Перейти до вмісту

Стосунки на відстані

Повідомлень в темі: 450

Опитування: Як ви ставитесь до стосунків на відстані? (221 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до стосунків на відстані?

1. такі стосунки нічим не відрізняються від звичайних. (89 голосів [40.09%])

Процент голосів: 40.09%

2. це існує, але не для мене (92 голосів [41.44%])

Процент голосів: 41.44%

3. я такого взагалі не розумію... (41 голосів [18.47%])

Процент голосів: 18.47%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#181 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 681 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:дому

Відправлено 04.08.2007 – 13:44

Ну для кожного та любов може бути різною. Більшість не витримує і розриває стосунки, але є і частина яка незважаючи ні на шо підтримують стосунки, хоч то і важко для них.
В мене таких відносин особисто не було, і я не дуже їх прихильник :)
хоча може бути всяке :)

Повідомлення відредагував lamourattack: 04.08.2007 – 13:45

• 0

#182 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 04.08.2007 – 14:13

були в мене такі відносини:) нажаль, нічим хорошим вони не закінчились :)
  • 0

#183 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 04.08.2007 – 17:56

Перегляд дописуДуховна необмеженість (4.08.2007 15:13) писав:

були в мене такі відносини:) нажаль, нічим хорошим вони не закінчились :)
Мені здається, що це і неможливо...але він не вірить B)
  • 0

#184 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 10.08.2007 – 22:26

А що?я вірю у таке. У мене був хлопець з Рівного а я з Тернополя. Він через день приїзджав. Це питання у довірі. Якщо довіряєте один одного то нормально... :cool1:

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  Love.jpg   907байт   1 Кількість завантажень:

• 0

#185 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 11.08.2007 – 20:03

Перегляд дописуLady Of The Flowers (27.01.2006 16:58) писав:

Висловлюємо думки....

Я, наприклад, це не дуже підтримую... Я думаю, що людина, з якою ти зустрічаєшся і яка є твоїм коханням (чи симпатією) повинна бути поряд. Я не розумію, як можна тижнями чи місяцями чекати на поцілунки чи обійми... та ще й при цьому довіряти своєму партнерові... :angry12:

Я повністю з тобою не згодна. Свого коханого я не бачила вже 8 місяців, він працює за кордоном. Але через 11 днів він повертається додому, в Україну. Ми витримали розлуку. І я впевнена, що справжньому коханню не стають на перешкоді ні час, ні відстань. :happytwo:
  • 0

#186 Гість_Міра Марчук_*

• Гості

Відправлено 14.08.2007 – 22:22

Знаєте, я теж завжди думала, шо ніколи не погоджуся зустрічатися із хлопцем, який далеко живе... аж поки не жустріла одного хлопця... Короче, він у Севастополі, я - в Дніпропетровську... З одного боку се погано, бо я сумую за ним і немає кому мене захистить, але коли його хочеш, а його немає, ще більше усвідомлюєш, як ти його любиш.

ПРосто про се все легко казать, шо се погано, а коли закохаєшся - уже не будеш думать, і стане байдуже, хто там шо сказав чи подумав. просто кохатимеш.
  • 0

#187 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.08.2007 – 22:31

у мене були відносини на відстані двічі:
у 15 років зустрічалася з хлопцем з Білої Церкви
у 16 - з хлопцем, що вчився у Суворівському училищі (все одно, що з армії хлопця чекати)

Стосунки такі, коли бачитесь найчастіше кілька разів на місяць, звичайно, можуть "протягнути" довго, але, у більшості випадків, це може призвести до зради, до суму та розуміння того, що нічого з них не вийде.
  • 0

#188 Гість_MizuRino_*

• Гості

Відправлено 15.08.2007 – 20:16

А в мене стосунки на відстані зіпсували ніжні стосунки з дівчиною. Я предложив їй зустрічатись, якраз перед поїздкою в табір, вона погодилась. Вона там була 2 тижні, ми спілкувались смс і перезванювались. А коли вона приїхала, то заявляє, що дай мені час подумати, я з тобою неможу зустрічатись. Я їй перестав подобатись :yes: Там напевно завела собі хлопця. Що ви думаєте?
  • 0

#189 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 22.08.2007 – 14:02

Мені здається що стосунки на відстані кращі, тому що двоє людей знаходяться в різих містах, і довго не бачаться, якось скучають одне за одним і хочеться побачити одне одного. В мене наприклад хлопець навчаться в іншому місті і нам звичайно хочеться бачитися кожного дня, але ми бачимося практично тільки на вихідних, і так вже рік триває.Мені здається що відстань якось показує силу і вірність даних стосунків.
  • 0

#190 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 22.08.2007 – 14:07

Перегляд дописуМимиха (22.08.2007 15:02) писав:

відстань якось показує силу і вірність даних стосунків.
Не заявляв би так категорично. Не відомо чи вірний він справді тобі. Хто його зна, мож і гуляє направо-наліво в місті, де навчається :cool2:
  • 0

#191 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 22.08.2007 – 14:13

Цитата

Мені здається що стосунки на відстані кращі, тому що двоє людей знаходяться в різих містах, і довго не бачаться, якось скучають одне за одним і хочеться побачити одне одного
щось це за стосунки, коли стимулом для почуття є відстань :cool2:
  • 0

#192 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 22.08.2007 – 14:42

Перегляд дописуbamik (22.08.2007 15:07) писав:

Не заявляв би так категорично. Не відомо чи вірний він справді тобі. Хто його зна, мож і гуляє направо-наліво в місті, де навчається :D

якби я не була впевнена в ньому про це не писала б, і тим більше не зустрічалася з ним..

Перегляд дописуMarcos (22.08.2007 15:13) писав:

Просто коли двоє, скажімо так закохані люди, бачаться кожного дня то стосунки швидко проходять, бо стають просто одноманітні і нудні...
  • 0

#193 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 22.08.2007 – 15:35

Перегляд дописуMarcos (22.08.2007 15:13) писав:

отож! якщо вже сильні почуття, але так склалося, що люди мають жити у різних містах - то нічого в цому нема, склалося так, а що робити? Але коли кажуть, що

Перегляд дописуМимиха (22.08.2007 15:42) писав:

Просто коли двоє, скажімо так закохані люди, бачаться кожного дня то стосунки швидко проходять, бо стають просто одноманітні і нудні...
- то мені особисто смішно )) Цікаво, як панна думає жити у подружньому житті у майбутньому - чоловік не набридне за тиждень? )))
  • 0

#194 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 22.08.2007 – 15:45

Перегляд дописуChily (22.08.2007 16:35) писав:

отож! якщо вже сильні почуття, але так склалося, що люди мають жити у різних містах - то нічого в цому нема, склалося так, а що робити? Але коли кажуть, що
- то мені особисто смішно )) Цікаво, як панна думає жити у подружньому житті у майбутньому - чоловік не набридне за тиждень? )))

то буде чоловік, сімя і перед ним крім всього того буде відповідальність, обовязок...
  • 0

#195 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 22.08.2007 – 15:55

Перегляд дописуМимиха (22.08.2007 16:45) писав:

то буде чоловік, сімя і перед ним крім всього того буде відповідальність, обовязок...
тобто, чоловік - це відповідальність. А просто стосунки (хай і на відстані) - це просто забавка, шури-мури? Я правилно зрозуміла?
Просто... як формуються сімейні пари? - з серйозних відносин, де є відповідальність та певні обов"язки (у кого як). І потім ставиться штамп у паспорті, який міняє тільки соціалний статус людини.
І тому у мене питання - як можна прийти до серйозних відносин, які мають привести до шлюбу, якщо швидко втомлюєшся від людини і виправляєш цю ситуацію відносинами на відстані?
(я без жодних закидів у твою сторону - мені просто цікава твоя позиція)
  • 0

#196 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 24.08.2007 – 22:29

Перегляд дописуChily (22.08.2007 16:55) писав:

тобто, чоловік - це відповідальність. А просто стосунки (хай і на відстані) - це просто забавка, шури-мури? Я правилно зрозуміла?
Просто... як формуються сімейні пари? - з серйозних відносин, де є відповідальність та певні обов"язки (у кого як). І потім ставиться штамп у паспорті, який міняє тільки соціалний статус людини.
І тому у мене питання - як можна прийти до серйозних відносин, які мають привести до шлюбу, якщо швидко втомлюєшся від людини і виправляєш цю ситуацію відносинами на відстані?
(я без жодних закидів у твою сторону - мені просто цікава твоя позиція)

Для мене це не шури мури, а щось більше.Просто коли ти ходиш до школи, сидиш за однією партою та після школи разом, і вечером знов з коханою людиною, то погодься це надоїдає, а тепер між нами відстань і ми скучаємо одне за одним, появля.ться нова цікавість,от і все...Я наприклад штампу в паспоті не дуже то й хочу, можна і так жити....
  • 0

#197 FeRmatta

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 27.08.2007 – 23:49

люди, ви так сухо про таке спілкуєтесь...а знаєте, як важко? коли вже рік разом і водночас ні, коли хочеш поринути в його обійма і просто помовчати. мій друг сказав, що якби я була поряд з ним чи навпаки, я була б сильнішою. не знаю, і зараз теж не слабка, але ж так хочеться до нього.
і іноді задаюся питанням: чи все була б так само гарно, якби ми жили поряд? нам дуже добре разом, я відчуваю його підтримку і на відстані, я можу у будь-який момент подзвонити йому і мені стане легше...але краще бути поряд один з одним
  • 0

#198 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 16:05

Навіть не знаю чи змігби я таке витримати, але на прикладі мого друга бачу, що таке можливо, він вже другий рік зустрічається з дівчиною яка проживає в іншому місті. Це постійні поїздки, але зараз думають про те щоб вона перевелась в київський ВУЗ. Так що все можливо...
  • 0

#199 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 22.12.2007 – 21:23

А я думаю,що головне почуття. Якщо вони є, то люди можуть жити будь де, і бути разом! Тоді то більш схоже на справжнє, коли люди вміють чекати, це як показник, якщо тобі людина потрібна, ти з іншою не будеш! Ти будеш чекати сприятливих умов у наступному, щоб бути поряд.Звісно на відстані вічно продовжуватись не можуть, але якщо є почуття, я думаю все можливе...
  • 0

#200 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.12.2007 – 21:45

стосунки на відстані, у віртуалі... це як кохання з вітром... ти летиш за ним, мариш ним, живеш ним, а насправді не знаєш, де він, з ким він, який він...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних