

#217 ..маленька Мігерка..

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 20:13

..є хорошенька пісенька Бумбокса "Квіти у волоссі"..

"..але кохання у таксофонах приречене не довго прожити....."

• 0

#218 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 20:22

-_- моє буде жити вічно це я точно знаю,не вб"є відстань...а його - ....?....

Повідомлення відредагував Amili: 01.09.2008 – 20:23

• 0

#219 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 23:53

Блискавиця: флуд видалено.
  • 0

#220 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 02.09.2008 – 13:09

Перегляд дописуAmili (1.09.2008 21:06) писав:

ВАЖКО це все пережити...стаю аскетом, розваг навіть не хочеться...живу наступним літом...ось так...
А це вже зле. Людина не повинна бути залежною ні від кого, така моя думка і я завжди намагаюсь сильно до людини не привязуватись -_-
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних