Перейти до вмісту

Стосунки на відстані

Повідомлень в темі: 450

Опитування: Як ви ставитесь до стосунків на відстані? (221 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до стосунків на відстані?

1. такі стосунки нічим не відрізняються від звичайних. (89 голосів [40.09%])

Процент голосів: 40.09%

2. це існує, але не для мене (92 голосів [41.44%])

Процент голосів: 41.44%

3. я такого взагалі не розумію... (41 голосів [18.47%])

Процент голосів: 18.47%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 585 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця

Відправлено 27.03.2007 – 23:45

[offtop]уривок з власної голови
...пів на першу ночі, не можу заснути, не можу заплющити очі, в голові лише одне - ти, мрії про тебе, спогади про тебе, про тебе і мене, хоча що ми є по одинці? ми вже давно існуємо лише як одне ціле... давно... ми разом пів року... ти кажеш, що це довго, я кажу - це не межа... я так хочу бути з тобою, але так склались обставии, а може то в долі такі збочені жарти, що ми народились на різних кінцях нашої Батьківщини... кохання... шалене, щире, несамовите, просто кохання... ти знаєш, як я ставлюся до тебе, ти знаєш, що я до тебе відчуваю, я знаю, вірю, хочу, бажаю, щоб ми були разом, я зроблю все можливе, я відмовлюсь від всього заради тебе і твого щастя... так, для мене це найголовніше - я хочу, щоб ти була щасливою, щоб зустрічала похмурий ранок веселою сонячною посмішкою... я дійсно цього хочу... а ти питаєш, чи я бажаю щось для себе... життя... холодна постіль і холодна стіна... мертва тиша... я намагаюся відчути твоє серцебиття, іле не можу цього зробити... усі звуки глушить плач моєї душі, я сумую за тобою... я страждаю без тебе... ти дійсно мені потрібна, я не уявляю свого життя без тебе... я помру... ні, я не поповню статистичний стовпчик самогубців за рік, але без тебе не буде існувати й моєї душі... 500 кілометрів... до твого поцілунку 7 годин шляху... це жорстоко, це не справедливо, я не хочу так, я хочу тебе ближче, поряд, я хочу бути з тобою завжди... я буду терплячий, те, що я відчуваю до тебе - дійсно того варте... я витримаю все, я все переживу заради тебе... будь що... я не бачив тебе 13153 хвилини... я кохаю тебе, моя пташка...
[/offtop]
  • 0

#162 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ua

Відправлено 16.06.2007 – 13:09

Перегляд дописуРуденька (26.03.2007 00:17) писав:

Стосунки бувають різні. Дружні стосунки - будь ласка. Романтичні (для мене) - не можливі
все буває. І романтичні більш можливі,ніж дружні. Так як така дружба теж,свого роду романтка..
  • 0

#163 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 27.06.2007 – 00:36

Перегляд дописуweb-nation.org (28.03.2007 00:45) писав:

[offtop]уривок з власної голови
...пів на першу ночі, не можу заснути, не можу заплющити очі, в голові лише одне - ти, мрії про тебе, спогади про тебе, про тебе і мене, хоча що ми є по одинці? ми вже давно існуємо лише як одне ціле... давно... ми разом пів року... ти кажеш, що це довго, я кажу - це не межа... я так хочу бути з тобою, але так склались обставии, а може то в долі такі збочені жарти, що ми народились на різних кінцях нашої Батьківщини... кохання... шалене, щире, несамовите, просто кохання... ти знаєш, як я ставлюся до тебе, ти знаєш, що я до тебе відчуваю, я знаю, вірю, хочу, бажаю, щоб ми були разом, я зроблю все можливе, я відмовлюсь від всього заради тебе і твого щастя... так, для мене це найголовніше - я хочу, щоб ти була щасливою, щоб зустрічала похмурий ранок веселою сонячною посмішкою... я дійсно цього хочу... а ти питаєш, чи я бажаю щось для себе... життя... холодна постіль і холодна стіна... мертва тиша... я намагаюся відчути твоє серцебиття, іле не можу цього зробити... усі звуки глушить плач моєї душі, я сумую за тобою... я страждаю без тебе... ти дійсно мені потрібна, я не уявляю свого життя без тебе... я помру... ні, я не поповню статистичний стовпчик самогубців за рік, але без тебе не буде існувати й моєї душі... 500 кілометрів... до твого поцілунку 7 годин шляху... це жорстоко, це не справедливо, я не хочу так, я хочу тебе ближче, поряд, я хочу бути з тобою завжди... я буду терплячий, те, що я відчуваю до тебе - дійсно того варте... я витримаю все, я все переживу заради тебе... будь що... я не бачив тебе 13153 хвилини... я кохаю тебе, моя пташка...
[/offtop]
Неймовірно гарно...
Думаю, якщо є можливість, то кохані люди будуть намагатись зробити все можливе, щоб не бути на відстані...Якщо нема такої можливості, то буде дуже складно зберегти почуття, буде боляче...Кохання у таксофонах приречене недовго жити...
Мені треба бачити його щодня, відчувати його присутність, знати, що в потрібний момент він буде поруч...Я не уявляю, що буде зі мною, коли ми будемо на відстані.
  • 0

#164 ivanna

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:KOCIB--> USA

Відправлено 27.06.2007 – 01:46

ce ye test dlia pochuttiv..ya sama zaraz na vidstani z kohanoyu ljudynoyu i vidchuvaju shcho ljublju joho navit' bil'she nig kolys'...zaskuchylas ;)
  • 0

#165 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 03.07.2007 – 01:19

Для мене неможливо.Навіть не уявляю як це так і взагалі для чого.Хіба кохання,але воно до мене в гості ще не заходило,тому...
  • 0

#166 Євген

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 03.07.2007 – 01:25

Перегляд дописуЮна_Лель (3.07.2007 02:19) писав:

Для мене неможливо.Навіть не уявляю як це так і взагалі для чого.Хіба кохання,але воно до мене в гості ще не заходило,тому...
неможливо. для мене. мені требі бачити і бути з нею кожний день
знаєш
кохання теж руйнується :angry12: :)
починаються дурні невимушені сварки, які переростають спочатку в подив, потім в недовіру
і всьо
кіна небуде
  • 0

#167 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.07.2007 – 10:49

а знаєте Говард Стерн, відомий радіоведучий з сполучених штатів довів жіночку до оргазму в прямому ефірі...
відосини на відстані (якщо зайнятись буквоєдством) завжди існують, бо що ви робите як не відосетеся якось один до одного, з симпатією чи антипатією...
просто іноді буває, познайомився, і хочеться потеревеніти, і подобається хід думки, це нагадує витанцьовування один перед одним, головне в діалозі відчувати партнера по танцю, а там всякі усі-пусі, то для ломачів
  • 0

#168 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 05.07.2007 – 12:16

Я підтримую пінк там де підтримуються стосунки на віддалі - це ж бо який шанс розвинути телепатію :)

Але якщо чесно, через призму мого світобачення - так краще можна пізнати духовність людини (не рівень айкю :kozak: ), тобто не відволікаючись на юуденність разом ви стараєтеся заглянути якомога глибше один одному в душу...
  • 0

#169 TiGrA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Львівської обл.

Відправлено 06.07.2007 – 01:09

В кохані саме головне це довіра!!! Бо без неї ніяк. Так що стосунки і кохання на відстані є і будуте, бо відстань зближує людей. Відстань вчить довіряти. Бо ті люди які недовіряють одне одному хоть вони і завжди разом, можуть призвести до зради!!! А в стосунках - зрада - це тяжкий гріх!!! :)
  • 0

#170 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 22:33

В мене були колись такі відносини.
Якби ви тільки знали: які болючі були для мене ці кілометри відстані, як було сумно, коли з ним була поодинці...нас поєднувало стільникове кохання - це щось жахливе - біля вуха мобільний не відривався.
Протримались разом менше року, розлучились, мабуть саме за цієї тяжкої відстані. Правду казати, серце шалено боліло, тому вирішила подібних експериментів більше не проводити "(
  • 0

#171 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 07.07.2007 – 02:18

Кохання на відстані те саме шо віртуальний секс :)
  • 0

#172 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 07.07.2007 – 10:02

Ну а як без відносин на відстані... мій хлопець недавно повідомив мені що йому потрібно поїхати додому(Крим) до батьків... десь на місяць. Це просто "капець"... ми не можемо один без одного навіть 4 дні, коли я їжджу до бабулі в село. А тут таке :) Тим більше він їде додому, там тепло, море, сонце... а я вдома залишаюся, бо мої ще не відпускають мене.
І що буду робити чекати... можливо і до кінця серпня він приїде. Я не уявляю... ми ж так за цей час змінимося, в розумінні ззовні. А всередині я всеодно залишуся тією малою, а він тим гарячим кримським.
адуфанчік
Ти хочеш сказати що це безглуздо, тупо і пошло?
  • 0

#173 Ksyuha

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 01.08.2007 – 19:25

"...але кохання у таксофонах приречено не довго прожити...". А також інтернет,телефон і листи... Відстань робить своє.На відстані ви не відчуваєте один одного. З*являються якісь сумніви та і не на безлюдному острові живете... І один з двох обов*язково не витримає або просто наплює,що скоріше... Жорстока реальністью. Ось так. Перевірено мною...
  • 0

#174 x_bulba_x

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 280 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 01.08.2007 – 19:36

Перегляд дописуTiGrA (6.07.2007 02:09) писав:

В кохані саме головне це довіра!!! Бо без неї ніяк. Так що стосунки і кохання на відстані є і будуте, бо відстань зближує людей. Відстань вчить довіряти. Бо ті люди які недовіряють одне одному хоть вони і завжди разом, можуть призвести до зради!!! А в стосунках - зрада - це тяжкий гріх!!! :angry1:
я цілком згодна
я вірю у ті відносини, те що людина може кохати будучи на величезній відстані від кохання,людина кохає чи дружить на відстані, напевне, через те шо знає, шо десь є хтось, хто підтримає, доповнить....
  • 0

#175 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 02.08.2007 – 20:57

поки мої відносини на відстані, яка за рахунок швидкості поїзда збільшується все більше і більше, переповнені приємними смс і спогадами...і великим смутком...які вони будуть пізніше, час покаже...
  • 0

#176 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.08.2007 – 21:15

Перегляд дописуlyanochka (2.08.2007 21:57) писав:

поки мої відносини на відстані, яка за рахунок швидкості поїзда збільшується все більше і більше, переповнені приємними смс і спогадами...і великим смутком...які вони будуть пізніше, час покаже...
Організуй форумівку у Львові :D Побачиш шо відстань зближує ;)
  • 0

#177 TiGrA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Львівської обл.

Відправлено 03.08.2007 – 00:06

Перегляд дописуадуфанчік (7.07.2007 04:18) писав:

Кохання на відстані те саме шо віртуальний секс ;)

це твоя думка!!! віртуальний секс це є пусте місце, бо до партнера доторкнутися даже не можливо, а закохатися можна і доторкнутися і поцьомати :D ту людину, яка дуже далеко можна. І це ще дотого кохання має бути взаємним, а якщо ні то з того нічого не вийде це точно!!!!
  • 0

#178 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 03.08.2007 – 08:15

Перегляд дописуTiGrA (3.08.2007 01:06) писав:

це твоя думка!!! віртуальний секс це є пусте місце, бо до партнера доторкнутися даже не можливо, а закохатися можна і доторкнутися і поцьомати :D ту людину, яка дуже далеко можна. І це ще дотого кохання має бути взаємним, а якщо ні то з того нічого не вийде це точно!!!!
Тігра, жаль плюса поставити не можу. Сподобалась твоя відповідь.
Скажу як то з дівчачого боку виглядає: чекання від дзвінка до дзвінка, купа семесок, чекання зустрічей, соплі-сльози на вокзалі, знов чекання, сумування вечорами, самотніми ночами, тиха заздрість коли споглядаєш вечірки і чиїсь щасливі дві мармизи...ну приблизно якось так....Кохання випробовується відстанню...Хтось може, а хтось здається, ламається, втомлюється
  • 0

#179 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 04.08.2007 – 11:27

любов на відстані це дуже важко... важко любити папір, чорнила і голос... важко думати, що тебе можуть зрадити, а ти про це навіть не дізнаєшся... а потім дізнаєшся і буде пізно... :)
  • 0

#180 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 04.08.2007 – 13:05

важко усвідомлювати, що кохана людина може зрадити... :)

цитую одного з великих:"Розлучення для великого кохання - те ж саме, що і вітер для вогню. Великий він зробить ще більше, а маленький потушить... "
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних